|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:36:49   
liliana
Odo ja na FB da igram Slagalicu. Zovite me kad bude to iznenađenje i posluženje!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2576
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:37:04   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Trcosava

user posted image


Mod, nemaaaaaaaaa - bosanke sve apile user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2577
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:38:56   
Sanja90
E tako konacno sam jelauser posted image user posted image user posted image uh ljudi...sad cu malo da odmaram prste,pogotovo kaziprst koji je bio na misuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2578
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:40:02   
Anoniman
zene koje imaju sitnu decu i bile ovoliko aktivne ovde su heroji user posted image Ja nemam snage ni sebe da operem i nahranim. Sendvic je moj maximum za danas. Tusiranje i u krevet user posted image

(odgovor članu jovana13)
  Direktna veza do poruke: 2579
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:44:31   
Dada81

IZVORNA PORUKA: bebi13

zene koje imaju sitnu decu i bile ovoliko aktivne ovde su heroji user posted image Ja nemam snage ni sebe da operem i nahranim. Sendvic je moj maximum za danas. Tusiranje i u krevet user posted image

bebi user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2580
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:45:04   
Sandricak
e da je ovog takmicenja bilo kada sam bila trudna bila bih prva....

tada sam samo odmarala, a sad i rucak i marko i vecera i dorucak i kuca i sve ostalo....a aaaa...

bicu ja trudna ponovo da znate pa da opet nesto organizujete user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2581
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:46:18   
jovana13

IZVORNA PORUKA: bebi13

zene koje imaju sitnu decu i bile ovoliko aktivne ovde su heroji user posted image Ja nemam snage ni sebe da operem i nahranim. Sendvic je moj maximum za danas. Tusiranje i u krevet user posted image

moji jesu mali po starosti al nisu sitniii user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2582
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:47:24   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Pretty78

sva sreca pa nemam kera, inace bi crko za ovih 5 dana.....a deca Bogu hvala izdrzljiva samo su malo ubledela user posted image user posted image

koja si ti legenda sto bi rekli user posted image volela bih da sam vise doprinela,ali sam dala sve od sebe pored ovog starog komp-a momackog ,od muzauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 2583
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:47:56   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Sandricak

e da je ovog takmicenja bilo kada sam bila trudna bila bih prva....

tada sam samo odmarala, a sad i rucak i marko i vecera i dorucak i kuca i sve ostalo....a aaaa...

bicu ja trudna ponovo da znate pa da opet nesto organizujete user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 2584
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:50:14   
Leax

IZVORNA PORUKA: Sandricak

e da je ovog takmicenja bilo kada sam bila trudna bila bih prva....

tada sam samo odmarala, a sad i rucak i marko i vecera i dorucak i kuca i sve ostalo....a aaaa...

bicu ja trudna ponovo da znate pa da opet nesto organizujete user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
e bas ovako sa malim bebanom je malo teze ali sva sreca sto jos nezna da prica verovatno bi rekao tati da je mamika-sizika user posted image user posted image



_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 2585
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:54:37   
sneza24

IZVORNA PORUKA: jovana13


IZVORNA PORUKA: bebi13

zene koje imaju sitnu decu i bile ovoliko aktivne ovde su heroji user posted image Ja nemam snage ni sebe da operem i nahranim. Sendvic je moj maximum za danas. Tusiranje i u krevet user posted image

moji jesu mali po starosti al nisu sitniii user posted image user posted image user posted image

i moji isto user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 2586
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 16:58:20   
maksmin
user posted image stigla, jos malo se druzimo pa odoh u "kancelariju", gomila za peglanje narasla do plafona, ostalo je mm sredio user posted image !!! Nece da klikce kao dadin, al bar hoce da umoci ruke u sudoperu!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 2587
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:04:04   
daca77

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: daca77

A meni nesto nije jasno...danas sam bas prikupila dosta stabala, tacno 579, a i dalje sam na 11.mestu, a na prva 3 su cure koje imaju manje od mene...Kako se ovo tumaci?


Osvojila si juča nagradu, pa danas nemaš prava na dnevnu nagradu (zato te i nema na tabeli) već se boriš za ukupne bodove u sakupljanju stabala:

KLIK

A joj...a ja za to nisam znala...a bas sam se danas potrudila da sto vise navatam stabala.user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2588
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:11:50   
Dada81

IZVORNA PORUKA: viking RR

Nedostajaće mi moje drvo user posted image


Ja sve nesto trazim..kao da sam negde posla,kao da sam nesto htela.. user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2589
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:14:00   
Modessty
DACO nema poruke!
DOlazi mi muž. Odjavljujem se do večeras.... ili sutra

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2590
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:14:42   
Dada81

IZVORNA PORUKA: maksmin

user posted image stigla, jos malo se druzimo pa odoh u "kancelariju", gomila za peglanje narasla do plafona, ostalo je mm sredio user posted image !!! Nece da klikce kao dadin, al bar hoce da umoci ruke u sudoperu!


Maksimin,moj hoce i da umace i da klikce user posted image user posted image
Joj,boze,sta mi je ,poludela sam od preforsiranosti...Tako ja kad pocnem,treba mi da se zahuktam,ali kad krenem mogu danima ...user posted image ,opet ja

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 2591
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:16:21   
Dada81
Pretty ,Trco ,Lilliana,morala sam vase postove citati i mm ,da se ne smejem na glas samauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2592
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:18:37   
maksmin
haahhaha, blago tebi, ovaj moj od kompa koristi samo novine na netu ujutru, livescore, eventualno stream za neku utakmicu, ostalo ga ne interesuje!!!
Meni je najteze da pocnem, ali zato kad uhvatim zalet, ne stajem. Tako je bilo i sa ovim takmicenjem, 3 dana sam gledala o cemu se radi, a onda pocela preksinoc i evo jos ne stajem..

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2593
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:19:22   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: Dada81

Pretty ,Trco ,Lilliana,morala sam vase postove citati i mm ,da se ne smejem na glas samauser posted image


pa sto si mu citala bezveze...sinoc kad me punio sve sam mu to sama rekla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2594
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:23:06   
adulence
zene svaka cast....nasa rr je najbolja ibez pobede....mada ja se i osecam kao pobednik..

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 2595
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:40:01   
pandina
Sad sam usla u kucu.

Devojke, stvarno svaka cast, herojski smo se borile, nema sta. Cestitam i pobednicama, zasluzile suuser posted image .

Ja sam mrtva pala, legla sam u pet, a ustala u osam. Dete me se uzelelo, jos malo pa me ne prepoznaje user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2596
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:40:07   
liliana

IZVORNA PORUKA: Dada81

Pretty ,Trco ,Lilliana,morala sam vase postove citati i mm ,da se ne smejem na glas samauser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2597
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:51:35   
salle
kako je dosadno kada nema drveca user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2598
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 17:59:59   
Maraj
drage, samo da vasuser posted image ja sad dosla s posla. Moram se malo posvetiti i m nikad ga nisam ovoliko zapostavila kao ovih dana user posted image

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 2599
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
15.3.2013 18:04:41   
dunja RR
IZNENAĐENJEEEEEEEEEEEEE KLIK


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here