|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
31.8.2009 9:29:21   
NadaR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Evo naseg kreveca

user posted image
user posted image

Tockici se skidaju tako da moze da se ljulja



Super je...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: kakav krevetac?
31.8.2009 11:24:55   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

Gagana fenomenalan je!!!!!!
Gde si ga kupila i koliko kosta,ako nije bezveze sto ot pitamuser posted image
Ali mi cemo uskoro morati da kupimo,pa istrazujem user posted image

U Krusevcu,radnja se zove Step i nalazi se u zgradi suda,kosta 14000. Ja sam ga davno uocila a kad smo isli nije ga vise bilo pa smo narucili. Ima svakakvih prelepih  modela,u samoj radnji ima nekoliko ali imaju katalog pa moze da se naruci.

< Poruku je uredio gagana83 -- 31.8.2009 11:37:26 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: kakav krevetac?
31.8.2009 13:13:46   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: marince

Gagana fenomenalan je!!!!!!
Gde si ga kupila i koliko kosta,ako nije bezveze sto ot pitamuser posted image
Ali mi cemo uskoro morati da kupimo,pa istrazujem user posted image

U Krusevcu,radnja se zove Step i nalazi se u zgradi suda,kosta 14000. Ja sam ga davno uocila a kad smo isli nije ga vise bilo pa smo narucili. Ima svakakvih prelepih  modela,u samoj radnji ima nekoliko ali imaju katalog pa moze da se naruci.



Hvala ti!Stvarno je super!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: kakav krevetac?
19.10.2009 16:37:58   
Markovicka
Mi smo se ipak odlucili za drveni krevetac a ne onaj 3 u 1. Lepsi su mi i deluje udobnije a to mi je najvaznije. Evo, kupicemo ovog Smeska, Bambino prodavnica. Ima fioku. stranica se spusta, dusek moze na dva nivoa.

user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: kakav krevetac?
19.10.2009 17:56:16   
cicko
Gde je ta prodavnica Bambino? Lep je krevetic. Mi cemo naslediti od mog bratanca koji je samo par puta spavao u njemu, ali cemo verovatno kupiti nov dusek- videcemo prvo u kakvom je stanju.


IZVORNA PORUKA: Markovicka

Mi smo se ipak odlucili za drveni krevetac a ne onaj 3 u 1. Lepsi su mi i deluje udobnije a to mi je najvaznije. Evo, kupicemo ovog Smeska, Bambino prodavnica. Ima fioku. stranica se spusta, dusek moze na dva nivoa.

user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: kakav krevetac?
19.10.2009 18:17:35   
Trcosava
nego ajd kad smo kod krevetca, jel može neko da mi kaže koje debljine vam je dušek????

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: kakav krevetac?
19.10.2009 18:20:04   
minavb
Markovicka, gde ti je ta Bambino prodavnica? Bas ste super stvari izabrali.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: kakav krevetac?
20.10.2009 9:06:59   
Markovicka
Bambino se u Novom Sadu nalazi u Pasicevoj 24, a imaju maloprodajna mesta svuda po Srbiji, pogledajte na sajtu. Imaju odlicnih stvari, kreveci su od 6000 pa nadalje, ovaj nas je oko 9000. Tamo cemo uzeti i komodu, a verovatno i jos gomilu sitnijih stvarcica.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: kakav krevetac?
20.10.2009 10:45:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

nego ajd kad smo kod krevetca, jel može neko da mi kaže koje debljine vam je dušek????


Dušek za dečiji krevetac KLIK

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: kakav krevetac?
20.10.2009 10:55:18   
Trcosava
oo hvala hvala user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: kakav krevetac?
20.10.2009 10:55:27   
simke
Mi smo kupili ovakav krevetac
user posted image
Cena sa dusekom je bila oko 9.000,dimenzije 140x70user posted image

< Poruku je uredio simke -- 20.10.2009 10:57:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 0:52:23   
Modessty
juče kaparisali krevetac u Aksi. Proizvodi ga Bambino i u Aksi je 9000. Ima fiokicu, dva položaja nosača dušeka, prednja stranica se spušta.

user posted image

Uzeli smo i komplet posteljina + ogradica + baldahin u žutoj boji user posted image

< Poruku je uredio Modessty -- 6.1.2010 0:53:36 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 0:53:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

juče kaparisali krevetac u Aksi. Proizvodi ga Bambino i u Aksi je 9000

user posted image

Uzeli smo i komplet posteljina + ogradica + baldahin u žutoj boji user posted image


..počelo je ,počelo... user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 0:55:50   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image
joooj što imam tremuuuuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 0:58:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

user posted image user posted image user posted image user posted image
joooj što imam tremuuuuser posted image


bambino je super! Ima radnja i ovde u Zr, stvarno ima svega... user posted image mogu da zamislim , draga.. samo opušteno. sad će to brzo i uskoro ćeš u njemu gledati svog anđela user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 1:03:42   
Verus
Mi smo se odlucili za ovaj:

user posted image


U espreso boji...to je 4 u 1, sto znaci da se posle pretvori u krevet za stariju "bebu", pa potom u krevet za tinejdzera....ne da mi sada da kopiram i druge dve slike, pokusacu dodatno da stavim...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 1:06:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mi smo se odlucili za ovaj:

user posted image


U espreso boji...to je 4 u 1, sto znaci da se posle pretvori u krevet za stariju "bebu", pa potom u krevet za tinejdzera....ne da mi sada da kopiram i druge dve slike, pokusacu dodatno da stavim...



ej pa to super zvuči! koja je cena , draga?

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 1:15:49   
Modessty
e Veruška lako je tebi tamo u amerikama user posted image Velika zemlja veliki izbor user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 1:17:42   
Verus
Jeste Mod, nazalost tako je...veliko trziste, veliki izbor manje cene-ova gore opcija je 159$...cene idu od 250 pa navise, znaci da je od jeftinijih...mislim da je neko negde pisao (ili je Tasha pomenula negde) da su u Ikei uzeli tako neku opciju-gde se "pretvara" iz jednog u drugo kako dete raste....valjda ce Ikea uskoro i kod nas?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: kakav krevetac?
6.1.2010 1:49:00   
Modessty
user posted image ja ne mogu da čekam na Ikeu user posted image
Mislim da smo mm i ja bili mušterije koje su najbrže izabrale krevetac i sve ostalo što nam je trebalo. Nešto nismo mnogo filozofirali ni birali user posted image

Elem, nemam pojma što smo odabrali takj krevetac. Bio je malo skuplji od najjeftinijeg i dopao nam se na prvi pogled i eto!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: kakav krevetac?
15.1.2010 17:18:46   
Anoniman
Iz teme kamperski vodič za porodilište:

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun



A razmisljam da li da uzimam bas to postolje sto Oti spominje za previjanje beb sto ide na krevetic ...jer komodu nemamo gde...? Tj. - Pult za povijanje

Ovako nesto... kao ovaj sto je postavljen na kreverticu??

user posted image


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: kakav krevetac?
16.1.2010 23:12:14   
engimengi
Mi smo danas u Simpu našli ovaj krevetac,veliki i moze za starije dete al imaju samo ovakav crni!Cena mu je 11000din bez dusekauser posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: kakav krevetac?
16.1.2010 23:15:39   
gagana83
Engimengi,bas je lep i vrlo je povoljna cena!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: kakav krevetac?
16.1.2010 23:16:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Jeste Mod, nazalost tako je...veliko trziste, veliki izbor manje cene-ova gore opcija je 159$...cene idu od 250 pa navise, znaci da je od jeftinijih...mislim da je neko negde pisao (ili je Tasha pomenula negde) da su u Ikei uzeli tako neku opciju-gde se "pretvara" iz jednog u drugo kako dete raste....valjda ce Ikea uskoro i kod nas?


Guppyn krevetac je takav da mu se stranica skida pa može i za starije dete (iz IKEE), a ja sam posle kreveca, kom se ne skida stranica kupila krevet koji se rasklapa: Kupili smo krevet KLIK

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 8:58:01   
*Alexx*
Engi, a jel mu se podiže pod (mislim na različite nivoe za dušeke)? I mi smo videli taj, ali mi se nešto nije dopao, možda zbog toga? Ne sećam se.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here