|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 16:02:24   
soni
da nina u pravu si!!!! ako ti zelis dete onda ok i onda ga i iskoristi za to kad je takav i nemoj mu govoriti da ces ga ostaviti kad dobijete dete, budi mudra a mozda sve podje i na bolje, nemoj ga tim plasiti..... a ako ne zelis bebu onda je jos bolje , jel te on i ne zasluzuje


IZVORNA PORUKA: Nina...

Majo, da te pitam nesto, ali nemoj da se ljutis.. zasto ti njemu takvom kakav je uopste hoces da rodis dete? Sorry ne znam celu pricu ali uopste nije fer prema tebi.



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 16:04:04   
Anoniman
Majo user posted image , ne znam ništa o tebi i tvom muzu, pa ne bih nešto da napišem a te povredim. Ali verovatno je on imao nečeg lepog u sebi kad je tebe osvojio. Ima ljudi kojima je nažalost samo bitno da produže svoju lozu. To je onaj životinjski instikt koji nam je ostao od predaja.
Ja iskreno navijam da ti nadješ svoju srecu, da li pored muža ili ne, ali da ti imaš onaj unutrašnji mir. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 327
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 16:13:17   
majared
user posted image user posted image user posted image
Trenutno sam besna pa sam svasta napisala  u postu ali u sebi prepoznajem tu njegovu zelju za decom. I za razliku od njega koji ima volje i zelje da pokusava jos par godina ja sam rekla dok ima bilo kakve nade pokusavacu. Kad mu bude muka od pravljenja dece imace samo obavezu da da materijal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 16:24:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: majared
Kad mu bude muka od pravljenja dece imace samo obavezu da da material

a njih je kao i ribe teško u vodu naterati.

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 329
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 17:05:57   
Nina...
Majo samo da je TEBI dobro... ostalo je manje vazno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 18:08:21   
Anoniman
tako je! dobro nina kaze!

(odgovor članu Nina...)
  Direktna veza do poruke: 331
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.6.2011 21:49:54   
majared
IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena


IZVORNA PORUKA: majared
Kad mu bude muka od pravljenja dece imace samo obavezu da da material

a njih je kao i ribe teško u vodu naterati.


S te strane nemam problema, po tom pitanju pravi je štreber user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 12:24:44   
Anoniman
Pa eto vidiš. Ja mislim da ste oboje malo nervozni, pod stresom što već jednom ne bude onako kako treba, a još kad se mešaju ljudi sa strane i pune glavu njemu ili tebi ne bitno, onda dodje do katastrofe. Samo se vi malo opustite, razgovarajte, ne znam šta da ti predložim a da ti to već ne znaš. Hrabri i ti njega, da će biti sve dobro, da će stići bebe. Oni su ti razmažene barabe i traže pažnju i da je centar sveta oko njih. user posted image

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 333
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 15:26:58   
aleksandrova
od kada sam na poslu musterije radoznale ko sam sta sam da l sam udata i kolko sam vremena udata i da l imamo dece i sve a ja onako strpljivo se smeskam pa mladi smo ima jos vremena ne zurimo...i proslo mesec dana i pre neki dan ja nesto bleda bila i kaze mi jedna baba "da ti nisi konacno trudna sto si tako bleda?" ali konacno...a ona nema pojma nista sem da sam udata i da nemamo dete jos uvek...mislim strasno...i ja onako bez teksta blenem u nju a ona meni pa vise od godinu dana si u braku a nisi trudna mora da tu nesto ne valja...i posaljem je u PM posle mi bilo krivo al eto nisam mogla da cutim

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 16:25:09   
Anoniman
Nema što da bude krivo, kad je ona imala mu*a da zabada nos tamo gde joj nije mesto, tako treba i da dobije. Ja srećom nemam pušku ni pištolj pa su ljudi oko mene koje se drznu da tako pitaju, još uvek živi! Sram je bilo, matora babetina! Kao kad su one bile mlade sve su mogle i odmah su zatrudnjivale. Ma nije nego!!!

(odgovor članu aleksandrova)
  Direktna veza do poruke: 335
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 16:31:31   
Olga75
ajde i ja da ispricam jednu pricu koja mi se desila ima tome puuuno vremena . Putujem ja vozom , sedne do mene neki covek i krene bzvz razgovor . Pricamo neke obicne teme i povadi on fotke da mi pokaze svoju decu , ima ih cetvoro i peto na putu . Pita me za moje , ja rekoh : nemam , pita on pa koliko imas godina , koliko muz , koliko ste u braku user posted image . Ja mu kazem a on , ko iz topa : a ko od vas dvoje ne moze? Ja zbun user posted image i kazem mu pa jos nismo pokusavali a sad on zbun : toliko ste u braku i jooos niste spavali ???
user posted image i sta reci : pas laje vetar nosi


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 16:36:23   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ajde i ja da ispricam jednu pricu koja mi se desila ima tome puuuno vremena . Putujem ja vozom , sedne do mene neki covek i krene bzvz razgovor . Pricamo neke obicne teme i povadi on fotke da mi pokaze svoju decu , ima ih cetvoro i peto na putu . Pita me za moje , ja rekoh : nemam , pita on pa koliko imas godina , koliko muz , koliko ste u braku user posted image . Ja mu kazem a on , ko iz topa : a ko od vas dvoje ne moze? Ja zbun user posted image i kazem mu pa jos nismo pokusavali a sad on zbun : toliko ste u braku i jooos niste spavali ???
user posted image i sta reci : pas laje vetar nosi


user posted image Olga divna prica!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 16:38:54   
Anoniman
Jeste, ima nas raznih. Nekad iskuliras uz osmeh, a nekad Boga mi ne možeš (na žalost i neki ljudi se postave tako drsko, da ne možeš da ne reaguješ). Uf, od kad sam putovala vozom...

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 338
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 16:39:32   
Olga75
prosto inspirisuca user posted image
kao sto rekoh : pas laje , vetar nosi


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 16:41:39   
GRGA





IZVORNA PORUKA: bratzz


IZVORNA PORUKA: Olga RR

ajde i ja da ispricam jednu pricu koja mi se desila ima tome puuuno vremena . Putujem ja vozom , sedne do mene neki covek i krene bzvz razgovor . Pricamo neke obicne teme i povadi on fotke da mi pokaze svoju decu , ima ih cetvoro i peto na putu . Pita me za moje , ja rekoh : nemam , pita on pa koliko imas godina , koliko muz , koliko ste u braku user posted image . Ja mu kazem a on , ko iz topa : a ko od vas dvoje ne moze? Ja zbun user posted image i kazem mu pa jos nismo pokusavali a sad on zbun : toliko ste u braku i jooos niste spavali ???
user posted image i sta reci : pas laje vetar nosi


user posted image Olga divna prica!

LUDNICA:))

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 17:48:07   
Nina...
Ma terajte ih sve u user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2011 19:36:14   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena
Nekad iskuliras uz osmeh, a nekad Boga mi ne možeš (na žalost i neki ljudi se postave tako drsko, da ne možeš da ne reaguješ).


Baš tako, mene su u 30 min, baba, strina i 2 sestre pitale: Šta ima novo? Ja i m kažem: Spremam se za Prag, bila sam u Beču za vikend, a one će: Ma dobro TO, nego da nisi trudnauser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
17.6.2011 6:17:39   
Anoniman
ciklamo, to je meni jedna moja tetka radila. pita "je l` ima sta lepo novo?" i ja se pravim luda i kazem npr. "evo zavrsavam rad pa cu da diplomiram, pa ovo pa ono" a ono ce "ma dobro, pusti to, nego nesto drugo" pa rekoh "je l` to nije lepo? ne shvatam"

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 343
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
17.6.2011 18:43:43   
Anoniman
Ljudi ne kapiraju da to njihovo šta ima novo ne da izludjuje, nego para kroz uši. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 344
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
17.6.2011 22:40:22   
liliana
Moja jetrva i svekrva su , dok nismo imali decu, milion puta , kao kroz razgovor, provlačile svoju "teoriju" o tome kak ja ne mogu imat dece i tome sl. Ja sam se trudila da ih kuliram. Sad, kad se T. rodila, ide priča o tome kad če drugo. Alo, budaletine, pa i T. je sa VTO (možda ste zaboravile???) i ko zna dal če ikad bit drugog!!!
I, da, svekrva me je, OPET, juče pitala za moju sestru:"Ima li šta novo kod B...? Ja bih tako volela..." (Pisala sam o tome na nekoj od prethodnih strana. Daj me mani više ženo!!! E, ona bi volela!!! Šta si, ti, uopšte , mojoj sestri pa da bi ti volela??? Ti ne voliš ni sebe, a kamo li...user posted image

< Poruku je uredio liliana -- 17.6.2011 22:41:26 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 16:43:03   
Anoniman
Da najbolje je kad to pitaju ljudi a usput kažu da bi voleli, a oni sve mrze oko sebe! user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 346
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 16:49:29   
liliana
Joj, Leno, ne pitaj!!! To mene izluđuje!!! Pisala sam na nekoj od prethodnih str. kak je  moja sveki rekla da je to kod nas nasledno-to da ne možemo imat dece! Majku mu, sad sse pitam, otkud moj brat, moja sestra i ja na ovom svetu?!? Mislim, ako nam je to nasledno...user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 17:01:30   
Anoniman
Čitala sam Lili. Ljudi svašta sebi dozvoljavaju. Mene danas jedna rodjaka koja inače ne pita, pita šta ima novo. Ja joj rekla ako ima nešto novo čuće se sigurno. Ona je rekla dobro, čekam lepe vesti i prešla na drugu temu. I šta ima više da pita. Do koga je? Do Boga je! Svi se ućute.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 348
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 17:03:58   
liliana
Ma, svi bi hteli da zabodu nos tamo gde mu nije mesto. Ne shvataju da njihova radoznalost nekoga mnogo povređuje, jer nisu bili u toj koži. Doduše, ima i onih koji pitaju upravo da bi povredili.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.6.2011 17:07:55   
Anoniman
Na žalost puno je takvih.user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here