|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
4.8.2022 20:21:28   
Ko rg
Cao Prolece. Da li ste vi bili 25.07.u ordinaciji kod Dr.Emrea? Izgleda da smo istog dana imali microtese. 🙂 

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Azoospermija
4.8.2022 20:28:31   
Prolecee
Zdravo Korg :) Jesmo, sa vama smo se upoznali dok ste popunjavali papire, jel da? Ako ste to vi, onda jesmo sigurno imali istog dana microtese. Nadam se da je sve bilo ok i kod vas.

(odgovor članu Ko rg)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Azoospermija
6.8.2022 0:20:24   
Ko rg
Izvini, tek sad vidim odgovor. Tako je, upoznali smo se ispred ordinacije. 😊 Tih dana nismo znali za sebe, rasejanismo bili totalno. Kod nas je Tesa prosla dobro, nadjeni su spermatozoidi, zamrznuti i vracamo se pocetkom Septembra na VTO. Kako ste vi prosli, nadam se da je sve ok?

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Azoospermija
7.8.2022 23:09:05   
Minna90
Da li je tehnika ROSI u vašem slučaju bila uspješna?

(vraćen stari naziv teme, molimo ne menjajte naziv, hvala ♥)

< Poruku je uredio marketing RR -- 8.8.2022 1:19:57 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Azoospermija
10.8.2022 14:59:01   
Anoniman
 [/quote]


[/quote]



Cao, izvinite ako se ubacujem, ali rekoh da napisem i ja jer smo ovde pa su isto sveze info.
Microtesa je 1500e, zamrzavanje spermatozoida 250e, IVF sa ukljucenom hormonskom terapijom 3000e. Mi smo jos uz to platili dva spermograma po 40e, PCR testove 30e, Ostalo je jos da platimo zamrzavanje embriona, i posle transfer. Ne znam tacno koliko ce oni kostati.
[/quote]

Postovani, pozdrav i od mene. Moze li neko od Vas da mi posalje privatnu poruku o iskustvima kod doktora Emrea koliko je novca i vremena potrebno ostaviti i da li ste pripremili nalaze kks, hormona, spermograma, mik. Y hromozoma kariotip, i da li tamo iste priznaju ili se sve nanovo vadi.Hvala unaprijed! Pisite mi slobodno na bumbamboleja@gmail.com

(odgovor članu Prolecee)
  Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Azoospermija
22.8.2022 14:23:38   
Bicesuper
Ljudi ima li vas?
Kako stoje stvari?
Mi palimo uskoro

(odgovor članu Ko rg)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Azoospermija
22.8.2022 23:23:15   
Marinkovicm
I mi idemo pocetkom septembra🙏 , sve zavisi od ciklusa.. 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Azoospermija
22.8.2022 23:23:54   
Marinkovicm
I mi idemo pocetkom septembra🙏

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Azoospermija
23.8.2022 14:11:07   
Bicesuper
Jao divno. I mi isto. Samo je trebalo još juče da dobijem ali nisam ni danas a to mi dosta stvari pomera. A sve smo rezervisali… ne znam šta se dešava ako transfer pada u nedelju, da li se može pomerati, ali mislim da može.Čekaj je l vi beše idete sad na stimulaciju?Ala ćete da uživate u Istanbulu

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Azoospermija
23.8.2022 14:19:55   
Prolecee
Zdravo, drage, srecno vam bilo i srcem sam uz vas. ❤ Mi planiramo transfer u ferbuaru, ako sve bude ok. Meni su ceste dijareje, verovatno od stresa, napravile fisuru, pa sad cekam da se to sve sredi i stabilizuje lepo.Saljem tople zagrljaje i javljajte sve. ❤

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Azoospermija
23.8.2022 14:26:53   
Marinkovicm
Tako je, idemo na stimulaciju

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Azoospermija
23.8.2022 15:15:19   
flamingos
Srećno svima,pa da nam se javite sa lepim vestima.Od srca vam želim sve najbolje.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Azoospermija
24.8.2022 11:45:08   
Bicesuper
Ja dobila danas, tako da od danas krecem sa terapijom.
Idem na kontrolu 5 septembra pa ce transfer biti 10 septembra ako sve bude ok.
@jacaivan @miracleb, jeste dobro?
Jeste vracale vise embriona?
Pozdrav

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Azoospermija
24.8.2022 12:02:06   
flamingos
Bicesuper,držim fige da sve bude kako treba i da nam se javiš sa lepim vestima.Srećno!

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Azoospermija
24.8.2022 12:28:18   
Marinkovicm


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Ja dobila danas, tako da od danas krecem sa terapijom.
Idem na kontrolu 5 septembra pa ce transfer biti 10 septembra ako sve bude ok.
@jacaivan @miracleb, jeste dobro?
Jeste vracale vise embriona?
Pozdrav


Ovde ces krenuti sa terapijom?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Azoospermija
24.8.2022 19:41:55   
Bicesuper
Da da to je priprema pred transfer. Obične tablete uzimas. Nema potrebe da se bude tamo. Sem za pregled i sam transfer a i pregled može ovde (UZ debljina endometrijuma).Hoćeš li ti da vraćaš odmah embrion ako bude bilo sve kako treba u smislu da bude moguće da se odmah vrati?

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Azoospermija
24.8.2022 19:50:04   
Marinkovicm


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Da da to je priprema pred transfer. Obične tablete uzimas. Nema potrebe da se bude tamo. Sem za pregled i sam transfer a i pregled može ovde (UZ debljina endometrijuma).Hoćeš li ti da vraćaš odmah embrion ako bude bilo sve kako treba u smislu da bude moguće da se odmah vrati?



Pa dr Sulejman mi je rekao da je bolje da sacekam mesec ,dva pa onda da dodjemo na transfer da se sve vraticu normalu.. Ali jos uvek nismo odlucili

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Azoospermija
30.8.2022 19:32:26   
Marinkovicm
Devojke da li ste ove hormone tsh i t4 radile drugog dana ciklusa ili nije bitan dan uopste

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Azoospermija
30.8.2022 21:21:50   
Bicesuper
Ja obično radim tada, 2 dan ciklusa kada redovno kontrolišem. Ali možeš bilo kada. Od 2-4 dana se rade polni hormoni i to je bitno. Za štitu u smislu provera pred transfer nije bitan dan toliko.Bar ja tako mislim. Ja ću sutra npr da proverim a i oi će mi tamo proveriti.Kad idete znate li?

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Azoospermija
30.8.2022 21:25:33   
Marinkovicm
Pa trebalo bi da dobijem oko 10-tog i ali me nesto boli stomak bojim se da ce mi poraniti jos nista nismo rezervisali prosto ne znam sta da radim idem sutra da uradim te hormone valjda ce brzo biti rezultati

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Azoospermija
31.8.2022 9:25:55   
Bicesuper
Da, rezultati su odmah.
Mi idemo sad u petak a transfer bi trebalo da je u subotu 10.09.
Dr će me tamo pregledati u ponedeljak.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Azoospermija
5.9.2022 11:17:25   
Prolecee
BiceSuper i Marinkovic, i ostalima koji su u postupku, drzim fige da sve bude super i srecno iz sveg srca. ❤ Pisite...


(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Azoospermija
5.9.2022 11:21:48   
Prolecee


IZVORNA PORUKA: Ko rg

Izvini, tek sad vidim odgovor. Tako je, upoznali smo se ispred ordinacije. 😊 Tih dana nismo znali za sebe, rasejanismo bili totalno. Kod nas je Tesa prosla dobro, nadjeni su spermatozoidi, zamrznuti i vracamo se pocetkom Septembra na VTO. Kako ste vi prosli, nadam se da je sve ok?





Hej, ja tek sada videla ovu poruku, izvini promakla je. Super smo prosli, imamo zamrznute spermatozoide i dobili smo 8 blastocista 3+3+2. Kako ste vi, idete li uskoro? Pozdrav❤

(odgovor članu Ko rg)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Azoospermija
5.9.2022 13:55:22   
Nevena89
Ćao svima ja sam ovde nova 😊 Radila sam transver 29.8. Za 3 dana radim betu 🫣

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Azoospermija
5.9.2022 14:25:55   
Prolecee


IZVORNA PORUKA: Nevena89

Ćao svima ja sam ovde nova 😊 Radila sam transver 29.8. Za 3 dana radim betu 🫣



Cao Nevena, bice sve dobro. ❤ Jesi svez trasfer ili smrzliće?

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here