|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 15:50:38   
Lu
E prase ti si jedno veliko srce, kako si mi u detalje objasnilauser posted image
Sad znam da je ta memorijska pjena, to je ono u dormeo jastucima.
Mislim da ću se odlučiti za anatomski a veličina će biti 200x90,nek se dijete razbaškariuser posted image
Evo našla sam neki ali je brate preskupuser posted image





BIAL madrac latex 3-zone

  • jezgra 14 cm prirodni latex 3-zone
  • unutarnja zaštitna presvlaka od pamučnog jerseya, skidiva
  • vanjska presvlaka, skidiva (patent zatvarač): antialergijska Amicor pure,natur Mais presvlaka proštepana vunom ili Silver Safe antibakterijska presvlaka

    90 X 200 2.970,00 kn -10% za gotovinu 2.673,00 kn


To je oko 400eurauser posted image

< Poruku je uredio lu -- 24.8.2009 15:51:02 >

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 15:51:52   
Anoniman
u jbt Lu ....baš skup ženo draga user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 15:54:44   
Lu
Joj meni će svašta da uvale kad se ja u to ne razumijem..dajte ako imate neke linkove da pogledamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 15:56:34   
Anoniman
ne mogu sad da se sjetim al ima ovdje u sarajevu firma stara sarajevo tekstil ...uglavno u prizemlju imaju dušeke jorgane jastuke...jesu poskupi al nije ni približno ta cijena a proizvodi Rijeka, HR

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:04:29   
prase
Koliku garanciju daju na taj dušek što si nam pokazala, Lu?

Ja sam pre nekoliko godina (tipa 4-5) kupila dušeke mami za dnevnu sobu (dvosed i trosed) po meri, garancija 15 godina, dimenzije 190x70 i 110x70. Imaju opruge i nekakvo kokosovo jezgro te neke antialergijske i šta ti ja znam još kakve slojeve... Rekli smo ljudima da će se na tome sedeti po ceo dan, a da trosed tokom noći služi i za spavanje i da taj dušek mora to sve da otrpi. Platili smo ih negde oko 500eur i mogu ti reći da se nismo pokajali. Do tada smo svake godine kupovali nove jogy dušeke koji su propadali od silnog sedenja na njima (dušeci ipak nisu predviđeni za sedenje). Hoću reći, nama se investicija isplatila, a dušeci nisu tako dobri kao ovaj tvoj. Ako to Roku možeš da priuštiš, onda kupi, zašto ne? Dimenzija je 200x90, može na tome da spava dok se ne odseli i osnuje svoju porodicu... a zaista jeste tako... Ako je garancija 15 godina, on će srednju školu sigurno završiti spavajući na tom dušeku ili nekom drugom koji ćete dobiti u zamenu za taj ako taj propadne user posted image

Usput, mi smo menjali te dušeke nakon 2 godine, nisu nam napomenuli da ispod dušeka mora da bude čvrsta podloga (ne dolazi u obzir rešetkasta i sl., a mi na dvosedu i trosedu imamo takvu) i dušeci su se oštetili. Došli ljudi, doneli druge, odneli stare i zamolili nas da stavimo čvrstu podlogu. Od kada smo stavili čvrstu podlogu, dušeci su kao novi...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:07:59   
Anoniman
ja jedino znam da ova firma daje garanciju na dušeke 15 godina pisala sam o njima u jednoj temi, Bavaria Wolltex Company, al su cijene ma malo je reći paprene

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:13:04   
prase
Evo jedan link, za Dormeo dušeke u koje se svi kunu:

Dormeo clean comfort

Cena je višestruko niža od cene onog dušeka koji je Lu našla, a garancija 12 godina...

U stvari, najbitnije je koliku garanciju nude proizvođači: onda lepo legneš na dušek, vidiš da li ti je udobno, daš Roku da legne da i on proceni da li mu je tu lepo i ako u nekom trenutku ne bude više takav, tražiš zamenu. Niko nije lud da daje garanciju koja će trajati duže od dušeka. Uz to, treba obratiti pažnju na sitna slova u garancijskoj izjavi jer tamo može da piše da garancija pokriva samo neke slučajeve...

Izgleda da su mene malo navozali za one dušeke što se tiče cene, pa ja pametna savetujem da se i ti provozaš... user posted image Sorry user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:13:57   
Lu
Evo šta piše kod ovih;

Koliki je rok trajanja madraca i jezgre ovisi o originalnoj kvaliteti i o tome da li je madrac pravilno korišten i održavan. U pravilu, madrac i jezgra trebali bi trajati 7-10 godina. Hoteli i moteli sa velikim brojem gostiju madrace bi trebali mijenjati svakih 3-8 godina. Kod promijene madraca trebali bi promijeniti i podnicu. Madrac naime mora ležati na zrakopropusnoj podlozi kako bi 'disao' - recimo samo da svaki zdrav čovjek u toku noći znojenjem izluči i do 0,5 l tekućine! Ako imate naviku sjediti na rubu kreveta, probajte izbjeći sjedenje uvijek na istom mjestu.

Ne piše koliko oni daju garanciju,što je prilično glupo pored ovakve cijeneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:16:04   
prase
Evo link za ove dušeke što je Vučko preporučila, ali nema cene:

Bavaria-Wolltex

Ima strana sa kontaktom, pa se valjda može telefonom saznati koliko to zadovoljstvo košta...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:20:16   
Lu
Eto vidiš kako sam ja smotana,
ja našla dormeo istih dimenzija za preko 500 eurauser posted image
Doduše gledala sam na HR stranicama,a ti mi lijepo našla na Bih,ali opet kako je to moguće...
Ništa provjeriću još ovo što si mi našla nije mi skupo a dormeo je,s njihovim sam jastucima zadovoljna.
Takvih su cijena kod nas i po prodavnicama namještaja kao neki kvalitetniji a kad pitaš za sastav znaju kao i jauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:33:26   
prase
Evo ja sam uporedila cenu, preko TV Shop-a u Beogradu se može kupiti Dormeo Orthopedic dušek za 13000 dinara što je negde između 135 i 140 eura. Isti dušek preko onog linka koji sam ti dala iz BiH je 270KM, što se svodi na isto. Dakle, cena bi trebalo da je prava, no ti ipak nazovi telefonom pa proveri. U dnu sajta stoji "Copyright 2006-2007" - nadam se da se to odnosi samo na dizajn sajta a ne i na cene user posted image

E sad, zašto isti dušek u HR košta 500eur - ne znam. Možda je to nešto na milion rata ili tako nešto user posted image Ipak je 3 puta skuplje...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:37:12   
Lu
BAVARIA Woltex
Evo ovdje cijene i od ovoga ako koga zanima!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:42:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: prase

Evo ja sam uporedila cenu, preko TV Shop-a u Beogradu se može kupiti Dormeo Orthopedic dušek za 13000 dinara što je negde između 135 i 140 eura. Isti dušek preko onog linka koji sam ti dala iz BiH je 270KM, što se svodi na isto. Dakle, cena bi trebalo da je prava, no ti ipak nazovi telefonom pa proveri. U dnu sajta stoji "Copyright 2006-2007" - nadam se da se to odnosi samo na dizajn sajta a ne i na cene user posted image

E sad, zašto isti dušek u HR košta 500eur - ne znam. Možda je to nešto na milion rata ili tako nešto user posted image Ipak je 3 puta skuplje...


Ma mene visoke cijene izgleda privlače kao magnet,pa sam našla valjda najskuplji dormeo što postojiuser posted image
neki novi proizvod ,cijena je u kunama ali to ti je oko 500 eura,
KLIK

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:53:49   
prase
A, pa imaš na ovom istom sajtu i onaj Dormeo Orthopedic što sam ja upoređivala sa cenama u BG - 1000Kn - valjda isto oko 135e.
Prezentacije su jako slične, čak iste, jedna je u .hr a druga u .ba domenu... i na naslovnoj strani sa madracima na .hr domenu onaj od 500e, a u .ba domenu onaj od 135e. Valjda ovi u HR misle da raja tamo ima više para, pa će da se zaleti da kupuje najskuplje... a svi se mi krčkamo u istoj čorbi...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.8.2009 16:55:55   
dacca
Moj brat je uzeo super ortopedski dusek za dijete, imaju ga u boljim apotekama kod nas> Oko 40 eura je i super je Mislim da je neki srbijanski proizvodjac.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dušek za dečiji krevetac
31.8.2009 13:47:03   
Lu
Odluči se ja za ovajuser posted image

KLIK

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dušek za dečiji krevetac
31.8.2009 13:52:15   
Anoniman
eto Lu sad sam vidjela ...imaju radnju kod mene u komšiluku, tačnije ulica ispod mene , ali ne mogu nikako da skontam gdje je ....
kolko je para ovaj dušek????

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dušek za dečiji krevetac
31.8.2009 13:54:58   
Lu
Ovaj je 100eura 5 god. garancije.(190x90)
Domaći proizvoduser posted image
Sad ćemo vidjeti kako će se pokazatiuser posted image

< Poruku je uredio lu -- 31.8.2009 13:55:54 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dušek za dečiji krevetac
31.8.2009 14:00:16   
Anoniman
pa nije puno, a ovi drugi ne daju garanciju ...jbg u svakoj radnji je dušek oko 200 stoje mislim maraka (100eurića)

moram danas skontati gdje je ta radnja u Redžićevoj ....ex yu domaći user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.10.2009 10:56:42   
Trcosava
hehehe Ikea čudo!
Isto kao i Tasha sam  uzela debljinu 10cm, a kao kad gledam dušeke na slikama deluju mi mnogo deblji pa sam počela da se pitam da nismo uzeli pretanak dušek. Kad budemo spavali u krevecu - javljam kako je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.1.2010 0:57:46   
cicko
I mi imamo isti!user posted image


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Moj Luka spava na dušeku koji smo kupili uz krevetac. Ima zimsku i letnju stranu. I slučajno se i dušek zove Luka user posted image  piše na njemu. Evo nađoh ga na netu, prva slika, gore desno. Nema žičano jezgro, namerno nisam htela.

KLIK

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.1.2010 0:59:48   
cicko
Antialergijski, antibakterijski od neke "pu" pene, sta god to znacilo.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.1.2010 13:42:54   
gagana83
Iskreno,nisam ni ramisljala previse o duseku kad smo ga kupovali,uzeli smo ga u radnji gde smo kupili krevetac,vazno je bili da ima sliku Tvitijauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 14:48:53   
Delijagirl
Maslinica da ti odgovorim ovde da imamo lepo po temamam te stvari :

I ja se donekle slazem sa Mishicom o tome i kad sam kupovala novi dusek za nas krevet pre svega sam gledala na udobnost isto tako cu kod decjeg duseka kada nam dodje vreme za to ali kod mene je drugacije jer imam kirby i usisavam sve krevete po kuci svake nedelje zbog mene jer sam mnogo alergicna na grinje i meni se zapusi nos pocnem da se gusim i kraj spavanja...Svakome koga znam savetujem da kupi Kirby ako je u mogucnosti ali sa druge strane i znam da nije to neka sitnica i da nemoze svako ali eto to ja gledam kao neki najbolji savet. Meni iskreno nije skup jer moje spavanje pre i kasnije a pre svega zdravlje nemoze da se uporedi npr skroz sam prestala da njopam pilule za alergiju zbog toga. Takodje ga je kupila moja baka i kaze da nemoze da veruje da nesto tako nije imala pre i koliko bi bolje spavala sve te godine... Verovatno ti nisam nista pomogla ali ako vec gledas gledaj da je udoban dusek


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 14:57:06   
Lu
Mišljenja sam da ne treba mnogo novaca ulagati u madrac za mali bebin krevetić.
Beba je lagana i nakon 2-3 god. će preći na veći krevet koji će dugo koristiti.
Ja sam za bebu kupila mali obični spužvasti madrac a nešto prije nego je napunio 3 godine sam mu kupila veliki drveni krevet i anatomski madrac sa memorijskom pjenom koji će koristiti dugi niz godna nadam seuser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here