|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.11.2012 14:01:01   
boba 11
A da nikad nije ukairala kako se koristi ona cudesna casa za bebe bez prosipanja,jednostavno ne zna da povuce iz toga,a na cevcicu ladno pijeuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.11.2012 22:00:28   
Anck Su Nmaun
Moje malo dete od 13 meseci lepse pije iz same case nego iz bilo kakvih flasica, sva se isprosipa, ona povuce pa joj curi iz usta, pa nema koristi od no spil.
Tu flasicu sa slamicom je i Tara koristila, razmisljam da uzmem i Hani, valjda ce skapirati.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
17.6.2013 12:52:49   
Anhelito
Mi smo sa flasice odmah presli na casu sa godinu dana,nije hteo da pije iz onih sa piskom.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
17.6.2013 12:55:48   
Figaro88
Andrea jos uvek pije iz solje sa piskom,mada sad pije i iz case,napolju vodu iz obicne flasice,ali solja mora da bude tu kad smo kuci.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
17.6.2013 12:59:20   
Anoniman
m je pila iz onih casa sa piskom (prvo onim silikonskim pa posle tvrdim), a sad iz one case sa slamcicom, ili iz obicne case sa obicnom slamcicom (sto joj se vise svidja)

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 305
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.6.2013 13:29:14   
MaraMina
prvo iz case sa piskom a sad iz obicne case nikada nije htela da pije iz flasice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
3.7.2013 9:19:07   
lutkamala
najbolje je da sto pre nauci iz case

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.8.2013 23:22:59   
Azra_
Moje dete nikako da prihvati pisak. Jedno vreme je hteo silikonski, sada ga neće, a onaj plastični pisak, kupili smo Avent flašicu, njemu to služi za glodanje. Niču mu trojke, četvorke, pa ko šta radi on to vuče sa sobom i glođe. Malo po podu, pa u usta. Uf! Onda mu otmem, i dam običnu flašicu, kao onu iz koje pije mleko, napije se vode i idemo dalje... Očigledno da mu pisak nije primamljiv. Povuče jednom, proguta, stane, eventualno još jednom i kraj, nikako u cugu. Razmišljam da li da probamo sa flašicama sa cevčicom, ipak nije više mali...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu lutkamala)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
6.8.2013 0:15:01   
Yula
Mi smo sa 16 meseci u potpunosti presli na obicnu casu, sa sledecim detetom planiram i ranije to da uradim.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
6.8.2013 0:22:05   
Azra_
Pa i meni se čini da će pre skapirati da pije iz čaše. Samo što navrne jako brzo, pa bude više po njemu nego što je popio... Bar dok smo van kuće da ima nešto iz čega može da pije, a da nije obična flašica sa cuclom...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
6.8.2013 1:37:44   
Yula
U pocetku sam mu ja drzala casu, posle pridrzavala, da bi ubrzo sam poceo da je drzi i pije. Veruj mi, sve to ide lako, pokusajte.

Mi i u parkic nosimo casu, ponesem flasu i casu, nekada njegovu plasticnu, ali cesce staklenu user posted image Ne volim ukus vode iz plasticnih casa.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.9.2013 10:51:44   
Azra_
Na moru je dete počelo da nam otima čaše sa slamčicom, lepo je pio... I rešim da kupim njemu pošto pisak neće, a iz čaše samo uz našu pomoć. I tako mu kupim Munchkin flašicu i gadno se zaj....! Treba ti slonovska snaga da iz nje povučeš vodu! Ja kad sam povukla, oči mi ispadoše! Ovako lepo funkcioniše, slamčica ok, lepo se zatrvara, ali džaba kad ne može da se povuče iz nje!

Pobacah pare na njegove flašice, ali ova me je najviše naljutila!user posted image Imate li neki predlog? Videla sam da ima i dr Browns, samo mi je bila ona čaša ogromna....

< Poruku je uredio Azra_ -- 12.9.2013 10:53:06 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.9.2013 11:04:04   
cockic
azra mi samo tu flasicu koristimo od nekih 14 meseci kad je sin imao.evo on je koristio do dve i po godine.a i ceri sad uzimamo.

ovako kad rastavis onaj deo gumene slamke i one plasticne cevcica.onaje plasticni deo moras vise da uguras u gumeni.znaci jace.i onda kad peres kad je budes sastavila kroz nju treba da imas dobar mlaz vode.da ide ko iz cesme.ala sam objasnilauser posted image .znaci poenta je da ga jace gurnes unutra.

i ja dok sam to provalila proslo je nekoliko dana user posted image sad za ceru sam odmah znala sta treba da uradim.ali bocica je najbolja od svih ostalih.jeste samo za vodu,ali ja sam bas zadovoljna.jogurt ili pije na casu ili na klasicnu bocicu.kao i sokove.ove sa slamkama nisu za to,jer se ne mogu lepo oprati.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.9.2013 11:06:52   
Bebilina
Mi koristimo TT case sa piskom od starta za oboje, a od nekih 10m piju najcesce na obicnu cevcicu iz obicne case, mi im pridrzavamo. Imamo i jednu koja ima poklopac sa rupom i kroz njega ide cevcica, kao casa za piknik, i sin tu obozava. Za ceru smo imali sve modele casa koje TT pravi, zavisnici user posted image i jos par Nuby sa cevcicom i neke druge marke. Nuby-jeve koje smo imali nisu uopste bile teske za povuci...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
13.9.2013 0:08:47   
Azra_
Cockic puno ti hvala!user posted image Ja nisam mogla da se snađem, dala mužu da pročita tvoj savet, on nešto čačkao. Šta god da je uradio, sada je lakše da se vuče iz čaše. Jedino što može da se prospe po koja kap kada se okrene flašica, a ne kad dete vuče, što kao ne bi trebalo, ali dobro, bar da može da vuče. Ona na početku je bilo strašno. Kasnije je pio par puta. Za razliku od piska, bolje mu ide. On sokove ne pije. Mleko na klasičnu flašicu, a jogurt iz čaše-šolje uz našu pomoć. Ova ˝čudesna flašica˝ bila je planirana za vodu. Nadam se da će je prihvatiti.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.9.2013 21:09:29   
Rosita
Moj frajer slabo hoce vodu, kamufliranu sokom tu i tamo. Na kasicicu je prilicno dangubno, flasice ne koristimo, na pisak ne ume- mada tom konkretnom casom nisam zadovoljna, mozda bi kakva druga valjala, najnoviji pokusaji - iz flasica od soka! Ispoliva se ali sto sta i proguta. Volela bih da tako usavrsi da pije, to je korak do koriscenja case.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.9.2013 21:29:08   
Figaro88
Andrea jos uvek koristi no-spil casu,Aventovu sa piskom,ali ne stalno,pije i iz case i na cevcicu.Od flasice smo se odvikli brzo,a od ove case nikako....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.9.2013 22:21:12   
marince1
Dunja ima godinu dana i i dalje pije iz aventove flasice user posted image
Nista drugo ne prihvata

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.9.2013 22:32:30   
Ana RR
Mare najčešće pije iz aqua viva flašice sa onim piskom gore, to mi je najlakše jer mu spakujem u torbicu ili rančić ako negde idemo, a kući mu je uvek na dohvat ruke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
21.9.2013 9:00:50   
big mum
S.je već velika i pije iz čaše a S.(dječak) pije iz nuby flašice

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
21.9.2013 10:58:03   
Rosita
Je l mozete da postavite sliku- link neke case 6+ koja se vama dobro pokazala, da mogu da znam koliko je popio i da se sto manje poliva, probala bih i to... i, je l ima neko ko je isforsirao obicnu casicu- casu od pocetka, a da je to bilo uspesno, da je zaobisao flasice, specijalne case i td.?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
21.9.2013 16:14:08   
Biserce
V od 17mes koristi staklenu casu iskljucivo sam. Trebao mu je 1mes da nauci da pije a da se ne ispoliva, mada, nisam ga ni forsirala nesto preterano.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
21.9.2013 16:50:24   
Rosita
Mi imamo tek 6 meseci. Zasad cu mu davati iz te staklene posude od sokica, pa ako nadjem nesto adekvatnije probacu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
21.9.2013 18:25:34   
big mum
Sinu sam uzimala AVENT Od 6 mj.

Ne curi,i baš je dobra.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.9.2013 1:11:58   
Bebilina
Evo sta svi mi koristimo od prosle godine, a od skoro i sin: BOBBLE
Svako u kuci ima svoju, sad sam sinu i ceri uzela nove i sin je bas voli. Uostalom ko svako dete hoce da imitira nas, tako da se odmah na ovo navukao. To im je za vodu, sok ne piju skoro nikad, mleko on iz TT.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here