|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posteljina za bebe
29.5.2011 0:41:32   
isidora88
iz NS-a sam,meni treba i ogradica za krevetac,moram negde naci winie pooh,ali da je neka normalna cena,ne pada mi na pamet da dajem 200 eura koliko je u enci menciju posteljina,oni nisu normalni user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Posteljina za bebe
29.5.2011 10:19:14   
Mala Loojka
Ma debili, kao da je od ne znam cega... Jos bolje je sto sam ja u LETO robnoj kuci videla Vini od 300nesto... Hahahah, kreteni...
Ima u AKSI, ako dolazis u bg, ima i ogradicu... Ali meni nije nesto...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 17:04:29   
klara01
moze li mi neko reci gde u bg mogu da se kupe jednobojne posteljine po nekoj srednje-pristupacnoj ceni? ili da li znate za neku dobro snabdevenu radnja sa metrazom, gde se mogu naci materijali za posteljine pa da mozemo da sijemo?

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 17:06:55   
cani
Pandan ima lepu,jednobojnu posteljinu,nije ni mnogo skupa.Imas je i u Aksi,na njihovom sajtu.

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 17:09:24   
klara01
jesi li ti tamo uzela onu narandzastu kao sto je u bucko krevecu?user posted image

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 17:12:35   
isidora88
zna li neko gde u NS ima metraza sa materijalima sa decijim motivima ali da nije domaca proizvodnja jer im je ocajan kvalitet a i sare su im skroz bezvezeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 17:15:29   
cani
Aha,bila je oko 3 hiljade.Meni se ta slika iz kataloga baš dopala,taj krevetac i ta posteljina, sa izveženim medom na oblačku,jednobojna,sve sam tako i kupila user posted image

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 17:18:29   
klara01
i meni se najvise svidjaju te jednobojne sa intenzivnim bojama

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 17:56:17   
Mala Loojka
Klara imas u Turbo L. jednobojnih, sad su na popustu oko 2900 ja mislim... Idi pogledaj :)

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 18:04:52   
klara01
hvala mala loojka, volela bih i ja odmah da odem ali nece to tako lako ici, mozda tek sl cetvrtka ako uspem da zakazem kod dr pa uklopim i to. nisam iz bg. ima li ih gde na netu da pogledam,znas li ko je proizvodjac?

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 18:12:25   
isidora88
klara evo pogledaj kakve su posteljine u turbo limacu KLIK

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 18:13:29   
Mala Loojka
Evo imam ja sliku jedne, ostale su na taj fazon, samo neke imaju kozicu, neke mackicu, i td, ali su bas lepe... I imas jos zute, roze, zelene ja mislim...

user posted image

user posted image


user posted image


(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 18:18:55   
Didy
Joj, meni se ovo baš sviđa. Isidora, da li ima u turbo limaču u Novom Sadu i da li znaš koja je cena?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 18:20:04   
Didy
Sad sam pogledala prethodne postove, napisala si cenu.user posted image



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 18:34:14   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Didy

Joj, meni se ovo baš sviđa. Isidora, da li ima u turbo limaču u Novom Sadu i da li znaš koja je cena?


bilo je pre neke 2 nedelje,komplet posteljine je oko 2500 na snizenju user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 19:22:43   
Ana RR
Klara, u prodavnici Meda u Piramidi imaš jako lepu posteljinicu. Cena je 3 000 din.Mi smo kupili ovakvu KLIK samo u bež boji.


< Poruku je uredio Ana RR -- 13.7.2011 19:23:48 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 21:37:42   
cani
E ova bež je isto Pandanova.
Mene zanima sta sve ide u komplet posteljine te iz Turbolimača?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 21:55:52   
isidora88
ima da se sve posebno kupuje a ima i komplet posteljina,ide navlaka za jorgan,ogradica i donji carsav,samo sto je ogradica jako tanka

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 21:57:54   
Ivanka 75
Ja sam ovih dana, pošto je vrućina, skinula ogradicu sa krevetića da cirkuliše vazduh. I stvarno se manje znoji bez nje.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 22:02:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja sam ovih dana, pošto je vrućina, skinula ogradicu sa krevetića da cirkuliše vazduh. I stvarno se manje znoji bez nje.

Takodje.

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 295
   RE: Posteljina za bebe
13.7.2011 23:52:17   
klara01
bas vam hvala devjke, jako mi se svidja ova iz turbo limaca plava sa kozicama i ostalim...ne bih da bude karirana. najvise bih volela da nadjem neku ovakvu klik, tacnije da je ovako jarkih boja. mada koliko sam citala ranije postove one su oko 150-200 evra sto je previse. npr. mm i ja imamo posteljine takvih intenzivnih boja, narandzasta, kivi zelena, roze, a te posteljine za bracni krevet sam placala oko 4000-5000, a proizvodjaci su tekstil jagodina ili deltateks beograd. posto nisam mogla da ih nadjem na netu moracu neki dan da pozovem da se raspitam imaju li za decije krevece, po mogucstvu jednobojne. njihov kvalitet je stvarno super, cak se ni boja ne gubi, a ja ih perem na 60.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Posteljina za bebe
14.7.2011 0:16:05   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: cani

E ova bež je isto Pandanova.
Mene zanima sta sve ide u komplet posteljine te iz Turbolimača?


Ja sam za 5000 dobila baldahin, carsaf, navlaku za jastuk i jorgan, ogradicu...
A stace deblja ogradica od ove? Ova je sasvim ok...

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Posteljina za bebe
14.7.2011 21:40:51   
Irence
Textil jagodina ima posteljinu za krevece.Ja sam pre neki dan kupila posteljinu carsaf,jastucnica i navlaka za jorgan 1.160 dinara.Mislim da imaju i sa ogradicom ali meni to netreba.Uzela sam i jorgan 550 dinara.Dezeni su im prelepiuser posted image

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Posteljina za bebe
14.7.2011 23:16:22   
cani
A gde se prodajna mesta tog Tekstil Jagodine ? Meni u principu treba jos jedna ogradica,pa da l zna neko gde ima to posebno da se kupi ?

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Posteljina za bebe
15.7.2011 1:11:05   
klara01
Neemoj da pricas,jao irence mnogo ti hvala :) oni kod nas dolaze u firmu i daju nam na 5-6 rata preko platnog spiska,poslednji put sam ih ja pozvala(ne firma) i ladno dosli,mozda bi dosli i u vase,vidite na njihovom sajtu brojeve i raspitajte se (ako nekom treba neka mi se javi na pp) na ovom njihovom prospektu koji ja imam pisu i adrese njihovih radnji(ne znam dal to smem da objavim?),uglavnom prodavnice se zovu Prezent,ima ih u bg,ns,zemunu,kg,nisu,kikindi,subotici,cacku,pa taman mozete da pogledate kvalitet i dezen,a imaju i duseke! A obavezno uporedite cene iz radnji i direktno u proizvodnji u jagodini,ako su povoljniji tamo onda vam vise odgovara da dodju u vasu firmu,em jeftinije,em na rate (kome trebaju br i adrese nek se javi na pp) radnji i direktno u proizvodnji u jagodini,ako su povoljniji tamo onda vam vise odgovara da dodju u vasu firmu,em jeftinije,em na rate (kome trebaju br i adrese nek se javi na pp)

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here