|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posteljina za bebe
24.2.2010 13:58:39   
Anck Su Nmaun
Anita bas je lepa user posted image

Mi smo uzeli onaj  prenosivi krevetac   crvene boje.... koja bi boja posteljine lepo isla sad user posted image user posted image user posted image ja bih uzela nesto univerzalno user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Posteljina za bebe
24.2.2010 14:00:25   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Vidite kakvih posteljina ima ovde.... meni se bash svidjaju user posted image

POSTELJINA  KLIK



Smeshkice jel to u Subotici, jesi bila mozda? Kakve su cene tamo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 11:26:05   
bebaa
Gde mogu da nadjem samo donji čarsav za krevetac?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 11:32:55   
gagana83
Pogledaj malo po radnjama,ne znam gde zivis ali kod nas toga ima u svakoj radnji.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 11:34:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebaa

Gde mogu da nadjem samo donji čarsav za krevetac?



Ja tju kupiti materijal za tu svrhu i odneti kod krojachice da mi napravi 4-6 komada... Mislim da mi to ne vredi kupovati u radnjama sa bebi opremom...nego sa posteljinom...user posted image

(odgovor članu bebaa)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 15:18:48   
bebaa
Htela bih da kupim onaj sa gumom, da se lepo fiksira za dusek. Iz Novog Sada sam, sutra idem u potragu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 17:23:04   
lothroniell
Novosadjanke gde ste kupovale posteljine? Ja planiram da uzmem sa ogradicom, nekako mi sigurnije da se bebac ne izudara... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 18:16:42   
Anoniman
Ne znam gde sve ima posteljine, niti kakve su cene, ali sam se oduševila jednom prodavnicom u Železničkoj ulici, kada kreneš od Lilly ka centru, sa desne strane. Baš svašta ima. 

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 18:19:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: bebaa

Gde mogu da nadjem samo donji čarsav za krevetac?



Ja tju kupiti materijal za tu svrhu i odneti kod krojachice da mi napravi 4-6 komada... Mislim da mi to ne vredi kupovati u radnjama sa bebi opremom...nego sa posteljinom...user posted image



Iskrena da budem, ja kada god sam kupovala posteljinu, čaršav nije išao uz posteljinu nego samo jasučnica i presvlaka za jorgan. Tako da sam ja kupovala čaršave posebno u Ikei, a onda posle, kada nisam bila u mogućnosti da idem u Mađarsku, šila sam. Za sitne pare su na Limanskoj pijaci šili čaršave, one sa gumom, kada uđete sa strane Bul. Cara Lazara, odmah levo, u ćošku je bila jedna radnjica.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 21:06:21   
Anoniman
Ja tju posteljinu kupiti u Pejnovicu....s tim da uz obe posteljine dobijam beli chashav.... naravno...josh nekoliko komada tju da sashijem jer mi treba rezerva....

Kod nas ima da se kupi charshav za krevetic....ali zashto bi platila vishe...ako za te pare mogu da sashijem nekoliko komada..... iskrojiti, porubiti i uvutji gumu nije teshko....a i bilo koja krojachica to moze da uradi za male pare....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Posteljina za bebe
7.3.2010 21:29:23   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: bebaa

Htela bih da kupim onaj sa gumom, da se lepo fiksira za dusek. Iz Novog Sada sam, sutra idem u potragu...


Ja sam kupila 2 pamucna sa gumom u Turbo Limacu (U Dubrovniku, ali valjda ga ima i gpre) user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Posteljina za bebe
8.3.2010 9:11:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica



Kod nas ima da se kupi charshav za krevetic....ali zashto bi platila vishe...ako za te pare mogu da sashijem nekoliko komada..... iskrojiti, porubiti i uvutji gumu nije teshko....a i bilo koja krojachica to moze da uradi za male pare....



Ja sam imala neke bele čaršave koji se nisu koristili, i njih je baka presekla na pola i samo porubila, tako da je Luka časkom dobio gomilu čaršava. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Posteljina za bebe
8.3.2010 10:05:41   
ljubavce
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Verus, ovo je moja ogradica:
user posted image



Alexx, gde si nasla ogradicu? PRELEPA JE !!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Posteljina za bebe
8.3.2010 10:08:48   
*Alexx*
Ogradicu sam dobila, ali znam da je kupljena u robnoj kući Leto u Bgd-u. Proizvođač je Nek. Hvaalaaa user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Posteljina za bebe
8.3.2010 10:51:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica



Kod nas ima da se kupi charshav za krevetic....ali zashto bi platila vishe...ako za te pare mogu da sashijem nekoliko komada..... iskrojiti, porubiti i uvutji gumu nije teshko....a i bilo koja krojachica to moze da uradi za male pare....



Ja sam imala neke bele čaršave koji se nisu koristili, i njih je baka presekla na pola i samo porubila, tako da je Luka časkom dobio gomilu čaršava. user posted image



Tako nekako tje da bude i kod mene....bash mi svekrva kaze da ima 2 plahte za francuski lezaj koje su josh zapakovane kako su kupljene....znachi to je vetj 4 charshava.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Posteljina za bebe
10.3.2010 15:16:06   
Markovicka
zna li neko gde u ns moze da se kupi samo ogradica za krevetac?
jorgan i jastuk i tako ne koristim, samo mi bezveze zauzima mesto u ormanu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Posteljina za bebe
12.3.2010 16:58:59   
Zoka81
Ovo je moja posteljina, takvu sam narucila. Uzela sam sarenu jer jos ne znam tacno sta je decak ili devojcica pa ima i plave i roze boje. A i ta mi se najvise svidela. Narucicu i u skroz plavu kad budem videla svojim ocima sta ce biti, ne verujem vise doktorima.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Posteljina za bebe
12.3.2010 16:59:20   
Zoka81

IZVORNA PORUKA: Zoka81

Ovo je moja posteljina, takvu sam narucila. Uzela sam sarenu jer jos ne znam tacno sta je decak ili devojcica pa ima i plave i roze boje. A i ta mi se najvise svidela. Narucicu i u skroz plavu kad budem videla svojim ocima sta ce biti, ne verujem vise doktorima.

user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Posteljina za bebe
12.3.2010 17:06:44   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Zoka81


IZVORNA PORUKA: Zoka81

Ovo je moja posteljina, takvu sam narucila. Uzela sam sarenu jer jos ne znam tacno sta je decak ili devojcica pa ima i plave i roze boje. A i ta mi se najvise svidela. Narucicu i u skroz plavu kad budem videla svojim ocima sta ce biti, ne verujem vise doktorima.

user posted image
Bas je slatkouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Posteljina za bebe
12.3.2010 18:00:27   
NadaR
Evo nasa koju najvise koristimo .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Posteljina za bebe
14.3.2010 13:59:07   
lothroniell
Nama se tata pre neki dan pojavio sa ogromnom kesom i ja kada sam videla da je kupio posteljinu raznezila sam se sva! Slatka mi je, skroz sarena, kada je operem slikacu i okaciti. Ovih dana cu da idem da kupim i neku jednobojnu i tako! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Posteljina za bebe
14.3.2010 20:25:52   
Anck Su Nmaun
Juce smo kupili posteljinu ...crvenu sa tvitijima.prelepa je.... jos u jednoj radnji nadjem jedan jastucic istog dezena... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedva cekam da je operem i stavim ...cim postavim uslikacu kako je preslatka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Posteljina za bebe
14.3.2010 20:54:30   
lanajelena
za sve Novosadjanke koje traze posteljinice imate u radnji Mrvica na novom naselju krecu se od 1400 pa nadalje,imaju dosta dezena i mozes da biras bude gotovo za dva dana

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Posteljina za bebe
15.3.2010 10:23:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

za sve Novosadjanke koje traze posteljinice imate u radnji Mrvica na novom naselju krecu se od 1400 pa nadalje,imaju dosta dezena i mozes da biras bude gotovo za dva dana


Shto ne reche ranije.... user posted image

Mi u subotu bili u ns i kupili posteljine.... jednu svetlo roze...i jednu ciklama boje... slikatju popodne...pa tju vam pokazati user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Posteljina za bebe
15.3.2010 10:31:15   
Anck Su Nmaun
Smeshki, uzeli ste dve punjene posteljine?

Ja sam jedino duplirala podmetace, carsave i cebence....???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here