|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
26.11.2012 14:36:27   
MajaMV
Hehe, kod mene se taj osecaj menja po nekoliko puta dnevno :-)

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.12.2012 14:26:49   
mojabeba 13
Ja sam imala osecaj od pocetka da je decko, odmah sam gledala i stvari za decaka.
Lekar mi je pre 2 nedelje potvrdio da je decak tako da se nisam prevarilauser posted image

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.12.2012 8:30:47   
Leptiric123
Ja imam osećaj...ali još ću čekati dosta dok ne saznam da li me je prevario...ali nekako mislim da nije...user posted image

(odgovor članu mojabeba 13)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.12.2012 22:47:59   
Yula

IZVORNA PORUKA: mojabeba 13

Ja sam imala osecaj od pocetka da je decko, odmah sam gledala i stvari za decaka.
Lekar mi je pre 2 nedelje potvrdio da je decak tako da se nisam prevarilauser posted image


Ja sam jos pre nego sto sam prvi put ostalala trudna bila 1000% ubedjena da ce biti sin. I predosecaj me nije prevario.user posted image Sada nemam predstavu sta bi moglo biti, mada ja opet prizeljkujem sina, a treca bi mogla biti cera user posted image

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu mojabeba 13)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.12.2012 23:40:45   
vukosava
Odkad sam cula od drugarice kako je sin zapisavao dok ga je presvlacila bila sam odlucna da ce to biti nadam se devojcica. I tako je i bilo.

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
15.12.2012 7:41:59   
Verolina
Ja mislim da nosim curu. Pocela je da me zeza od samog pocetka, a to samo zene umejuuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.12.2012 4:18:03   
panonkinja
nemam, ali imacu ga kad ginekolog potvrdi user posted image

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.12.2012 19:41:50   
Skockica
Ja sam imala neki utisak da je devojcica, jer prvo je bebac bio karlicno, pa je prekrstio nogice, tako da sve do sedmog meseca nisam znala.A i pomisljala sam da su navedene situacije tipicne za devojcice, gde ce decak prekrstiti noge kao da se stidi.Medjutim, dr kaze da je decak, tako da cemo videti za koji dan ko je u pravuuser posted image

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
5.3.2013 23:48:12   
leamalamut
Evo i da konacno napisem posle 6 meseci , da me osecaj prevario jer smo dobili ceru user posted image user posted image user posted image a mi presrecni kraj nje!!!

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2013 8:51:13   
little_one
hahahhaha Lea....moram i ja identicno da prijavim...i mene je osjecaj prevario i evo nakon skoro 6 mjeseci da i ja prijavim da smo dobili curu user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2013 12:04:18   
teodora14
Ja imam osecaj da je devojcica,svi drugi oko mene misle da je decak,al videcemo dal ce na sledecem uz da se vidi pol :)

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2013 12:59:32   
liliana
Ja sam bila ubedjena milion posto da je Tina dečak. Kad , ono, međutim... user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu teodora14)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2013 13:02:42   
Sanja90
Za prve dve sam bila sigurna da su devojcice,a sad mislim da je decak,pa cemo videti user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2013 13:18:36   
anci kv
ja sam od pocetka ubedjena da je pisonja. dok se ne iznenadim na uz

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.3.2013 7:08:21   
serpica
I ja od samog pocetka mislim da je devojcica,nadam se da cu za deset dana saznatiuser posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.3.2013 8:23:25   
anci kv
ja imam celih mesec dana dok saznam,auh

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.3.2013 8:27:31   
serpica
Anci prodje i tih mesec dana.....sto duze cekas vise ces se radoviti...user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.3.2013 8:36:34   
Trcosava
Ja ne razmišljam o tomeuser posted image

Sve mi je jedno šta će biti. Nek mi je samo živo i zdravo i blesavo na mene user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.3.2013 8:38:41   
anci kv
ma ja sam vise nestrpljiva da vidim kako napredujemo,nego da vidim pol,na to ne mogu uticati,samo nek je sve ok.
ja svo vreme imam utisak da je pisonja,mada sam nocas sanjala da mi je stomak nekako smesnog oblika pa sam po tome u snu rekla sebi pa ovo je devojcica

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.3.2013 10:00:23   
leamalamut

IZVORNA PORUKA: little_one

hahahhaha Lea....moram i ja identicno da prijavim...i mene je osjecaj prevario i evo nakon skoro 6 mjeseci da i ja prijavim da smo dobili curu user posted image



Hehehe , a obe smo bile ubedjene da ce biti decaci ! Ovo su neke jake cure , videces , pravi borci!

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.3.2013 10:04:04   
leamalamut
Inace , meni je ispocetka dr govorio ali jako rano negde u 2 nedelji da je mozda decak , a ja nekoliko puta sanjala decaka i rekoh to je to , i neki nazovi osecaj... Vec od 17-18 nedelje je video devojcicu na UZ a ja nisam verovala sve dok je nisam videla user posted image . Moja sestra je govorila ,,e sto bi volela da na kraju ipak bude devojcica bas zbog tog tvog ubedjenja i nabedjenod doktora koji je kao u 12 nedelji mogao da vidi poll'' i bi ona u pravu user posted image

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
15.3.2013 13:55:48   
painter014
;)

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
19.4.2013 1:01:19   
Yula

IZVORNA PORUKA: Yula


IZVORNA PORUKA: mojabeba 13

Ja sam imala osecaj od pocetka da je decko, odmah sam gledala i stvari za decaka.
Lekar mi je pre 2 nedelje potvrdio da je decak tako da se nisam prevarilauser posted image


Ja sam jos pre nego sto sam prvi put ostalala trudna bila 1000% ubedjena da ce biti sin. I predosecaj me nije prevario.user posted image Sada nemam predstavu sta bi moglo biti, mada ja opet prizeljkujem sina, a treca bi mogla biti cera user posted image


Ovo sam napisala na samom pocetku trudnoce i ubrzo sam dobila bas jak osecaj da ce opet biti decak, ali sve do drugog exp. UZ nisam znala kog pola je beba. I sada je decacic user posted image

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
19.4.2013 13:17:18   
MicinaMama
Drage moje ja bas mislim da taj osecaj ne postoji nego da je to samo nasa podsvesna zelja...pa tako da vecina zena "oseca" da nosi decaka e sada polovini se utvrdi devojcica,a drugoj polovini decak i onda ona uvek kaze kako je to osecala.

Ali to je u sustini samo zelja se poklopila sa istinom.

Ja sam malo zelela da mi drugo dete bude decak zato sto je prvo bila devojcica i dok sam bila trudna bila sam ubedjena da je decak.Cak su i drugi isto mislili ali eto nije bilo tako.ipak je bila devojcica.
Sa prvim detetom nisam ni razmisljala sta ce biti,zelela sam devojcicu ali nisam imala nikakve predosecaje sta je.I bila je devojcica.Uh i bila sam pre ponosna,mnogo sam bila sretna jer sam imala u glavi da cu sebi roditi drugaricu,moju saputnicu,moju podrsku...jer samo zena zenu razume sta oseca,sta je boli,sta je raduje.

I sve sto vise raste pokazuje mi to i ispunjava moju zelju.Za drugo dete sam zelela da bude decak jer opet po nasem obicaju treba decak da nastavi prezime.Ali nisam se razocarala ni ja ni mm kada su rekli da je opet devojcica.Boze moj neka je ziva i zdrava.A za trece necu ni pitati sta je.

Evo neki dan se desilo u porodici od mog ocuha: Oni su mladi ok 78 god.Vencali su se pre osam godina,strasno se voleli,ali nisu mogli da zacnu dete.ona i isli na pregled kod lekara i sve je bilo u redu sa njima...ali eto.I da bi on posle toga otisao da se svalera i napravio dete nekoj medicinskoj ssestri a ovu svoju zenu koja bi zivot dala za njega i rado bi mu podarila dete,nju je ostavio.Ona je iz srbije,ostala je u Bosni zbog posla a nema ni svojih pored sebe.Eto koliko je vazno da se imaju deca u opste ma sta god bila,jer ona spajaju porodicu.Hvala Bogu sto ih i imamo.eno moji su dole svi u suzama zbog te nase snaje.

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
19.4.2013 13:37:56   
majared
Ne bih da odem u off ali moram da kažem. Ja sam ušla u porodicu kojoj je prvenstveno važno da se ima dete, po mogućstvu muško. Još sam sa mm i posle četiri godine i tri spontana, mada ne mogu da kažem da nije razmišljao o prekidu. Nije suština pošto poto imati dete nego da se iz jedne stabilne zajednice dvoje zrelih i odgovornih ljudi stavraju novi ljudi.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here