|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:37:28   
jovicaa
tash samo cu ti reci da si izuzetno neprijatna ovih dana, siris negativnu energiju gde god slovce da napises, tako da iskuliraj ti malo.
nemam ja nista protiv tebe licno, cak sta vise draga si mi. ali svoje buvice sacuvaj za nekog drugog, mene preskoci.
a sto se tice ovakvih rasprava, ovde niko ne moze da shvati da svako ima svoje misljenje i svoje razloge, i cim neko misli suprotno zene se vredjaju. pa dobro neko studira, neko ne, neko rodi jedno dete i dosta mu je, nekom ni petoro nije dovoljno... sve smo individualne licnosti i normalno je da nam se misljenja razlikuju. ne znam cemu svadje, ja sam dosla lepo raspolozena sa salom, a dobila sam odmah uvredu...


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:40:41   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Mina, ja sam se u trećoj prebacila na budžet. Prva je bila očišćena, iz druge nisam dala 3 ispita, i prebacili su me. Bez gurke, veze, ičega. U četvrtoj na mom faksu upisuju bezuslovno, a na budžet pređe skoro svako. A poslednja generacija pre bolonje studira i dalje, tako kako je Taša pisala. Svaku godinu mogu da okinu po jednom, plus da zamrzavaju, stopiraju, šega, šalauser posted image

uf kod nas nije bas tako. cak sta vise upropastili su celu moju generaciju sa ovim ravnanjem od pre par godina, upali smo u srez tako da cemo dobiti neakreditovane diplome i moracemo da upisujemo razliku da bi dobili akreditovanu diplomu, sto se naravno debelo placa. i imas jos plus dosta ispita i jos jedan diplomski...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:42:22   
Anoniman
a sto se tice ovakvih rasprava, ovde niko ne moze da shvati da svako ima svoje misljenje i svoje razloge, i cim neko misli suprotno zene se vredjaju.


Ne, problem je mnogo češće u tome što mislimo isto ali to različito prezentujemo. No, nebitno.

Ja ustvari retko pišem van "moje" teme, i dalje mislim da je par gutljaja Koka kole bezazleno ako će zaustaviti mučninu, i i dalje mi je smešno da neko misli da je to smak sveta, baš na identičan način kao što ASN misli da je smešno što neko toliko razmišlja dal želi drugo dete ili ne. (opet se vraćamo razlikama).

I ne razumem, kako bre "kao da ne postoji" zamrznuta godina ako tada daješ odslušane ispite? To je tako bilo i u moje vreme, i ljudi su muljali za medalju sa time, i tako zadržavali budžet.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:43:11   
minavb
Offtopic!user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:44:47   
Anoniman
A do maločas kao nije bilo????

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:46:00   
Anoniman
user posted image Aj sad, da se vratimo na temu, dok nismo daleko odlutale. Dakle, kako se odlučiti na 2. bebu, dajte malo podrške mamama koje se dvoumeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:46:11   
jovicaa
ne znam ja sada jurim budzet, da mogu mirne duse da zamrznem godinu, da me ne bi kasnije oborili na samofinansiranje...
ostalo mi je jos dva ispita, pa nek mi je sa srecom, ali ne smem vise ovde toliko da blejim ili ode mast u propast.
agresivna si tash, prelistaj malo svoje postove, ozb ti kazem, ti kao da ne prihvatas uopste tudje misljenje... verovatno si malo nervozna zbog necega ovih dana ili nesto slicno, svi imamo te dane.
ali i ova pisana rec je glupost, lako se pokacis, svako stvara svoju emociju i dozivljaj posta, u odnosu na trenutno raspolozenje, da sada razgovaramo, garant bi se pisale od smeha i bilo bi nam superuser posted image
eto ja vam kazem, da se vratim na temu, mladost ludost ja se odlucila na drugo dete. mislim da sada trenutno nemamo bas idealne uslove. ali hvala bogu ne zivimo privatno, mm ima posao za stalno, ja zavrsavam faks, sve ce biti ok, samo ako ova drzava ikada uspe da stane na noge

< Poruku je uredio jovicaa -- 5.9.2012 23:48:42 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:49:57   
Anoniman
Ne jovice, nisam nervozna uopšte. Veoma sam dobro raspoložena, spremam sinu drugi rođendan, a stariji sin mi je predškolac - velike stvari se dešavaju, nema razloga za nervozu. Samo, neko vreme ćutiš na stvari koje smatraš glupostima, a onda ti se nagomila, pa ljudima iskreno kažeš. To što njima ne odgovara što si iskren i to nazivaju agresijom, to je već sasvim druga tema. Aj sad idi uči, nemoj da ja budem kriva što si na samofinansiranju. user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 23:59:05   
jovicaa
pa tash zamisli da ja za sve za sta mislim da je glupost napisem da je glupost, pa kamenovali bi me... tolerancija...
moraces da sufinansiras, nemoj sad da me teras, popila sam pola litre svepsa danas i udarilo mi gazirano u moozak, ne spava mi se, iako ne spavam vec nocima. mozda sam ipak trebala po koji gutljaj coca coleuser posted image
mislim da se ljudi najcesce ne odlucuju da rade na drugom detetu, zato sto se plase da ce im to ugroziti licni komfor, sto je skroz ok i ok je imati jedno dete. ja sam jedinica i bas iz tog razloga sam se odmah odlucila za jos jedno. mislim da je neprocenljivo imati saputnika u zivotu. mislim da je ljubav izmedju rodjenih brace i sestara neprocenljiva, divno je imati nekog tako bliskog, ja to nazalost nikad necu doziveti... mada tata mi je ozenio 26-godisnjakinju, tako da ko znauser posted image


< Poruku je uredio jovicaa -- 6.9.2012 0:00:40 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:10:21   
minavb
Ti pijes sveps u trudnoci? user posted image
Any way, mi smo stekli uslove da planiramo drugo, i ove ringeraje me smeksale pa sam popustila.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:15:34   
jovicaa
ne pijem, ovo mi je prvi grijeh svepsovski u ovom blazenom stanjuuser posted image
e a beba je dobila ludilo od svepsa, skace kao besan po stomaku, ne smiruje se...
koje uslove mina?
ja mislim da su uslovi bili sve vreme tu, samo sto si sada zarazena nasim trudnickim ludilom pa ti se trudnujeuser posted image
eh mogla si malo ranije da se odlucis pa da se kotrljamo zajedno kroz tromesecjauser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 6.9.2012 0:17:14 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:17:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Ti pijes sveps u trudnoci? user posted image
Any way, mi smo stekli uslove da planiramo drugo, i ove ringeraje me smeksale pa sam popustila.


Sa zadovoljstvom da ga smućkate!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:20:35   
jovicaa
mina a sta kaze tm? ja kontam da oni jedva docekaju....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:22:18   
Anoniman
A bas htedoh da te pitam sta da radim sa onim trudnickim farmericama :)

Ja se prijavljujem da bebi napravim cebence :) neko kojim ce i fancy cale biti zadovoljan hahahah
IZVORNA PORUKA: minavb

Ti pijes sveps u trudnoci? user posted image
Any way, mi smo stekli uslove da planiramo drugo, i ove ringeraje me smeksale pa sam popustila.


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:25:25   
pepeljuga
Ja crknuta s posla dolazim u sest pa pravo u park sa detetom, mlatim se po toboganima, pa kuci u osam, i onda sva nikakva sizim po kuci jer imam sto obaveza i jurcam da sve stignem i vristim kako nema sanse da zatrudnim i da necu jos jedno dete a mm kaze opusteno: "Hoces, samo jos uvek ne znas" user posted image
Njima taj posao ne pada tako tesko user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:26:52   
jovicaa
e pa srecno muckanje minos, a ja odoh u zemlju snova, topim se kao cvarak pored ovog lapa... uginucu.
zamislite sutra glavna vest u novinama poluistpoljena trudnica puna svepsa nadjena zakacena za plafon u svom stanu....user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:33:37   
therogue
eee otisle ste u off :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:35:11   
therogue
hm..ovo moje off se odnosilo na diskusiju o fakultetu :P

(odgovor članu therogue)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 0:43:14   
liliana
Mislila sam da nikada neću pisati u ovu temu...
Drage moje RR-drugarice, nikada nemojete čekati da se sve "skocka" jer se nikada neće sve "skockati". Kada stvorite jedno, odmah će se pojaviti nešto drugo što nedostaje i tako u nedogled... Ukoliko imate iole uslova da odgajite još jedno dete-učinite to zbog deteta koje već imate. Zašto? Jednoga dana, kada nase ne bude bilo, naše jedinče-mezimče ostaje samo na svetu. A svet i život su mnogo lepši i lakši ako iamte brata ili sestru. Većina vas zna da je moje dete sa vantelesne i da je prava sreća što sam je uspela roditi. Do skoro sam planirala i drugi pokušaj VTo, kako bi ona dobila brata ili sestru. Sticajem loših životnih okolnosti odd toga ništa neće biti. Tako da... moje dete ostaje jedinče... Jako mi je žao što će ceo život biti sama, ali ću se ja truditi da joj život bude što lepši i srećniji...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu therogue)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 8:24:27   
Shishica
Joj Lili.. pa nije malo slucajeva da posle takve tuge zena nadje coveka kao stvorenog za nju pa zajedno sa njim u nove pobede.. neka ti zrnce nade uvek bude u srcu.. user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 8:45:44   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: jovicaa
ja sam jedinica i bas iz tog razloga sam se odmah odlucila za jos jedno. mislim da je neprocenljivo imati saputnika u zivotu. mislim da je ljubav izmedju rodjenih brace i sestara neprocenljiva, divno je imati nekog tako bliskog, ja to nazalost nikad necu doziveti...




Posto su me mnogi bas "lepo" shvatili povodom moje reci sebicnost...neko je to lepse objasnio jer ja nisam imala vremena.
Bila je vec jedna rasprava o ovakvoj temi negde...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 9:02:11   
isidora88
uh al ste se raspisaleuser posted image
ja cekam samo trenutno neke bolje uslove a o fakultetu(za dete/decu i ostalom cu razmisljati za koju godinu, mada ja sam sama sebi finansirala fax(1500 eura godina) tako da mislim da i dete nesto samo moze postici u zivotuuser posted image , ako budem imala placacu mu ja fakultet, a ako ne pomoci cu koliko mogu, a on nek se zaposli, nista mu nece faliti.
meni je jako lepo secanje na period kad sam radila, uzivala sam sto sama
zaradjujem i raspolazem parama kako ja hocuuser posted image

samo nemojmo se svadjati i kvariti temu postujemo razlicitostuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 9:12:35   
minavb
Ja imam sestru, mm ima brata. To nam nije motiv za drugo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 9:18:14   
Shishica
Ja sam o tome bas razmisljala kako jedinci svi uglavnom pate sto nemaju nekoga, a mi koji imamo ne vidimo u tome ono sto treba.. tako smo eto valjda namesteni kao i za sve u zivotu. Ne cenimo sto imamo, a zelimo sto nemamo..
Ipak sam zato na neki nacin slusala te jedince i videla da ipak treba dvoje.
Ali sudbine su toliko razlicite, zivoti..pa nista ne mozemo generalizovati. Ni u cemu nema pravila. Valjda je onda najpametnije da nas osecaj vodi.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.9.2012 9:19:28   
isidora88
i ja i mm imamo po brata, i nikad se zbog toga ne bih odlucila na drugo dete.
ja jednostavno volim decu zato i zelim da imam troje, ali ne po svaku cenu, drugo se sacekati, a trece ko zna da li cu i radjati u ovakvoj drzavi.
zelim da su mi deca sta,obucena u kvalitetne stvari i da idu na eksurzije,letovanja i zimovanja,to su za mene neke osnovne stvari koje zelim da moja deca imaju, a o tome da cu ja da im kupujem stan,placam izlaske,fax itd. ne razmisljam ako budem imala ok, a ako ne zaradice sami

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here