|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svilene trepavice
21.5.2017 17:32:25   
nata11
Anck jel imas neku sliku sa trepkama da mi pustis na pp. Bas bi radila ali nisam na nikoe uzivo videla. Koliko si placala. Ja sam nasla salon u NI 2200 pa mi nesto cudno, da nije malo? koliko inace kosta? user posted image

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Svilene trepavice
21.5.2017 20:05:28   
Anck Su Nmaun
Ja sam radila za 1500 i prezadovoljna sam bila mada sam cula da.ima i skuplje. Slike moram negde potraziti..nemam pojma gde su moram da pretrazim komp. Izgledaju bas bas prirodno! Meni je to bilo super je sam stavljala minimum sminke...nije bilo potrebe za vise user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Svilene trepavice
22.5.2017 8:53:05   
nata11
Aha znaci ipak to nije toliko skupo kao sto sam ocekivala.
A kada krenu da otpadaju jel idu jedna po jedna- nije kao vestackeuser posted image
Ja bih probala jednom ali iskreno ne znam da li imam zivaca da idem na korekcije.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Svilene trepavice
22.5.2017 10:51:14   
Anck Su Nmaun
Ne ne otpadaju sve od jednom, onako polagano jedna po jedna jer se tako i lepe jedan na jedan zato dugo i traje. Pisala sam vec prvih mesec dana su sve bile tu, a posle polako otpadaju ( i tada bi kao trebala da se radi korekcija) ali nije ruzno samo se razredjuju dok sve ne otpadnu. Ja posto nisma isla opet sam tako i pustila da same otpadaju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Svilene trepavice
18.9.2017 21:09:18   
Dragce86
Ja za ovo po prvi put cujem..

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Svilene trepavice
18.9.2017 21:27:27   
krin 40
Ja sam vidjala u salonu.Moja S sve što postoji radi ali meni zaista ne trebaju.Imam duge i guste trepavice.Ponekad kada me šminka za neki dogadjaj stavi mi veštačke(jednom u sto godina).Lepo ona to odradi ali meni smeta

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Svilene trepavice
18.9.2017 21:43:11   
Ana RR
Svilene su nešto drugo, nisu kao klasične veštačke koje se samo zalepe. Ja sam prevodila jednu obuku za nadogradnju trepavica, neka ruska metoda, oduševila sam se. Ceo vikend sam provela na toj obuci, praktično sam sve naučila samo mi treba praksa user posted image

Inače, ta ruskinja koja je držala obuku je iznenađena koliko naše devojke vole ogromne trepavice, da se vidi da su veštačke. Ja volim kada su normalne dužine, samo da se dobije na punoći i obliku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Svilene trepavice
18.9.2017 22:19:44   
krin 40
Ana ne volim ni ja one baš preterano duge
https://postimg.org/image/uvo7mpoyt/
Evo ovo je slika mojih očiju sa veštačkim

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Svilene trepavice
18.9.2017 23:12:00   
dunja RR
Meni su gadne ali baš gadne one guste, kada ih nakače, deluje mi ko da su neku životinju ubile i stavile na oči.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Svilene trepavice
18.9.2017 23:14:37   
dunja RR
Anči, ne znam da li sećaš, jednom je Boka stavila slike neke devojke koju su unakazili u nekom drugom salonu, sve su joj rane bila na kapcima, jedva su je odlepili.
Ni pre toga a posebno ne posle tog prizora, nemam nikakve pretenzije za bilo kakvim trepavicama osim sopstvenih, kratkih i nikakvih user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Svilene trepavice
19.9.2017 23:21:42   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni su gadne ali baš gadne one guste, kada ih nakače, deluje mi ko da su neku životinju ubile i stavile na oči.


user posted image

Joj da, Suzi, tu devojku je neko baš unakazio. Užas. Mnogo njih sada to radi ali nisu svi profi. Treba voditi računa.

Krin, lepo izgledaju.

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.9.2017 23:24:10 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Svilene trepavice
20.9.2017 7:01:12   
krin 40
Hvala.ima različitih.Ne izgledaju sve katastrofalno.Ali ni ja ih ne volim.Ovo je bio eksperiment

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Svilene trepavice
20.9.2017 8:34:31   
Anck Su Nmaun
Pa to, mozes da biras i duzinu i gustinu. Samo sto nase devojke preteruju u svemu pa tako i nakace te trepavice , neukusno skroz!
Meni su moje bile fantasticne. Nista preterano, ali mi je naj vise odgovaralo sto nisam morala da se sminkam, i ako negde idem malo senke na uglove i Top!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Svilene trepavice
20.9.2017 21:13:38   
lukaandrej
koliko traje taj tretman?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Svilene trepavice
21.9.2017 8:35:32   
Anck Su Nmaun
Oko sat i po dva

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Svilene trepavice
21.9.2017 10:02:11   
lukaandrej
jao ja jedva sedim kad nokte radim,msm da ne bih izdrzala toliko user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Svilene trepavice
21.9.2017 10:06:56   
Anck Su Nmaun
Sta da ti kazem ja jos u 7 mesecu trudnoce lezala toliko, ubila me ledja user posted image

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Svilene trepavice
21.9.2017 10:50:44   
lukaandrej
jao svaka ti cast user posted image .Ja se tesim da cu mozda zaspati,posto se lezi user posted image .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Svilene trepavice
21.9.2017 11:21:26   
krin 40
Anck tako sam i ja uu trudnoći sve radila što se sme.Najduže he trajalo izvlačenje pramenova pred sam porodjaj a ja kose koliko volišuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Svilene trepavice
1.10.2017 12:02:56   
nata11
Da li osecate lepak/ plastiku kada radite trepavice?

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Svilene trepavice
1.10.2017 12:09:27   
Duškić
Jao i ja sam pramenove radila dugo bas traje..mislim u trudnoci. A trepavice nisam, strah me da moje ne unistim . Imam ok trepke!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Svilene trepavice
3.10.2017 8:48:58   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: nata11

Da li osecate lepak/ plastiku kada radite trepavice?


Ne ne osecas ih ali primetis s krajeva da su duze 😁

Duskix ne unistavas tvoje. Ona ti samo lepi na tvoje. Kako budu otpadale tvoje otpadace i ove svilene.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.10.2017 8:49:59 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Svilene trepavice
3.10.2017 9:58:00   
nata11
Ja zakazala za kraj nedelje pa kako bude user posted image Kod nas je inace cena paprena. Svilene su 2.500, korekcija 1.500 a Ruski volumen 4.500-5.000

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Svilene trepavice
6.10.2017 9:14:08   
nata11
Dobih i ja nove trepke i ne verujem da cu ponavljati korekciju user posted image
Imala sam u platu 1na1 ali su moje duge, slabe i retke pa mi devojka preporucila da radimo ruski u sto blazoj varijanti. Lepo je to ispalo ne zalim se ali...
Koliko god da su one mekane i prirodne vidi se da to nisu vase trepavice. Osecam se kao neka zvezda granda.
Lezala sam 3,5 sata user posted image . Mozda je ovo ok zenama koje vole da sede po salonima i lickaju se ali ja stvarno nisam taj tip. Ko je malo nervozniji preporucujem lek za smirenje.
Onda niko od vas nije opisao postupakuser posted image . Bukvalno ti donje trepavice zalepe nekim hanzap. koji me malo zuljao. Morate drzati oci zatvrene inace smola ulazi u oci i to pecka.
Trepavice ne osecam ali peckanje i natezanje donjeg kapka osecam jos uvek.

I eto gotova i moja turneje pod nazivom : Vidla zaba da se konj potkiva...


< Poruku je uredio nata11 -- 6.10.2017 9:16:43 >


_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Svilene trepavice
6.10.2017 13:03:24   
krin 40
Natoouser posted image

https://postimg.org/image/78khkgvk57/

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here