|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
13.10.2018 11:58:29   
Krofnicam
Evo najsvezijeg iskustva, mog licno. 😁Svima ali svima od srca preporucujem da radite sa anestezijom ukoliko imate mogucnosti jer je bol uzasna! Tacno je da traje kratko ali znate kad je bol neizdrziva mnogo je i 10 sekundi a ne 10 minuta.Imala sam osecaj da ce mi otpasti i materica i ledja i jajnici i jajovodi i da cu se raspasti cela od bolova.Moram da kazem da je meni materica zavaljena pa je moguce da su mi i zbog toga bolovi mnogo jaci.Da sam znala da to ovoliko boli u zivotu ne bih oristala bez anestezije.Kazu bolovi ko menstrualni, aha kako da ne.Meni su menstruacije vec 20 godina bolne svakog meseca, ovo nije ni blizu tog bola. ☹️

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
13.10.2018 20:50:49   
Maraj
Krofnice, sta dalje? Kakav je nalaz?

(odgovor članu Krofnicam)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
14.10.2018 0:04:38   
Krofnicam
Videcemo, po rezultat idem u ponedeljak pa javljam. 😁

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
14.10.2018 14:05:29   
Maraj
Nisu ti odmah rekli? Bas cudno. Ja sam odmah znala. Sta se ceka?!?!

(odgovor članu Krofnicam)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
14.10.2018 16:15:59   
Krofnicam
Doktorka je prezauzeta🙄 i nije stigla da pogleda snimak detaljno. Rekla je da na brzinu bacila pogled ali da ipak dodjemo u ponedeljak kada ce nam raditi i ultrazvuk(nas 3 je bilo) i da do tada pijemo antibiotik koji smo dobili u bolnici. E sada mene interesuje, oni ce nam dati taj snimak jel tako? I to ostaje kod nas?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
14.10.2018 18:15:59   
nata11
Naravno dobijate snimak i izvestaj doktora.

_____________________________





(odgovor članu Krofnicam)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
14.10.2018 20:14:19   
Krofnicam
Hvala na odgovoru. 🤗

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
14.10.2018 20:39:21   
Maraj
Da da. Dobijes snimak (skoro sam ga bacila)
Meni su odmah rekli stanje. Cim sam se probudila (ja sam u anesteziji radila)

(odgovor članu Krofnicam)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
14.10.2018 20:44:44   
Krofnicam
Ako nije tajna, kakvi su bili rezultati? Da li je pomogao hsg, posto sam cula da je kao posle njega velika sansa da zabebimo? ☺️

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
15.10.2018 8:12:15   
nata11
Meni su bili prohodni ali veoma dugi i vijugavi. Meni licno nije doneo T.

_____________________________





(odgovor članu Krofnicam)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
15.10.2018 8:21:56   
vojvodjanka87
Meni nisu uspeli da produvaju ni jedan,tj jedan je delimicno prohodan ali nikakve vajde ,u anesteziji sam radila ,bukvalno kao da sam na kafu isla nikakve bolove ni nista posle nisam imala,najnormalnije se probudila i odma su mi rekli stanje ..

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
15.10.2018 10:20:13   
Krofnicam
Bolove nikakve nakon toga zaista nisam ni ja imala. Cim je iskljucila taj kontrast ili kako se kaze vec, kao da sam se tog momenta rodila ponovo.😁Eto koliko je individualno, neko kaze da je imao bolove par dana posle ali mene ni na sekund nista nije zabolelo ni malo. Normalno sam ustala, stajala, set_ala...dok je sledeca devojka imala nenormalne bolove kad je izasla iz sale, bilo joj je muka, mutio joj se vid pa su je ostavili da odlezi u jednoj od slobodnih soba.Eto, javljam danas kad saznam rezultat, ziva nisam. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
15.10.2018 17:58:47   
Krofnicam
Evo da javim, levi prohodan skroz, desni malo slabije propusta ali propusta. 😁Nema potrebe za laparoskpijom Bogu hvala.

(odgovor članu Krofnicam)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
15.10.2018 20:04:30   
Maraj
Super krofniceuser posted image

(odgovor članu Krofnicam)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.11.2018 20:46:48   
Zvoncicazana
Cao svima ! Jutros sam radila hsg u privatnoj poliklinici jer u drzavnoj bolnici ne radi aparat ! Sa anestezijom. Imala sam bolove kada Yam se probudila , kao jaki menstualni bolobi. Primila infuziju i diklofenak jer sam se onesvestila kad sam ustala 😄. Sad sam super. Rezultat dobar. Cekamo dalje razvoj sizuacije . Pozz za sve

(odgovor članu Krofnicam)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
11.11.2018 7:58:33   
nata11
Drzim palceve. 🤛 Javi rezultate.

_____________________________





(odgovor članu Zvoncicazana)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
11.11.2018 9:10:28   
Zvoncicazana
hocu. user posted image , doktrka mi je rekla da odmah mogu imati odnose . i da uzmem inofolic. ako nista ne bude kroz mesec dva da se javim da radimo stimulaciju .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
5.12.2018 11:14:27   
Marina2309
Pozdrav, imali nekoga na forumu, ko mozda moze da mi pomogne sa iskustvom posle hsg.. tačnije,radila sam ga 10tog prošlog meseca,sve mi zapušeno bilo,pa sam msm 15tog opet isla,kazi odpusili levi,matericu dok desni bi trebala sad 15tog da idem. Medjutim,ja sam po mens,kalendaru trebala dobiti prekjuče..i ništa, a uvek mi bio tačan u dan. Test negativan, doktorka kaze da kasnjenje nema veze sa intervencijom. Pa da vcrs vadim i krv... 🤔 nemam bolove,nista,sve ok... a neznam sta je.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
5.12.2018 12:38:09   
jess021
I ja mislis da hsg nema nikakve veze sa kasnjenjem, sacekaj jos koji dan pa eventualno odradi uz.
Mene zanima kako oni to otpusavaju jajovode?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Marina2309)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
7.12.2018 10:18:31   
nata11
Marina ako sam razumela ti ides na 3 hsg zaredom?To je nesto novo. Vecina zena ide na hsg 1 u zivotu. 

_____________________________





(odgovor članu Marina2309)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
7.12.2018 11:07:14   
jess021
Nato, zato sam i ja pitala kako to otpusavaju jajovode? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
7.12.2018 11:22:56   
Maraj
Ako su priraslice u jajovodima one se "otklone" od 1 hsg-a. I ja prvi put cujem da neko ide na vise od jednog hsg-a. Ako su toliko neprohodni ide se na laparaskopiju(ako mogu da se otklone te priraslice) ako ne mogu se samo i podvezati.
Al da ti ides na 3 hsg-a...to prvi put cujem...
Jel ti to ides privatno i placas?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
3.6.2019 22:38:22   
Cekalica03
Pozdrav svima,evo i ja bila na Hsg,znam da se ide jednom ,e sad mozda je nesto novo sto neznamo ...Mene interesuje neka sa iskustvom da mi posalje a da joj je pomogao Hsg? 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
5.7.2019 10:46:03   
Nada8
Gde ste radili HSG? 

(odgovor članu Cekalica03)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
5.7.2019 12:40:17   
Cekalica03
Privatno u Leskovcu

(odgovor članu Nada8)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here