|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
14.1.2023 16:09:29   
bopsich
Vjerujem da je tamo jeftinije, ali dok odemo tamo i vratimo se, mislim da će nam doći na isto... Malo sam gledala po internetu, mislim da je ovdje kod nas cijena oko 250 kn ako je to točna informacija. Što je 1000 kn mjesečno. Nije malo, ali da se izdržati. Kako se tamo kreću cijene?Meni malo smeta što dr. Emre odgovori na jednu poruku, pa onda nestane, pa odgovori tek nakon par sati i sve nekako u kratkim crtama pa ja moram postavljati još pitanja, a onda imam dojam da dosađujem što nikako ne volim, ali sve mi je ovo jako novo i jako puno toga ne znam pa učim u hodu..Zato samo jako zahvalna što sam naletila na ovaj forum jer tu sam stvarno svašta saznala. 

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 1851
   RE: Azoospermija
14.1.2023 18:25:28   
Maya20
Mi smo u Oktobru plaćali komad oko 15€. Sad sam baš pronašla račun, jer ne mogu razne cifre više da povatam. Imali ok komunikaciju sa dr Emreom, prijatan je, nemojte se ustručavati, slobodno ga pitajte sve što vas zanima. Mnogo je saosećajan, kada smo odlazili iz njegove ordinacije, bili mu je mnogo žao mojih suza, što me je dodatno rastužilo. Sve je to iza nas, idemo dalje. 

(odgovor članu bopsich)
Direktna veza do poruke: 1852
   RE: Azoospermija
19.1.2023 22:54:37   
Cicijev_brat
Pozdrav svima,  samo da vidim gdje ste ostali, kako ide? Ima li nekih novina? Ja sam dobila veceras, pa se sutra javljam na kliniku. Nekako sam se sad bas prepala... Nadam se da ste ostali dobro i zdravo i da sve ide po planu.

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 1853
   RE: Azoospermija
19.1.2023 23:39:44   
Nika1
Sretno .Od srca zelim da ovaj ciklus bude dobitni.Stres i trema su normalni .

(odgovor članu Cicijev_brat)
Direktna veza do poruke: 1854
   RE: Azoospermija
19.1.2023 23:44:48   
Cicijev_brat
Hvala puno @Nika1, nisam nikome govorila pa sve cekam da se neko javi na forumu , da me malo ohrabri dobrim vijestima 

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1855
   RE: Azoospermija
20.1.2023 21:27:59   
Nika1
Vjerovatno su svi u nekim svojim obavezama.Obradovat ces nas ti lijepim vijestima.Kad ti je kontrola?

(odgovor članu Cicijev_brat)
Direktna veza do poruke: 1856
   RE: Azoospermija
20.1.2023 22:47:55   
Cicijev_brat
Hvala na finim zeljama, iskreno se nadam aBd <3 i zelim svima da krene! Danas sam pocela sa bockanjem, dali su mi femaru 2x1 i gonal f 150 jedinica, u srijedu kontrola. Nadam se da cu ja biti strucna sa ovim bockanjem, danas me sestra bocnula

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1857
   RE: Azoospermija
21.1.2023 0:15:32   
Nika1
Gonal nije problem dati ,igla mala ,lako odrediti dozu,meni je gori cetroide 

(odgovor članu Cicijev_brat)
Direktna veza do poruke: 1858
   RE: Azoospermija
21.1.2023 10:55:42   
Bicesuper
Bravo. Trema i strah su normalna pojava. Pokušaj sto pozitivnije.Mi putujemo uskoro u Istanbul na transfer tako da se nadam dobrim  vestima od nas ali tek neki kraj februara.@marinkovicm čekamo sa lepim vestima, i sve ostale naravno.Puno sreće 

(odgovor članu Cicijev_brat)
Direktna veza do poruke: 1859
   RE: Azoospermija
22.1.2023 23:30:57   
Cicijev_brat

Zelim vam puno srece i cekam vasu pozitivnu pricu na forumu.
IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Bravo. Trema i strah su normalna pojava. Pokušaj sto pozitivnije.Mi putujemo uskoro u Istanbul na transfer tako da se nadam dobrim  vestima od nas ali tek neki kraj februara.@marinkovicm čekamo sa lepim vestima, i sve ostale naravno.Puno sreće 



(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1860
   RE: Azoospermija
22.1.2023 23:36:10   
Cicijev_brat
Imam pitanje za sve vas trudilice koje ste se bockale gonal f-om. Ja se vec treci dan bockam, potrosila sam jednu olovku, prvu mi je inekciju 150 jedinica dala sestra na klinici, ja sam sebi dala jucer 150 i danas 150. Tako da sam potrosili pennod 450 jedinica. Medutim, kada sam suprugu pokazivala princip na koji se mijenja igla, stimaju jedinice i kako se lijek ubrizgava, kada sam pritisla to, iz igle je frcnula tecnost. Mene je odmah uhvatila panika da nisam sebi davala kako treba gonal f. Iako sam 100% sigurna da sam gledala onaj okidac da ne vadim iglicu iz stomaka dok ne spadne sa 150 na 0. Da li se nekoj desilo isto? Da li je moguce da ostane neke tecnosti u penu iako sam izdavala tih 450 jedinica koliko ima? Bas me uhvatila panika, pomagajte :(((

(odgovor članu Cicijev_brat)
Direktna veza do poruke: 1861
   RE: Azoospermija
22.1.2023 23:38:44   
Nika1
Ne brini ako si pratila da dodje na nulu,mozda je u sprici malo ostalo ,ne brini nema mjesta za paniku 

(odgovor članu Cicijev_brat)
Direktna veza do poruke: 1862
   RE: Azoospermija
22.1.2023 23:46:30   
Cicijev_brat

Jesam, jer mi je sestra objasnila a i ja sam citala upustva, da budem sigurna da nesto ne pogrijesim. Pa me bas veceras zbunilo, joj rekoh nije valjda sam nesto ofulala, sva sam smotana...Hvala @Nika1 na brzom odgovoru
IZVORNA PORUKA: Nika1

Ne brini ako si pratila da dodje na nulu,mozda je u sprici malo ostalo ,ne brini nema mjesta za paniku 



(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1863
   RE: Azoospermija
23.1.2023 8:57:30   
Bicesuper
Ja ne mogu da pomognem, ja sam isla u ordinaciju da me bodu 🤣

(odgovor članu Cicijev_brat)
Direktna veza do poruke: 1864
   RE: Azoospermija
23.1.2023 9:20:18   
Cicijev_brat
Evo sad sam zvala kliniku da pitam i njih mogu li mi sa sigurnoscu potvrditi i sestra mi je rekla da ostane u njima tecnosti da se ne brinem, eto da znaju i ostale :)

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1865
   RE: Azoospermija
23.1.2023 13:30:14   
Nika1
Vidis da sve opet bude dobro ,to je neznatno sto ostane ,ja sam jednom na muza toliko se naljutila jer kad mi davao citroide uvijek zrak prvo istisne i jednom mu malo tecnosti izaslo a ja se toliko uzpanicila da sam htjela drugu a tu da baci .Tad smo toliko perfekcioniste.

(odgovor članu Cicijev_brat)
Direktna veza do poruke: 1866
   RE: Azoospermija
23.1.2023 13:35:30   
Cicijev_brat

E onda me razumijete! :DMene je tako bilo stid nazvati kliniku da pitam, ali mene je to toliko mucilo da ja nisam svu noc zaspala. Ovo je tako stresno, najvise jer mi same sebi stavljamo pritisak, ali kako covjek da i ne stavlja, ovo moze razumjeti samo ko je prosao. Ne znam sta ide dalje, ali ako mi daju nesto sljedece sa vecom iglom, i ja idem i dom zdravlja nek mi daju, ne mogu se misliti. A muz kad mi je poslije operacije davao clexane, rekla sam da nece vise, on se sav prepadne, nikad me bocnuti heheh
IZVORNA PORUKA: Nika1

Vidis da sve opet bude dobro ,to je neznatno sto ostane ,ja sam jednom na muza toliko se naljutila jer kad mi davao citroide uvijek zrak prvo istisne i jednom mu malo tecnosti izaslo a ja se toliko uzpanicila da sam htjela drugu a tu da baci .Tad smo toliko perfekcioniste.



(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1867
   RE: Azoospermija
23.1.2023 13:50:52   
Marinkovicm


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Bravo. Trema i strah su normalna pojava. Pokušaj sto pozitivnije.Mi putujemo uskoro u Istanbul na transfer tako da se nadam dobrim  vestima od nas ali tek neki kraj februara.@marinkovicm čekamo sa lepim vestima, i sve ostale naravno.Puno sreće 



Zelim ti puno srece i da ovog puta bude treca sreca od sveg srca i tebi i ostalima naravnoKod mene ide nekako , imala sam vec dva puta neka krvarenja pa sam dobila odliv ogroman sa sve ugruscima zavrsila u visegradskoj u sred noci da bi mi rekli kako je sve u redu i vratili me kuci ja izbezumljena sutradan odem na zakazan ultrazvuk u domu zdravlja vec spremna na najgore kad dr kaze verovala ili ne sve je u redu cuje se i srcana radnja. Ispostavi se da mi je pukao hematom i dalje je tu tako da strogo mirovanje odlazak samo do wc i svaki treci dan inekcije progesteron dok se hematom ne povuce. Nadam se najboljem za tri dana cu ponovo na ultrazvuk dr hoce da isprati taj hematom da vidi da li se smanjuje.. zato me nema na forumu bass sam se uplasila 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1868
   RE: Azoospermija
23.1.2023 16:30:37   
Cicijev_brat

Otkad sam procitala poruku vasu ne mogu da prestanem razmisljati o tome, jako mi je zao ali sa druge strane hvala dragom Bogu pa da nije lose uticalo na trudnocu i plod. Citala sam neka iskustva na drugoj temi, zene su iznijele trudnoce i porodile se, pa od sveg srca zelim i vama da budete jaki i da se naoruzate strpljenjem, a mi "azovci" moramo da imamo opcenito mnogi strpljena za svu nasu borbu, i bit ce to dobro ako Bog da i kod vas, sigurno ce se polako smanjiti. Pustite nek vas sad razmaze. I javljajte nam za 3 dana kako ste, drzim fige da sve bude u najboljem redu, a i bit ce.
IZVORNA PORUKA: Marinkovicm



IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Bravo. Trema i strah su normalna pojava. Pokušaj sto pozitivnije.Mi putujemo uskoro u Istanbul na transfer tako da se nadam dobrim  vestima od nas ali tek neki kraj februara.@marinkovicm čekamo sa lepim vestima, i sve ostale naravno.Puno sreće 



Zelim ti puno srece i da ovog puta bude treca sreca od sveg srca i tebi i ostalima naravnoKod mene ide nekako , imala sam vec dva puta neka krvarenja pa sam dobila odliv ogroman sa sve ugruscima zavrsila u visegradskoj u sred noci da bi mi rekli kako je sve u redu i vratili me kuci ja izbezumljena sutradan odem na zakazan ultrazvuk u domu zdravlja vec spremna na najgore kad dr kaze verovala ili ne sve je u redu cuje se i srcana radnja. Ispostavi se da mi je pukao hematom i dalje je tu tako da strogo mirovanje odlazak samo do wc i svaki treci dan inekcije progesteron dok se hematom ne povuce. Nadam se najboljem za tri dana cu ponovo na ultrazvuk dr hoce da isprati taj hematom da vidi da li se smanjuje.. zato me nema na forumu bass sam se uplasila 



(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1869
   RE: Azoospermija
23.1.2023 19:09:13   
Bicesuper
@MarinkovicmSve vreme si mi u mislima.Polako samo i pozitivno koliko možeš.Znam tj čula sam za te hematome ali ništa o tome ne znam osim da nije bas retka pojava tj da ih trudnice dobijaju. Držim ti fige iz sveg srca.Miruj samo, biće vremena za akciju.Šta još uzimas od terapije?

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1870
   RE: Azoospermija
23.1.2023 19:12:30   
Bicesuper
E da jesi ti beše vratila 2 embriona?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1871
   RE: Azoospermija
23.1.2023 19:17:01   
Marinkovicm
Nista samo utrogestan i inekcije. Dr Sulejman mi je rekao 3*2 od 200, a moja doktorka mi kaze da je to previse i da smanjim na 3*1 . Mene nesto strah da smanjim. Jeste vratila sam dva, ali na uz se vidi samo jedan

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1872
   RE: Azoospermija
23.1.2023 19:54:16   
Bicesuper
Možda je hematom od tog drugog embriona, to se vrlo često dešava.Ja sam čini mi se uzimala 3 puta dnevno po 300 mg utorogestana. Ne mogu tačno da se set_im, a posle sam primala i injekcije jer sam imala blago krvarenje.Uzimala sam i estrofem kao i clexan i aspirin.Tebi je dao dosta manje lekova nego meni 🤣🤣🤣Nije na odmet da kontrolišeš ddimer, ja sam to po preporuci devojke sa foruma kontrolisala.


(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1873
   RE: Azoospermija
23.1.2023 19:58:48   
Marinkovicm
I ja sam uzimala estrofem do prosle srede tad mi je rekao da prekinem kada sam poslala slike ultrazvuka. Za krvarenje i hematom ni nista nije odgovorio. Da i napisao mi je da prestanem da uzimam aspirin koji mi nije ni rekao da pijem nisam mu nista ni rekla bas sam bila neraspolozena samo sam napisala ok. Tako da mi je rekao samo utrogestan da nastavim. Promenila sam doktorku i ova mi je stvarno super opet mi je za ovu nedelju zakazala ultrazvuk da malo bolje isprati tan hematom. Jedva cekam da odem

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1874
   RE: Azoospermija
23.1.2023 20:29:00   
Bicesuper
I bolje sto nisi uzimala aspirin, svakako bi ga prestala sada uzimati, i ja sam prestala čim sam počela da krvarim. Jedino sto sam ja estrofem pila duže.Čekaj kad si ti bila prvi put kod ginekologa i šta se tada videlo?Posto shvatam da je ovo sad već bio drugi put.Shvatam da ideš u dom zdravlja ako nije tajna koji.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here