|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 17:13:20   
GRGA
user posted image user posted image user posted image Nazalost puno je takvih--mene npr ne pitaju vise ali kazu kao(iako znaju da se lecimo od steriliteta)jao jos sad jedno bebce bas bi bilo lepo...?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cekaj sta ?Ne razumem?Bebce,,bilo bi lepo..pa da bilo bi,,ali ajde!!!Ili ono sretne me jedna rodjaka(jako mlada)kod dr u bolnici kako ceam ispred ginekologije,,i ono kasnije njena majka me pita ej rece mi a te videla,,a sta ces tamo?Sta stacu kod ginekologa--lepo pitanje?DOSLO MI DA IM KAZEM ,ALO BRE VESTICE JA E IDEM KD GINEKOLOGA JA TAMO VISIM I SPAVAM BAR 5 PUTA U TOKU MESEC DANA I TAKO 5 GODINA I STA CETE VISE!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 17:14:27   
soni
da stvarno je tako.. ljudi svesno ili iz gluposti povredjuju... mene bas zaboli svaki put kad me neko pita sta ima a sve oci uprte u stomak...ili a kad cete vi decu??? ne zelim nikom da objasnjavam, da nije sve do nas, i kad bude bice... ili rodjaci kad moju mamu zovu, pa svasta ispituju i onda se ona optereti i to prenosi na mene.... o komentarima da ne pricam... sta su cekali do sad, imaju skoro 30 god... eto im sad sta su naapravili... ma uzassssss

IZVORNA PORUKA: liliana

Ma, svi bi hteli da zabodu nos tamo gde mu nije mesto. Ne shvataju da njihova radoznalost nekoga mnogo povređuje, jer nisu bili u toj koži. Doduše, ima i onih koji pitaju upravo da bi povredili.



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 17:17:53   
liliana
Joj, Grga, sve sam to prošla i preživela.Sve razumem i sve znam kako je...Nedavno me je jedna od tih dušebrižnika videla kako vozim T. u kolicima i bila je zabezeknuta, a nadovezan je i nesuvisli komentar: "E, pa ti imaš bebu?" Da, imam! Hvala Bogu da imam, a ti i tebi slični crknite od muke!!! Da, nije izbegla da me pita šta se desilo sa moje druge dve bebe! Užas! Kako ne shvataju da postoje stvari o kojima se ne pita, stvari koje su isuviše bolne i isuviše lične?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 17:18:32   
soni
kako su ogranicene!!!!! sta ces ti ovde??? a jedva doceka da cuje da ti iskukas nesto, da bi kasnije prepricavale i pricale kako im je krivo zbog tebe, a u stvari ih ne dotice... ma....

zna se kome je stalo i ko ima pravo da se zanima... mogu svi da me pitaju, ali postoji nacin kako se to radi, zar ne

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 19:39:58   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ajde i ja da ispricam jednu pricu koja mi se desila ima tome puuuno vremena . Putujem ja vozom , sedne do mene neki covek i krene bzvz razgovor . Pricamo neke obicne teme i povadi on fotke da mi pokaze svoju decu , ima ih cetvoro i peto na putu . Pita me za moje , ja rekoh : nemam , pita on pa koliko imas godina , koliko muz , koliko ste u braku user posted image . Ja mu kazem a on , ko iz topa : a ko od vas dvoje ne moze? Ja zbun user posted image i kazem mu pa jos nismo pokusavali a sad on zbun : toliko ste u braku i jooos niste spavali ???
user posted image i sta reci : pas laje vetar nosi



Mene je napala mamina koleginica isto tako. Sat vremena mi drzala predavanje...


IZVORNA PORUKA: moja ciklama


IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena
Nekad iskuliras uz osmeh, a nekad Boga mi ne možeš (na žalost i neki ljudi se postave tako drsko, da ne možeš da ne reaguješ).


Baš tako, mene su u 30 min, baba, strina i 2 sestre pitale: Šta ima novo? Ja i m kažem: Spremam se za Prag, bila sam u Beču za vikend, a one će: Ma dobro TO, nego da nisi trudnauser posted image


Ja bi rekla, neka fala radite vi na natalitetu i za mene (tako sam ja odgovarala na takve komentare).


IZVORNA PORUKA: ksena

ciklamo, to je meni jedna moja tetka radila. pita "je l` ima sta lepo novo?" i ja se pravim luda i kazem npr. "evo zavrsavam rad pa cu da diplomiram, pa ovo pa ono" a ono ce "ma dobro, pusti to, nego nesto drugo" pa rekoh "je l` to nije lepo? ne shvatam"


Srecom sam otisla 8500 km i prestala da kontaktiram ogroman deo rodbine... Muka mi je bilo vise...

Znam da ja to nikog necu pitati. Uzasne su...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.6.2011 1:20:47   
ikai
stasni su ljudi....
mene je komsika proslog leta pitala: a sta ti radi beba???????? A ja njoj pa ja nemam bebu... a ona- svasta pa ja sam bila sigurna da imas???????
Ako to nije zlonamerno ja ne znam sta je...

Nego cure ne nervirajte se... Neko lepo u prethodnim postovima rece pas laje vetar nosi... A  i svi oni zajedno sa tim vetrom....user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.6.2011 9:45:39   
Anoniman
Kad sam dobro raspoložena ja volim da se sprdam sa takvima koji pitaju šta mi radi beba. Kažem eno je kući spava, ili u radnji radi, ili eno je na rodi... Ti se više ne usudjuju da pitaju šta mi radi beba!

(odgovor članu ikai)
  Direktna veza do poruke: 357
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.6.2011 20:55:37   
koka79
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hhahahhaha mene je jedna baba iz ulice juče u prodavnici pitala kada će da bude nešto? sa sve onim značajnim upitnim pogledom ...user posted image
Rekoh joj : Sutra poslepodne čim mm dođe s posla...user posted image


Ma, svaka cast, upravo se smejem sa mm!! Na direktna pitanja-direktan odgovor i molim lepo!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 11:53:56   
degu
Mi smo konačno podelili problem sa porodicom i bar od njih više neću slušati pitanja: A šta ima novo? Šta čekate? A kad ćete vi?

Joj sad mi je bar malo lakše.
A nebitni ljudi nek me pitaju i zagledaju kolko im duša poželi, to me ne zanima.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu koka79)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 12:01:24   
NadaR
Ja vise nikoga necu pitati kada ce beba.
Moji kumovi su u braku neke 3 god. Mi se uvijek salimo > kada ce beba, sta cekate, hajde , treba Milosu drustvo za igru .. i tako .. Oni se smjeskaju ...

Onda mi kuma jednom povjeri da kum ima problem i da su vec poceli sa lijecenjem .

Ajoj , rasplakala sam se . Nisam mogla ni zamisliti koliko su njih boljele nase sale . user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 12:05:43   
GRGA
Ne znam jesav li vam rpicala sta mi se desili pre mesec dna..Da me je jedna zena u prodavnicu hvatila za stomaik da pipne da li sam trudna i da kaze jeli jel ima tu n esto!!! A ja kako puno pijem tecnosti i kisele vode stalno mi je stomak naduvan.....reko bice bice...........................U tom trenutku gazdarica prodavnice poludi,,i stane da vice po radnji sta ona tebe pita kada ce dete,sta nju briga--hoce li sa tobom u sobu da gleda kada cete da se je..user posted image ..te.........


U cemus e radi--komsika koja je gazdarica radnje nije imala dete 6 godina,,,,ostala je trudna sada ima sina..ali da li su se lecili ili je nesto bilo.........bitno nju to mnogo iznervira!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 12:10:14   
Anoniman
Ni ja nikom ne postavljam ovo pitanje.

Brat mm i njegova žena su u braku 3.5 godine, ona je luda za decom i - ništa.... Zar zaista treba pitati i stajati im na muku??? user posted image Ja molim Boga da im se to najlepše čudo dogodi što pre, ali nikad neću pitati : A kad?!
A kuma nam je prošle nedelje operisana, jer već godinu dana rade na user posted image i ništa.... I njima želim da uspeju, nije bitno kad, samo da bude.... Želim da svi osete tu radost koje dete može da pruži user posted image

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 362
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 12:19:30   
mulan
Degu, i mi smo podeli problem upravo da prestanu da nas bombarduju pitanjima, ali ne lezi vraze ima drugi problem sada... Na letovanju zena od mog prijatelja znajuci da isla na inseminaciju drzala predavanje tipa jaooo deca su katastrofa! Jedva izlazim sa ovom malom na kraj... Uzas! Jaooo tu je puno posla... Pa, tu je porodjaj... Ti ne znas koje su to muke... bla-bla-bal Iako je mala najbolje dete koja sam videla, ali slobodno mogu da kazem da je mama - kreten! I svakodnevno me pitala da li mi je dosla user posted image da kada je dobila potvrdan odgovor rekla "Jadne mi!" Sve u svemu sam joj jednom prilikom rekla da ja nisam jadna, a ako ona sebe vidi to je vec njena stvar i lepo je zamolila da mi vise ne govori kroz sta je prosla i da slusam te zalosna sova price jer ovo kroz sta sve mi prolazimo je verovatno za nju nama dobra zurka. Bas me nerviraju zene koje celog zivota igraju ulogu zrtve user posted image

< Poruku je uredio mulan -- 19.7.2011 12:22:47 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 12:43:30   
degu
"Jadne mi!" Sve u svemu sam joj jednom prilikom rekla da ja nisam jadna, a ako ona sebe vidi to je vec njena stvar i lepo je zamolila da mi vise ne govori kroz sta je prosla i da slusam te zalosna sova price jer ovo kroz sta sve mi prolazimo je verovatno za nju nama dobra zurka. Bas me nerviraju zene koje celog zivota igraju ulogu zrtve


E neka si joj rekla mulan, nikad neću reći jadna ja. Mislim nisam želela da se sve ovako dešava, ali kad je već tako, suočavam se sa situacijom i uvek pronalazim nešto dobro i u lošim situacijama.
Npr, mm i ja smo bliži nego ikad i kad nam jednog dana stigne beba , imaće jednu stabilnu porodicu, gde se tata i mama jako vole.

A ljudi su strašno glupi što postavljaju ovakva pitanja, iako mnogi stvarno nemaju nameru da nas povrede.
Mene je jetrva ubijala u pojam, pa kad ćete, pa ona jedva čeka, kao da mi ne čekamo. Još kad mi kažu radite na tome, pa pobogu, moraću od njih pametnih recept da uzmem, pošto očigledno ne znam kako se pravi beba.

A ima i jedna baba koja me stalno, ama baš stalno pita. Kad poludim rećiću joj : " Baba ako ti treba, rodi sebi,a sa mene sjaši"

I mi nikako nismo jadne, nego hrabre i jake žene!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 13:03:57   
GRGA
Da se nadovezem na degu ,,da je moja jetrva koja se jako rano udala,,,,,kukala kao nemoze da ostane trudna a imala je 16 godina i kako pokusavaju..ja sam bila zaprepascena jer ja do pre 2 godine nisam spremna biti majak a ona jeste sa njenih 16...


Da skratim pricu,,,,,,mi smo vec tada ziveli zaedno 2 godine,a ona se zabavljala sa mojim deverom..Nakon godinu ipo dana ona ostane trudna mozda cak i 2 godine,,,,,mi nista,,i radovala se cudo...Ja sam joj rekla da se malo opusti da ce joj se zivot promeniti,,nije verovala

(posto je moj dever tipa sta spremis jescu ako treba svakid an jaje i salama)i tako je i bilo a ona se samo svrckalai setala....


Sada je stiglo dete,,,ona samo vrsti i histerise,,sve joj smeta sto mora da kuva ,sto sedi kuci,sto dete place,sto ne moze da proseta,,sto je njoj tezak zivot...........
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ok da tako je ali kada bih joj ja rekla da ja mesecima mozda i godinama spavam po 3-4 sata nocu,,pritom popodne nikad jer nam je takav tempo......a nemam dete pa ne kukam,,jedino nekada kazem uf kada cu da se naspavam.....................................

ona mi kaze videces koje su to muke sa detetom...



OK koje muke-sa detetom,,,pa mi se punih 5 godina lecimo od steriliteta.....J zivim kod ginekologa jer svake nedelje trckam i dajemi jurim upute,,i pritom molim Boga da dozivimo te slatke muke!!!!!Jer ja kaad uzmem njenu malu bebu u rukekoja i cupa i grize ja sm najstrenija nasvetu,,,,,a ona se s amo dere na nju


Nekda mi je zao kada je skine golu pa je stavi u dubalicu aona stane u blato pa hvata neku jeklu,,ona se dere pa puti je slatka je kao med!!



(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 13:15:48   
degu
Joj, ma ježim se Grga od tih što su rodile, pa su svu pamet sveta popile i njima je najteže.
Nama što nemamo decu, ne mogu biti jasne te njihove, nazovi muke, za koje se mi svim snagama borimo, a one su ih dobile tacni. I ništa ne znamo, jer nismo bile trudne i nismo rađale, pa dovoljno nam je i što nam to tako usput nabiju na nos.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 13:39:47   
GRGA
Degu u pravu si 1 000 000 000%

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 13:46:06   
Anoniman
degu, to su "paćenice" i samo ću tako reći....
Ja sam nažalost okružena morem ženica i devojaka koje su mnogo puta pobacile, ili uopšte ne uspevaju ostati u drugom stanju, pa lečenje, pa hormoni, operacije user posted image Imala sam sreću, ali nikad se ni jednoj nisam žalila koliko mi je bilo ili jeste teško, jer njihovu (vašu) muku ne želim ni da blizu doživim user posted image I svakoj kažem: da Bog da povraćala, i održavala trudnoću, i porađala se 24h sata, samo da sve bude kako treba i da dobiješ svoju user posted image Ovo mislim u pozitivnom smislu user posted image To su najslađe muke!

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 368
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.7.2011 14:07:54   
degu
E neka tako bude, ne žalim se da povraćam celu trudnoću i da mi deca budu neka hiperaktivna, ma nemoguća, nek spadnem s' nogu, ali samo da ih imam.
user posted image

Ima Nina nažalost ovakvih muka sve više, ja isto poznajem dosta parova koji imaju neki problem, tako je neko ludo vreme došlo. Ma koliko ih samo na ovom forumu ima, pa sve ti bude jasno.

Samo da se ispravim da me neko ne shvati pogrešno, moja jetrva me jeste bombardovala pitanjima, ali nije od tih što kukaju na dete, divna je majka i ne žali se i sama je prošla kroz pobačaj, nije joj lako. Ona je stvarno od onih koji pitaju dobronamerno, iako nije znala koliko su me takva pitanja pogađala.

A ove paćenice više ne vredi komentarisati.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
24.7.2011 16:13:05   
meyo
IZVORNA PORUKA: GRGA


ona mi kaze videces koje su to muke sa detetom...




e ovim su mene "plasili" al konstantno tako da sam ja jadnica mislila
da cu zaboraviti kako izgleda beli dan a ne sta drugo
bila sam prestravljena od grceva zubica dojenja svega
al kad je dosao na svijet beban.. nema muka nikakvih vjerujte nista mi sladje nije bilo nego ustat i podojit ga
maziti dok mu nicu zubici grceva nije ni imao ..al sve je to kako se ko pripremi na cin roditeljstva
meni su to predstavili kao nesto najstrasnije sto moze u zivotu da me zadesi a ustvari ispalo je najljepse
mislim idioti sami koji tako pricaju mislim ja na njih sada tako gledam...to jeste odgovornost ali kad osoba sama nije odgovorna za sebe kako ce bit za nekog drugog naprosto mi je zalosno slusat ih..
i iskrena da vam budem ponekad mi zao kad vidim koliko divnih cura ovdje ceka da postanu majke i koja je to zelja da kad cujem pojedine kako kukaju oko presvlacenja i budjenja dodje mi da ih isamaram uhuser posted image user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
24.7.2011 17:10:31   
PoisonEve
Boze moj...tako mi je tesko sad sto ovo citam, jako sam se uznemirilauser posted image Kako su samo ljudi i zli i bezosecajni...nemam reci.
Pa dovoljan je pritisak koji i sami iamte sa svojim partnerima i jos da neko tako staje na muku,nije mi jasno. I verujem da bi vecina njih reklo: Pa nismo mi nista lose mislili. Alooo,pa cekaj. Treba valjda prvo uopste i da razmislis da li se to tebe tice pa onda da laprdas!
Uvek mm skrecem paznju kad pita bracu: Da nam pravite drugaricu. Prvo, njihova je stvar da li to zele i da li mogu.
Nikada nisam sama ulazila sa nekim tako duboko osim ako mi se sam ne pozali.
Nemam reci...jako ruzno.
Saljem vam puno,puno pozitivne energije i belog luka da oterate te vampire od sebe!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
24.7.2011 20:10:02   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mulan
Na letovanju zena od mog prijatelja znajuci da isla na inseminaciju drzala predavanje tipa jaooo deca su katastrofa! Jedva izlazim sa ovom malom na kraj... Uzas! Jaooo tu je puno posla... Pa, tu je porodjaj... Ti ne znas koje su to muke... bla-bla-bal


Meni je tako pricala jedna kilava zena mog druga. On mi je rekao da je razmazena jedinica koja nikad nije naucila da kuva npr. (Znam da nisu sve jedinice takve, ako je neka nek se ne uvredi). Elem, ovo isto je uvek pricala: "Videcete vi kad budete imali dete..." itd i kako nije imala vremena ni da kuva ni za nikakve hobije blabla. Pre par dana pricam ja sa njom i pomenemo klopu ja joj kazem da kuvam sto ne bi kuvala. Ona ce na to, pa moj muz nece bas svasta da jede kad joj kazem da mogu da napravim ceo rucak za 30 min - 45 min. I da napravim onoliko koliko pojedemo. Ona kaze ona je kuvala (a i dalje kuva) za po 3 dana. Ja je pitam sta kuva, kaze corbu i pizzu!!!

Moje iskustvo vezano za sve moje drugarice pre i posle dece - ko je kilav dovek ce ostati kilav. Ko ume da se stara o sebi umece i o drugome. Sve ostalo su budalastine.

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
24.7.2011 20:24:37   
VVVV
Moje iskustvo vezano za sve moje drugarice pre i posle dece - ko je kilav dovek ce ostati kilav. Ko ume da se stara o sebi umece i o drugome. Sve ostalo su budalastine.


potpuno tacno! LJudi se takvi rode, ili ne mogu nista ili mogu sve, to je do karaktera a ne do kolicine obaveza.

A sto se tice pitanja 'kada cete vi', i meni je to uvek jako islo na zivce. Nisam imala konkretnih zdravstvenih problema, ali psihickih jesam user posted image . Odnosno, uvek sam se lepila za takve budale, da s njima stvarno ne bih mogla da imam decu. I dobro je sto sam cekala. Ne bih mm menjala ni za jednog od bivsih. Da sam zurila, mislim da bi mi se zivot pretvorio u pakao.
A jo uvek imam drugarica koje imaju ovakvih i onakvih problema. Uglavnom nije u pitaju neplodnost. Ali, jedna ima maladjeg momka, kojem se ne zuri, druga ima mnooogo starijeg koji vec ima 2 zene i 2 dece i uzasno neuredno zivi, i sve tome slicno... i sta sad? Zasto ih ljudi stalno pitaju 'kada cete?' Pa ako neko ima preko 30, i nema dece, ocigledno da mu se nisu sklopile kockice. Pa ne treba ljude jos i maltretirati zbog toga.
Imam dalju sestru koja je ima 35 i 5 godina je u braku. Ona svima prica da ne zeli dete. A rodbina joj se penje na glavu. Meni je tako zao. Nikad je nisam pitala, ali  pretpostavljam da ima neki problem. Kako je moguce da drugi to ne vide user posted image ....
Stvarno, mislim da pitanje 'kada cete?' zapravo nikad nije na mestu, i da se uvek treba ugristi za jezik, kad covek pozeli to da kaze

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
24.7.2011 20:38:03   
GRGA
Cinjenica je da se svi mi nekada umorimo......i bude nam jako tesko.....nailazimo na prepreke,na probleme,na srecu i veselje,ali sve je to zivot


Meni je stavrno krivo kada neko ako svoje dete gleda,i vice stalno na njega a ono je malo....i ne razume!


Ista stvar kao kada kupite kucu malu koja kaki svuda po kuci:)))Pa kaki dok ne nauci i dok je mala...

Meni je muz prosle zime doneo kucu koju sam jako zelela,,,,Jao ,,,volela sma je i posto je stalno plakala,spavala je u kuhinji...

MM se ljutio sto svuda kaki,,a ja sam ustajala u sest ujutru,,kao da idem u wc,,a ustvari odem do kuce da pokupim kaku,i pisu da se mm ne ljuti kada ustane...

Ako neko nije spreman da noci ne spava,,da menja pelene,,,kuva kasice i podgreva mleko....,,kako ce kasnije u zivotu biti spreman kada to dete bude tinejdzer u uleti u prave muke i probleme...Naspram toga ,,mleko,i nespavanje su maciji kasaj!

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
14.8.2011 10:24:29   
Dove
Iskusila sam i jedno i drugo.Kako je i kad imas i kad nemas decu.Ceru sam rodila bez problema i taj mi se brak raspao.Nakon sedam godina upoznajem sadasnjeg muza i naravno,odmah se bacamo na posaouser posted image Jedan mesec drugi mesec treci mesec...Nista!!!I onda pocinje panika...
Nisam cekala nego odmah krenula lekaru.I sta biva!!!SVI ALI SVI u kuci znaju da se lecimo od steriliteta ali ne izostaju pitanja tipa
KAD CETE?
STA CEKATE?
NISTE BAS MLADI!!!
Pa kad te tvoji iz kuce prate sa nerazumevanjem,sta da ocekujes od komsija i dezurnih dusebriznika???
Dobila smo sina,ja pretrpela vanmatericnu a pitanja su sad ovakva
KAD CE TE DRUGO?
STA CEKATE?
JEL DA SE NIKOLA OZENI PA ONDA?
I sta vise da kazem kad takva pitanja postavljaju muzevljeva majka i baba?Kao da sad mi tu nesto mozemo bitno da promenimo.A o tome koliku vam bol i patnju izazovu,niti oni imaju pojma niti ih zanima.Za takve ljude samo debelo ignorisanje.Sto bi se reklo U SE I U SVOJE KLJUSE!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here