|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.5.2011 12:43:43   
pepeljuga
V je poceo da pije jogurt iz case user posted image
Posto vodom moze da se naliva po ceo dan (pitala sam pedijatra, to je ok jer je neprestano u pokretu, od prvog dana je prilicno zivahan i trosi se), pokusavam da ga privolim da pije iz case sa piskom ali nije bas odusevljen, trazi flasicu. Flasicu drzi sam od petog meseca, sa tim nemam problema, sve voli da radi sam, ali za ovu casu sa piskom nekako nije zainteresovan.
Mozda da probam ovako kao Verus, da mu sakrijem flasicu a da mu ove stavim da mu budu pri ruci pa mozda uzme kad ozedni user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.5.2011 17:11:33   
New Mom
Mi prešli ovih dana na čašu sa drugačijim piskom, sad na 12+ umesto 6+. Malo se protivila nekih 2-3 dana, ali sad je već maher.
Izgleda kao, pa recimo, slamka (ne znam da opišem) samo gumena. No spill varijanta je, Nuby.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.5.2011 19:59:52   
Verus
Mi imamo tu sa gumenim vrhom-tu je prihvatila, jer je i vrh gumeni pa je valjda podseti na flasicu...

Ja predlazem to ostavljanje case oko deteta. Ja bih stavila na stolic za kafu, pa ispred nje dok jede, pa na tabure-uvek na dohvat ruke.  Prvo se zezala i onda pocela da pije.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.5.2011 20:03:03   
Verus
pepeljuga: sakri flasicu; H bi uvek rukicom upirala na flasicu i htela samo iz nje, iako je casa bila tu.  Cim sam pocela da sakrivam, onda je pocela da prihvata ovo sto je ispred nje.  Naravno, dala bih joj kad ozedni, pa opet sklonila da ne vidi...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.5.2011 21:01:10   
Anck Su Nmaun
Tara pije vou i sok iz tog silikonskog piska..  jel na to mislite, mada nije No spil.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.5.2011 22:42:44   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: New Mom

Mi prešli ovih dana na čašu sa drugačijim piskom, sad na 12+ umesto 6+. Malo se protivila nekih 2-3 dana, ali sad je već maher.
Izgleda kao, pa recimo, slamka (ne znam da opišem) samo gumena. No spill varijanta je, Nuby.


Ja sam ovu uzela Matiji, samo on je gricka, ne pije.(super si je opisala user posted image ) Ako ponesto uleti, super user posted image I inace mi ne pije tecnost osim jednom dnevno rizolino. Nece ni vodu, ni sok iz flasice. Pa sam pocela da mu dajem vodu polako na casu i ide nekako user posted image Ne mogu bas tacno da se sjetim, ali ni L mi nije pila iz flasice? Vec iz onih flasica sa piskom 9Rosa na primjer) i iz pnih obicnih Nuby sa piskom.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.5.2011 10:47:53   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

Mi prešli ovih dana na čašu sa drugačijim piskom, sad na 12+ umesto 6+. Malo se protivila nekih 2-3 dana, ali sad je već maher.
Izgleda kao, pa recimo, slamka (ne znam da opišem) samo gumena. No spill varijanta je, Nuby.


I ja sam ovo kupila pre 10-ak dana. Neće da pije iz nje, koristi je samo za grizenje user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.5.2011 10:54:42   
pepeljuga
E, i V vise gricka nego sto hoce da pije user posted image
Mi imamo i Avent i Nuby, a evo sada sam kupila i novu Avent 12+ koja ima onaj cvrsci pisak, nije savitljiv, sad cu da vidim kako ce da se snadje da i to gricka user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.5.2011 12:59:47   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

I ja sam ovo kupila pre 10-ak dana. Neće da pije iz nje, koristi je samo za grizenje user posted image


Prvo se danima bunila, ali sklonila sam staru (koju je btw potpuno izgrizla pa curi na sve strane) i kako je ovih dana stalno žedna, kaputulirala je.
Evo, ovakva je sada:
user posted image
a bila je:
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.5.2011 22:01:44   
Snelle
NM, jel opet roze boje? Naša je zelena  user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.5.2011 22:51:38   
choopa choops
Nasa je sa istim tim piskom, samo je malo drugacija. I zelena je naravno user posted image Moja omiljena boja, i za L sam samo nju uzimala user posted image
user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2011 15:43:29   
Snelle
Choopo, i ove su odlične, ali im je mana što nemaju rukohvate, mada tvoja L je već velika, ona hvata i tako i ovako user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2011 22:35:01   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Snelle

Choopo, i ove su odlične, ali im je mana što nemaju rukohvate, mada tvoja L je već velika, ona hvata i tako i ovako user posted image


L ne pije iz ovoga (nikad se nije odusevljavala sa flasicama i slicnim stvarima) user posted image Ovo je za Matiju user posted image Nije bilo sa rukohvatima, pa nek se snalazi user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2011 23:21:21   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

NM, jel opet roze boje? Naša je zelena  user posted image

I naša je zvanično zelena.user posted image Ali kao nije htela da je prihvati, mama se dosetila pa joj zamenila cucle (bravo ja!).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2011 23:50:50   
IVA 11
Iz Avent 12+ 

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
29.5.2011 16:38:23   
LillyT
Ja imam čitavu zbirku različitih čaša, a ova moja neće da pije iz njih. Jedno vreme je cuflala iz Nuby (kao što je choopa postavila), ali je prekinula i samo hoće iz Nukove staklene najobičnije flašice sa CUCLOM user posted image user posted image . Ma pre će da umre žedna, nego da pije iz nečeg drugoga. Juče sam joj ponela tu Nuby, nije htela ni da je pogleda, kako joj prinesem, ona je gurne, baca se, ma šanse nema. Kada smo došle kući, opet ista priča i naravno da sam na kraju popustila jer je ne mogu držati žednu po ovim vrućinama. Koji više taktiku da primenim user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
29.5.2011 16:51:37   
isidora88
kada treba beba da pocne da pije iz tih flasica sa piskom?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
29.5.2011 20:33:07   
Snelle
Isidora, naša prva sa piskom je za 6+ meseci, možeš tada da probaš, mada deca koja su navikla na cuclu malo teže prihvataju pisak.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.5.2011 4:23:13   
Verus
Lilly, H je isto tako, bacala, udrala, odgurivala.  Ja sam na kraju sakrivala flasicu, i samo joj ponudila da sto kazes, ne bude zedna, i opet sakrijem da je ne vidi. I drzala sam dve case uvek oko nje (ove sa piskom, mekanim kao gumica).  Na kraju je uzimala mlatila, zvakala, i polako pocela da pije.  Sad c da gledam da je prebacim na ove za 12+meseci.  ALi ne jos, tek se navikla na ove...a majke mi ne secam se da li su ove 6+ ili  9+ meseci....ma nije ni bitno, nek pije..probaj tako, prihvatice ona sigurno kd bude spremna, ili kad jednostavno, bude zelela.
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja imam čitavu zbirku različitih čaša, a ova moja neće da pije iz njih. Jedno vreme je cuflala iz Nuby (kao što je choopa postavila), ali je prekinula i samo hoće iz Nukove staklene najobičnije flašice sa CUCLOM user posted image user posted image . Ma pre će da umre žedna, nego da pije iz nečeg drugoga. Juče sam joj ponela tu Nuby, nije htela ni da je pogleda, kako joj prinesem, ona je gurne, baca se, ma šanse nema. Kada smo došle kući, opet ista priča i naravno da sam na kraju popustila jer je ne mogu držati žednu po ovim vrućinama. Koji više taktiku da primenim user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
29.6.2011 13:20:32   
mama_na_godisnjem
Nuby no spill. Ubedljivo najprakticnija stvar od svih koje sam isprobala jer nema prosipanja.
A i M se dopada izuzetno, ne zeli vise da pije ni iz cega drugog. user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.7.2011 23:12:15   
Vika
Ja pokušavam mesec dana da ga naučim na Avent kljunić, ali neće pa neće! Sutra kupujem neku no spill, verovatno Nuby pa da se zanimamo idući mesec

(odgovor članu mama_na_godisnjem)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.7.2011 23:13:34   
New Mom
Ni KL nije htela na Aventovu čašu, ali evo već treću Nuby-jevu koristi od prve. Valjda kako kome se svidi taj kljun.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.7.2011 23:15:56   
IVA 11
Moje dijete nece ni iz cega da pije vodu i sok osim iz obicne plasticne boce, ili sok na slamcicu...zubici valjda...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.7.2011 23:18:04   
Vika
Onda definitivno Nuby, vidim da vas  je dosta zadovoljno njima

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.7.2011 23:19:00   
Sanjica26 RR
A, od koliko meseci bi trebalo sa tom casom da se pocne?

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here