|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 9:23:45   
mkgirl
Daa user posted image videcemo da li se sta poboljsalo
Kako ti izdrzavas ove dane do bete? javljaj kad beta bude pozitivna user posted image

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 9:45:57   
bbubica
Poboljšalo se, nego sta😉 Joj, ja sto vise dani prolaze, sve sam ludja😁



_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 9:54:17   
mkgirl
user posted image user posted image user posted image izdrzi nema ti druge user posted image

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 13:59:28   
lesli


IZVORNA PORUKA: bbubica

Poboljšalo se, nego sta😉 Joj, ja sto vise dani prolaze, sve sam ludja😁





Sve to ide u rok sluzbe. Izdrzi, znamo kako ti je.Nabavi neku bojanku za odrasle (ili ukradi detetu 🤣) i bojadisi. Leci zivce 100%.

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 14:00:33   
lesli
A mozes i ti kao mkgirl da popijes povremenu casu crnog vina 😉

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 14:11:57   
mkgirl
Vino pomaže sigurno :-) 

Evo meni se poboljšao endometrijum,ali Jos nije 9mm tako da nastavak terapije i u petak ponovo uz.Nista tu meni nije jasno,kako i dalje ista terapija,ja sam mislila da ce ili sad ubaciti embrione ili odustati,ali kad sam je pitala da li treba odredjenog datuma da se ubacuje embrion, Goca mi rekla da nema veze kad ima blastociste jedino je bitno da zna kad da uvede utrogestan..Pa sad nastavljamo,a kad ce biti FET videcemo

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 14:32:38   
bbubica
Lesli, probacu I sa vinom i sa bojankom, treba mi teska artiljerija 😁Dan za betu mi lpada u nedelju, sta mislis da odradim u subotu zbog radnog vremena lab?Mkgirl I ja sam mislila da postoji određeno vreme do kad moze da se radi transfer, ali vidis da je i meni odradila tek kad je endo bio dobar.. Tako da, u petak ona tebi zakazuje transfer 😉



_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 17:24:00   
lesli


IZVORNA PORUKA: bbubica

Lesli, probacu I sa vinom i sa bojankom, treba mi teska artiljerija 😁Dan za betu mi lpada u nedelju, sta mislis da odradim u subotu zbog radnog vremena lab?Mkgirl I ja sam mislila da postoji određeno vreme do kad moze da se radi transfer, ali vidis da je i meni odradila tek kad je endo bio dobar.. Tako da, u petak ona tebi zakazuje transfer 😉





Bubice, odradi slobodno dan ranije.Meni je sada baby rapid bio pozitivan vec (cini mi se) 7. dana nakon transfera. Tako da 10. dana nakon transfera mora se pokazati i iz krvi 😉

Mk girl, ne znam 🤷‍♀️Meni je rekla da ako 18. dc endometrijum ne bude ok da nece ni raditi transfer, ali kapiram da valjda zna sta radi i prica. Isto je trebalo da vraca blastocistu. Ne znam da li bi stvarno prekinula postupak, jer je 18.dc endometrijum bio 10mm.

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 17:46:54   
bbubica
Uf ja se bojim testova, ne verujem da cu doci u iskušenje da ga odradim 😁 Sa Gocom se ne zna baš sta joj je u glavi, ja sam joj rekla da se bojim da nece biti dobro zbog tog krvarenja, a poslednja mi slamčica, ona je rekla samo da nemam sta da se bojim, ako ne bude dobro necemo ni raditi transfer u ovom ciklusu... 



_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 18:00:44   
lesli
I ne moras. Pozitivan test je samo ilustracija da mozes slobodno da radis betu i dan ranije. U krvi se prvo ocitava. U urinu je potrebna odredjena koncentracija da bi se pokazala 2. linija.
Meni je pak bilo lakse da odradim test neki dan pre vadjenja krvi, da znam na cemu sam. I tako sam uradila sva 3 puta. Da, da...strpljenje je moje srednje ime 🤣

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 18:02:35   
lesli
A sto se transfera tice i odlaganja istog, verovatno ima razlog zasto donosi razlicite odluke u nekim nama naizgled slicnim situacijama.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 18:50:33   
bbubica
Pa sad, kad tako kazes za test, ko zna, možda ga i odradim😊 Pošto mi je 11 dpt nedelja, sta mislis kad bi mogao test nesto da pokaže? 



_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 23:30:11   
mkgirl
Ndam se da je petak taj dan kada ce reci da je sve ok i da radimo transfer..jer stvarno se nacekah,ali dobro je sto sad znam da ne propustamo ovaj ciklus nego da radimo kad bude endometrijum kako treba..

Bbubica ja ne bih mogla da radim test ...pa ja i betu kad radim,cekam supruga da dodje s posla pa tek onda otvaramo zajedno mejl sa rezultatima..A ako hoces da odradis betu u nedelju Beomedica na Slaviji radi 24h i koliko znam kod Cvetka isto njihova laboratorija do 14h,a moguce da i Jos neka njihova laboratorija radi u nedelju

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Klinika Ivanović
8.2.2021 23:32:39   
mkgirl
Biomedica ne Beomedica :-)


(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Klinika Ivanović
12.2.2021 13:52:50   
bbubica
Mkgirl, sta ima novo, jesi bila kod Goce? 



_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 1:20:18   
mkgirl
Nazalost nista ovaj ciklus:-( Nije se nista endometrijum poboljšao znatno,sta god da sam cinila..Odlucila je da prekinemo pa da pokusamo od sledećeg ciklusa..Bas sam se smorila :-(


A ti?Jesi se usudila da radis test ili cekas betu?

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 9:34:27   
lesli


IZVORNA PORUKA: mkgirl

Nazalost nista ovaj ciklus:-( Nije se nista endometrijum poboljšao znatno,sta god da sam cinila..Odlucila je da prekinemo pa da pokusamo od sledećeg ciklusa..Bas sam se smorila :-(


A ti?Jesi se usudila da radis test ili cekas betu?



Zao mi je mkgirl, ali i sama znas da je tako bolje.Meni ciklus u kome je sve islo traljavo nije uspeo, dok su dva koja su proticala normalno bila uspesna.

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 9:34:56   
lesli
Bubice, bese danas beta?Srecno!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 10:34:39   
bbubica
Mkgirl, slažem se sa Lesli, ovaj nije bio tvoj, ali sledeći ciklus sigurno hoće,nek se sve kockice slože.

Daa, ja izvadila krv, cekam rezultate, da prezivim I to, pa idemo dalje kakva god da je gdjica beta😊

_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 12:26:12   
mkgirl
Da lesli,znam da si rekla i sama da bi prekidala kad vidi da endometrijum nije dobar.Ne znam zasto je meni produzavala...Nema veze,brzo ce i pocetak novog ciklusa,a tad mozda pokusamo iz spontanog,sto bih ja iskreno vise i volela.


Bbubica drzim pesnice da nam javis uskoro lepe vesti :-)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 14:14:26   
bbubica
Nažalost, ni ovaj put nista, beta negativna😔



_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 15:02:05   
mkgirl
Bas mi je zao :-


Glavu gore,mora da uspe u narednom ciklusu

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 21:42:45   
lesli
Bubice, bas mi je zao. 😔
Imate li jos embriona ili moras u novi postupak?

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 21:49:36   
bbubica
Nemam vise, malo sam razočarana, od tri feta, samo jedan uspešan. Čini mi se da sam više ocekivala od dr Goce. Ne želim da zvučim nezahvalno, ali nekako sam od početka verovala da bar 2 budu uspešna.

Tako da, svakako imam u planu novi postupak, necu odustati od drugog deteta, ali ovaj put preko fonda. 

_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Klinika Ivanović
13.2.2021 22:16:20   
lesli
Bubice, koliko su dugo bili zamrznuti preostali embrioni?

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here