|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Double test
8.5.2009 14:32:44   
basso
Zdravo,nova sam na forumu.Radila sam double test i rezultat je:
free-beta HCG 1.59MoM
PAPPA  1.11MoM
Pise jos:nizak rizik ispod cut-off i iznosi 1:592.
Nuhalni nabor NT: 1.02mm,i ekspertski pregled uz je odlican.
Imam 36+ god i druga trudnoca.E sad,dr koji mi privatno vodi trudnocu kaze da je super,a dr iz dom zdravlja kod koga idem po doznake kaze isto da je odlican rezultat i da nema potrebe da radim triple.
Ono sto je mene uplasilo je da u prvoj trudnoci,pre 2 godine, rezultat double-a bio 1:10000, a NT 1.6mm.I jos da dodam da su mi sada promasili gestacijsku nedelju za 3 dana,racunali su da je 11w+5d,a ona je 12w+1d po meni zbog skracenog ciklusa od 25 dana,a po uz i 12w+3d.Sta vi mislite?

(odgovor članu jaky)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Double test
8.5.2009 14:38:12   
marince1
Ma super su ti rezultati,uzivaj!!!!!
to sto tebe zbunjuje,sto ti je sad veci rizik nego u prvoj trudnoci,to je zbog godina,ne zbog losihrezultata.
Ali si ti idalje daleeeeeko od one cifre zbog koje se treba brinuti!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Double test
8.5.2009 14:57:47   
mypofi
I ja sam upravo uzela rezultate double testa
fb-hCG    31.14    0.97 Corr.Mom
PAPP-A      4.3      1.24 Corr.MoM

Biochem.risk + NT <1:10000 beloow cut off
Double test 1:6394 below cut off
Age risk 1:619
Trisomy 18+NT
<1:10000 below cut off

Mislim da su OK, ali ce doktor pogledati popodne.

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Double test
8.5.2009 15:20:53   
mihi
Odlični su rezultati mali je rizik!!!!!!

(odgovor članu mypofi)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Double test
8.5.2009 15:26:07   
mypofi
Hvala Mihi!!! Sad  mi je malo lakse!!! user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Double test
8.5.2009 15:27:29   
eugenija
Odlični rezultati ! I meni je bilo 1:10000, to je superrr!!!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mypofi)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Double test
8.5.2009 15:35:39   
dana198495
Jedno pitanje kada se radi taj double test jer ja to nisam radila pa me malo buniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Double test
8.5.2009 15:37:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: dana198495

Jedno pitanje kada se radi taj double test jer ja to nisam radila pa me malo buniuser posted image user posted image user posted image user posted image


U 12. - 13. nedelji trudnoće.. Pre se radio samo ko ima preko 35 godina, sada sve češće šalju sve trudnice, bez obzira na godine..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Double test
8.5.2009 15:40:45   
dana198495
ja sam još prilično daleko od tih godina ali bi voljela da sam i ja odradila taj test čudi me da mi moj ginekolog nije trazio da to uradimuser posted image user posted image Hvala na odgovoru

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Double test
8.5.2009 15:42:25   
eugenija
Tvoj dr ima i 3D i 4D UZ... Sve je ok, da nije, on bi nešto primetio na vreme.. Ipak je on druser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Double test
8.5.2009 15:47:37   
dana198495
pa time se i ja tjesim a jesi li zvala doktora za 4D uz

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Double test
8.5.2009 15:49:56   
mihi
Jaky šta je bilo na ekspertskom UZ?

(odgovor članu jaky)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Double test
8.5.2009 16:44:03   
marince1
Super su ti rezultati!
Zeludac,prestani slobodno da je bolis user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mypofi)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Double test
8.5.2009 20:25:20   
jaky
3D ultrazvuk je prosao odlicno,sve je ok,ali su mi ipak zakazali amniocentezu,kao za svaki slucaj.Dobro ja sam se bar malo smirila kad je dr rekla da ultrazvucno je sa bebom sve ok.Imam zakazano u N.Frontu 1 juna pa sta mi bog da,a dace valjda samo dobro

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Double test
20.6.2009 16:12:10   
Ptičica
Drugari, molim vas mi recite da li double trebada se zakazuje? Dobila sam uput za Dragiše Mišović, da mi rade double i UZ, početkom jula, jer mi je 2. jula punih 12 nedelja. Pretpostavljam da treba da zakažem. user posted image  Hvala!

(odgovor članu jaky)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Double test
20.6.2009 20:57:03   
jaky
Pticice verovatno se zakazuje,probaj,ja kad sam trebala da radim taj test ,zvala sam sve redom bolnice,svugde su mi rekli da sam trebala zvati kad sam zatrudnela da sada nemaju mesta pa sam na kraju radila privatno ,probaj i puno sreceuser posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Double test
20.6.2009 21:00:35   
sneza24
Pticice ja sam zakazala mesec i po dana ranije i to jedva,jer kao nema mesta.

(odgovor članu jaky)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Double test
21.6.2009 11:32:10   
Ptičica
O, svašta! Kako sam mogla da zakažem ranije, kad mi je doktorka dala uput pre par dana? Loodilo!!! Imam vezu za D. Mišović, pa ću je zvati sutra, a ako ništa ne bude od toga, radiću privatno! Koliko li to košta? user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Double test
21.6.2009 11:45:06   
sneza24
Pticice ja sam prvo zakazala pa sam onda uzela uput.Neznam stvarno koliko kosta.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Double test
21.6.2009 11:56:47   
sanji
Ja sam skoro radila Double u Visegradskoj. Zakazali su mi za 10 dana a to ti nije mnogo kasno s obzirom da treba da se odradi do kraja 14. Rezultati su gotovi za 3 dana. Probaj kod njih.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Double test
21.6.2009 11:58:11   
sneza24
Dobrodosla sanji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Double test
21.6.2009 12:01:29   
sanji
HVALA ZA DOBRODOSLICU.user posted image Stalno obilazim forume ali nikako da se ukljucim. Jos uvek dosta radim pa sednem na 2 minuta ispred kompa. Pokusavam da smanjim posao pa cu vise biti tu. Super ste!!!!!!



_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Double test
2.7.2009 12:26:54   
Anastazija
Iako krenuh da trudnocu vodim kod privatnog dr, da bih izbegla placanje skupih 4D, a i u nadi da cu mozda dobiti trudnicko bolovanje, otisla sam neki dan u DZ, otvorila karton i obavila pregled. Dr me uputila na dabl test i pripadajuci UZ, i to u Institut za majku i dete. Otisla sam danas, sacekala uredno red.. i posle nekih pola sata, nakon sto je sestra uzela moje podatke dobila jedno divno "ribanje" na temu kako se to zakazuje ne znam koliko unapred i kako nema  mesta i zasto to nisam ranije zakazala i sve tako!!!! Poludela sam! Onako puna negativnog naboja, skoro sam joj poslala pesnicu u lice.. ali se suzdrzah.. Potom je usledilo obijanje pragova po ostalim drzavnim ustanovama koje rade ove testove, pa me put naveo prvo na Visegradsku.. opet cekanje.. opet neljubaznost.. i opet sestra koja me grdi i govori kako ima termin bas knap, na samom kraju moje 14-te nedelje i kako to nosi odredjeni rizik... user posted image  zakazala sam, uprkos svemu.. Ipak, djavo mi nije dao mira, te proverim da li mozda postoji bolji neki slobodni termin u Narodnom frontu.. Kad ono - ima!!! LJUBAZNA teta mi je TELEFONSKI zakazala cak nedelju dana ranije!! I jako sam sada srecna... a doslo mi je da ipak izvucem pare iz slamarice i pravac neka skupa privatna klinika i preskupi 4d... user posted image

Izvinjavam se ako sam off topic.. nego, ne znam u kojoj temi da se zalim... user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Double test
2.7.2009 12:34:11   
Verus
Tema za istresanje negativne energije  << KLIK



Ovde mozes do mileee volje da pesnichis sve neljubazne sestreuser posted image


< Poruku je uredio Verus RR -- 2.7.2009 12:35:08 >

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Double test
2.7.2009 12:39:46   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala draga... vec mi je bolje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here