|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubav za jednu noć
13.10.2011 11:13:26   
bebać
Imala, i više ih pamtim,nego sa nekima što sam se vodala za ručicuuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ljubav za jednu noć
13.10.2011 11:19:22   
Anoniman
Moja svaka "ljubav" za jednu noć se uvek pretvarala u još po koju, pa evo i u brak user posted image Dakle, nisam imala ovakvo iskustvo...

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ljubav za jednu noć
28.10.2011 19:32:01   
Meisje
Nema nista sladje! Mada,sto kaze n i n a,ako je lepo uvek to bude vise puta. Meni je posebno slatko ako je u pitanju neki kolega ili poslovni klijent pa spontano nesto desi i posle morate da kulirate,hehehe

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ljubav za jednu noć
28.10.2011 19:47:15   
Ivanka 75
Ljubav za jednu noć

S osmehom je se sećam.....user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ljubav za jednu noć
29.10.2011 10:59:54   
foursome
Da, ali ne bi se to moglo nazvati ljubavlju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ljubav za jednu noć
31.10.2011 21:35:11   
limunada
Samo jednom,najlepse,nezaborvljeno user posted image i ne kajem seuser posted image

(odgovor članu foursome)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 1:02:03   
beboni
Nisam imala takvo iskustvo...i ja sam od onih koja je zavrsila u braku sa prvim....nekada mi je mozda duboko u sebi i zao sto nisam jos ,,prozivela,user posted image ,i sto nisam imala takve dogadjajeuser posted image ... mada opet kad razmislimuser posted image ne bih ja to mogla,jednostavno ne bih to bila ja...to je jace od mene,ne bih mogla,takva sam sta cu...Sad da li je to dobro ili nije...

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 1:18:14   
anuksunamun
xuxuxuuxuxu ljubav :):)user posted image imala sam istrazivacki period..nicega mi nije zao ,osim bivseg muza...njega bih zaobisla u svakom smislu....da je meni sadasnji muz bio prvi ljubavnik,udala bih se za njega...ovako prozivela sam bas dosta u svakom smislu...i ne zalim ni za cim ni sekunde jedne...100 posto sam sigurna da je on pravi...ne bih imala nista protiv ni da je jedini....

(odgovor članu beboni)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 1:32:16   
milia
IZVORNA PORUKA: bebać

Imala, i više ih pamtim,nego sa nekima što sam se vodala za ručicuuser posted image


Haha, lepo si rekla.
Avanture da, ali bas jedna noc - ne, iako je valjda to bio plan. Zato sto smo se obicno opet vracali po jos. user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 4:19:28   
vukosava
Ja takve akcije ne bi zvala ljubav, nego seks za jednu noc a mozda i nekad dan, poslepodne, sumrak, jutro user posted image .

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 9:53:32   
bebać
Ja sam imala jednu one night stand, sad će u 18.novembra 5 godina od toga, i rado se sjetimuser posted image

Sram da me budeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 12:34:59   
smeško
Nop!user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 12:37:22   
jabudic
Nista...
Greota user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 14.11.2011 12:40:38 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 15:53:34   
bebać

IZVORNA PORUKA: minavb

Neke se stvari prosto dese, i prosto treba da se dese. Da ne filozofiram previse, u mom slucaju je uvek bilo emocija u ovim situacijama,  nekako je bilo bolje sto su ostali samo ljubav za jednu noc. Tako se te emocije nisu izlizale i pretvroile u nesto drugo, vec je ostalo ono vecno golicanje "sta bi bilo...". Zamalo i mm da upadne u tu pricu, ali nekako mi je intuicija govorila da treba da mu pozelim "laku noc" i da odem kuci da razmisljam o njemu. Tako sam uradila i evo, sad mu perem gace.user posted image


mina ovo kao da su moje riječi, isto mi se desilo,identičnouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 21:53:29   
Vika
Ja sam takođe zaljubljive prirode user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 22:00:01   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jabudic

Nista...
Greota user posted image



vrlo sam jako puno mnogo razocaranauser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ljubav za jednu noć
14.11.2011 22:03:26   
limunada
Da dodam da sam i ja zaljubljive prirode,strasnooo,toliko sam se zacopala u tog muskarca a samo jednom bila snjim,mozda to i nije bila zaljubljenost vec samo pozuda,neznam al bas mi se svideo,daleko je zato i nismo ostali zajedno i zato je bila jedna noc user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ljubav za jednu noć
22.11.2011 14:11:54   
Anoniman
Moja ljubav za jednu noc je danas domacin u DODJI NA VECERU. Joj, bas sam se bila zacopala u njega user posted image Pobegla sam od njega glavom bez obzira. A tako mi je bilo lepoooo.
Ucinio je da se osecam kao princeza..joooooooj. Jos sada moram da ga gledam na Tv cele nedelje. A gledam i reprizu user posted image

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ljubav za jednu noć
22.11.2011 14:17:07   
minavb
Ih bre anonimna, šta se kriješ koji đavo?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ljubav za jednu noć
22.11.2011 14:19:09   
zoća
pa Mina mistična je tema....user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ljubav za jednu noć
22.11.2011 14:23:23   
minavb
A ti li si zoćouser posted image
Mistična? Mislim da nisi ubola pravu reč. U svakom slučaju ne razumem anonimnost u ovoj temi. Ajd da je tema " ja sam u šemi sa mužem te i te forumašice" pa da se krijemo, ali ovo je nešto sasvim drugo. Sve i da vam muževi gledaju, ovo je Past Tense, prošlo vreme.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ljubav za jednu noć
22.11.2011 14:25:11   
zoća
za prošla vremenauser posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ljubav za jednu noć
22.11.2011 14:58:58   
bebać
Ja gdje god maknem, ono bibi od ovog jednog bivšeg, neki dan sam se isfurala, zinula u auto,kad ono stari mu vozi...još će ispast zagledam matorceuser posted image user posted image ...a i on gleda iz auta, ON, ne stari muuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ljubav za jednu noć
22.11.2011 15:23:10   
bratzz
Evo i ja sam bila radoznala da vidim tog fatalnog coveka i evo gledam emisiju. user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ljubav za jednu noć
22.11.2011 16:41:55   
minavb
Idite u persun, sad moram da odem na sajt da vidim ko je taj.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here