|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ulošci u porodilištu
19.7.2012 17:12:22   
red3lilu
Ja sam od mrežastih samo nivine našla u prodavnici, a Tixy je u svom dnevniku pisala da u NS preporučuju i te neke Simbex uloške... a jesu li Vir na isti fazon kao i Niva, ono vata u mrežici ili ?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ulošci u porodilištu
19.7.2012 17:12:42   
Ana RR
Evo i slika KLIK

Meni su bili najbolji, probala sam Nivine i još neke koje mi je cimerka u porodilištu dala dok mi nisu doneli moju kesu i nisu mi se dopali.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ulošci u porodilištu
19.7.2012 17:13:46   
Ana RR
Da, isti je fazon samo su nekako kompaktniji, ne kidaju se, ne raspadaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ulošci u porodilištu
19.7.2012 17:16:30   
red3lilu
Super, hvala! Pokušaću da ih potražim kod nas u prodaji, ako nema sad znam i gde mogu da se naruče..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ulošci u porodilištu
19.7.2012 17:21:06   
Ana RR
Ja sam ih kupovala u Aksi ali trebalo bi da bude i po apotekama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ulošci u porodilištu
19.7.2012 17:33:10   
cockic
a vidis meni boni su ok,konkretno mozda sam ja navikla i na nivu i boni jer ih koristim kao pomocno sredstvo i kad dobijem preko onih upijajucih jer meni su malo obilniji ciklusi prva dva dana kako ja kazem potopuser posted image mi je tih dana.pa bez toga nema sanse probilo bi sto posto.od ulozaka nema sta nisam probala sad konkretno malo naturela ili libres uglavnom gledam kao da su pamucne da nije ona plastika.

sve u svemu boni i niva su za mene ok malo me nerviraju oni konci sto izlaze ali obavljaju svoj posao kako trebauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ulošci u porodilištu
20.7.2012 15:07:49   
mufika
Ja sam kupila VIR - ima u DM-u, ali je u Trgoprometu 40 din jeftinije, nije svejedno ako racunas sa desetinama pakovanja. user posted image

U svakom slucaju ja cu da probam LIbress Natural cim napustim bolnicu, a mozda cu par komada poneti i tamo za podlogu. To koristim i kod redovne menstruacije - propustaju vazduh, ne znam od cega su, ali sigurno nisu plasticne, njih ne podnosim user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ulošci u porodilištu
11.12.2012 8:44:27   
sasaaa
Zdravo, da li neko zna gde mogu da se kupe Simbex ulosci koje je neko preporucio? Ja sam posle 1. porodjaja krvarila cini mi se i 40 dana i najlakse mi je bilo da nosim pamucni ulozak, menjala sam ih tonu i pukla ihajhaj para jer je muz kupovao u nekoj apoteci u kraju gde su cene bile bezobrazno visoke. sada sam videla na Aksinom sajtu da su neki mrezastri 96 din., a u marketima oko 116. Da li imate savet gde je jeftinije jer kad kupujem tonu isplati se user posted image Hvala

(odgovor članu mufika)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ulošci u porodilištu
27.11.2014 17:30:17   
Kata90
zene,jel dovoljno jedno pakovanje tih mrezastih ulozaka nositi u bolnicu?

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu sasaaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ulošci u porodilištu
27.11.2014 18:12:49   
Mala Elena
Ako se porodis u noc ili ujutro, a imas jedno pakovanje, vec ce popodne u poseti morati jos da ti donesu . Ja sam stavljala po dva jer nisu imali dovoljno posteljine da nam zamene ako iskrvarimo . Ponesi 3 pakovanja .

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ulošci u porodilištu
27.11.2014 18:18:35   
Kata90
Hvala ti MEuser posted image ma ja kupila jedno,svi kazu bice ti dosta....mada od viska me nece boleti glava,bolje da kupim jos...

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ulošci u porodilištu
27.11.2014 18:54:18   
bubulence
prosli put sam nosila 3 pakovanja i mm mi je doneo jos 2 dok sam bila u bolnici (dva dana)

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ulošci u porodilištu
27.11.2014 23:03:30   
mati

IZVORNA PORUKA: Kata90

zene,jel dovoljno jedno pakovanje tih mrezastih ulozaka nositi u bolnicu?

Kato malo je. I ja sam prvih par dana stavljala po dva. Ali ne brini, donece ti neko. Nisu oni kao obicni ulosci, menjas ih bas cesto.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ulošci u porodilištu
27.11.2014 23:15:52   
isidora88
ponesi bar 2 pakovanja, ja sam potrosila 2 pakovanja za par sati, i jos sam pozajmila od cimerke koji ulozak dok mi ujutru nije stigao paket od mm

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ulošci u porodilištu
28.11.2014 0:53:35   
Azra_
Eto, različita iskustva, meni nije trebalo baš toliko. U startu sam kupila 4 pakovanja, ponela 2 u porodilište, a mm mi doturio još jedno i za 5-6 dana je to bilo to. Koristila sam ih sve do prestanka krvarenja jer su mi bili prijatniji od običnih.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ulošci u porodilištu
24.8.2015 10:04:50   
Maraj
Koliko da ponesem mrezastih ulozaka u porodiliste. Imam 6 pakovanja za sad kuci. Mislila sam da lonesem 3-4 pakovanja(to je 30-40ulozaka) ... pa da l da mi moji onda dostavljaju.... jer se manje krvari na CR? ostacu garant 5 dana nakon CR pa gledam koliko da kupim mrezastih ulozaka

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ulošci u porodilištu
24.8.2015 10:06:05   
jess021
Maraj, ponesi toliko koliko imas, donece ti tvoji sve sto bude trebalo.
I ja kontam tako, pa ako nesto zafali ili zaboravim, donece neko.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ulošci u porodilištu
24.8.2015 10:16:20   
branki*
maraj,ponesi 4 pakovanja,ako zafali,donece ti tvoji.stavljaces po dva uloska,to se natopi zacas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ulošci u porodilištu
24.8.2015 11:52:47   
Ivana.
Ja sam ponela 4 pakovanja. Jedno sam vratila kuci, ali nas su pustili kuci posle 48 h. Brzo se potrose, ja sam stavljala po dva komada.

< Poruku je uredio Ivana. -- 24.8.2015 11:53:09 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ulošci u porodilištu
24.8.2015 13:34:48   
Maraj
Uh znaci moram da dokupim jos....ako si za 48h potrosila 3 pakovanja a ja racunam da ce me nakon CR ostaviti oko 5 dana.... pa nista ponecu ja 3-4 pakovanja zavisno koliko mi mesta ostane u torbi a dokupicu jos da mi mm donese kad bude dolazio.
hvala drage na savetima user posted image

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ulošci u porodilištu
26.1.2016 15:46:57   
IvanaSK RR
Ja samo bez veze pre neki dan videla i kupila u Tempu neke uloske, bili su 120 din. pakovanje od deset komada. Sad gledam na netu, u Aksi 190 din pakovanje od dvadeset komada. Razlika je kad se kupuje vise pakovanja.
A ne mogu da verujem da su i sa uloscima zakomplikovali, ne sećam se da je bilo mnogo izbora pre osam godina.
I ja cu poneti u porodiliste 4-5 pakovanja, kuci imati jos, pa da muz ponese ako bude trebalo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ulošci u porodilištu
2.4.2016 9:26:13   
marinic
definitivno Niva ulosci,
mogu i drugi, ali oni su najbolji,
meni je krvarenje trajalo oko mesec dana

(odgovor članu olovka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ulošci u porodilištu
2.4.2016 10:22:21   
Animsaj9
Venera i Niva definitivno najbolji

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ulošci u porodilištu
2.4.2016 11:17:35   
Anck Su Nmaun
Slazem se, za porodiliste mislim da mi je bilo dosta 3 pak. ali sam i kuci jos neko vreme koristila mrezaste jer lakse se dise tamo dole user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ulošci u porodilištu
2.4.2016 12:32:21   
IvanaSK RR
Ja sam ih koristila skoro sve vreme dok sam krvarila. Jedino nisam kad smo isli negde.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Mikroplastika pronađena u svakom uzorku po...
Naučnici izražavaju zabrinutost zbog uticaja mikroplastike na zdravlje, a istraživanje pokazuje da nas ona prati i pre n...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here