|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.5.2015 9:26:34   
Maraj
Divno lota user posted image uzivaj sada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.5.2015 9:45:37   
Lota
hvala UM, Maraj user posted image , bas sam brinula, sad cu malo da se opustim.

< Poruku je uredio Lota -- 14.5.2015 9:46:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.5.2015 9:52:18   
Anoniman
Lota , sada malo odahni, i da se druzimo u tromesecjimauser posted image

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.5.2015 16:48:27   
serpica
Lota user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
20.5.2015 7:14:17   
Nina777
Na prvom UZ sa 5+4 gest.mesak je 8mm, doktor mi je rekao da dodjem za 2 nedelje...Opet cekanje

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
20.5.2015 7:44:28   
Maraj
Nina user posted image verovatno da bi culi srcanu radnju. Brzo ce to proci

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
1.6.2015 10:20:56   
Biterlemon
Prvi uz sa 4 n i 5d gestacijski mesak 5.5mm i nazire se crl.
Drugi uz 6n.3d. Crl 2.5 culo se srce
Treci uz 7n 1d crl 3.6mm veoma malo poraslo... Videcemo sutra....user posted image

< Poruku je uredio Biterlemon -- 1.6.2015 10:21:57 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
1.6.2015 10:45:37   
jess021
Biterlemon, sta kaze dr? Jel` ti to prva trudnoca?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Biterlemon)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
1.6.2015 11:44:39   
Biterlemon
Zadnji pregled je dok bio jako cudan... Samo je rekao da je uredu i da se vidimo iduci put... Inace primam inekcije utrogestana na 12. Dana i pijem duphaston 2x1 jer sam imala malo krvaruckanje koje je odmah prestalo a i bilo je bas malo.... Mada sam ja prvo bila na utrigestanima no ovde ih ne dozvoljavaju to mi je doktorka naglasila jos odmah...tako da sad bas nisam sigurna sta se desava...nadam se ipak pozitivnom ... Ovo mi je inace treca trudnoca.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 234
   Trudni smoooo ♥
2.10.2015 10:53:42   
Icko87
Mi smo mali mehuric od 7 mm user posted image user posted image user posted image Pozzic svim mamicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudni smoooo ♥
2.10.2015 10:57:57   
janabons
Bravo Ickouser posted image
Pridruzi nam se u trudnickim temamauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Icko87)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudni smoooo ♥
2.10.2015 10:58:31   
jess021
Icko, cestitamuser posted image
Pridruzi nam se u temi trudnice chat, da caskamo zajednouser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Icko87)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudni smoooo ♥
2.10.2015 11:03:45   
Icko87
Hvaaalaaa od ♥♥♥ Pridruzujemo vam seuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
2.10.2015 15:00:08   
choopa choops
Icko, čestitam! user posted image

Ne moraš da mijenjaš naziv teme gore, samo piši u prozorčiću koji ti se otvori user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Biterlemon)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.10.2015 13:21:45   
neznalica
Bas sam bila na slomu zivaca jer moja beba je malo odstupala na pocetku (po prvom ultrazvuku 11 sedmica, a mjesec dana kasnije 13+5), znaci normalno je da bebe odstupaju i do dvije nedelje u pocetku.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 13:21:01   
Smejalica
Caos drugarice, ja sam novi clan veliki ljubac svima..
Imam jedan problem, bila sam na prvom uz pre 3 dana a na sl. idem krajem sl.nedelje. Gin. mi je rekla da je gs.vrecica 0.63cm a zumancana vrecica manja nego sto bi trebalo 1-1,3 mm i da je plod malo spljosten tj.nepravilnog oblika i da ima nedostatak pritiska. Po racunici sam u cetvrtoj ned. moram napomenuti da nemam bolove ni krvarenja povremeno me po malo zigne stomak. Zna li neko nesto vise o ovome jako sam zabrinuta jer sam prosle godine imala jedan spontani?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 13:29:21   
Smejalica
Caos drugarice, ja sam novi clan veliki ljubac svima..
Imam jedan problem, bila sam na prvom uz pre 3 dana a na sl. idem krajem sl.nedelje. Gin. mi je rekla da je gs.vrecica 0.63cm a zumancana vrecica manja nego sto bi trebalo 1-1,3 mm i da je plod malo spljosten tj.nepravilnog oblika i da ima nedostatak pritiska. Po racunici sam u cetvrtoj ned. moram napomenuti da nemam bolove ni krvarenja povremeno me po malo zigne stomak. Zna li neko nesto vise o ovome jako sam zabrinuta jer sam prosle godine imala jedan spontani?

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 15:22:59   
marijana22
Dobrodosla Smejaliceuser posted image

Nisam strucnjak pa ne mogu da ti pomognem sto se tice nalaza sa UZ, ali mogu da te posavetujem. Mozda je mala trudnoca pa se ne vidi sve, mozda UZ aparat nije dobar....... Moj savet ti je da ne trazis po internetu i mucis sebe. Misli pozitivno.... bice to sve ok. Sledeci UZ je uskoro, pridruzi nam se u trudnickim temama da ti brze prodje vreme.

(odgovor članu Smejalica)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 16:22:57   
Smejalica
Hvala ti Marijana, svaka lepa rec pozitivno utice na mene , toliko zelim bebca user posted image user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 16:56:04   
bebilule
Smejalice, nije mi bilo mrsko da nadjem svoje nalaze jer sam i ja dosta rano otisla na prvi uz. Ovako u petoj ili sestoj nedelji (po datumu zadnje menstruacije) su mi vidjeli samo gestacijski mjesak, nije bilo ni zumancane kese, niti su spominjali rijec plod. Rano je jos, ne znas ni kad je ovulacija bila. Ne brini.
Evo gledam nalaz, gestacijska mi je bila.4,5 mm. To je bilo 24. februara, a 12. januara mi je bio dan zadnje, pa ti racunaj kojila sam nedelja.po tome bila. Prosto ke dosta rano, a ovulacija je mozda bila kasnija. Po ovome, tebi bolji nalazi od mojih, a moja gestacijska evo kmeci da je nosam user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 13.1.2016 16:59:09 >

(odgovor članu Smejalica)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 17:33:47   
Smejalica
Caos bebilule,hvala ti sto si se potrudila i na lepim zeljama, mene najvise brine sto je dr.rekla da mi je plod spljosten a nekako i cudno izgleda poput male banane sa glavom.. Videcemo dace Bog , jedva cekam da prodje ovih 7-8 dana pa da odem opet na uz ali cu kod drugog dr. i ponecu mu ovaj nalaz . Cestitam ti na tvojoj bebi da je srecna i zdravauser posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 18:06:42   
bebilule
Ma nista smejalice. Nego meni cudno sto koristi termin plod. Pa ti si tek cetvrta nedelja po datumu zadnje m, je li? To znaci da je vidjela emrion ili sta? Kod mene na prvom uz nije niko spominjao nista slicno. Vidjeli su samo gestacijski mjesak.

< Poruku je uredio bebilule -- 13.1.2016 18:07:23 >

(odgovor članu Smejalica)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 18:36:23   
Smejalica
Bebilule
Ja sam po mojoj racunici 4 ned.a po njenoj 5+4 sa tim sto kaze da odgovara velicini 4+par dana a ja sam se verovatno pogresno izrazila taj mesak ili vec kako se zove je nepravilnog oblika a za zumancanu kesicu mi je rekla da je dosta manja nego sto bi trebalo..

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 18:42:10   
IvanaSK RR
I meni je mesak bio nedelju dana manji na početku, ali mi je zumancana kesa bila u redu.
Meni se ni nedelju dana kasnije nije videlo lepo, a plod je kasnio tamo negde do dvanaeste nedelje.
U suštini, zelim ti da je sve u redu.

(odgovor članu Smejalica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
13.1.2016 18:51:14   
BubaBubica
Mene je takođe istraumiroa doktor u ovoj trudnoći, takođe sam bila negde 5+ nekoliko dana i isto je odhovarao mešak 4. nedelji. Sad je sve u redu, srce kuca, uskoro idem na sledeći UZ user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here