|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li znate da šijete?
7.2.2019 16:10:53   
emicaa
Moja mama je davno radila kao snajderica(jel se i kod vas tako kaze) ali nikad me nije naucula da koristim masinu.Meni je mnogo zao zbog toga.Koliko god da sam je pitala sa nauci njoj se nesto nije dalo.
Znam usiti dugme kao Suza ili zasiti neku rupicu 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Da li znate da šijete?
7.2.2019 22:57:28   
mati
Ne znam, ali bih zelela da naucim. Volim takve stvari. Jos da nabavim onu masinu-koferce... Svasta nesto bi izmisljala.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Da li znate da šijete?
15.2.2019 13:20:16   
branki*
ne znam i bas mi je zao zbog toga.umem da usijem dugme ili porubim nesto sitno,ali za sve drugo treba masina.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Da li znate da šijete?
15.11.2019 16:32:17   
mama ivane
Ne znam da sijem a volela bih da umem onda bih deci sila sama stvari 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Da li znate da šijete?
12.12.2019 5:49:57   
Slavkic
Ne


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Da li znate da šijete?
12.12.2019 6:55:25   
lepic
Da znam bas sve sa iglama. Sijem.pletem.vezem.

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Da li znate da šijete?
12.12.2019 8:20:55   
mama Jo
Lepic blago tebi. Ja bih bas volela sve to znam. Ucim.. polako jer sam samouka, ali dobro, nauvicu valjda jednog dana user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Da li znate da šijete?
12.12.2019 9:19:27   
Filadendronka
Znam pomalo. Baka mi je davala da se igram na singerici. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Da li znate da šijete?
12.12.2019 14:23:47   
Khaleesi
Malo da. Obozavam taj zanat


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Da li znate da šijete?
12.12.2019 15:41:34   
Milica911
Skolski :)

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 14:20:52   
mama Jo
Da li znate kako se zove materija od koga se prave kabanice? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milica911)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 15:18:59   
Mirko Svirko
Zanm da sijem.. qli nemam masinu. Mozda dobijem od tate masinu 😉



Mama Jo, to su vodonepropusni materijali. Mislkm da se bas tako i zovu.  Nisam sigurna.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 15:23:37   
Didy
Ne znam da šijem. Jednom sam mm ušila dugme koje je otpalo sa košulje i počeo je da mi se smeje, otkinuo ga i ušio sam ponovo perfektno. Toliko imam na ovu temu da kažem. 😁



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 15:25:35   
Sanjica26 RR
Nisam zena za sivenje. Mnogo mi je lakse da nisam jedina. Mm sam sebi i deci usiva.😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 15:27:10   
Mirko Svirko
Nisam ni ja znala. I verovatno ne bi ni znala da nisma nasla posao u jednoj fabrici. 

Tamo sam radila za masinom. I tako i naucila.A znam i rucno da sijem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 16:33:23   
Sanjalicaaa
Znam da usijem dugme i ako se negde nesto rasije. Mozda ne bude savrseno ali sluzi. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 16:48:57   
physio70
Ne znam da sijem, ali mogu da zasijem.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 18:57:47   
Tiziana
Ja znam da sijem, ali nemam vremena vise. kao devojka sam svasta sila, i garderobu i tasnice i svasta. Kad sam bila mala, moja mama je svasta sila iz Burde. Nije bila snajderka, vec onako za svoju dusu... naucila i mene. Imam masinu i sad je uglavnom koristim za porubljivanje i slucno, davno nesto nisam napravila. 


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 19:02:59   
Milena18
I ja kao Tiziana. Nekada sam i haljine i sakoe sebi šila, čak i jedan kaput. Ali baš dugo nisam ništa, ne znam ni da li bih umela nešto komplikovanije. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 19:47:29   
Tiziana
Bravo Milena. Kaput? janisam bas na tom advanced levelu.

Secam se kad sam prvu haljinu sila, nisam dobro nila prisila rukave ispod pazuha pa kako bi podigla ruke, tako bi mi se cela halji pidigla da se gace vide🤣
Ja sam deci sve maske za maskenbale tokom godina sila! uzivala sam u tome. Poslednja je bila Popi iz Trolova.. sad smo je pozajmili jednoj devojcici. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 22:09:16   
flamingos
Ne umem da šijrm na mašini,ali da zašijem nešto,dugme ušijem-to znam.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 22:30:37   
emicaa
Moja mama je bila krojačica.Davno nekad je radila taj posao.Kad sam odrasla stalnobsam je ganjala da me nauci kako da radim na masini ali je ostalo na tome.A bas mi je bila zelja da znam nesto sasiti.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 22:39:51   
Milena18
I moja baka je bila krojačica. Ali nije me ona učila da šijem. Ima dosta tutoriala po netu, samo za to treba dosta vremena i strpljenja. Samo ja sad vremena nemam, a ni za strpljenje nisam baš sigurna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Da li znate da šijete?
7.8.2020 22:48:49   
zivka
O daaa....to mi je "bensendin"!


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Da li znate da šijete?
8.8.2020 8:23:01   
Duškić
Bas samo kad moram.

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here