|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Facebook
27.5.2009 12:00:22   
Anastazija
cula sam od drugarice da ukoliko neko bude radoznao kao ja, i klikne na link pa se tamo loguje, da odmah promeni pasword na fb i da na taj nacin moze da se zastiti jer onda virus ne ulazi u tvoj nalog i ne koristi adrese tvojih prijatelja user posted image
ne znam sta mi bi kada sam ovo uradila.. obicno brisem sumnjive poruke...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Facebook
27.5.2009 12:01:15   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: Anastazija

Dobila sam tu neku poruku i virus u istoj.. i sada dobijam cudne poruke od svojih prijatelja, i.. ZARAZILA SAM IH SVE user posted image user posted image user posted image user posted image

Ima li neko pametnu ideju STA da uradim ??



Nadam se da nisi i mene zarazila!!!



samo ne otvaraj poruku koju dobjes od mene, tj ne loguj se na link koji je u poruci i bice ok! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Facebook
27.5.2009 12:03:49   
Ana RR
Sad sam gledala, nemam nikakvu poruku od tebe!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Facebook
27.5.2009 12:06:46   
Anastazija
Jupiiiii!! Mozda virusu nisi bila simpaticna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Facebook
27.5.2009 12:10:21   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Facebook
27.5.2009 15:22:28   
Anoniman
Ne moze na fb da se ubaci virus koji tje sam da se shalje...poshto za to treba malo ozbiljnija "podloga" od one kakav je fb.... ali svakako nemojte da klikate na linkove koje dobijate ni preko fb ni na redovne mailove....user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Facebook
13.6.2009 16:52:37   
Anoniman
Jel neko pročitao ono što je bilo na Home na FB vezano za NICK? Nisam shvatila, činjenica, pročitala sam dve i po reči - mrzelo me... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Facebook
19.6.2009 22:13:38   
Anoniman
Jesam ja, njesra! Ja sam mislila da se moze promijeniti ime i prezime i staviti nick kao na myspace, ali nije, nego da stavis nick ovako www.facebook.com/miljana_hn, dakle da te neko moze lakse naci.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Facebook
23.6.2009 11:34:44   
Skoki
Ja imam nalog na FB, i koristim ga svakodnevno. Oko 90% mojih prijatelja je na njemu, kao i rodjaci iz inostranstva, tako da mi je on jedan od osnovnih vida komunikacije. Mislim da je ok da imas samo svoje prijatelje i da mozes da razmenjujes poruke i slicice.user posted image
Inace kad da nadjem vreme, pored posla i deteta da zivkam sve prijatelje telefonom, ovako uvece na miru spremim kaficu, i sednem, pogledam koga ima na chatu i sita se ispricam, posaljem po koji gift. Super je.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Facebook
26.7.2009 20:15:46   
Anoniman
ko ima facebook, pa da se i tamo druzimo?

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Facebook
26.7.2009 20:26:44   
Rina
Posalji mi na pp ako zelis,ja se ponekad navucem tamo ...ali volim myspace vise ,da nisi i tamo kojim slucajem? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Facebook
26.7.2009 20:30:28   
Anoniman
Imam oba! Cak i ono novo njesra twitter koji ne mogu da provalim...

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Facebook
26.7.2009 20:36:42   
Anoniman
E da, zasto ringeraja.rs nema grupu na Fb? Ima samo bosanska...

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Facebook
26.7.2009 20:43:17   
2002m
Rina i ja sam na fb. posalji pp ako hoces da se druzimo


(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Facebook
26.7.2009 22:27:29   
Delijagirl
Posto ja radim od kuce i posto mi je kompjuter ukljucen nekih 16 sati dnevno tako je i Facebook sve to vreme ukljucen i bas mi je super jer sam kao sto vec svi znate dosla iz slovenije pa tako mogu da ostanem u kontaktu sa svim drugarima, bivsim kolegama, skolskim drugovima i tako to. Takodje mi samo baba fali na fejsu i onda mi je tu skoro cela porodnica :) user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Facebook
26.7.2009 22:31:22   
Verus
Miljana ja sam na FB!  Ajde, ko zeli neka mi posalje pp sa info, pa cu vas dodati...ja sam se morala na kraju "sakriti" zbog par ludaka, tako da izgledam 'nevidljivo' na FB!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Facebook
26.7.2009 22:43:13   
Anoniman
Posaljite i meni PP da ga dodam na Fb!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Facebook
5.8.2009 23:07:35   
dacca
Meni je u pocetku fb bio extra, po 5-6 sati sam visila , a sada po 3 minuta! ali nije los!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Facebook
5.8.2009 23:11:46   
dadaa
i ja sam na fb...ali od kada sam ovde tamo samo svratim na brzinu...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nikada nemoj ici vec napravljenom stazom..sam sebi napravi put

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Facebook
13.8.2009 14:12:41   
Anoniman
grupa na FB-u

Crveni kiosci sa viršlama - KLIK
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
radi teme hot-dog i sjećanja na crvene kioske

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 13.8.2009 14:13:15 >

(odgovor članu dadaa)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Facebook
13.8.2009 16:17:11   
božana
Facebook mi ne pruža mogućnost da dodjem do informacija koje ovde mogu da nadjem.Drugo, ovde kontaktiram sa različitim ljudima, čujem različita mišljenja, a na facebooku biram ljude s kojima ću da se dopisujem.Ipak dajem prednost Ringeraji, jer mi omogućava da dodjem do svih potrebnih informacija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Facebook
14.8.2009 10:39:06   
guppy RR
božana, sad si dobila od mene jednu zvezdicu
user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Facebook
14.8.2009 12:06:34   
božana
Hvalauser posted image .Verovatno se od mene nije očekivao takav odgovor kad mi daješ zvezdicu.Ma dobra je Ringeraja, samo što ja nemam baš previše vremena da više kuckam.Pa znaš kako, na facebooku se dopisujem sa ljudima koji su mi prijatelji i sa kojima imam neke sličnosti.Ovde je zanimljivo to što različiti ljudi iznose svoja mišljenja, pa se malo zakuvaju stvari.Iskreno, ja volim da se malo zakuvauser posted image , meni je to zanimljivo.A i svašta sam ovde saznala.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Facebook
30.8.2009 22:12:47   
Lu
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

E da, zasto ringeraja.rs nema grupu na Fb? Ima samo bosanska...

DAAAA,ajde napravite to!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Facebook
30.8.2009 22:20:57   
BINCE
PA NISAm ZNALa LU...STO SE ODMAH LIUTIS  user posted image user posted image user posted image user posted image   HeHHEEhH...SUPER SAd CU DA VIDIM KOGA IMa A KOGA NEMA

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here