|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pismo inspekciji rada
4.12.2009 16:19:16   
gina
Jeco, nije tačno da zakon štiti poslodavca u slučaju neisplaćivanja zarada. Nema tog pravila 3 meseca pa ćao!
Buhla, firma može da ti isplaćuje više, niko je ne ograničava, ali ona će u tom slučaju refundirati samo 25.000 a onih 5.000 ide na njen trošak a ne na trošak države.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pismo inspekciji rada
5.12.2009 0:40:59   
buhla
e hvala gina user posted image posto su meni sada povecali platu, ali ukoliko se bude uzimao prosek poslednjih godinu dana bice mi niza i od tih 25.000, pa su oni mislili da mi uplacuju vise dok budem bila na porodiljskom! E sada cu da ih obradujem user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pismo inspekciji rada
5.12.2009 2:35:05   
*iva*
Hvala Gina, idem i javljam tok dogadjaja.

Predhodni put kada sam pitala za platu rekao mi je da on daje kada on hoce i koliko hoce. Ali sada znam da nece, samo me je zavlacio mesecima.
Meni je ovo zaista najlepsi period u zivotu, mama sam dva meseca i uzivam u svakom trenutku sa svojom bebom, ali eto nervira me kreten koji zna da mi oduzima od deteta.


(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pismo inspekciji rada
5.12.2009 7:23:06   
Jelena81
IZVORNA PORUKA: marince


Jednog dana je samo dobila pismo da je ponovo BIO raspisan konkurs (ona to nije znala)i da niko nije zadovoljavao u slove konkursa ,ali da su primili drugu osobu.



postoji dosta odlasa koji se raspisuju, ali sa naznakom " DO POVRATKA ZAPOSLENOG SA PORODILJSKOG ODSUSTVA" ... A vezze, narocito u skolstvu, su neizbezne... pa i da je ponavljala pet puta istu godinu.... A meni samo vracaju dokumenta s obrazlozenjem da niko nema odgovarajucu ss, mada vec imaju nekog svog ko nije na spisku...

Da se vrnem temu, ni bratova kuma nije dobila naknade.... Prosledicu joj ovo!!!

Divne ste!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pismo inspekciji rada
16.12.2009 14:03:57   
*iva*
Da li neko zna za koji mesec je bila poslednja isplata porodiljskog?

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pismo inspekciji rada
14.9.2010 17:53:31   
Anoniman
Nensi vidi. 

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pismo inspekciji rada
14.9.2010 18:04:40   
Nensi*
Hvala Tasho user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pismo inspekciji rada
21.7.2019 10:12:00   
MimaKos
Pisala, pokrenula inspekcijski nadzor, jedino kad vredi cimati se je kada tuzis firmu pa dobiti povratak na rad do kraja spora, ostalo uglavnom gubljenje vremena. A i ne potpisivati jer sve moze i anonimno da se prijavi


(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here