|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
21.3.2016 11:11:08   
Sanjalicaaa
Ivana, samo ga je mm dobro usisao dan pre nego li smo dosli iz porodilista.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Dušek za dečiji krevetac
21.3.2016 11:23:10   
IvanaSK RR
Drugarica ima Kirbi, pa mogu da usisam i povrsinski operem sa njim.
I nas dušek stoji zavijen u svašta nešto od kada se ne koristi.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Dušek za dečiji krevetac
21.3.2016 21:13:25   
nikiteki
Mi smo koristili nismo ga ni sklanjali jer su spavali u krevetcu mala je razlika

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.3.2016 9:14:51   
Sanjalicaaa
Nismo posle G ni mi sklanjali krevetac. On je presao u krevet, a Ika se uselio u krevetac. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.5.2016 22:48:15   
stellans
Da li neko zna koja je preporučena debljina dušeka za drveni krevetić? Da li je 10cm suviše tanko?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Dušek za dečiji krevetac
19.5.2016 9:33:30   
isidora88
Ja mislim da je nas 10-12 cm mozda, skroz je ok debljina,jedino znam da onaj od 5 cm nije dobar za bebu na duze, on uglavnom dolazi sa prenisivim krevecima i u njima je dusek previdjen za kraca putovanja.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu stellans)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.5.2016 12:46:48   
mama krava
Meni treba preporuka za dušek dečiji krevet, onaj momačkiuser posted image ...

Ima u JYSK-u akcija za neke sa kokosovim vlaknima user posted image , pa su 80x200 oko 11000.

Ja mislim da je to ok scena! Ali me interesuje da li neko ima iskustva sa dušecima iz JYSK-a?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.6.2016 10:11:21   
pngpme
Meni treba pomoć kod kupovine dušeka za krevetac! Sad ćete vi da mi se smijete, ali ja sam htjela da kupim onaj što ima jednu stranu za ljeto, drugu za zimu i kad sam vidjela onu dugmad, tj. rupčage, rekla sam ne, ni slučajno. Ja znam da je to ok za bebe i da ih mnogi kupuju, ali ne mogu da podnesem pomisao na to da će beba da mi spava na bilo kakvim, pa i najmanjim neravninama. Onda smo otišli u drugu prodavnicu gdje su nam rekli da su svi dušeci za bebe sad obični sunđeri i zaista, kad sam pogledala - sunđer... Koja je svrha onda da se kupuje bolji? Mi smo mislili da uzmemo neki srednje cijene, iako ja ne znam uopšte šta za koji uzimam. Memorijska pjena je izvan tog domašaja, a svakako je ne bih kupila jer imamo užasno iskustvo sa našim dušekom...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Dušek za dečiji krevetac
14.3.2017 12:30:44   
AnaAna1
Citala sam temu i vidim da su misljenja podeljena... u sledecih par dana moramo da kupimo dusek a ja jos uvek ne znam za koji da se odlucim, da li sa zicanim jezgrom ili bez zicanog jezgra... ovi bez zicanog jezgra su klasicni sundjeri, neki malo meksi ili neki malo tvrdji, malo gusci ili redji, kako god... sa zicanim jezgrom vidim da ih sve manje ima, takoreci ih izbacuju radnje iz ponude, imaju jedan model i ostalo sve od pene...
Ako neko moze da mi pomogne malo u izboru bila bih zahvalna :)

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Dušek za dečiji krevetac
14.3.2017 12:41:07   
vocicana
AnaAna, imas u Aksi odlicnu poudu duseka za bebu.
MI imamo sa zicanim valjda, ali je presvucen memorijskom penom, kostao je 2400 to ti je neki orjantir, ima zimsku i letnju stranu, bebac lepo spava, msm da je debljina oko 12-13 cm, bas cu izmeriti pa cu ti javiti. Super je i neces pogresiti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Dušek za dečiji krevetac
14.3.2017 13:00:55   
AnaAna1
Oooo vockice, eto docekasmo najzad da i ja kupujem dusek za bebca user posted image ma gledala sam i ja u aksi, gledala sam neki Luka ortopedik sa zicanim jezgrom i antialergijskom navlakom, nije nesto skup oko 2500, mada mi cena nije toliko bitna jer zelim da kupim ono sto je najzdravije i najbolje za bebca... u petak im stizu svi duseci posto vecinu nisu imali na stanju trenutno pa cu da idem da ih pogledam i da definitivno odlucim sta da uzmem...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Dušek za dečiji krevetac
14.3.2017 13:16:03   
suzi kju
Naši su dušeci od memorijske pene i bogami baaaaas si debeli. A i koštali su nas po 4700 pre godinu ipo dana.
Imaju navlaku koja se skida a o veći su nego standardni. 140x70 su i fenomenalni. Ležala sam jednom u krevecu sa Andjom čini mi se.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Dušek za dečiji krevetac
14.3.2017 21:22:25   
vocicana
Anci, neopisivo sam srecna sto smo i to docekali, jos malo i drzaces svoije cedo u svojim rukama, uzivaces u najlepsem mirisu na svetu, mnogo se radujem sa tobom.
Dusek je ipak od memorijske pene, sada mi muz kaze, debljina duseka je 15 cm. I oko 3i nesto je bio, ja sam definitivno bila trudna i slogirana zaboravna. Nemoj se uopste misliti, najbolja investicija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.3.2017 17:35:11   
AnaAna1

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pari ja se slažem sa Isi. Ja sam izabrala Memo na kraju, od Luka line.


Kako si zadovoljna dusekom? :) proslo je dosta od kad si ga uzela, a ja se razmisljam da uzmem njega...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.3.2017 19:56:03   
veselicaa
Secam se kada sam ja citala po netu o dusecima,da fizijatri kazu da je najvaznije da je dusek nov a da li je od memorijske ili sa zicanim jezgrom nije bitno.Bebama samo treba cvrsta podloga,to je jedan od razloga zasto dusek ne treba vise puta koristiti.Mi smo uzeli neki 25 e je bio,to je neka srednja cena,po meni normalna.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.6.2017 18:41:36   
Dragce86
Mi smo uzeli u Aksi anatomski sa memorijskom penom 10cm debljine mislim da je bio oko 3 000din i sjajan je :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.9.2017 10:15:12   
krin 40
Mi o uzeli u Aksi..baš povoljno.Od memorijske pene sa zimskom i letnjom stranom

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.9.2017 14:58:03   
mama Jo
Imamo Kikko i super je, sad treba da nabavimo drugi pa kontam da cemo isto uzeti taj...
To je ista stvar kao i sa obucom... sto proizvodjaca, cena, od memorijske pene, sa aloa verom, sa ovim i onim... najvaznija i jeste cvrsta podloga

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.9.2017 15:28:50   
krin 40
Slažem se.I ok mi je letnja strana.Stvarno se dete manje znoji

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Dušek za dečiji krevetac
14.9.2017 17:09:33   
Tatjana.87
Meni su moji uzeli neki Andrijašević..ok još smo ga preventivno odneli u tepih servis da ga operu...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Dušek za dečiji krevetac
14.9.2017 19:00:23   
krin 40
Mi smo isti uzeli i za krevetac u Ča

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.10.2017 22:56:32   
MamaNecaVo
Ja recimo duseku nisam toliko pridavala paznje osim da je ok debljine i da je cvrst (anatomski).
Kupljen je uz krevetac po meri,odlican.
Samo za moj "ukus" previse tvrd.
Planiramo da krevetac prebacimo u manji krevetic (imamo onaj 5u1),pa samim tim mi ova tema super dodje za iscitavanje jer planiram malo tanji dusek.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Dušek za dečiji krevetac
9.10.2017 22:06:08   
medamisko
Mi smo isto u Aksi uzeli, ima dve strane. Vise ne spava krevetcu, narucili krevetic za nju sa mekim stranicama obozava ga.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.10.2017 23:11:21   
MamaNecaVo
Da li neko koristi Dormeo prostirku za krevetac?

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Dušek za dečiji krevetac
2.12.2017 0:30:03   
Srecko47E
I mi smo u aksi uzeli.
Obzirom da beba spava sa nama pojma nemamo da.li smo uzeli ok dusek.user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here