|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 0:59:28   
veselicaa
Ja i dalje sve igracke stavljam u one korpe za ves,ove sam kupila jos kad mi je A bila beba,kvalitetne su lepe,izdrzljive,kao male moje cerkice su sedele u njima i jos uvek su kao nove.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 1:00:51   
vikiveki
meni korpe za veš nisu dovoljne,na spratu nam je kao u nekoj prodavnici igračaka,sve puno sa igračkama

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 1:04:55   
veselicaa
Hhaha,meni oba troseda i fotelja puni sa igrackama,tu u dnevnoj imam tri korpe pune,onda u ormanu gde treba da stoji posteljina stoje kese sa igrackama i jos kod svekrve imam nekoliko korpi.Ovo po frizideru,zamrzivacu i u kupatilu sto stoji ne brojimuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 1:09:13   
lesica
Ja sam resila stvar tako sto sam kupila onu veliku plasticnu komodu sa dubokim fiokama. Ukrasile je L i ja sa stikerima, sve je fino i tematski slozeno, pa kad stogod zatreba Lenku samo odvadi fioku. I pored toga, kocke, dinosaurusi i odtsle tricarije tog tipa su u sopstvenim kutijama ispod njenog kreveta-dostupne a slozene.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 1:12:05   
vikiveki
Ja stvarno ne znam kako da rešim taj problem sa odlaganjem igračaka,jer ih ima puno, i ja taman sve rasporedim i ostavim, ao nda dođe neko od dece da nađe nešto i sve rasturi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 1:12:27   
veselicaa
Ne znam da li mislimo na iste plasticne fioke ali imam i ja dve takve i isto su nam ukrasene stikerima ali u njima drzim odecu koje A.i S.nose svaki dan,carapice i ostalu odecu koju stalno koriste.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 9:52:06   
vikiveki
Lesice,Veselice ako vam nije problem slikajte te vaše plASTIČNE KOMODE DA VIDIM NA ŠTA MISLITE...MOŽDA JE TO REŠENJE MOJIH PROBLEMA SA ODLAGANJEM IGRAČAKAuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 9:53:30   
vikiveki
Greškom pritisla velika slova,a ne mogu sada ponovo da kucam,izvinjavam seuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 11:16:16   
veselicaa
Veki slikacu kasnije i postavicu sliku da vidis.Ima ih u svim prodavnicama sa plastikom negde su oko 10 e.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 11:55:40   
mila83
I ja sam bas nedavno gledala te plasticne komodice sa fiokama,i jeste cena od 900 do 1200 dinara,bas sam planirala da uzmem da lepo sortiramo te sitnije igracke,dok ove krupnije i dalje drzim u kutijama ,neke kutije mogu i ispod kreveta.To je super sto je Lesica uradila.
Kad su bili mladji,imala sam tu komodicu ali se posle dve godine rastavila sva od preterane upotrebe,a i klinci su jos kao mali znali da izvuku fioku i sednu u nju user posted image pa s eigraju.
Veselice,te korpice za ves su jos mozda i najizdrzljivije..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 15:21:02   
vikiveki
Ajde neka neko ubaci sliku tih plastičnih komodica

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 16:01:31   
bojana92
ja sam deci kupila plasticn kutiju sa poklopcem z aodlaganje igracaka.Ima i tockice,super je..:)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 16:53:50   
mila83
KLIK valjda sam dobro stavila,kad se otvori treba da izadje fotka sa komodom..ja sam imala tu vecu belu

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 16:55:56   
mila83
Da ,dobro sam user posted image ima i sirokih i uskih fioka,kako kome odgovara.treba samo obratiti paznju na kvalitet plastike.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 16:57:46   
veselicaa
E da Viki ja imam takve kao sto je Mila stavila,jednu roze u jednu ljubicastu.A za kvalitet,pa sve su skoro iste nema puno razlike.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 17:08:35   
bojana92
Imam i ja takvu, samo sto je drzim u Kupatilu. :-D

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 17:11:56   
veselicaa
Bojana zene ih drze i u kupatilu,moja zaova je tamo drzi,ja stavljam odecu u njima,neko igracke ma multifuncionalne su user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 17:19:17   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: mila83

KLIK valjda sam dobro stavila,kad se otvori treba da izadje fotka sa komodom..ja sam imala tu vecu belu


Ja imam ovakvu veliku, za odlaganje igračaka, samo što je šarena, tj svaka fioka je u drugoj boji. U dečjoj sobi se super uklopila i odlična je stvar. Svaka fioka je za drugačiju vrstu igračaka, pa N sama sortira na kraju dana. I nije skupa.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 18:10:18   
veselicaa
Moracu i ja da pocnem da ih koristim za igracke,vidim da se svi slazu da su bas dobre za organizovanje,a i velike su pa dosta toga stane unutra.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 19:12:18   
mila83
Da,pogotovo te siroke velike fioke.I stvarno sto kaze Buba Mira,moze svaka fioka u drugoj boji,ili mozda ,bar ja tako planiram,obeleziti nekim stikerom sta u kojoj fioci stoji.Bas cu vam postaviti sliku kada to uradimo,stvarno bi trebalo da je kupim.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 19:18:36   
vikiveki
Ja takve komode imam već ali u njima držim čarape,nas 5 ,taman za svakog po jedna fioka za čarape...nije mi palo na pamet da isto takvu komodu mogu kupiti i za igračke i sve ih lepo sortiratiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 19:21:53   
Mariya

IZVORNA PORUKA: veselica

Ja i dalje sve igracke stavljam u one korpe za ves,ove sam kupila jos kad mi je A bila beba,kvalitetne su lepe,izdrzljive,kao male moje cerkice su sedele u njima i jos uvek su kao nove.



Hehehe, Veselice, misliš ovako:
user posted image

I mi koristimo korpu za veš, a imam i one velike plastične kutije sa poklopcem. Igračke koje su prerasle, ne igraju se sa njima ili ih imaju nekoliko sličnih su u džaku na tavanu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 19:22:40   
mila83
Ja sam kao srednjoskolac a i student najvise koristila takve fioke,pa cak mi je ta jedna i ostala za decu. Vidis,to za sortiranje carapa ti uopste nije losa ideja, i nas je petoro user posted image i to bi mi bas pomoglo !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 19:24:56   
mila83
Mariya,sad videh tvoju poruku user posted image Medenjaci mali ! Da,te korpice..jao to su i moji radili ! I sad Teodoru stavljam u kadicu,natrpam igrackice i uzivauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 19:27:38   
vikiveki
Marya, moji su igrajući se tako sa korpama od veša pokidali do sada već tri korpe za veš user posted image odmah sam se setila čim sam videla tvoju sliku

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here