|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.12.2013 12:19:28   
PalcicaBg
Bebanice cekamo da javis kako je prosla aspiracija... user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.12.2013 15:04:25   
Bebana17
Drugarice moje, preživeh i ovo, i to vrlo lako moram priznati, zahvaljujući osoblju odeljenja za vto u Valjevu. Sve je prošlo brzo i ekspeditivno, sad ostaje na onom odgore da malo pripomogne da embriončići budu dobri user posted image
Prikupljeno je 16 jajnih ćelija, naravno, nisu sve zrele (jer folikuli nisu ujednačeno rasli), ali biće tu za rad dovoljno, a muževljev uzorak je prvobitno bio dobar, ali nakon obrade je ostalo svega oko 1.000.000 spermatozoida, pa će ići na ISCI postupak, a običan IVF će pokušati na svega 2-3 ćelije (da ne reskiraju previše).
Posle aspiracije me malo boleo stomak, ali sada je sve ok (pomalo žigne, ali ništa strašno). Sve sestrice, doktor, embriolog, anesteziolog, svi su zaista ljubazni i prijatni, brzi da nisam ni osetila frku oko aspiracije.
I, sad čekamo da nas zovu na embriotransfer tj. nadamo se da će biti embriona za transfer (a ako Bog pripomogne i za zamrzavanje user posted image ).
Sve vas ljubim i grlim, i šaljem user posted image user posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.12.2013 15:19:30   
tamaricapn
Bebanice user posted image imace tu lepih embrioncica i eto tebe u novogodisnjoj noci sauser posted image puno srece ti zelim

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.12.2013 15:34:55   
PalcicaBg
Bebanice drago mi je da je sve proslo kako treba.Ne sekiraj se,ima tu materijala za rad,bice to sve ok,za par dana bices ti nama trudnica user posted image Kad ti javljaju koliko se oplodilo?

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.12.2013 15:52:53   
Lilu KV
Bebana bas mi je drago da je sve proslo okuser posted image user posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.12.2013 17:04:41   
Bebana17
Palčice, ne javljaju koliko se ćelija oplodilo, već samo jave kada treba da dođeš na transfer (jedan dan jave da se pojaviš sledeći dan na transferu). Na transferu čuješ koliko se oplodilo i da li pretpostavljaju da će biti nešto za zamrzavanje.

Hvala svima na lepim željama i podršci user posted image

(odgovor članu Lilu KV)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.12.2013 23:07:36   
Skijasica
Bebana,

da se i ja oglasim. i meni je drago da je sve proslo ok. Sada se samo opusti, kako rece onaj nas psiholog, slusaj muziku i radi samo ono sto ti se radi. Bice sve ok. Navijamo za tebe, da nam od tebe, svima lepo zapocne nova godina. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.12.2013 14:39:58   
Bebana17
Zvala me sestra Bilja (jedno divno biće) da mi kaže da dođem u nedelju u devet ujutru, pa se nadam da će ako embrioni opstanu tada da bude transfer user posted image
Mnogo sam uzbuđena, ali nemam vremena da o tome razmišljam, mužu je danas rođendan, pa mu spremam kolačiće i spremam kuću.
Znam da smo tek na pola puta, ali nadam se, jako...
Brine me što još uvek pomalo krvarim od aspiracije, nadam se da će prestati ubrzo i to.
Sve vas ljubim i pozdravljam!

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.12.2013 17:17:15   
PalcicaBg
user posted image Bebanice i ja sam tako uzbudjena zbog tebe i zelim ti od sveg srca da uspe.
Jeste sestra Bilja divno stvorenje user posted image
Srecan muzicu rodjendan,lepo proslavite i sledece godine da slavite sa minimum jednim clanom vise... user posted image
A to za krvarenje sam citala da je normalno ako nije u nekim vecim kolicinama.Sto nisi pitala sestru kad te zvala?

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.12.2013 17:20:58   
daca77
Bebana mislim na tebe i navijam jakoouser posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.12.2013 17:36:51   
dunja RR
Srećno generacijo! user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Bebana17

Zvala me sestra Bilja (jedno divno biće) da mi kaže da dođem u nedelju u devet ujutru, pa se nadam da će ako embrioni opstanu tada da bude transfer user posted image
Mnogo sam uzbuđena, ali nemam vremena da o tome razmišljam, mužu je danas rođendan, pa mu spremam kolačiće i spremam kuću.
Znam da smo tek na pola puta, ali nadam se, jako...
Brine me što još uvek pomalo krvarim od aspiracije, nadam se da će prestati ubrzo i to.
Sve vas ljubim i pozdravljam!



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.12.2013 17:53:17   
Skijasica
Srecno Bebana! user posted image


A, meni je danas prestala svaka nada da mozda ostanemo trudni i pre VTO. Vestica user posted image je poranila 4 dana. Nikada do sada nisam dobila tako rano, tj. nikada pre 28. dana.
Od sutra krecem sa kontracepcijom i novim pobedama!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.12.2013 17:55:06   
dunja RR
Skijasice, srecno i navijamo

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
13.12.2013 19:01:13   
Skijasica

Hvala, Dunja! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 19:45:36   
Skijasica
Drage moje,

pocela sam danas da pijem Microgynon, 2. dc. Moze li mi neka reci kada treba da stane krvarenje? Nisam nikada u zivotu pila nista za kontracepciju. Doktor mi rece ako krvarim i dalje da uzmem 2 odjednom dok ne stane, pa da se vratim na jednu, ali ne znam kada treba da stane? user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 20:38:30   
PalcicaBg
Koliko sam ja razumela dr dve treba da uzmemo ako se pojavi krvarenje u toku uzimanja.Nemoj me drzati za rec,ja sam ga tako razumela.

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 20:48:28   
Skijasica
Palcice,

ti si u pravu. I moj mm kaze da je dr tako rekao. Nego me zanima kada treba da stane od pocetka uzimanja?

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 21:21:44   
PalcicaBg
Mislim da to nema veze sa trajanjem menstr.traje ti kao i obicno,pogotovo sto ti je prvi mesec uzimanja.Ja sam pocela da pijem 5og dana ciklusa,uopste nije uticalo na krvarenje,kao i obicno 5,6,7mi dan onako braonkasto po malo.Kada je sledece javljanje?

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 21:41:48   
Štetica
Skijasice trebalo bi da ti bude normalan ciklus,kao i svaki sto ti traje. Moze da se desi da bude dan-dva duzi ili kraci i to je to. A dve tablete pijes samo u slucaju da se javi vanmenstrualno krvarenje u toku ciklusa. Ako ih nisi zvala da im javis da si krenula sa kontracepcijom,nazovi u ponedeljak,da bi ti napravili semu. A i pitaj sestru sve sto ti nije jasno.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 21:44:31   
Skijasica
Hvala Palcice,

danas kada sam zvala rekli su da ce nas pozvati. Nista precizno ne znam.
Kada ti ides?

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 21:52:23   
Štetica
Skijasice javi ce ti u toku sledece nedelje,do kada pijes mikroginon i kada da se javis.
Sta su ti rekli dug ili kratak protokol?
E i da znas da ti nije fora sto si dobila ranije,taman sam imala u planu da se druzimo u Va,jer smo trebale isti dan da dobijemo.:-P

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 21:58:47   
Skijasica
Stetice,

znas da mi je to prvo palo na pamet. user posted image poranila vestica. Mala je razlika u danima, mozda cu piti ta 4 dana duze, pa opet budemo zajedno. user posted image

Kako li nam je Bebanica?

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 22:00:57   
Skijasica
Stetice,
zaboravih da napisem, sestra mi je rekla da sam na dugom.

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 22:03:26   
Štetica
E pa nema je da se javi,neznam nista. Njoj je sutra transfer u 9h,tako da drzimo fige da bude puno lepih embriona.
Pa moze da se desi i da budemo zajedno,ali i ako nebudemo mala je razlika u danima tako da cemo se sigurno sresti. Mada i meni nesto mulja po stomaku tako da me nece iznenaditi ako i stigne ranije,prosli put je bila na 25dc.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 22:09:15   
Štetica
I kod mene je dug protokol.Prosli put sam bila na kratkom pa je na kraju bio ultra-kratak jer su folikuli rasli jako brzo,9dc mi je bila aspiracija a 11dc transfer.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here