|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
2.2.2020 9:32:46   
emicaa
Pricezice dobro nam dosla na forum,nadam se da ce test pokazati lijepe vijesti.

Ja sam tek kasnije imala poneki sipmtom,tako na pocetku ne.samo izostala menstruacija

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Znaci trudnoće III deo
2.2.2020 9:34:05   
branki*
Bas nam javi. 😊Secam se sebe kad sam pokusavala da zatrudni, pa svaki zig analiziram, zagledjujem se, pratim, citam, bas sam bila opsednuta. I mnnoogo mi je znacio forum. Mada sam tad samo citala, nisam pisala. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Znaci trudnoće III deo
2.2.2020 9:39:42   
smeško
Princezice, to su slatka iscekivanja. Secam se. Meni je test na dan ocekivane menstruacije bio negativan. Zato je beta uvek bolje resenje. Ajde, pa javi. Inace, ni ja nikada nisam imala bilo kakve simptome pms-a i kada je dosla trudnoca nisam imala sa cime da uporedim. Glavobolja i blaga T u prvoj su jos i primetne, ali u druge dve nista. Zato samo pozitivno!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Znaci trudnoće III deo
2.2.2020 18:28:57   
MamaNecaVo
Smao sto manje razmišljanja. Iz iskustva ❤️


Mi smo radili dugoo i nista. Svaki test jendo veliko razočarenje. Kod mene je simptom dijareja bukvalno dan po oplodnji 🤣Jos muz kaze da nisi trudna, ma rekoh da, nije do sada pa ne verujem.. Kao ono. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.2.2020 19:27:32   
princezicaaa
Curice moje, od PMS-A još ništa, a sada mi je malo nos procureo. Ne znam da li to ima neke veze, ali mi je ovo bas čudno, obično znaju grugi da me bole pre menstruacije 7-15 dana, sada nista


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.2.2020 19:28:33   
branki*
Kad treba bese da dobijes? 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.2.2020 19:29:20   
princezicaaa
Za dva dana. Videćemo. 🤣


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.2.2020 22:59:16   
princezicaaa
Samo da javim, da mi temperatura varira 38,39 do 37 T. Šta vi mislite? Kažu temperatura se povećava uveče i u trudnoći. Sada cu videti, kakvo je stanje. 


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.2.2020 23:28:57   
emicaa
Ja oko tih temperatura zaista blage veze nemam,udjoh samo da vidim jesi li pisala ista 😁

Kad planiras raditi test/betu?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.2.2020 23:37:33   
princezicaaa
Na dan očekivane test, ako on pokaže negativno, a ne dobijem,onda cu betu da uradim sutra dan ili za dva dana 🤣 Nadam se da će biti pozitivan rezultat, obradovali bi se 🤣 za sada nemam nikakve simptome da cu dobiti, čak ni PMS ni bol u grudima, ni bol u stomaku, kao pred menstruaciju. Jedino šta mi se pojavilo, kada sam se brisala posle tuširanja, obratila sam pažnju na dojke, malo mi se areola povećala i oko bradavice se pojavile sitne bubuljice, koje do sada nisam imala,ada li je tamnija, ne mogu da razlikujem 🤣


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.2.2020 23:47:02   
smeško
Sto si slatka! Bolje uradi betu, a ne test. To je moje misljenje. Svakako ti zelim plusic!

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.2.2020 23:49:05   
princezicaaa
Jaooj, ja sam toliko uzbuđena, da jedva čekam da mi izostane i da urzd test ili betu, nije bitno samo da pokaže šta toliko očekujemo, jednu malu 👶❤️


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 0:00:08   
smeško
Evo i mi cekamo! To je uvek lepa vest! Ako ne ovog, onda sledeceg meseca.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 0:06:42   
princezicaaa
Tako je, ne opterećujem se,znam da ce biti Bože zdravlja 🤣❤️


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 10:39:40   
princezicaaa
Samo da se javim, ništa novo. Temperatura i dalje 37 😊 nema vas da pišete, ima li jos neka curica da treba sutra menstruaciju da dobije, a da iščekuje pozitivan testic? 


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 10:40:50   
smeško
Bas sam razmisljala o tebi, je l'' bese sutra.😂

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 10:42:00   
princezicaaa
Sutra je dan D 🤣 jedva čekam danas radim do ponoći, ako ne budem izdržala, možda i noćas uradim testic, ali mislim da cu čekati sutra ujutro. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 10:45:55   
smeško
Nemoj nocas. Test, da ni bi bio lazno negativan, radis kada mens.kasni 7 dana ili sa prvim jutarnjim urinom jer je koncentracija hormona u njemu tada najvisa.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 10:52:07   
princezicaaa
Ništa onda čekamo sutra, sedam dana ili sutra dan betu. Ja sutra svakako trebam da idem kod ginekologa na pregled, eto vidiš kako se sve namestilo. Hvala puno tebi sto mi odgovaras i ne samo tebi, nego svim curicama koje su mi odgovarale, dale savet i podržale. Lepo mi je na forumu i družicemo se i dalje i ako bude nešto i ako ne bude naravno. Tu sam za vas i uz vaš sve. 😘❤️


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 10:54:30   
smeško
Сјајно. Таман ће и сама утврдити шта је у питању. user posted image

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 10:57:01   
princezicaaa
😘🤗🥰

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 11:24:47   
bubulence
Mozes da radis test ali ujutro. Ako si trudna pokazace. Drzimo palceve da budu dve crtice❤️


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 11:26:03   
princezicaaa
Hvala puno bubulence ❤️ videcemo


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 11:52:50   
branki*
ja dobila upravo...pih..
ajde,princezice,navijam iz srca da budu dve crticeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.2.2020 11:53:43   
princezicaaa
Pih, biće sledeći put,. Ne gubi nadu. Hvala na podršci. ❤️🥰


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here