|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2018 6:45:12   
Misha i Ljisha
Ne znam sta bih rekla zenama ovde. Dva puta sam treci dan nakon odnosa znala da sam trudna. Prvi put sam radila 6 testova i svaki je pokazao negativno tel sedmi je pokazao dve crte. Drugi put sam sacekala da mi kasni jedan dan uradila test i pokazala se jedva jedva druga bleda crta. Otisla na UZ dr nije video trudnocu. Uradim betu a beta bila preko 500. Tako da nista nije nemoguce. Svaka zena poznaje svoje telo. Pri tom ja nemam mucnine niti bilo kakve JASNE simptome trudnoce.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2018 10:52:11   
IvanaSK RR
Meni su mucnine počele u petoj nedelji. Ovulacija mi je taj mesec bila kasnije pa mi je test pokazao dve crtice tek sa sest dana zakasnjenja mens.
U prvoj trudnoći mi je ovulacija bila tacna i test je pokazao dve crtice na dan ocekivane mens.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2018 14:36:22   
lesli
Ja sam ovog puta znala da sam trudna. U prvoj trudnoci(iz prirodnih radova) koja je bila missed sam bila ubedjena da cu dobiti, medjutim kada sam uradila test i videla user posted image shvatila sam gde je bila razlika izmedju PMSa i trudnoce.

Ovog puta nakon ET posle par dana krece baaaaas ucestalo mokrenje. Pisnem malo i onda opet kroz sat-sat i po vremena. Tada sam ustajala i po nekoliko puta u toku noci da idem u wc (sto mi se ni sad sa punih 30 nedelja ne desava). Sledeci jasan znak je bio ostar bol u jednoj tacki stomaka, mucnina, glavobolja i nesvestica bukvalno iz cista mira. I proslo je u roku od 30min kao da nista nije bilo. Sutradan sam uradila prvi baby rapid na kome se posle 5 min pojavila jedva vidljiva crtica. Test ponavljala i narednih dana i crta bila sve tamnija. 11. dan od transfera beta oko 120.
Sve to naravno propraceno laganim grcicima kao pred ciklus, ali da nije bilo piskanja, ovog bola i pojacanog apetita ne bih mogla reci da je uspelo.

Mucnine su krenule tek u nekoj 5/6. nedelji, onako stidljivo. Posle jedno nedelju-dve su bile u punom sjaju - miris utrogestana mi je izazivao nagon za povracanjem na metar od nosa user posted image

A ucestalo piskenje je pocelo da prestaje negde u 8./9. nedelji...

< Poruku je uredio lesli -- 20.7.2018 14:37:59 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2018 15:18:58   
lavica76
maslacak15 ..prolaktin mi je ok..282...mesecima sam radila na tome da se opustam...razne tehnike i reiki tretmani...i urodilo je plodm...sto i sama primecujem i osecam se bolje..user posted image .skoro smo se vratili sa odmora...nedavno smo radili i kvantnu analizu po kojoj ne postoji neki konkretan problem...koristim suplemente...pa iz svega navedenog imam razlog da se nadam najboljem...user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.7.2018 13:53:21   
mama ivane
Da se javim i ovde TRUDNA SAM 5 nedelja spavala bih po ceo dan i krsta me bole uzasno, al mojoj sreci nema krajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lavica76)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.7.2018 14:36:07   
Maslacak15
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.7.2018 14:57:15   
lavica76
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.7.2018 14:58:07   
lavica76
mama ivane divne vesti..cestitamuser posted image

(odgovor članu lavica76)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.7.2018 15:19:00   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: lavica76

mama ivane divne vesti..cestitamuser posted image



Hvala dragauser posted image

(odgovor članu lavica76)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.7.2018 15:23:17   
lesli
Cestitam user posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 10:04:59   
Ponoćna Ruža
Ćao svima, potrebna mi je vaša pomoć user posted image Dva meseca radimo na user posted image i neprestano lovim znake. Pre su mi ciklusi bili redovni, a poslednja 3 meseca su se malo produžili, pa nisam sigurna, ali po mojoj proceni sam ovulaciju najverovatnije imala oko 29.07. Pre dva dana me je počelo mučiti učestalo mokrenje, s tim da pri kaju mokrenja osećam kao bol, tj više kao neki pritisak u bešici i kraj, a imam osećaj kao da se nisam skroz ispraznila. Inače me ne boli, nema peckanja ni ništa slično. Ne znam da li to može biti znak ili samo neka upala/prehlada? Juče i jutros sam nakon brisanja na papiru videla po jedan jedva primetan krvav komadić, kao neki sitan kapilar. Interesuje me da li implantacijsko krvarenje može tako izgledati, s obzirom da bi mogla upravo ovih dana da se dešava implantacija? Od svega mi je najsumnjivije što sam poslednja dva dana neprestano gladna, a inače u pms-u uvek gubim apetit. Šta mislite, da li je moguće da je sve navedeno znak za user posted image ili samo umišljam? user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 10:20:48   
IvanaSK RR
Ako je ovulacija bila 29.07 po meni je to rano za znake trudnoce. Naravno, svaki organizam je razlicit. Najbolje bi bilo da odes da izvadis krv i resis dilemuuser posted image srecno!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 10:37:58   
Ponoćna Ruža
Prošlog meseca sam vadila krv pa mi je već bezveze da idem stalno, shvatiće da sam "malo" opterećena user posted image Sačekaću dok ne dođe vreme za test, pa da onda vidim šta kaže user posted image Hvala u svakom slučaju user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 10:43:15   
IvanaSK RR
Sacekaj onda makar dve nedelje od ovulacije za test. Javi rezultate user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 10:52:49   
Ponoćna Ruža
Hoću, nadam se da će što pre biti user posted image Znam da smo tek sad počeli i da često treba više vremena, ali šta ću kad sam nestrpljiva. A i imala sam od prošle godine dve operacije zbog endometrioze, pa bi bilo poželjno da što pre uspem, dok se slučajno ne pojavi ponovo user posted image Inače sam prošlog meseca otprilike u ovom delu ciklusa radila betu, a kasnije sam isla kod dr jer sam imala neke gljivice i rekla je da sam rano vadila krv, što mi je čudno jer sam svuda čitala da se iz krvi dosta ranije vidi. Tako da ću sada biti poslušna i čekaću user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 11:01:26   
Maslacak15
ponocna ruzo, trudnoca se detektuje u krvi posle implantacije sto znaci oko 7-10 dana posle ovulacije. Inace je prerano. najbolje cekati 14 dana, tad je poslednji rok da se embrion implantira. srecno...

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 11:13:01   
Ponoćna Ruža
Hvala user posted image U svakom slučaju mi onda preostaje da čekam da ne dobijem user posted image user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 11:15:32   
lesli

IZVORNA PORUKA: Ponoćna Ruža

Prošlog meseca sam vadila krv pa mi je već bezveze da idem stalno, shvatiće da sam "malo" opterećena user posted image Sačekaću dok ne dođe vreme za test, pa da onda vidim šta kaže user posted image Hvala u svakom slučaju user posted image


A ti lepo promeni laboratoriju user posted image

Ja mislim da ne mora nuzno biti rano za simptome, ako je ovulacija bila 29.7, ali strpi se ako mozes jos neki dan za betu ili babyrapid, da ne kidas sebi zivce bez potrebe. user posted image

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 11:47:50   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Ponoćna Ruža

Hvala user posted image U svakom slučaju mi onda preostaje da čekam da ne dobijem user posted image user posted image


Drzimo fige da ne dobiješ user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 12:03:11   
Ponoćna Ruža
E vidiš lesli nije ti loša ideja za promenu laboratorije, ali tu opciju još čuvam za slučaj kada mi bude baš potrebno. user posted image Suzdržaću se dokle uspem. Vidim da se često preporučuje babyrapid, jel on precizniji od ostalih testova? Hvala svima na podršci, divne ste user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 12:05:41   
mama Jo
Ja sam oba puta radila babyrapid (bas sam ih juce pronasla u fioci, cuvam ih 😊)... i radila sam ih 7.dan nakon izostanka menstr., mislim da je iste sekunde pokazao dve crtice user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 12:35:36   
Ponoćna Ruža
To su lepe uspomene, i ja ću sačuvati kada konačno bude user posted image user posted image Baš se nadam da će uskoro. Moj dragi me čudno i sa sumnjičavim osmehom gleda koliko sam počela da jedem. Čudno mi je što retko ko navodi glad kao znak user posted image Ja sam isto ovako bila stalno gladna kada sam primala Diferelin, pa po tome zaključujem da tako reagujem na promene hormona user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 12:47:35   
IvanaSK RR
Meni je rano osam dana od ovulacije da se bas osete vec simptomi. Opet kažem, svi smo različiti. Za test krvi i nije rano, za obican test bih sacekala neke dve nedelje od ovulacije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 12:54:36   
lesli
Sta znam. Meni su ti neki lagani simptomi krenuli pre pozitivnog testa/bete. I to oba puta.
Ucestalo mokrenje, oni lagani grcici kao pred ciklus, pojacano culo mirisa...
I ovog puta sam brzo gubila dah i brzo bih se zasitila, pa opet morala da jedem posle 30min.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.8.2018 13:13:03   
Ponoćna Ruža
Uskoro ćemo utvrditi da li je bilo rano, pa ću vas obavestiti user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here