|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:05:55   
Anck Su Nmaun
I do kad deci uopsyte kupovati flasice???
Ja neznam da li da prelazim na nove il sta da radim??

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:11:09   
Olga75
ja sam samo menjala cucle user posted image
menjala sam flasice na nekih pola godine ( kad se onako zaprljaju , izgrebu i sta ja znam ) a cucle sam menjala na svakih mesec - mesec i po

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:14:12   
Anck Su Nmaun
Pa da, ovu zadnju sa tom gumenom slamcicom sam joj kupila jos letos.... vec nemoze ni dobor da se opere od cajeva i sokova! Ocu da je bacim, pa sad gledam sta cu....mislila sam da joj posle tih vise necu kupovati flasice user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:17:10   
Olga75
pa , ja kad sam odvikavala zvercicu od flasice , pripremila sam se na histeriju i zalopojke user posted image i vise joj nisam dala : izgubila si
ona je pravila dramu dan - dva i prestala
a bila je " matora "

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:19:52   
nenja22
ovaj moj jednu te istu cuclu fura, evo od rodjenja...probala ja da mu dajem na druge, ali to nekako lose ide, sve grca i zadavljuje se i kao da je pljuje...doduse to kad mu dajem bilo sta sem mleka, slucaj je sa bilo kojom cuclom user posted image ali on uglavnom jednom dnevno pije na nju, odavno je vec ne prokuvavam nego samo perem, ne izgleda mi da joj nesto fali, pa nisam ni insistirala...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:20:17   
Anck Su Nmaun
Koliko je imala godina?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:21:36   
Olga75
sramota me i da kazem user posted image
od flasice smo se odvikli pre tri meseca , znaci kad je imala pune tri godine user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:24:15   
IVA 11
Ribizla

user posted image

Nasa je ovakva, mislim da pise da je za 6+ ali posto je gumena zahvalnija je od plasticne, a rupice su na svakom pisku iste(makar ove sto ja imam), po 3. user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:24:31   
Anck Su Nmaun
Probavala sam da je ucim na onaj cep od flasirane vode (neznam kako to zovu) sto se povuce al sva se isprska !

Bas nisam pametna sad kako i sta da joj kupim , a pogotovo za cuclu, jer to MORA napolje iz kuce!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:32:23   
Olga75
ne znam sta da ti kazem , ja sam isla linijom manjeg otproa i flasicu sam ukinula kad je bilo basbasbas krajnje vreme

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:52:44   
dijana1*
Vuk vec par meseci sve pije iz obicne case kao i mi veliki. Proces odvikavanja je trajao par dana, jednom sam sve flasice i cucle bacila i samo sam mu nudila iz case i nije se bunio. Sada kada je zedan samo kaze "ode" i uzme casu user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 13:56:22   
Anck Su Nmaun
Dijana a jel sam drzi? Jel se ispoliva?

Tara hoce iz case , ona zna gde sam joj ostavila njene plasticne solje i kad hoce sama ih uzme i znam da hoce jogurt. Jedan dan je sama drzala i popila pola solje i nije se polila...al zato sutradan jeste user posted image

Cak nam i krade case , bilo gde da nadje casu ona hoce da pije!

Mozda je i pametnije onda da joj lepo sve poizbacujem pa nek pije iz solje!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.2.2012 13:59:07 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:01:26   
dijana1*
Pa nema pravila, u vecini slucajeva se ne ispoliva ali nekada se i to desi. Ipak su jos oni mali i ima vremena. Meni je problem sto Vuk voli da pije iz staklene case i onda ja uvek budem pored njega jer se plasim da je ne razbije i neposece se.
I voli dosta da se igra sa vodom pa prospe po stolu i onda sve razmazuje user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:02:48   
Anck Su Nmaun
Pa isti slucaj....
kad nam doju gosti svi moraju da sklanjaju case...jer ona redom ide i pije iz svih casa user posted image

samo trcim za njom i sklanjam case user posted image



< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.2.2012 14:03:56 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:06:56   
dijana1*
Isti slucaj user posted image
Lakse mi je da ne sluzim goste user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:39:04   
MicinaMama
Hehehe...kao i moja Micka...samo grabi case user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:40:43   
Sanjica26 RR
Znaci da se spremim na touser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:41:52   
Anoniman
Ribizlo,

Mi imamo ovakvu:

user posted image

Pisak je mekan silikonski i izgleda ovako:

user posted image

Nevena je super prihvatila još i pre 6 meseci, rupice nisu prevelike ali su dovoljno velike da iz nje pije i jogurt. Mislim da ima taj silikonski deo da se kupi i sa većim rupicama ali nisam sigurna, obratiću pažnju kad budem išla u Aksu...

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:42:30   
dijana1*
Spremaj seuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:42:49   
MicinaMama
hehehe sanjice moraces user posted image .Ali meni je i to simpaticno,moja Micka jos dobro oblize usnice kada ugleda sok i ide u nove pohode user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 14:44:41   
Sanjica26 RR
Gae i mi imamo istu samo rozu. Odmah je prihvatila. Aventovu nikako nije htela. Poceli smo da pijemo iz case i bas joj je interesantno sto znaci da ce i ona uskoro da otima tudje caseuser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 15:07:07   
Anck Su Nmaun
I mi smo tu koristili oko prvog rodjendana ali iz nje curi uzasssss pa smo presli na slamcicu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.2.2012 15:11:36   
Anck Su Nmaun
Dijana sad vidim da smo stariji samo 5 dana user posted image

Znaci vi nikakvu flasicu ne koristite? A jel pije mleko uvece?

Kod T je to obavezno cim ustane i pred spavanje

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.2.2012 12:04:28   
Anoniman
Morala sam da procitam celu temu . Ova avent no spill sto ja imam uglavnom je lose ocenjena user posted image Dajem joj da pije iz case kad god imam vremena , sok popije pre popodnevnog spavanja ili uz dorucak caj ili cedjenu iz flasice .. Kad ide da spava takodje ne ide bez flasice . Nas problem je visestruk . Ima 18 meseci , flasica joj je isuvise dugo u ustima , bez flasice ne moze da zaspi pa taman u njoj bila i kap vode , iz ove solje nece da pije , iz case uglavnom pije jogurt ali popije dosta manje nego recimo kad joj dam na kasikicu . Pitam se da li da joj potpuno ukinem flasice, no spill i spill solje i jednostavno je prebacim na casu pa sta bude ?
Strepim samo od uspavljivanja , ne znam kako to da resim ?? Vidim da je Verus odavno pitala isto ali nije bilo mnogo ponudjenih resenja , da li sada ima ?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.2.2012 12:16:20   
Anoniman
Marko će za dve nedelje godinu i po, i dalje pije na flašicu, na cuclu br 2, i uopšte ne planiram da je izbacujem. Počela sam mleko uz doručak da mu dajem na šolju sa rupicama, pije, nije problem, ali to zahteva moj strogi nadzor jer inače prosipa po stolu. Ni Luki nisam baš dugo ukidala flašice, i onda smo prosto jedan dan prešli na plastičnu flašicu sa pipicom (Jana, Rosa), i gotovo. Ne opterećujem se. 

< Poruku je uredio Tash -- 20.2.2012 12:17:03 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here