|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
5.2.2013 11:00:41   
jovicaa
a ako uzimas drveni moja jedina preporuka je da uzmes neki jaaaaako dubok tako da ne mogu da izlaze iz njega... meni je krevetac spas, ako se aleks unervozi a beba hoce da sisa, stavim ga u krevetac za vreme sisanja, i on kulira igra se...
ali oba su jako duboka, tako da ne moze da izlazi ni iz jednog ni iz drugog... mozda bi i mogao, ali navikao je da ne izlazi, zato sto su visoke strane i obozava svoj krevetac nekad trazi cak i tako bzv da ga ubacimo unutra

< Poruku je uredio jovicaa -- 5.2.2013 11:02:26 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: kakav krevetac?
5.2.2013 11:04:33   
Anoniman
Ja bih na tvom mestu Nataliji uzela nov krevet, da se ona ponovi sto beba dolazi i da kao velika devojcica prepusti krevetac. Postoje ogradice za krevete, da dete ne ispadne.
Inace, kad smo pitali za prenosni, prodavci su nam rekli da iako im je u interesu da prodaju, licno ne bi pustali decu da spavaju u njima za stalno - kad ste na putu to je ok, ionako par dana je u pitanju, ali ne vise od toga. Po njima mnogo su nestabilniji i dno nije cvrsto, te ce se ugibati pod nogicama (G stoji u krevecu kad se probudi i pre nego sto zaspi, setka se, skace, prevrce...)

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 1027
   RE: kakav krevetac?
5.2.2013 11:12:14   
MarijaBg
Natalija bukvalno mesecari, a sama je nocu u sobi, tako da krevet otpada. Jedino taj veci krevetac kom se skidaju stranice, ali mi onda opet predstoji kupovina velikog kreveta za 3 godine, jer bih morala da prebacim bebu u taj veci dotad... Ipak su moja deca dzinovi user posted image
A nemamo prenosni, trebao bi nam i on, ipak nije lako prakticno sa 2 bebe se iskombinovati za spavanje na putu... mada bi mogao da prodje i onaj jeftini od 5 hiljada... Uuuffff user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: kakav krevetac?
5.2.2013 13:09:13   
Leax
Draga Marija,
sto se tice robne marke Hauck mogu da ti je od srca preporucim posto imam njihov prenosivi krevetac ,mada nije isti model koji si ti postavila. Ja sam prezadovoljna sa kreveticem, jer njega smo dobili od zaove a koristila ga je njena cerkica pre naseg bebca . Lako se rasklapa-sklapa,izdrzljiv je(provereno user posted image ), dosta je dubok, bebica nemoze da se udari niti zaglavi,...Mi smo dole stavili dodatni klasicni dusek (kao za drveni krevetic) tako da nebrinem za udobnost kada nas beban pajki u njemuuser posted image .
Ja sam za prenosiv kreveticuser posted image ali ipak je to stvar licnog iskustva i ukusa.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: kakav krevetac?
5.2.2013 13:34:16   
cockic
i ja sam za prenosivi imamo hayk evo cera ga koristi od kad se rodila sa obicnim dysekom a kad byde veca mozda yzmem onaj dysek tanji y aksi ali za sad ne treba tako da za prenosiviuser posted image

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: kakav krevetac?
5.2.2013 14:14:05   
jovicaa
da slazem se.. to jako lepo zvuci u teoriji da ona sad pocne da spava u velikom krevetu, a beba u krevetcu.
ali u realnosti ti nemas dovoljno vremena da je naviknes na krevet i da ona zaboravi na krevetac, tako da ces doziveti bebu kao intrudera koji joj je oduzeo krevetac. i onda se u startu stvara mrznja, a tek treba da nauci da deli sa sestrom.
drugo puno ce ti znaciti to sto ces moci ponekad kada zagusti kada ste same da je stavis u krevetac na par minuta, sa dvoje male dece je to neizbezno.
znam dosta ljudi cija deca spavaju u prenosivom kreveticu i zadovoljni su... i opet ponavaljam posebno ce ti u pocetku znaciti zato sto nata nece moci da je cackauser posted image a i prenosivi je mekan i u njemu beba ne moze da se ugruva.
samo sto smo mi uzeli pravi dusek kao za drveni krevetac, to i tebi preporucujem.
i mislim da ne moras da uzimas nikakav preskup prenosivi krevetac, nas je neka snj marka, uopste ne znam koja je i odlican je jos uvek nam sluzi a prilicno je koriscen.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: kakav krevetac?
5.2.2013 17:39:37   
MarijaBg
Cockic, Jovice, vi me bar razumete skroz, znate sta znaci imati jako malo dete i bebu... Ali, hteli smo malu razliku, necemo se zaliti user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: kakav krevetac?
5.3.2013 0:25:45   
Azra_
Evo i mene, nakon 14 meseci od rođenja dečaka. Da podelim iskustva. Kupili smo i drveni i prenosivi krevetac. U drvenom je spavao do 4-5.meseca, a onda ga prebacili u prenosivi, ali smo ubacili deblji dušek. Iskreno, ne mogu ni da zamislim kako bi on spavao sada u drvenom. verovatno bi se izubijao pošto jako nemirno spava. Bojala sam se da u perenosivom , kad stavimo deblji dušek, ne zaglavljuje nožice, ali ne dešava se. Sve u svemu, nakon iskustva sa obadva krevetca, a jednim detetom koje nemirno spava, ako bih ponovo birala kupila bih prenosivi. Da ne pričam što ne znam šta ću sada sa ovim drvenim koji je bukvalno nov. Treba to negde smestiti da ne smeta, a i kad se rastavi prilično je nezgrapno. Ja još uzela onaj sa fiokama, pa kad se skinuu točkići može da se ljulja kao kolevka. Baš sam bila entuzijasta! :-)

nadam se da sam pomogla budućim mama svojim iskustvom.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: kakav krevetac?
11.3.2013 11:45:30   
lady_b
Meni nekako krevetac nije krevetac ako nije drveni.. pa danas stvarno svašta izmišljaju.. Ovaj prenosivi je po meni dobar samo ako se negdje putuje i ništa više! Kako je bilo prije, kada smo, ajmo reći mi bili bebe pa je bilo samo drvenih krevetaca..pa smo se i udarali od krevetac i zaglavljivali nogice, al šta nam fali!? Mislim da je to malo previše, ne treba dijete čuvati pod staklenim zvonom.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: kakav krevetac?
21.3.2013 23:59:08   
Azra_
Lady, to sam i ja govorila dok se nisam porodila. Kao, drveni lepo za spavaću sobu, a prenosivi spakovan pa kad krenemo negde... Nadam se da ćeš imati mirnu bebicu i da ćete ostati u drvenom. Mi smo od 4.meseca na podu imali sve aktivnosti osim spavanja, a spavanje(toliko-kolikko hoće da spava) u prenosivom...

Moja mama kaže da nas je nekako očuvala u drvenom krevecu. sa mnom nije imala muke, ali za sestru kaže da bi joj bio spas da je tada postojalo nešto kao sada prenosivi krevetac. Treba iskoristiti po nešto ako nam zaista koristi i sebi olakšamo stvari u životu. Ako je dete palo, ok, ali ne mora se buditi sa modricama... bar se meni tako čini...


< Poruku je uredio Azra_ -- 22.3.2013 0:02:01 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: kakav krevetac?
19.7.2013 9:14:21   
Peace*


Koleginica je trudna i pravi za bebca ovo:

user posted image

Mnogo mi se dopada.

Odmah je uzela dušek 140_x_90, i prednja stranica ogradice se skida. A ispod celog elementa se nalazi fioka u koju može dušek dužine 200.

Kod nas na tržištu ne može da se kupi, a njoj stolar sa materijalom uzima 28 000 din.



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: kakav krevetac?
5.8.2013 23:09:23   
jelenazvezda
interesuje me gde ima u bg da se kupi povoljan krevetac i kolica :) hvalaaa

_____________________________

kakve su ti misli,takav ti je zivot <3

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: kakav krevetac?
1.11.2013 10:40:31   
anci kv
user posted image
ovo je nas hauck prenosivi krevetac i ogradica.u njemu je preko dana a za noc koristimo drveni u njenoj sobici.
bio je u aksi oko 8hiljada

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: kakav krevetac?
1.11.2013 10:53:33   
Ivanka 75
Ja sam super zadovoljna prenosivim krevecem, nosili smo ga svuda, na more, kod mojih, hvala bogu malena je relativno mirna (nije skakala po njemu mnogo) tako da je i sada, posle 3 godine ko nov user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: kakav krevetac?
1.11.2013 11:03:47   
Dani.kv
Ja imam moj metali, veliki krevetac star skoro cetiri decenije. Mogla bi malo da ga osvezim farbom, dusek je radjen po narudzbini i blizanci mogu da uskoce. Bice problem ogradica jer jer je duzi i siri od standardnih al dobro

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: kakav krevetac?
1.11.2013 11:06:10   
madre
i ja uvek glasam za prenosivi krevetacuser posted image
ima mnogo prednosti, ne moze dete unutra nikako da se povredi, mislim da zaglavi ruku ili nogu ili da udari glavu... dovoljno je dubok da dete ne moze da izadje, a i uvek ga lagano mogu poneti sa sobom na neki odmor, ukoliko ima potrebeuser posted image
jedina mana mu je tanki dusek, ali moze se staviti i klasicni, ali u tom slucaju dosta gubi na dubini.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 3:00:13   
viking
Da li je neko od vas farbao krevetac? Dobili smo jedan beli a drugi u natur boji, baš mi je bezveze da budu različiti, mislila dam sa ofarbam natur u belu... Ili je to potpuno glupo?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 6:51:56   
Trcosava
Ako me sećanje služi, Smeškica je svojevremeno pričala o bojenju kreveta. Samo mislim da je kod nje bilo u pitanju ljuštenje farbe. Svakako si u boljoj poziciji jer ne moraš da skidaš prethodnu boju, odnosno da šmirglaš. Ako dobijate krevetac u nepovrat i ako misliš da će vam lepše biti da su oba u beloj boji onda lepo ofarbaj :)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 10:09:08   
Jole84
Što glupo Vik,i ja bih ofarbala da budu jednaki user posted image Kako će samo lepo da se uklapa uz dvorce tapetice user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 11:17:28   
madre
vik, ja redovno cujem da farbaju krevetacuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 11:30:26   
Ana RR
Naši kumovu su farbali krevetac, doduše njihov je bio neki star preko 30 godina pa su ga šmirglali i farbali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 11:54:48   
Sanjica26 RR
Mi smo farbali myzevljev krevetac. Prvo je muz smirglao krevetac, pa ofarbao. A boju za drvo su nam
napravili kakvu smo zeleli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 12:41:12   
viking
E, super, samo me zanima koliko dugo ta farba smrdi posle? Valjda će da ispari sve za nedelju dana?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 12:42:41   
Jole84
Vik raspitaj se da li ima neka posebna farba za tu svrhu,koja ne miriše toliko,nešto sam načula skoro,al nisam sigurna.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 12:47:08   
viking
Da, moraću da pošaljem muža sad za vikend da ide da kupi. Nadam se da ga nećemo upropastiti.user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here