|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 12:17:44   
Zvoončica
Drage,
mislim na tu ogradicu, od sunđera, da beba ne razbije glavu od krevetac, ili da ne zavuče rukicu,

mama mi je kupila posteljinu bez ogradice, ( jer joj se jako dopao dezen ) pa sada ja moram da nadjem samo orgadicu koja se vezuje.
u aksi sam juče kupila, neku divnu posteljinu, sa ogradicom, ali sada mi fali odvojeno da se kupi još jedna ogradica, user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 12:18:29   
Dora
IZVORNA PORUKA: LillyT

Anck, videli smo u Aksi, iskreno, meni je to vise za putovanje a ne za pravi krevetac, mada kaze prodavac, da uzimaju nekada i samo taj. Cena ovoga je bez duseka i bez svega sto si ti navela; kazem, mi to planiramo samo zbog putovanja i svidja mi se sto se lako nosi. 

Ja imam taj što se spakuje u torbicu, dobar je i prektičan samo što se meni ta podloga iskrivila jer sam ga koristila umesto ogradice. Leti je teško detetu da spava u tome jer je od najlona sa tim mrežicama sa strane pa dete ne može da diše, ko da je u kutiji...user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 12:20:15   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: LillyT

Anck, videli smo u Aksi, iskreno, meni je to vise za putovanje a ne za pravi krevetac, mada kaze prodavac, da uzimaju nekada i samo taj. Cena ovoga je bez duseka i bez svega sto si ti navela; kazem, mi to planiramo samo zbog putovanja i svidja mi se sto se lako nosi. 

Ja imam taj što se spakuje u torbicu, dobar je i prektičan samo što se meni ta podloga iskrivila jer sam ga koristila umesto ogradice. Leti je teško detetu da spava u tome jer je od najlona sa tim mrežicama sa strane pa dete ne može da diše, ko da je u kutiji...user posted image



I meni se cini da nije bas za svaki dan, videcu pa cu prijaviti


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 12:20:52   
buhla
meni je drugarica obećala njen krevetac, samo ja dušek da kupim, ali bi ja ipak kupila jedan ovaj prenosivi, ali da ipak ima dobar dušek, da može beba da spava u njemu stalno. ili da kupim običan, pa da mi jedan stoji u bgd a drugi u bn. user posted image trebaće, imam ja gomilu braće, pa će neko i da nasledi user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 12:21:50   
Dora
IZVORNA PORUKA: Alexx RR


IZVORNA PORUKA: Dora

Ja se dvoumim da li da kupim krevetac...Imam dva koja su stara 30 god, sređena, i dva nov novcata dušeka koje sam kupila za svoju decu, ali ni jedan ni drugi nisu nikad spavali u krevetcu! Sad mi glupo da kupujem, a tako ima leeeepihuser posted image uzela bih za svoju dušu...


Pa ne treba tvojoj duši krevetac user posted image


user posted image user posted image user posted image u pravu siuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 12:23:59   
Dora
Ti krevetci na sklapanje nemaju dušek, dole je neka šper ploča koja je obložena...dobar je za putovanja. Kažem, može se koristiti i kao ogradica kasnije.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 12:34:12   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: LillyT

Anck, videli smo u Aksi, iskreno, meni je to vise za putovanje a ne za pravi krevetac, mada kaze prodavac, da uzimaju nekada i samo taj. Cena ovoga je bez duseka i bez svega sto si ti navela; kazem, mi to planiramo samo zbog putovanja i svidja mi se sto se lako nosi. 


Par mojih prijateljica je koristilo  samo taj  krevetic i prezadovoljne su... tako da ne znam sto bi  trebao neki drugi krevetac...  iskreno ovi su mi i lepsi i prakticniji!
Naravno uzela bih  i dusek  i sve sto uz to ide!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.1.2010 12:36:24 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 13:29:43   
Lu
Moj Roko je spavao u njemu a imao je dvije i pol godine ako ne i više,nisam imala drugi krevetić.
Na putovanja nisam nosila madrac a kad se sklopi izgleda jako malo i stane nam u gepek sa ostalim stvarima,moj je bio od Graco i koštao je 100 eura bez madraca,a isti kao tvoj Anck S.N. sa svim dodacima,podlogom,vibrom, i ostalim je naravno skuplji,naravno da su cijene različite.
Ja sam zadovoljna i sad je čitav i planiram i ove godine da ga nosim na more pošto Roko pada sa običnog kreveta.
Mislim ako je krevetić kvalitetan,a ovaj tvoj izgleda još bolje od mog, da djetetu ne treba drugi bar do 3.godine.
Ne znam dokoliko kg piše na tvom ,moj je do 18kguser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 13:50:47   
engimengi
IZVORNA PORUKA: OTI

za devojke iz okoline Nisa i Leskovca:
KLIK



Oti prelepi su krevetići,samo nema cene na sajtu moracu da zovem,svidjaju mi se ovi sa 4 fioke!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 13:55:15   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Moj Roko je spavao u njemu a imao je dvije i pol godine ako ne i više,nisam imala drugi krevetić.
Na putovanja nisam nosila madrac a kad se sklopi izgleda jako malo i stane nam u gepek sa ostalim stvarima,moj je bio od Graco i koštao je 100 eura bez madraca,a isti kao tvoj Anck S.N. sa svim dodacima,podlogom,vibrom, i ostalim je naravno skuplji,naravno da su cijene različite.
Ja sam zadovoljna i sad je čitav i planiram i ove godine da ga nosim na more pošto Roko pada sa običnog kreveta.
Mislim ako je krevetić kvalitetan,a ovaj tvoj izgleda još bolje od mog, da djetetu ne treba drugi bar do 3.godine.
Ne znam dokoliko kg piše na tvom ,moj je do 18kguser posted image


Nisam jos kupila ..ali sam ga odabrala.... ali sam spazila ovaj krevetic jos dok nisam ni planirala bebu i odusevila se! Cekam jos  jos malo ...jer mi nesto rano  da kupujem! Mada ..nikad mi se ne zna!
Znam da su dosta zadovoljni s njim!  Eto drago mi je da si ti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: kakav krevetac?
18.1.2010 14:03:54   
ljubavce
user posted image

user posted image

stvarno ima prelepih krevetica...a i cenaaaaaaaaaa
ali smo se ipak odlucili za
user posted image
(mislim da se jos neko odlucio za isti)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: kakav krevetac?
19.1.2010 15:30:54   
cicko
Mi smo dobili krevetac od bratovog malog, samo smo kupili dusek i posteljinu sa ogradicom.

user posted image

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: kakav krevetac?
19.1.2010 16:04:46   
Anoniman
jao mnogo je lep..i mi cemo beli
posteljina je divna cickouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: kakav krevetac?
19.1.2010 16:06:46   
Anitaaa
meda shop

pogledajte i ovo


< Poruku je uredio Anitaaa -- 19.1.2010 16:07:41 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: kakav krevetac?
19.1.2010 16:38:44   
cicko
ja sam navalila da hocu bas tu, a cena je bila paprena!


IZVORNA PORUKA: OTI

jao mnogo je lep..i mi cemo beli
posteljina je divna cickouser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: kakav krevetac?
19.1.2010 16:57:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

ja sam navalila da hocu bas tu, a cena je bila paprena!


IZVORNA PORUKA: OTI

jao mnogo je lep..i mi cemo beli
posteljina je divna cickouser posted image user posted image user posted image




neka..ja nisam u fazonu da treba davati velike pare sem kad ti oko zapne za nesto bas bas dobro onda valja uzeti...neka si. prelepa jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: kakav krevetac?
19.1.2010 17:10:02   
cicko
user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: kakav krevetac?
27.1.2010 21:31:25   
moneypenny
Uh, meni su ti drveni malo dosadni i neprakticni, teski i masivni... Moja cerka koja sada ima 3 godine je od rodjenja ali i do pune dve godine komotno spavala u tom koji vi zovete "putni", i posle smo ga dali prijateljima koji su dobili bebu i ona sada sa godinom i nesto vise spava samo u njemu (takodje nisu nikada kupovali drveni), nasoj malenoj smo tada kupili veliki krevet. Sada sam u 9. mesecu trudnoce i kupicemo takav mekan krevetac, i nov dusek i sve to moze za nekih 100-nak evra.

Prednosti - LAKSI je, MEKSI je, nema udaranja glave u letvice kada je bebac nestrpljiv i pocne da ustaje, nema zaglavljivanja nogica i rukica medju letvice dok spava, nema grickanja i glodanja jer nema bezopasne boje... a sve su to iskustva koja slusam od sestre koja ima 19 mesecnog sina i od rodjenja drveni krevetic.

Drugo, kada je moja malena pocela da ustaje, sa nekih 6-8 meseci, i puzi naokolo, mi smo otvorili onu bocnu stranicu (tu postoji otvor na rajsferslus) i tu ispred postavili drugi dusecic, nesto tanji, na koji je ona lepo mogla da ispuzi kada se probudi. Tako joj nije padalo na pamet da se penje na stranicu i preskace - dok je moja sestra i dan danas u panici svaki put kada se sincic probudi i krene nogom da se pentra na ogradu...

Uglavnom, Chicco npr godinama vec ne proizvodi UOPSTE drvene krevetice, u Bg-u prodaju neke domace drvene krevetice i slicno... 
Mekani je i nesto povoljniji, pa ako mozete da ga pozajmite od nekoga ili nasledite to je najbolja varijanta. Mislim da je bitnije da dete posle sa 2-3 godine dobije svoj veliki i udoban krevet, sa superkvalitetnim dusekom, jer ce u njemu spavati duuugo posle.
Moj GLAS je svakako u korist MEKANIH KREVETICA.user posted image  

< Poruku je uredio moneypenny -- 27.1.2010 21:34:06 >

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: kakav krevetac?
27.1.2010 21:32:51   
Anoniman
Moneypenny,
prvo dobrodoslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Slobodno se upisi u spisak RR mama posto vidim da imas dete...

i nadam se da cemo se druziti.

(odgovor članu moneypenny)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: kakav krevetac?
27.1.2010 21:35:48   
Modessty
ti kreveci koji su kao za putovanja i pakuju se u torbicu su i meni jako simpatični. Moja drugarica je u jednom takvom očuvala klinca. Stvarno je praktičan. Ali kad smo mm i ja gledali u Aksi videli smo da su dooosta skuplji od običnih drvenih.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu moneypenny)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: kakav krevetac?
29.1.2010 8:00:23   
moneypenny
Kao i za sve ostalo treba pogledati malo dalje od Akse i Chhicca - mi smo pronasli dve verzije po ceni od 4000,00, a u Chiccu smo videli i slicne modele sa dodacima, muzikom, itd koji kostaju po 18 000 user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: kakav krevetac?
29.1.2010 8:05:52   
minavb
Nama je proslog vikenda stigao krevetac i dusek. Krevetac je jednostavan, kao ovaj beli sto cicko ima, samo boje drveta. Na frontovima ima dva medvedica koji se grle. Ima vise nivoa visine duseka ali nema fijoku. Nema veze, bitno da je dobar. Dusek je super, samo cu da ga usisam kirbijem i da ga malo plaknem, stavim nove posteljinice i ogradice i spremni smo. Naravno, time cu da se bavim za dba meseca, sad je krevetac jos uvek rasklopljenuser posted image

(odgovor članu moneypenny)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: kakav krevetac?
29.1.2010 8:51:14   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Modessty

ti kreveci koji su kao za putovanja i pakuju se u torbicu su i meni jako simpatični. Moja drugarica je u jednom takvom očuvala klinca. Stvarno je praktičan. Ali kad smo mm i ja gledali u Aksi videli smo da su dooosta skuplji od običnih drvenih.


Ja sam trazila takav krevatac kao sto sam negde i pisala u prethodnim postovima...ali ima i dosta jeftinijih ja sam nalazila i po 7 000...samo zavisi sta trazis...

Imas obicne mnogo jeftinije...a sa dodacima ( Pult za povijanje, lampice nocne, igracke visece,  maalo skuplje... mada sam i trakav jedan nasla Peg Perego za
9 000  ...samo treba malo pronjuskati po prodavnicama....
Cak sam planirala otici i u madjarsku da vidim kako se krecu oprema za bebe , kolica i krevetic!

+i duseci su jeftini svega 1000 din.


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.1.2010 8:53:10 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: kakav krevetac?
29.1.2010 8:53:21   
NadaR

IZVORNA PORUKA: cicko

Mi smo dobili krevetac od bratovog malog, samo smo kupili dusek i posteljinu sa ogradicom.

user posted image



Kako je slatkoooooooooouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: kakav krevetac?
15.2.2010 14:38:39   
engimengi
Nama je stigao krevetac danas,12500 din,uz to je kao poklon bio dušek,baldehin i šipka,avent flašica,varalica i benkica!!Mnogo je lep tamno plavuser posted image user posted image Slikacu ga posle da vidite!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here