|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
16.6.2021 11:57:39   
Didy
Čitam iznova ovu temu i razmišljam da ovaj put odložim menstruaciju tabletama. Dobila sam ovih meseca par dana ranije, što znači da ću dobiti i na moru. Imala sam grozne neke ugruške i baš mi je bila obilna, nema šanse s tamponima da izguram, ako ništa biću pod stresom.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
16.6.2021 12:28:17   
Ana RR
Didy, ja sam već dva puta odlagala. Poslednji put sam uzimala tablete ciklus ranije, tako da sam automatski pomerila i taj i sledeći i taman mi je bilo kako treba za more.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
16.6.2021 14:00:45   
Didy
Ja se bojim jer su mi i ovako hormoni u haosu ceo život, ali ovo sad je bilo neizdrživo, pokvarili letovanje i sebi i mojima. Sve i da ostanem dva dana u sobi, opet ću se napatiti. Krvi do kolena, isprljam 3 peškira i 5 gaća za jedan dan. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
16.6.2021 14:02:13   
dunja RR
Didy, nemoj tampone zbog endometrioze.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
16.6.2021 14:07:31   
Didy
Znam, Dunja, ali nekad mi je toliko obilno da moram. Ne mogu da izdržim 1 čas u školi s dva najveća uloška.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
16.6.2021 14:14:27   
vonavoj
Didy,ja koristim menstrualnu casicu,iscitaj o tome..deluje fuj,ali je mnogo bolje od tampona..i ja imam odlive.

Inace,ja sam za odlaganje..pila sam sad za 1.5.samo 2 dana,i super mi je bilo,nije me ni stomak boleo,niti sam imala glavobolju,pise da se to pije i radi olaksanja pms..Sad sam se namucila,kasnilo mi,boleo me stomak 7 dana pre nego sto mi je krenulo..uzas..I ja cu piti da dobijem na vreme..da je izazovem da krene,posto mi se muci po 5 dana... Kad treba da dobijes? Tebj porani ili kasni? Meni kasni..

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
22.6.2021 19:25:09   
Didy
Von, čitala sam za čašice, ali sumnjam da bi one izgurale moje ugruške. Meni nekad ispadne po 4-5 veličine pesnice za sat vremena (izvinjavam se gadljivima), to bude krvi po kupatilu i svuda, poplava. 

U poslednje vreme mi požuri dan-dva svaki put, zato mi se sad i pomerilo. Dr kaže da je to predmenopauza (to skraćenje ciklusa) i treba da dobijem 7. dana mora, a ako porani biće 5. Tačno mislim da ću ovaj put odložiti prvi put u životu, preumorna sam od cimanja, dođe mi da povadim sve dole koliko mi je to postalo sve opterećujuće i komplikovano.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
22.6.2021 19:31:02   
dunja RR
Ja evo čekam da dobijem, i nadam se da ću uskoro, jer u nedelju idemo za Budimliju. Ne smem da odlažem tabletama, jer još dojim ..

Odlagala sam jednom, 2 meseca pre trudnoće sa S, i sve je bilo ok, hormoni se nisu poremetili, čak sam eto tada, po povratku sa mora, uz VTO prvi put uspešno zatrudnela.
Pitala sam tada dr koja me spremala za VTO, da li ja uopšte smem da se "igram" tako (neposredno pre toga sam imala missed i kiretažu u Frontu, i očajna htela da pobegnem negde, na more), i dr mi reče, ma popi slobodno, naravno da ćeš da odložiš, pa nećeš valjda na moru da sediš i gledaš u vodu. I bila je u pravu, stvarno je posle sve bilo ok, hormoni su ostali sjajni, i VTO bila uspešna.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
22.6.2021 21:40:28   
Didy
Hvala, Dunja, to mi je ohrabrujuć komentar. 

Ja sam baksuz, gde god idemo, ja dobijem. Na moru skoro uvek imam, ali nekako sam s tamponima uspevala da izguram, ali poslednjih godina imam baš gadne odlive i ugruške i to ni tampon ne bi držao pod kontrolom, pa bih radije odložila par dana.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
23.6.2021 0:13:26   
jess021
Didy i ja cu da odlazem ove godine, a i pre dve godine sam isto. Bez ikakvih nuspojave.

Primolut 5 dana pre ocekivane menstruacije, 2x1.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
23.6.2021 12:14:15   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Hvala, Dunja, to mi je ohrabrujuć komentar. 

Ja sam baksuz, gde god idemo, ja dobijem. Na moru skoro uvek imam, ali nekako sam s tamponima uspevala da izguram, ali poslednjih godina imam baš gadne odlive i ugruške i to ni tampon ne bi držao pod kontrolom, pa bih radije odložila par dana.



Didy, kod mene je potpuno ista situacija. 
Uzmi za odlaganje da te ne boli glava i da ne patis dok ostali uživaju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
23.6.2021 21:07:35   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: jess021

Didy i ja cu da odlazem ove godine, a i pre dve godine sam isto. Bez ikakvih nuspojave.

Primolut 5 dana pre ocekivane menstruacije, 2x1.


Jess,ne mora tako puno dana pre..moze i 3 dana pre ocekivane..i pije se sve vreme..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
23.6.2021 21:08:47   
vonavoj
Kao sto kaze suzi,ginekolozi nisu protiv toga,to se zaista kratko pije..⁷


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
26.7.2021 17:28:09   
Didy
Da napišem kako je prošlo - Odvažila sam se da pijem primolut nor. Počela sam 2 dana pre očekivane menstruacije. Pila sam ukupno 7 dana. Nikad slabiju menstruaciju u životu nisam imala. Ništa obilno, ništa ugrušci što je meni svojstveno, laganica prošlo. Ne znam da li je slučajnost, možda bi isto bilo i da nisam odlagala, ali to nikada nećemo saznati. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
27.7.2021 19:12:42   
vonavoj
Didy,mislim da mozes da pijed i pred menstruaciju,bas iz tih razloga...da ublazi...tako sam citala u uputstvu.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
27.7.2021 19:40:13   
Maraj
Ja sam odlagala jednom ili dva puta do sada. Vec se i ne secam. Ove godine ciklus dobijem u putu do mora. Sva sreca, u poslednje vreme imam oskudne ciklise, tako da nisam imala "probleme" na moru...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
29.7.2021 23:57:22   
vocicana
Ja se odlazem vec treci mesec i cista ne puca, Primolut Nor od 15 dana menstruacije pa 10 dana jutro vece

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
4.8.2021 16:27:55   
Coka1111
Zdravo! Imam jedno pitanje, planiram da krenem danas da pijem (4 dana pre ocekivane menstruacije) jer idem sutra na more. Da li pijem odjednom dve tablete ili jednu ujutru jednu uvece? Hvala unapred na svim odgovorima :) Puno su mi vasi razgovori pomogli

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
4.8.2021 23:33:50   
jess021
Jednu ujutro, drugu uvece



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Coka1111)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
14.4.2022 23:40:50   
Didy
Evo mene opet u ovoj temi. Sutra putujemo na more, a ja sam iznenada dobila danas popodne. Trebalo je tek u ponedeljak, a večeras sam planirala da počnem da pijem primolut nor za odlaganje. Malo je reći da sam se iznervirala. Još jutros oset_im kao boli me stomak, rekoh - tripujem. Kad ono... Prvo sam mislila da pustim, pa da se malo patim par dana s menstruacijom, preguram i idemo dalje, a onda sam se predomislila, pa sam počela da pijem da pokušam da sprečim. Videćemo kako će se završiti. 

Uglavnom, ja i moje baksuzne menstruacije... 🤔

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
16.4.2022 8:52:39   
IvanaSK RR
Didy, sta se desava sa mens? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
16.4.2022 9:18:09   
vonavoj
Zaustavice ti se krvarenje,sigurno..tako je meni jednom rekao ginekolog,i da krene menstr.moze da se pocne.

Aj bas javi..jesi baksuz.I ja cu dobiti,sad kod sestre..verovatno zadnji dan,pa da se u putu patim..prosli put sam od 7 dana tamo,imala 5..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 15:58:31   
Didy
Uspelo, malo kao nešto bilo po par kapi prva dva dana periodično, recimo za dnevni uložak, sad ništa. Pila sam na 8 sati prva 2 dana dok nije skroz stalo, posle nastavila na 12h. Izvukoh se ovaj put. 😉



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 16:09:02   
dunja RR
Super Didy.

Ja dobia ranije 10 dana što me nervira iz razloga što ne znam zašto se to desilo, ali mi odgovara jer sledeće nedelje idemo u Vrnjačku Banju, i biće kupanjca u bazenu :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 17:06:00   
vonavoj
Bravo didy,drago mi je da si uspela..evo i mene krece da boli stomak..stize vestica do kraja odmora..


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here