|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:07:17   
Anoniman
u pravu si Lu, ide puno na meso i slicno! Nazalost, imamo decu pa moramo da kupujemo meso... uh, sad ne mogu da docekam da Nedja zavrsi svoju "knjizicu"... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:08:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR


Pravim dosta zimnice i imam zamrzivač, vjerujte mi ne pamtim kad sam kupila meso,  salamu, hrenovke ili neke druge mesne prerađevine a priznećete da na to ide puno love ali jesti se mora!



Ovo je pametna i velika ušteda.Naravno ko ima tu mogućnost.

Mene bre ubiše cigarete! Finansijski! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:08:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Pravim dosta zimnice i imam zamrzivač, vjerujte mi ne pamtim kad sam kupila meso,  salamu, hrenovke ili neke druge mesne prerađevine a priznećete da na to ide puno love ali jesti se mora!





E , to je spas ... U gradu sve to moraš da kupiš ... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:09:35   
Anoniman
e pa nazalost, ko nema nekog na selu, moras da kupis!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:11:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ne mogu reci da kuburimo s novcem (nemamo dugovanja, kiriju i te krupne stvari), ali volim da se razumno ophodim prema njemu. Bez obzira na to koliko neko zaradjuje, smatram da je ok biti racionalan u potrosnji i voditi racuna o troskovima.



Takođe, živim u svojoj kući,nemam kredit i zato štedim, jer ako neću sad neću nikada a ne želim stati pred svoje dijete kada poraste i reći, nemam ti ja sine dati novac za fakultetuser posted image
Treba se cijeniti novac i način na koji je zarađen i zato neću dozvoliti da ga dajem na neke gluposti što me mame sa policauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:14:19   
Mishica 77
Mi vodimo finansije u Excel-u i mogu vam reći da je to fantastična stvar.
Inače, novac nam stoji na gomili... obe plate.
Nismo neke trošadžije ali oboje volimo prilično lagodan život. Uvek nam na kraju meseca pretekne... pa fina suma.
Ja sam tako vaspitana, a i mm.
Štedi se kad se ima.
Umem da se obuzdam u kupovini. Ponekad ne... user posted image ali uglavnom da. E sad od kad je Isidora kao luda sam kad uđem u bebi prodavnicu.
Meni je najveća  satisfakcija da kad pogledam neku stvar da kažem sebi: "Ti to možeš da kupiš ako hoćeš" i produžim dalje.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:15:26   
Anoniman
Pošto smo većinom na ovoj temi iz Ns i Bg, da mi lepo zakupimo neki plac između, posejemo sve i svašta, napravimo kaveze za piliće i zeke, obore, štale,podelimo obaveze i  bog da nas vidiuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:16:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

e pa nazalost, ko nema nekog na selu, moras da kupis!


To je tačno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:17:45   
Anoniman
[/quote]

Takođe, živim u svojoj kući,nemam kredit i zato štedim, jer ako neću sad neću nikada a ne želim stati pred svoje dijete kada poraste i reći, nemam ti ja sine dati novac za fakultetuser posted image
Treba se cijeniti novac i način na koji je zarađen i zato neću dozvoliti da ga dajem na neke gluposti što me mame sa policauser posted image

[/quote]

E ovo mene izjeda kod nekih ljudi (čitaj : svekar i svekrva) ! Ceo život su "ladili jaja" , da prostite , putovali po belome svetu , trošili , preuser posted image eravali se , baš se bahanalisali i danas o tome opušteno pričaju , a kad smo mi organizovali najobičniji ručak za venčanje - meni je prigovarala što sam izabrala neko malo skuplje vino ( za nas 15 gostiju user posted image ) ... Mužu nisu nikad ništa dali za dž , sve je morao da odradi , naravno - od njih za venčanje nismo dobili ništa , jer oni jadni nikad nemaju ... A moja mama , koja zarađuje 23 000 mesečno i tata isto toliko skupili su oko 1500 eura ... Nebitno , samo mi nije jasno kako su mogli da ništa , ama baš NIŠTA ne stave u štek , nego su dozvolili da danas traže od drugih ???

< Poruku je uredio BubaMira -- 5.7.2010 15:19:41 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:18:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Pošto smo većinom na ovoj temi iz Ns i Bg, da mi lepo zakupimo neki plac između, posejemo sve i svašta, napravimo kaveze za piliće i zeke, obore, štale,podelimo obaveze i  bog da nas vidiuser posted image



aaaaahaaaa, pa super ideja! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:20:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

IZVORNA PORUKA: Nedja

Pošto smo većinom na ovoj temi iz Ns i Bg, da mi lepo zakupimo neki plac između, posejemo sve i svašta, napravimo kaveze za piliće i zeke, obore, štale,podelimo obaveze i  bog da nas vidiuser posted image



aaaaahaaaa, pa super ideja! user posted image user posted image user posted image




K-o Farma user posted image Još kad bi nam neko dao 100 000 evriá na kraju ...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:21:03   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Lu RR


Prije nisam birala jeftinije proizvode ali sada da, nije to nekvalitetnija roba nego samo nema ime, nije brand.


Bas tu i grese mnogi, sto misle da je skuplje i bolje, pa misle da su stim stvarima sigurni!

Ili te akcije kao sto ste spomenuli, tu se kupuje i sto treba i sto ne treba, mm prvi kupi na akciji po vise komada necega ...pa mu kazem dok te naucim izgubicu te user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:23:43   
Anoniman
jeste to tacno za brend! svi stvarno misle da je kvalitetnije, a ja sam se uverila na masi primera da to nije tacno! 

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:26:17   
Anoniman
Što se tiče brenda - evo primera , banalnog ... Moja mama , umesto skupih odmašćivača za rerne i ostale kuhinjske zavrzlame kao što su Cilit ili Mister Muscolo koji koštaju minimum oko 300 din koristi odmašćivač Fama , to je neka naša firma i mama se kune u njega , a on košta 107 dinara i super je !!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:28:59   
dobro bice iz bajke
Joj devojke ja sam imala veliki problem sa mm,on je pevac i zaradjuje super,i ja imam solidnu platu,on se toliko razbacivao da to nije normalno..Dok ja nisam pocela da sklanjam pare,od moje plate platim racune negde ok 15.000,od njegovih para se placa kirija hrana(IDEMO MESCNO 2 PUTA U VELIKU NABAVKU)verujte da se bas ustedi..Prasak omeksivaci,kupke i te ostale gluposti koje su potrebne za licnu higijenu,kupujemo u velikim marketima i verijte da se i to isplati..Znaci stan,hrana racuni,gorivo,i cigarete 450 eur,bez izivanjavanja i uzimmo samo najosnovnije,jer skupljamo pare da kupimo stan.user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:29:21   
Anoniman
pa isto kao ona sredstva za ribanje kupatila ili za wc solje, sve kao domestos i te gluposti, a moja sveki otkrila da je obican mer sanit odlican za ribanje komplet kupatila!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:30:31   
Anck Su Nmaun


Ima na TV jedna emisija kad sredjuju kuce  ljudima  tamo se mogu mnoge cake pokupiti, jednom sam gledala da limunom cisti kadu...ta limunska kiselina sve skinula!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:33:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Što se tiče brenda - evo primera , banalnog ... Moja mama , umesto skupih odmašćivača za rerne i ostale kuhinjske zavrzlame kao što su Cilit ili Mister Muscolo koji koštaju minimum oko 300 din koristi odmašćivač Fama , to je neka naša firma i mama se kune u njega , a on košta 107 dinara i super je !!


Dobar primer! I kod mene je tako.
Što se tiče te hemije, sve je bre to isto sr*** samo se ljudi napale zbog reklama kojima nam ispiraju mozak(znate onu rečenicu - "ali za razliku od svih ostalih ovaj omekšivač..." ma daaaaaaj!  user posted image )

Jedino što zaista volim je Bref osveživač wc šolje koji nađem na pijaci, kupim na komad , duplo je jefitniji.
Deterdžen za sudove kupim neki jači, polovinu prespem u drugu bocu i razblažim sa vodom .Em ga ima više em mi ruke ne crknu!  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:33:46   
Anoniman
znam, na obn-u ja mislim da je, one dve britanke, lujke su prave! ima stvarno jako puno caka!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:35:56   
Lu
Ma ta izreklamirana sredstva za čišćenjeuser posted image
Sve je to isti sastav, samo se jedno zove bang, bang i prljavština nestaje a drugo sanitar... a razlika u cijeniuser posted image
Super da ste to napomenule i na tome se može uštedjetiuser posted image
Uglavnom, svi domaći proizvodi su jeftiniji od stranih a svi poletimo za strano jer mislimo da je naše loše, ali nije takouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:41:31   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Trinny

e pa nazalost, ko nema nekog na selu, moras da kupis!


To je tačno.



Potpisujem!
I mi "šopingujemo" vikendom na selu. To nam je OGROMNA ušteda! Nisam nikada računala, a sad bih baš i mogla.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:46:24   
Anoniman
Recimo , meni je i prašak za veš Duel mnogo bolji od pojedinih stranih ... Kad sam kupila veš mašinu , neko vreme sam koristila jedan strani prašak koji je svima super , a reklama za njega na svakom ćošku . I- sređujem ja tako kupatilo , i uzela da operem pregradicu za prašak na veš mašini , kad unutra - sami cement !!! Posudica za prašak je bila obložena slojem nekog praškastog kao gipsanog nanosa , a mašina nova , ne znam da li je 10 puta oprala veš !!! Taj sam prašak ćušnula u stranu , dobro (i jedva) izribala komoricu za prašak , i otišla u radnju , kupila najjeftiniji DUEL ... Dan danas samo njega koristim , i više mi se nikad nije desila ista situacija . 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:46:29   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Nedja

Pošto smo većinom na ovoj temi iz Ns i Bg, da mi lepo zakupimo neki plac između, posejemo sve i svašta, napravimo kaveze za piliće i zeke, obore, štale,podelimo obaveze i  bog da nas vidiuser posted image


Nedjo user posted image user posted image user posted image

Evo, mm bi bio dr za zivuljke i strucni savetnik (pored Lu, naravno) za povrcke i vocke. A ima i lepe kunice i pilice user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:49:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Nedja

Pošto smo većinom na ovoj temi iz Ns i Bg, da mi lepo zakupimo neki plac između, posejemo sve i svašta, napravimo kaveze za piliće i zeke, obore, štale,podelimo obaveze i  bog da nas vidiuser posted image


Nedjo user posted image user posted image user posted image

Evo, mm bi bio dr za zivuljke i strucni savetnik (pored Lu, naravno) za povrcke i vocke. A ima i lepe kunice i pilice user posted image




Ostale tate i mužOvi  nek budu zadužene za fiziku i mehaniku user posted image . A mi ćemo od Neđe da učimo recepte , pa da pravimo i prodajemo ajvar i turšiju user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kucni budzet
5.7.2010 15:53:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ma ta izreklamirana sredstva za čišćenjeuser posted image
Sve je to isti sastav, samo se jedno zove bang, bang i prljavština nestaje a drugo sanitar... a razlika u cijeniuser posted image
Super da ste to napomenule i na tome se može uštedjetiuser posted image
Uglavnom, svi domaći proizvodi su jeftiniji od stranih a svi poletimo za strano jer mislimo da je naše loše, ali nije takouser posted image


Radila sam nekoliko godina u kancelariji pri jednoj domaćoj fabrici hemije i papira( toalet papir, salvete, maramice itd).
Pošto sam vodila celu fabriku, izneđu ostalog u opis posla spadala je i izrada specifikacije za sirovine. Šampon za kosu, deterdžent za sudove, tečni sapun, sve se pravi sa istim sirovinama, skoro potpuno isti odmer, sa razlikom u misrisu i boji, sve je to isto.

Isto tako svi rade.....

A odmašćivač za rerne bio je bolji od bilo kog stranog sredstva, a koštao je smešno......

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here