|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
18.7.2015 18:57:41   
mila83
Ja imam tu srecu da su nam i jedni i drugi baba i deda zainteresovani i da uzivaju sa svojim unucima,svako na svoj nacin.A onda i mi uzivamo kada vidimo koliko su oni srecni..i ovi nasi mali, ai i bake i dekeuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
18.7.2015 23:51:53   
Mariya
Moj deda sa mamine strane me je obozavao,ja sam mu prva unuka i stalno ke govborio da mene voli nnajviše od svih.i ja sam njega obožavala,u osnovnoj sam sve sastave sam pisala o njemu.
deda sa tatine strane je bio onako...njima je bio bitan samo unuk,samo muško.
i taj deda sa mamine strane je sve radio za mene,svuda me vodio,svašta mi kupovao nas dvoje smo živeli na salašu kad se mama porodila,znači kupao me,hranio,uspavljivao. A ono gov
no od mog oca u životu nije video svoje unuke.

< Poruku je uredio Mariya -- 18.7.2015 23:58:47 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
19.7.2015 0:13:06   
mila83
Mariyauser posted image Bolje i tako nego da ste ti i mama morale trpeti svasta od njega...ili da te sada povredjuje a i tvoju decu svojim ponasanjem...znam da te boli,imala sam i ja nekih slicnih iskustava ali se resilo nekako,a mislila sam nikad nece. user posted image Moras i ti to pustiti od sebe.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
19.7.2015 10:34:25   
vikiveki
Mariya ,što je rekla Mila,bolje i tako nego da si kroz detinjstvo doživljavala scene svađa između roditelja.Jeste da si odrastala bez oca,ali i to je bolje nego sa ocem koji maltretira sve oko sebe.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
22.7.2015 18:46:36   
Mariya
Eh, žene, nažalost nažalost odrastala sam sa njimuser posted image Ali sam pomislila da, kad je već bio odvratno loš otac, možda mu dođe iz du*eta u glavu pa bude malo bolji deda ali ništa od toga. Žao mi je što sam ja imala najboljeg dedu na svetu, a moje devojčice to neće imati. Imala sam sjajne doživljaje u detinjstvu zahvaljujući njemu, i one bi mogle ali eto...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
22.7.2015 19:49:12   
jovana jojo
Mi imamo divne dede, i mog tatu i svekra koji je prosvetni radnik.Inače ovih dana se spremamo tj. J. se sprema da ide kod babe i dede koji su daleko i tamo će biti 7 dana,a onda dolazimo po nju.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
22.7.2015 22:28:06   
vikiveki
user posted image izgleda se svi spremamo u isto vreme da decu pošaljemo kod baba i dedauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
22.7.2015 23:08:20   
amdn
Mariya bzv sto si imala takvog tatu,al nemoj da guras decu gde ih nece, ti ces im pruziti sve sto nisi dobila od tate, a babe i dede neka ih,
a sa tatine strane kakvi su baka i deka?
moja mama je super, tata bas i nije neki deda da cuva unuka a sa strane mm babe nije bas neka al deda dobar, tako da moj sin kaze najvise voli moju mamu i dedu po ocuuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
22.7.2015 23:14:23   
jovana jojo
user posted image amdn ,znači kod tebe se sve to lepo poklopilo,voli dete i tvoje i roditelje tvoga muža.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
22.7.2015 23:19:09   
amdn
Jovana kaze on da bi da zivi sa mojom mamom i dedom od tate, ma cirkuzant pravi, dete samo iskreno, kaze ne volim drugu babu i drugog dedu,
a sto je najgore moja mama najstrozija a svekar najopustenijiuser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
22.7.2015 23:23:14   
jovana jojo
amdnuser posted image pa zna dete ,ta kombinacija strogoće i opuštenosti mu izgleda odgovara

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: baba i deda u udaljenom gradu/zemlji
7.12.2015 19:26:07   
bojana92
Roditelji su mi razvedeni,tata zivi u istom mestu gde i mi,pa decu gleda kad pozeli.Ako mi ne mozemo doci kod njega,on dodje kod nas.A mama je udaljena 50 km od nas.:( Ne vidjamo je tako cesto,mozda dva puta mesecno.Kad odemo kod nje budemo par sati i kuci.Tako i ona kad dodje kod nas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Šta vreme detetovog odlaska u krevet govor...
Pročitajte zabavne pretpostavke o tome, šta vreme kada tvoje dete ide na spavanje, govori o tebi kao roditelju.
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here