|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
21.4.2012 12:49:29   
Bebilina
U prvoj sam verovala da je devojcica i pogodila sam user posted image Cekali smo iznenadjenje i saznali na porodjaju. Neki signali u mom ponasanju, izgledu isl su mi pored instinkta bili razlog da verujem da je curica.
Sad mi se cini da sam drugacija u drugoj trudnoci... U glavi mi je od starta misao da je deckic, ali nekako mnogo manje izrazena no sa cerkicom... Ne gledam oblik, polozaj stomaka, ali promene u ponasanju- tipa osetljivija sam no u prvoj, na telu- mnoooooogo sam manje maljava isl su one koje sam primetila i zbog kojih mi se takodje cini da je mozda bata jer mi crpe testosteron user posted image
A da li mi/nam je bitno- apsolutno ne. Niko ne prizeljkuje jedan ili drugi pol, samo zivo i zdravo dete. Mm recimo misli da je devojcica, cerkica isto, sveki isto- ma 80% ljudi je reklo curica.
Videcemo- imamo jos 3 meseca da saznamo user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.6.2012 22:15:27   
dAKi89
Ja sam imala bas jak osecaj, moze se reci da sam bila sigurna da je decak, i nisam se prevarila :)
A zanimljivo je to sto sam oduvek zelela i mislila da ce mi prva beba biti devojcica, ali od momenta kad sam saznala da sam trudna, o bebi sam razmisljala kao o decaku. I sanjala sam uvek decaka. Nekako, bilo bi mi cudno da je devojcica, jednostavno sam tako osecala... Dok nam nisu na UZ potvrdili hehe :)
E sad ne znam da li je to instinkt ili cisto nagadjanje... Videcemo sta cu osecati sledeci put user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.6.2012 23:19:53   
MicinaMama
Ja sam ovaj put bila uverena u to da je decak,ma drugacija trudnoca,ma svisu mislili da je decak sigurno...ali osecaju varajuuser posted image .Ispala je curica,ali na UZ naravno da se nismo razocarali,jos smo se ismejali kada su preko cele plazma tv prikazali malu zensku stvarcicu koja na ekranu i nije bila tako mala hahaha...Jos kada je dr rekla da je debeljucko isto nam je bilo simpaticno.A kada su joj prikazali lice-e onda smo stvarno uzivali od srece i miline.Divna je...a naravno pre svega zdrava i ispravna sto mi je mnogo bilo vazno jer sam se naslusala svega i svacega i malo je falilo na UZ da mi srce ne iskoci dok sam cekala da dr kaze dali je sve u redu....i bilo je.

(odgovor članu dAKi89)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.6.2012 14:57:45   
red3lilu
Imala sam osećaj da je muško ali nije.... jednom nam je do sada rečeno i to u 25toj nedelji..nakon toga ništa...planiram da pitam moju dr na sledećem UZ jel to sigurno pošto je taj doktor bio nešto rastrojen i sve više me hvata panika da nije kojim slučajem pogrešio??

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
5.9.2012 16:51:02   
dudarajko
Da, imam osecaj da je decko, dr jos ne moze sa sigurnoscu da mi kaze, sada sam 23.nedelja, idem na UZ za dve nedelje pa ce se stidljiva beba nadam se pokazatiuser posted image  Svakako meni i tati nije bitan pol, prvo nam je dete i jaaako smo uzbudjeni, imena osmisljena user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
9.9.2012 16:51:39   
erijan
Na konstataciju dr-a u 16-toj nedelji da bi trebalo da je u pitanju decak, moja reakcija je bila: doktore, izvinite, ali vi nemate pojma. Ja sam sanjala vec dva puta devojcicu, tako da cu se praviti da vas nisam cula... Pre dva dana u 23-oj nedelji, morala sam da kapituliram, jer se na UZ snimku lepo ukazao user posted image ! user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
9.9.2012 17:23:45   
Anoniman
Nisam imala pojma ni prvi ni ovaj put user posted image Neki su me smatrali "nemajkom" zbog toga, kao: kako to da ne osećam??? user posted image

Sad u ovoj trudnoći izgledam potpuno identično kao u prvoj, imam iste simptome (skoro sve mi je kao i prvi put), a eto ovaj put je curica user posted image

(odgovor članu erijan)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.9.2012 11:48:31   
jole82
Oduvek sam htela dvoje dece, ali da starije bude deckonja...jer znam kako je to imati starijeg batu user posted image
Podsvest je malo uticala kad sam prvi put sanjala bebu pre 2 meseca...videlo se samo lice kao na 4d, al kao u pozadini prizeljkivanje da je decko,a osecaj da je ipak devojcica...Drugi san..pre nedelju dana...sanjam da sam rodila preslatku devojcicu, koju presvlacim, nesto joj pricam, a ona me gleda i smejulji se...Juce smo saznali da smo devojcica user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
17.9.2012 20:30:48   
bice devojcica
Ja sam bila ubedjena da nosim devojcicu,ali je ipak UZ potvrdio da je deckic i srecna samuser posted image user posted image .. Mislim da ce drugo biti devojcicauser posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
17.10.2012 11:32:01   
M.mama
Mm i ja se dogovorili da ne znamo pol do porodjaja. Nekako oboje imamo osecaj da ce biti devojcica a oboje smo pre T pricali da hocemo decaka... user posted image

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
17.10.2012 12:12:10   
buba.marica
ja sam od prvog dana znala da je dečak i imala jak osećaj , što su mi i potvrdili pre neki dan na ultra zvuku. Uvek sam govorila kako ću imati prvo devojčicu , neka je samo živo i zdravo srce mamino user posted image ali sam imala neverovatno jak osećaj iako su krenule bubuljice po licu i neke druge babće simptomatske promene pa mnogi pomisle da je devojčica, znala sam da nije user posted image

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
17.10.2012 12:38:52   
janabons
Ja mislim da nosim decaka,a da me pitate zasto pojma nemam. Cak sta vise, nesto imam osecaj da cu samo musku decu i imati,a obozavam devojcice.
NAravno da mi je najbitnije da sve bude u reduuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
19.10.2012 7:40:29   
Cindarella
Ja sam ovaj put ubedjena da nam stize jedan devojcurak.user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
19.10.2012 11:03:02   
lady_b
Cind, i ja mislim da cemo dobiti djevojcicu user posted image mada mi mnogi govore kako im "licim" na to da ce biti djecak.. a meni svejedno, nek je zivo i zdravo user posted image

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
24.10.2012 22:52:06   
MakaM
Svi oko mene su želeli devojčicu, a ja sam osećala od samog starta da je dečak..tako mu se i obraćala...
i ispostavilo se da sam bila u pravu i rodila divnog dečaka, iz mojih snova..

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.10.2012 8:51:36   
tijatija
Dr je rekao da nam stize deckic.Juce sam bila da gledam odelce za izlazak iz porodilista, i po prvi put sam zastala po pitanju izbora boje user posted image Uglavnom sam za izlazak kupovala belo sa nekim rozim detaljima ili sl. od juce imam neki osecaj da je dr. pogresio. Ipak cu da sacekam jos malo sa kupovinom , jedno nedelju -dve , ili cu da ostavim to mm kad se budem porodila.

(odgovor članu MakaM)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.10.2012 9:03:01   
minna
Svaka zena ima neki osecaj i onda 50% sanse da pogodi i isto toliko da promasi, cini mi seuser posted image dok ne potvrdi dr, meni se onda kad sam saznala sta je izgubio onaj moj pogresni osecajuser posted image

tijatija, verovatno zato sto si sad pred krajem pa razmisljas o svacemu, a i navikla si da kupujes za devojcice

< Poruku je uredio minna -- 30.10.2012 9:04:15 >

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.10.2012 10:58:20   
tijatija
Moguce je. Jer sam navikla da kupujem za djevojcice, nisu to bile roze stvari vise neutralne, ali je uglanom bila neka masnica ili nesto sto ima veze sa devojcicama. Juce kad sam uzela neku preslatko kafeno-bez odelce na slonica , imala sam osecaj da to nije za mene user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.10.2012 11:12:33   
jance

IZVORNA PORUKA: tijatija

Dr je rekao da nam stize deckic.Juce sam bila da gledam odelce za izlazak iz porodilista, i po prvi put sam zastala po pitanju izbora boje user posted image Uglavnom sam za izlazak kupovala belo sa nekim rozim detaljima ili sl. od juce imam neki osecaj da je dr. pogresio. Ipak cu da sacekam jos malo sa kupovinom , jedno nedelju -dve , ili cu da ostavim to mm kad se budem porodila.


imacete decaka? stavrno? pa to je tako slatkooooo.. jooj bas mi je drago....
da sam ti blize, pa ako meni potvrde da je devojcica, zamenili bi stvari jednostavno user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.10.2012 14:04:07   
Snelle
Ja sam u prvoj bila ubeđena da nosim dečaka, i svi oko mene su bili ubeđeni, ali sam pogrešila. I sad sam od početka mislila da je dečak, i dr mi je potvrdio da je dečak, ali čekam još jedan uz da budem sigurna user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.10.2012 14:10:33   
tijatija

IZVORNA PORUKA: jance


IZVORNA PORUKA: tijatija

Dr je rekao da nam stize deckic.Juce sam bila da gledam odelce za izlazak iz porodilista, i po prvi put sam zastala po pitanju izbora boje user posted image Uglavnom sam za izlazak kupovala belo sa nekim rozim detaljima ili sl. od juce imam neki osecaj da je dr. pogresio. Ipak cu da sacekam jos malo sa kupovinom , jedno nedelju -dve , ili cu da ostavim to mm kad se budem porodila.


imacete decaka? stavrno? pa to je tako slatkooooo.. jooj bas mi je drago....
da sam ti blize, pa ako meni potvrde da je devojcica, zamenili bi stvari jednostavno user posted image

E to bi bilo stvarno super, ali ovako ce morati da iskulira i u roze kad smo kod kuce user posted image (a ukucanima cu strogo zapretiti da mu to nepricaju kad poraste user posted image )

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.10.2012 14:21:34   
jance
i moja devojcica (ako bude devojcica) ce malko da bude u plavom u pocetku cini mi se... ako mi neko sledeca 3 meseca nekaze zasigurno da je devojcica pa mi jos neko pokloni garderobicu za devojcicu...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
22.11.2012 8:04:38   
Misha i Ljisha
Vec na ekspertnom ultrazvuku je doktor rekao da je decak i ja sam mu rekla ako ne vidi dobro da je ne zove ON. Hahahah... Doktor je na kraju rekao ok zvacemo GA PLOD hahahah... On je bio ubedjen da je decak iako se tad nije dobro videlo a ja sam bila ubedjena da je devojcica. I.... DEVOJCICA JE :D
hahah... stalno se zezam sa doktorom da se sa mamama ne treba kaciti jer mame uvek imaju neverovatan instinkt da ne kazem nas insekat nas ne vara. U svakom slucaju od prvog dana je zovem Dunja i evo ako bog da jos malo pa cu i videti svoju Dunjicu u januaru :)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
22.11.2012 9:33:18   
Shishica
U prvoj trudnoci sanjala sam da sam rodila prelepu devojcicu, kasnije mi je doktor potvrdio da je devojcica.

Sinoc sam sanjala izmedju ostalog i da sam maaaalu bebu rodila, crnpurastu sa dosta kose, ali pol nisam saznala. Da jesam verovala bi u to jer me retko kad takvi snovi prevare.

Sam osecajponekad mi kaze da je devojcica, pa se blago nasmejem u sebi, ali mislim da je to samo zelja i nista vise. Svi oko mene opet misle da je decak.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
22.11.2012 14:14:26   
M.mama
IZVORNA PORUKA: M.mama
Mm i ja se dogovorili da ne znamo pol do porodjaja. Nekako oboje imamo osecaj da ce biti devojcica a oboje smo pre T pricali da hocemo decaka... user posted image

Kod mene se okrenuo osecaj... user posted image Sad imam osecaj da je musko.
Ali i dalje mi je svejedno... i buducem tatici... user posted image

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here