|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blighted ovum - prazan GM
7.8.2012 23:15:02   
Torbica
Diiiivno!!! Cestitamo, neka ti je laka i lepa trudnoca! Imala sam dobar osecaj da ce sve biti ok, i da ti u 6-oj nedelji nisu videli, jeeee!!! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 11:09:32   
Mince85
Poludecu, stvarno mi je dragouser posted image znala sam da ce sve biti uredu!!!
Hvala ti puno, ija tebi zelim skolsku trudnocu i da rodis predivnu user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 12:52:09   
MarijaBg
Poludecu, cestitam, znala sam da ce sve biti ok user posted image Uzivaj sad u user posted image

(odgovor članu Mince85)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 13:02:02   
17 joka
poludecu cestitam od srca sad se opusti i uzivaj!
zelim ti lepu i laku trudnocu.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 13:06:43   
Shishica
user posted image Ja citam od nazad poruke i gledam zasto ce svi poludeti?? I onda naravno shvatim..

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 13:09:55   
17 joka
user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 13:19:23   
2002m

IZVORNA PORUKA: Shishica

user posted image Ja citam od nazad poruke i gledam zasto ce svi poludeti?? I onda naravno shvatim..

istouser posted image
Poludecu,cestitamuser posted image user posted image da ti bude laka i dosadna trudnoca bez trzavica.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 14:15:24   
Torbica
user posted image Ja citam od nazad poruke i gledam zasto ce svi poludeti?? I onda naravno shvatim..



Hahaha, ijao, ala sam se nasmejala!!!!!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 16:43:43   
poludecu
Hvala vam svima na lepim zeljama! user posted image P.S. Nije htelo da prihvati nijedno ime, pa sam samo napisala tako bezveze :))))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 16:49:26   
dijana1*
Poludecu drago mi je zbog tebe i sto je sve uredu user posted image
Zelim ti lepu i laku trudnocu user posted image

(odgovor članu poludecu)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.8.2012 20:47:20   
Mince85
Dijana, kako si ti poslje tvog spontanog??

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 18:05:04   
frightened
pozdrav, jucer sam bila na pregledu kod ginekologa i po njenoj dijagnozi je blighted ovum ali mi je rekla da sacekam 5-7 dana pa da onda idem u bolnicu da oni provjere i da urade kiretazu, a u slucaju krvarenja odmah, nemam nikakve bolove, imam simptome trudnoce, osjetljivost na mirise, grudi osjetljive, jos uvijek nema povracanja, po njenom racunanju trebalo bi da sam u 6 sedmici trudnoce, sta mislite dal treba da trazim i drugo misljenje, mozda je jos rano da se vidi plod ili da li se moze desiti da je los uzv pa da nije mogla da vidi plod? nadam se da cete mi moci makar malo pomoci

(odgovor članu Mince85)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 18:08:23   
anajid
Kada si imala zadnju menstruaciju?Nemoj zuriti,polako,mozda si imala kasnu ovulaciju.Sve je moguce,mozda se plod jos ne vidi.Ne znam zasto doktori toliko zure u takvim situacijama.Ja zato nisam htela da idem na ultrazvuk i pregleda pre 8,9 nedelje.Samo nas isprepadaju,a cesto puta sam cula da posle sve bude OK>

(odgovor članu frightened)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 18:18:00   
Maslacak15
draga frightened Da li si i kada radila betu? tj koliko ima odkako je test bio pozitivan. Od pozitivnog testa plod i srcana akcija moraju da se vide u roku od dve nedelje. ali svakako treba da proveris jos jednom. Pozdrav

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 22:20:23   
frightened
posljednja menstruacija bila 5. augusta, test uradila 10. septembra i pozitivan, i danas takodjer pozitivan, to mi je rekla doktorka porodicne medicine da ponovim test jer bi mogao biti negativan medjutim... znaci ipak da cekam...mada sad dani ko godina, tesko na bilo sta drugo misliti :(

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 22:24:31   
serpica
frightened uradi beta test iz krvi ko sto rece maslacak i videces da li odgovara vrednost za tu starost trudnoce.
Imala sam isti slucaj pre 3 nedelje,beta u pocetku ok onda se nije duplala normalno nego samo za trecinu i na kraju je ispalo Blighted ovum,morala sam na kiretazu,8 nedelja je bila starost trudnoce.
Zelim ti da ipak sve bude ok i da javis dobre rezultate. Pozdrav.

(odgovor članu frightened)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 22:26:22   
Olga75
kod moje snaje su se otkucaji srca culi tek u osmoj nedelji a pre toga su bili sumnjicavi da li trudnoca ok , doduse beta joj se povecavala tako da mozda sacekas par dana pa da uradis betu ili odes ponovo na UZ
a trudnocu je prenela , po menoreji dve nedelje tako da je verovatno bila kasnije ovulacija
drzim fige da sve bude ok user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu frightened)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 22:26:28   
frightened
betu nisam radila, mozete mi pojasniti sta je to i kako se radi? inace ovo je prva trudnoca tako da sam nova i ne znam puno o tome..

(odgovor članu frightened)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 22:29:50   
Olga75
evo tema BETA HCG a radi se iz krvi u bilo kojoj laboratoriji

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu frightened)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 22:30:49   
frightened
i ja se nadam da ce sve biti ok ali s takodjer spremam i za drugu varijantu, da to lakse prihvatim, i interesuje me u slucaju kiretaze dal moze biti kakvih komplikacija? to me isto tako brine :( hvala vam na podrsci

(odgovor članu frightened)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 22:33:19   
serpica
Olga je postavila temu da ovde ne bi krsili pravila o forumu,ako ti nesto nije jasno posalji mi privatnu poruku (imas malu ikonicu desno u uglu) pa cu ti sve objasniti ako se ne snadjes na temi beta hcg...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Blighted ovum - prazan GM
26.9.2012 22:38:58   
serpica
Imas pp gore gde pise moja ringeraja pokazuje se koverta klikni i vidi..
Ako se kiretaza odradi dobro i ti nakon toga se osecas dobro ne mora biti nikakvih komplikacija ne brini,ja sam odlicno prosla cak nisam ni krvarila,niti sam imala bolove,sve je proslo u totalnoj anesteziji...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Blighted ovum - prazan GM
1.10.2012 18:31:40   
serpica
Frightenad sta se desilo? Da li je sve ok? javi,pozdrav

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.10.2012 21:25:55   
frightened
ipak je bio blighted ovum user posted image , u cetvrtak uradjena kiretaza, sad se dobro osjecam, trudim se da budem pozitivna i da me ovo ne porazi, sad pauza pa onda pokusati ponovo, samo treba imati vjeru i pozitivno razmisljati...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Blighted ovum - prazan GM
8.10.2012 21:27:32   
branki*
upravo tako!sad je tesko jako,ali veruj i pozitivno razmisljaj kao sto si vec rekla i bice sve u reduuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu frightened)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here