|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 12:46:55   
ljubavce
sta sve ljudi nece da izmisle
user posted image

meni se snidja ovaj
user posted image
ili
user posted image

ali su ceneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 12:52:47   
ljubavce
krevetici klik 1

krevetici klik 2

krevetici klik 3

pogledajte ima ovo i kod nas

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 12:58:07   
buhla
IZVORNA PORUKA: ljubavce

krevetici klik 1



pa ovi nisu normalni sa cenama! krevetici od 35.000 do 50.000, pa ja za te pare auto mogu da kupim!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 13:05:57   
ljubavce

IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: ljubavce

krevetici klik 1



pa ovi nisu normalni sa cenama! krevetici od 35.000 do 50.000, pa ja za te pare auto mogu da kupim!



za to si upravu, ali ako se nadje dobar majstor za sitne pare moze da napravi isti takav.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 13:38:36   
engimengi
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Engi, a jel mu se podiže pod (mislim na različite nivoe za dušeke)? I mi smo videli taj, ali mi se nešto nije dopao, možda zbog toga? Ne sećam se.


Mislim da ne moze da se podigne,meni se svidjao jer je veliki i mogu dve bebice da spavaju u pocetku,a i posle lici na mali dvosed,al ne bih crni!!Ne mogu nikako da se odlucimuser posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 14:13:32   
marince1
Evo naseg krevetca,kostao je oko 8.000

user posted image

< Poruku je uredio marince -- 17.1.2010 14:15:15 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 14:21:54   
cicko
Lep je!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 16:11:49   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: engimengi

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Engi, a jel mu se podiže pod (mislim na različite nivoe za dušeke)? I mi smo videli taj, ali mi se nešto nije dopao, možda zbog toga? Ne sećam se.


Mislim da ne moze da se podigne,meni se svidjao jer je veliki i mogu dve bebice da spavaju u pocetku,a i posle lici na mali dvosed,al ne bih crni!!Ne mogu nikako da se odlucimuser posted image user posted image



A možda nam se nije dopao zato što ima samo crni, mi smo hteli natur boju user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 16:36:18   
engimengi
IZVORNA PORUKA: marince

Evo naseg krevetca,kostao je oko 8.000

user posted image

Jao bas mi se svidja i ja bih volela ovu zavesicu!!A krevetac je zuto-zelen il ja ne vidim dobro?Nama je soba u tim bojama...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:40:36   
Markovicka
Evo nas krevetac. Imamo i kucu da ga cuva dok Elena ne dodje.

user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:42:08   
Modessty
Nama danas stigo krevetac i dušek i posteljina sa ogradicom i baldahinom!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:42:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

Evo naseg krevetca,kostao je oko 8.000

user posted image


Marince, a gde ste ga kupile??
bas je lep...

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:45:54   
Modessty
Marinče imamo izgleda istu posteljinu! user posted image Moja je žuutaa

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:47:06   
marince1
Kod nas u nekoj radnji ,zove se Anabela .
Jeste pola zut,pola zelen,a posteljina je zelena i istog dezena kao ogradica i baldahin (to se ne vidi dobro na slici

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:48:46   
marince1
I ja sam htel zutu,ali nije bilo

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:49:21   
marince1
IZVORNA PORUKA: Modessty

Nama danas stigo krevetac i dušek i posteljina sa ogradicom i baldahinom!!!user posted image user posted image user posted image



Daj slike!!!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:53:17   
Modessty
hoću čim postavimo sve. Krevetac je izgleda sveže ofarban pa se baaš oseća na farbu. Luftirali smo ga danas na terasi pa ga sad mm ubacio unutra i dalje se oseća user posted image Nismo ga sastavili. Ja se nešto femkam kao kad odem u porodilište onda user posted image
A posteljinu i ogradicu sam oprala, pa sutra ću da ti uslikam.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 20:57:27   
Anoniman
za devojke iz okoline Nisa i Leskovca:
KLIK

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 21:01:19   
cicko
I mi imamo istu takvu samo zutu, a kupili smo i jednu belo- narandzastu kao sa "tregerima". Naravno, odmah smo morali da probamo.user posted image


IZVORNA PORUKA: Modessty

Marinče imamo izgleda istu posteljinu! user posted image Moja je žuutaa

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 21:03:26   
Modessty
ma i meni merak da isprobam al me nešto uhvatile lutke sad! Nikad nisam bila sujeverna a sad mi se nešto ne mili da mm sastavlja krevetac dok sam još tu! A znam da će teeeeško sam da se snadje s baldahinom user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 21:07:44   
cicko
Ma ja otkad sam pre dve nedelje dobila kontrakcije i spustila mi se beba, odmah sve "namontirala"... Sad mi je lakse! U subotu dobila bolove, a u ponedeljak odmah da pokupujem sve za bebu i mene... Nemam ja poverenja da ce to mm sam uraditi kako treba, ako mene nema.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 21:15:24   
Dora
user posted image user posted image user posted image Ti kad s bebom dođeš iz porodilišta, ništa bebi ne fali da odspava malo na vašem krevetu dok sve ne središuser posted image user posted image user posted image
Nemojte paničiti da nećete stići... beba kad dođe kući bar 3-4 dana stalno spava. Sve se stigne

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 21:59:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

ma i meni merak da isprobam al me nešto uhvatile lutke sad! Nikad nisam bila sujeverna a sad mi se nešto ne mili da mm sastavlja krevetac dok sam još tu! A znam da će teeeeško sam da se snadje s baldahinom user posted image


Ni ja nisam sujeverna (ako ignorišemo crnu mačku, tu si ne mogu pomoći, čak i na Bulevaru kola vozim u nazad user posted image ), i sve sam sredila za bebu sem krevetca. Krevetac je moja baka pripremila i bio je kod nje. Nakon što sam ušla sa bebom u stan, baka je donela krevetac. Rekla je da to ne valja unapred. Ebem li ga. A ja sam bila u fazonu, ako njoj to toliko znači - ok, i nekako odlučila da poslušam. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: kakav krevetac?
17.1.2010 22:06:11   
gagana83
Ja sam baldahin (moja svekrva ga zove albadahinuser posted image ) skinula vec posle par dana.Samo mi je smetao.Jos se krevetac ljulja pa kad ga zaljuljam za njim se njise i baldahin.I uvek sam se plasila da ce ona konstrukcija da joj padne na glavu.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 8:53:20   
*Alexx*
Joj, taj baldahin je i mene samo nervirao. I bio je montiran jedno tri meseca, dok ja nisam popi... i skinula ga (jedva sam uspela, mm je bio za to da ostane). Mislim da baldahin ima smisla kad je leto, pa otvoreni prozori, pa mušice, komarci, bubice... Zimi nema nikakvog smisla osim da smeta.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here