|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
20.7.2010 9:07:18   
New Mom
IZVORNA PORUKA: New Mom

Koristimo Premium Care od početka, za sada nam nijednom nisu pustile ili da je imala neku reakciju na njih. Pre par dana smo na trojku prešli. Za sada ostajemo pri njima.

Ovo je bilo 27.06.

Sada definitivno prelazimo na br.4. Sve sam odlagala (iako vidim da je steže oko nogica), ali kad nam je danas zvanično rečeno koliko imamo kguser posted image , to je to, nema više odlaganja.
Uzela sam isto Pampers Premium Care, sve ove do sada su bile bez ikakvih reakcija.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 15:35:15   
dijana1*
New Mom user posted image user posted image pa kako vas stici user posted image
Mi smo presli na br. 3 user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 15:36:36   
dijana1*
Kada sam kupovala pelene (pampers premium care 3) na malom pakovanju pise od 4-7 a na velikom 4-9 kg, zna li neko u cemu je fora user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 16:33:36   
Nensi*
Ja koliko znam trojka je od 4-9kg

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 16:34:17   
New Mom
IZVORNA PORUKA: dijana1

New Mom user posted image user posted image pa kako vas stici user posted image
Mi smo presli na br. 3 user posted image


Teeeeško! Puno truda i kalorija! user posted image user posted image user posted image
Kod nas je pisalo od 4-7 koliko se sećam (samo 1 pakovanje smo imali i odmah prešli dalje).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 16:59:22   
dijana1*
Ja sam bas gledala i nije mi bilo jasno malo pakovanje od 4-7 a veliko od 4-9, obratite paznju sledeci put kada budete kupovali pa cete videti
NM user posted image samo da sedim i da ga hranim

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 17:16:11   
Daca88
Da li mi mozete reci od koliko kg ide pampers 3(onaj u plavom pakovanju,72 kom)
Mi jos uvek koristimo pampers new born 2(zuti 108 kom),ali vec mu se jako useca u butkice,i ostavlja mu linije po guzi i nogicama.
Mi sada imamo 3500 gr. da li bi bio problem ako je pampers trojka malcice veci,posto nam je dvojka mala?

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 17:23:33   
dijana1*
Daco zar nije 2 od 3-6 kg kako moze biti malo ako on ima 3500 ?

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 17:41:48   
Daca88

IZVORNA PORUKA: dijana1

Daco zar nije 2 od 3-6 kg kako moze biti malo ako on ima 3500 ?

Pa jeste od 3-6 kg,ali malo mu je,useca mu se u butkice i steze ga jako,pa naprimer ako je trojka od 4-7 kg il kako to vec ide uzela bi to

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 17:47:44   
dijana1*
Trojka je od 4-9 kg  activ baby to su te palve i premium care su isto od 4-9

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 18:01:18   
Daca88

IZVORNA PORUKA: dijana1

Trojka je od 4-9 kg  activ baby to su te palve i premium care su isto od 4-9

a koje su bolje?

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 18:53:51   
dijana1*
Activ baby nisam ni probala tako da neznam kakve su, od prvog dana koristim premium care i meni su super jos mu guza nikako nije bila crvena niti je imao neke cudne reakcije zbog pelene pa nisam htela dalje da eksperimentisem. Probaj premium care pa vidi .... user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 21:03:12   
Snelle
Ja sam probala i Active baby i Premium care. Po meni su Active baby bolje u smislu da mi se čini da je bebina guza u njima suvlja. Moje barem mišljenje, mada je po svim ostalim karakteristikama Premium care bolji - ne smrde, mekše su, nežnije teksture...

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Pampers pelene
29.7.2010 23:26:02   
Anoniman
Daca me preduhitrila....

I ja sam htela da pitam kad su vashe bebe preshle na 3-ku.... jer kontam da se Petri omanjila dvojka...a skoro i Sari... Petra ima 3800, a Sara 3500, josh se ne usecaju pelene...ali ostave trag na butinama...pa kontam da kad potroshim ovo pakovanje dvojke (imam josh pola onog od 108 kom) predjem na 3-ku... A nemam pojma koje da uzmem... user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Pampers pelene
30.7.2010 8:46:24   
red sonia
active baby 3 user posted image

< Poruku je uredio red sonia -- 30.7.2010 8:47:43 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 11:38:13   
Podrum Š.
Drage moje mame, upomoć!
Koje prve pelene da kupim tj koju veličinu... iz vašeg iskustva. Prvo dete mi je na rođenju imalo 4kg pa sam morala odmah veće, a ovo ima šanse da se rodi ranije pa pretpostavljam da će imati oko 3kg...
Drugo pitanje je vrsta?

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 11:42:47   
Anoniman
Imas ono pakovanje od 2,5-5 kg,Pampers.U svakom slucaju ce odgovaratiTo je malo pakovanje,tako da ence omaliti pre vermena i superiska user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 11:45:21   
Podrum Š.
Hvala, nadam se da nema više vrsta da se bira, jer šaljem mm da ih kupuje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 11:47:01   
Anoniman
Nema,snaci ce se,nema sta user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 11:55:19   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Nema,snaci ce se,nema sta user posted image
Ne znaš ti mog mm.... ako ga ne pošalješ sa sve nacrtanim uputstvima nema šanse da pogodi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 12:19:44   
Anoniman
Eh...vidim da si iz NS,trebala sam jutros u Tempetu pogledati gde tacno stoje pa da ti nacrtam semu da mu das user posted image  user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 14:13:03   
Anoniman
Ja sam jedinicu koristila dok nisu napunile 3kg....Tamo ima 43 komada (pampers new baby, zuto pakovanje) i kosta 600 din.... a onda sam preshla na 2-ku, isto zuto pakovanje 108 komada...iako su im malkice bile velike...pa sam mogla one zute samolepljive trake da preklopim ... sada su se vetj omalile....Petra bi mogla na 3-ku chini mi se...user posted image

Inache...ja sam potroshila oko 8-9 paketa jedinice....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 16:39:57   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Eh...vidim da si iz NS,trebala sam jutros u Tempetu pogledati gde tacno stoje pa da ti nacrtam semu da mu das user posted image  user posted image
Hvala draga, ja njega tako otprilike i šaljem u kupovinu otkad ne mogu sama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Pampers pelene
31.7.2010 16:42:53   
Podrum Š.
Znači odmah da kupim 2... i te žuto pakovanje?
Hvala puno na pomoći, zaboravi čovek te stvari za 8 godina. Gledam i garderobicu... kao da nikada bebu u kući nisam imalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Pampers pelene
1.8.2010 22:52:42   
goda
Ja koristim pampers od početka i nemam nikakvih problema. Ni jednom se guza nije zacrvenila za ova 2,5 meseca. odkad smo došli iz bolnice  (10. juna) potrošila sam 2.5 pakovanja pampers new bebi br.2 (u pakovanju je bilo 94 ili 96 pelena zaboravila sam),pa sam kupila aktiv bebi br.3 od 4 do 9 kg ali malo pakovanje. Pošto su odgovarale sl. put sam kupila veće od 82 kom sa oznakom UNICEF,ali su pelene manje nego one u malom pakovanju na kom nije bila oznaka unicef (ili je to moja beba porasla brže user posted image user posted image user posted image )tako da su joj sada taman, do kada to će mo videti.Nekada je ostavim u pampersu da se malo gica jer to obožava,ali sam primetila da se svlači sa guze,to mi se nije dopalo ni mlao,zašto se zovu aktiv bebi ako se beba ne može slobodno gicati a da ne puze niz nju user posted image user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here