|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
27.5.2011 22:44:38   
Anoniman
Ma ja ne mogu uvek da se raspravljam sa njima pa im se samo malo nasmejem i okrenem drugu temu. Ali kad me nabodu user posted image

(odgovor članu Maccana)
  Direktna veza do poruke: 301
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
27.5.2011 23:04:02   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: ksena

ne mogu da pricam za sve, nego samo u svoje ime, ali mislim da je tu najveci problem nacin na koji pitaju i cinjenica da to pitanje postavljaju beskonacno mnogo puta i cesto to pitaju i nebitni ljudi sa nekim stavom ne bas simpaticnim. mislim ponekad stvarno kad neka babuskara zabode nos i pita "pa kad cete? pa vreme vam je!" bilo da se to odnosi na sklapanje braka ili radjanje dece, mislim da zasluzuju da im se uzvrati pitanjem "pa kad cete vi da umrete? mislim, vreme vam je, sve vase drugarice su to vec odradile"...


Ovo moram jos jednom da citiram. Najjaci komentar koji sam ikada cu;a user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
28.5.2011 16:52:53   
Anoniman
Najbolji komentar definitivno!user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 303
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.6.2011 20:12:36   
1zvezdana1
user posted image kakva si ti likusa komentar ti je za peticu i ako mi nije bas neki dan sva sam user posted image nasmejala si me do suza

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.6.2011 9:52:41   
Anoniman
Znaš, kad sam loše raspoložena svratim ovde, pročitam komentar i padnem u nesvest od smeha. Ma svima treba tako. Kad su ne kulturni i ne vaspitani.

(odgovor članu 1zvezdana1)
  Direktna veza do poruke: 305
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.6.2011 13:09:39   
dacca
bas ti slatki ljubopitljivi dusebriznici koji su me stalno spopadali kad cu, sta cu, NARAVNO da su se pokazali. Bila sam mjesec dana u bolnici i 13. juna ce biti dva mjeseca kako lezem, A TI DIVNI ljudi ni poruku jebenu nisu poslali da pitaju kako sam, a kamo li sta drugo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.6.2011 13:55:42   
Nella79
Nekako, uvek uspem uz osmeh da ''iskuliram'' takva pitanja, ali pre neki dan sam bas POBESNELA!
Bila sam kod roditelja, kad tamo KUMA. Moj otac im je vencani kum, a ONA i muz su krstili mene i brata. Od svih ljudi na svetu sam mogla da ocekujem, ali od NJE!!!user posted image
Gospodja KUMA i kum su u poslednjih 20 godina radili 4 neuspele VTO, posle bezbroj terapija, lecenja, cimanja, bockanja i pokusavanja pre 12 godina su usvojili decaka. I posle svega toga (covek bi pomislio da razume neke stvari) ona mene pita, PA STA VI CEKATE, JEL NECETE ILI NEMOZETE DA IMATE DECU?!user posted image user posted image user posted image Ja u soku, nasmejem se i kazem, ''Nemamo vremena, mnogo radimo pa ne stizemo...'' Ejjjjjjjjjjjjjj, luda zeno! I to me sve pita pred roditeljima, da nisu bili tu svasta bi joj rekla!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.6.2011 17:22:10   
Anoniman
Strašno. Šta ljudi sve sebi dozvoljavaju. Da pukneš i sve oteraš u tri lepe šargarepe!
Dacco što si u bolnici? Nismo se srele na drugim temama, pa ne znam.user posted image

(odgovor članu Nella79)
  Direktna veza do poruke: 308
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.6.2011 14:54:12   
Pravoslavna
Bože dragi kako sam se obradovala kad sam pročitala ovu temu!! Taman sam htela nešto tako da napišem kad eto. Skoro sve sam pročitala i potpuno se slažem. mm i ja smo se upoznali preko neta, ja 42, on 43, ostala sam u drugom stanju odmah, strast, ludilo haos (bilo je i za očekivati naročito jer nam beba nije bila cilj, a tad uvek hoće user posted image ) user posted image user posted image potpuno radosni ludi od sreće. Ali Bog je drugo zamislio, u 10 nedelji spontani, počinje krvarenje koje traje 2 i po meseca, užas..user posted image user posted image . Od tada radimo na user posted image ali ništa. Zbog godina, sada ja 44 on 45 savetuju VTO. U fazi smo traženja para na zajam jer nemamo 2.800 kolko treba i taaakoo.
Za sve to vreme razni dušebrižnici su bili od: uaauuu odmah si zatrudnela, pa do: spontani, pa šta ćeš Božja volja. A moje suze krijem, sada mi se kuka dok ovo pišem. Ja svima odgovaram pa da to je sve Božja volja, ako da da, ako ne ništa. Samo moja duša zna svaki put , svaki mesec kad dobijem mecu kako mi je. Vreme prolazi, šanse su sve manje. Devojke s početka foruma rekoše radi nešto sa sobom da ne padneš u bedak, sport ili već nešto. Ali, šta ako bebe nikad ne bude? Da li to znači da ću do kraja života osećati tu prazninu i da će svi baš iza ledja govoriti, šta će nema dece...jadna ona. Na pitanja od ranije, kako to nisi udata i nemaš dece sam odgovarala šta to tebe boli k user posted image ili slično, ljuta sam bila. Ali sada, sada sam jako tužna, i ta priča odnosno promena , pa kao planiranje putovanja, sredjivanja kuće i ostalo više ne piju vodu. A bilo bi mlakše tako...
Izvinite na veliko postu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.6.2011 14:59:27   
eni26

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: ksena

ne mogu da pricam za sve, nego samo u svoje ime, ali mislim da je tu najveci problem nacin na koji pitaju i cinjenica da to pitanje postavljaju beskonacno mnogo puta i cesto to pitaju i nebitni ljudi sa nekim stavom ne bas simpaticnim. mislim ponekad stvarno kad neka babuskara zabode nos i pita "pa kad cete? pa vreme vam je!" bilo da se to odnosi na sklapanje braka ili radjanje dece, mislim da zasluzuju da im se uzvrati pitanjem "pa kad cete vi da umrete? mislim, vreme vam je, sve vase drugarice su to vec odradile"...


Ovo moram jos jednom da citiram. Najjaci komentar koji sam ikada cu;a user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.6.2011 15:13:02   
Pravoslavna
Zaboravih da kažem kada sam imala spontani, lekar mi je rekao da ležim prvih dana(mislio čovek da će bzo da stane) javim na posao vlasnici, "ženi" na šta ona potpuno poludi, kako sam se usudila da ostanem user posted image , a da joj ne kažem, odmah da dodjem na posao pa šta ako krvarim. Onda je tražila da joj donesem doznake kao dokaz da sam stvarno bila trudna i imala spontani. Onda je od mene tražila da joj kažem kada ću opet ostati user posted image ??????????????user posted image user posted image user posted image i na kraju je pitala prijatelja vidovnjaka i on joj je rekao da vidi VTO i na kraju da od moje user posted image neće biti ništa. Da li je potreban komentar.
A izmedju ne propušta svaki dan da kaže ugojili ste se, da niste user posted image , ili gladni ste mora da ste ....
Eto i takvih ima, nemam ime za takve.

(odgovor članu Pravoslavna)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.6.2011 20:42:31   
Anoniman
Pravoslavna pa ovo je užas! Žao mi je što moraš baš takve "ljude" da trpiš. Citiram "ljude" jer to nisu ljudi to su zveri.
A na kontu toga "kako ljudi pitaju" živa istina. Ja juče kupovala vitamine u apoteci i apotekarka me pita "da nećete da nas obradujete?" a joj što mi je bila slatka. Ono, pitala me baš onako iz najboljih namera. Pa kad je čula da nema ništa novo, malo joj bilo glupo, al je valjda videla da se nisam naljutila pa se nasmejala. Moja apotekarka, dušica, a baš htela da se obraduje čak više i lepše nego neki koji me znaju godinama. user posted image

(odgovor članu Pravoslavna)
  Direktna veza do poruke: 312
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
14.6.2011 23:10:58   
degu
ovo mi je pitanje najgore od svega, pogode me s njim ko prstom u g...user posted image
izvinte na izrazu.user posted image
Znam da većinom ljudi to iz dosade ili znatiželje pitaju,da često nemaju loše namere.
I nije mi toliko problem da smišljam glupe odgovore tipa:"sad ćemo samo što nismo" već kako me to pitanje u momentu zakuca, ubije u pojam i podset_i na našu muku, a taman uspem bar na trenutak da zaboravim i da se smejem.

< Poruku je uredio degu -- 14.6.2011 23:12:03 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 12:52:55   
Anoniman
Sad mi je jedna koja me i ne poznaje tako dobro, preporučila sajt "tešića", kao da se ne cimam po doktorima, kad čovek sigurno pomaže. user posted image

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 314
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 14:30:31   
majared
MM-u je neko iz njegovog drustva rekao da i nisam za njega ako ne budemo imali decu. Nece da kaze ko. A sto je najgore tako misli i on. Zato cuvajte vase muzice i sta vas boli user posted image  sta ko kaze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 14:42:58   
Anoniman
To je baš glupo. Mm njegova snajka rekla kako je 90% do mene i kako ja neću ništa da radim, a za Boga ona ima neku tetku koja može da mi pomogne. On došo besan kao što mi ništa ne pokusavamo, pa kad je g-din čuo da se na njega čeka, jer ja ne želim da ga silim da ide na analize ako neće, smanjio se ko makovo zrno. Sad je ko kučence, na sve pristaje. I narvno prvi pomak smo već dobili. Izbacili smo zlotvore iz spermokulture! Ja ga malo gurkam napred kad se umori, ali mora i on da hoće. A ta njegova snajka se samo trpa da sazna šta je i "do gde smo stigli", ali je mm shvatio da ona to ne pita iz dobrih namera, već zbog svoje sujete i više sa njom ne raspravlja, a mene ne sme da pita.

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 316
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 14:54:38   
Anoniman
pcelice, dobro si i uradila, ne znam zasto se automatski sve ocekuje od zene i uvek se ona na ovaj ili onaj nacin okrivljuje ako nema dece. grrrrrr.....
majared, ne znam sta da ti kazem, mislim da bi najveca kazna tvom muzu bila da te ostavi i da ti odmah nadjes nekog drugog, ostanes u drugom stanju i rodis blizance, a da on i dalje bude sam i bez dece.
uostalom, ako se ljudi vole, nije kraj sveta ni biti bez dece, nije lako kad nesto zelis da prebolis, ali ako znas da ne moze bar vise nemas onu neizvesnost i stres od pokusavanja, nego se okrenes sebi i nekim drugim interesima...ja znam neke ljude koji nisu mogli dobiti decu, pa opet su vise od 20 godina u braku, lepo se slazu, putuju, vole decu svoje brace i sestara...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 317
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 15:09:08   
soni
hm...cula sam milion takvih prica i razumem tvoj bes...neki ljudi jednostavno nemaju pravi pristup ili daju sebi toliko pravo da modu da predlazu sve i svasta i pametuju, ne razmisljajuci kako ce se to odraziti na nas, koje smo na neki nacin nemocne same.. muskarci mogu da budu ponekad toliko ograniceni iako ih mnogo volimo.. dozvoli da mu ubaci crv bilo kakve sumnje neko ko svega toga nije vredan, a u sustini su totalno ne upuceni... ja sam mog momka pocela da edukujem user posted image .. sve sto nadjem zanimljivo ili neke debate ja mu citam pa koliko mu ostane u glavi ostalo je..citam i o muskoj neplodnosti , da bi ga malo bacila u razmisljanje da i kod njih moze biti problem, jel ponavljam vecina je ne upucena
za sada nemam problem.. ne pruza otpor

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 15:16:18   
soni
jel ste isli na pretrage??? u cemu je problem???
mnogi ljudi dele misljenje kao i taj neko iz njegovog drustva a i on...zele potomstvo i idu metodom slabijeg otpora ne boreci se...mozda mu i nije niko rekao, mozda su to njegova osecanja a nece da ih iznese direktno i ako je takav jako mi je zao..'ti budi jaka i ne osvrci se na te price..sto je do tebe uradi..a ako te neko ne voli kao sto se verovatno i zakleo i u dobru i u zlu on je na gubitku... i bez dece moze sa tobom da uziva u mnogo lepih stvari
ne daj se... samim tim sto ne razmisljas kao oni ti si i iznad njih


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 15:38:03   
degu
IZVORNA PORUKA: majared

MM-u je neko iz njegovog drustva rekao da i nisam za njega ako ne budemo imali decu. Nece da kaze ko. A sto je najgore tako misli i on. Zato cuvajte vase muzice i sta vas boli user posted image  sta ko kaze


majared taj neko iz društva je strašno plitak i glup i nikako mu nije pravi drug. Najgore je što takvi komentari društva utiču i na njegovo mišljenje.
Meni je mm davno rekao: " Ako budemo imali dece biće divno i bićemo srećni, a ako ih ne budemo imali, pa nije kraj sveta, nećemo se ubijati zbog toga, naćićemo drugi način da budemo srećni. Nisam ja tebe birao po tome da li ćeš moći ili nećeš moći da ostaneš trudna, već zato što mi u svemu odgovaraš, zato što te volim i želim s tobom da provedem život. Nije poenta u tome da imam decu, već s kim, šta mi vredi da imam decu sa nekim ko mi ni u čemu ne odgovara."
Podseti i ti njega zbog čega ste počeli da se zabavljate, zbog čega ste se zaljubili, da ni ti njemu nisi tražila spermogram na uvid na početku veze jer vam tad to nije bilo važno, već ste bili važni jedno drugom.
Ne znam koji je problem kod vas, ali ti svakako nisi kriva, niti je kriv bilo ko od nas.



_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 15:40:16   
Anoniman
Lepe ste odgovore dale cure. I ja mislim da nije smak sveta ako neko nema decu. Možda mu nije sudjeno. I uvek će biti onako kako je zapisano. Ja sam mm hiljadu puta ponovila da ja prvo želim da on izbaci bakterije zbog njega samog, a ne zbog mene ili dece. Kad je shvatio bilo je lakše. Mi žene valjda naučile da smo mi uvek za nešto krive, a njima ne plodnost i problemi tog tipa dodju ko udar na muškost.

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 321
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 15:48:03   
majared
Na zalost, on je usao u vezu samo zbog dece. Ja sam to osecala a sada kroz razgovor se to i potvrdilo. Mene boli to sto sve mimo pravljenja bebe nije bitno, sve sto radimo zajedno nije vazno. Sad sam u fazonu hoces dete, OK rodicu ga, ali sebi. I rekla sam mu da ako budem rodila necu ziveti sa njim (nasuprot njegovom da cemo ziveti zajedno samo ako budemo imali dete).
Kad bolje razmislim ko bi i ziveo sa tako teskim covekom user posted image

< Poruku je uredio majared -- 15.6.2011 15:49:31 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 15:53:35   
Anoniman
majo, ti ga znas najbolje! i znas da li se vredi potruditi zbog njega ili ne. uostalom ti si ostala u drugom stanju, sto znaci da mozes. jesu li ti rekli nesto konkretnije u vezi sa spontanim?

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 323
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 15:54:53   
degu
majared baš mi je žao, mislim da nije svestan koliko te povređuje i koliko je okrutan prema tebi. Ali rodićeš ti jednu maluuser posted image ili user posted image user posted image i bićeš srećna s njim ili bez njega.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 15:57:45   
Nina...
Majo, da te pitam nesto, ali nemoj da se ljutis.. zasto ti njemu takvom kakav je uopste hoces da rodis dete? Sorry ne znam celu pricu ali uopste nije fer prema tebi.

Mislim, ako je vec takav, dete nece popraviti vas odnos... Zasto sebi ne das sansu da upoznas nekog boljeg?

< Poruku je uredio Nina... -- 15.6.2011 16:01:22 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here