|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.5.2020 17:38:09   
princezicaaa
Ja nemam bolne grudi, ali su otekle, samo ziganje u jajnicima, temperatura i mučnina kada pojedem malo više. I spavanjee🤣

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.5.2020 18:40:59   
Maslacak15
ja bas znam kad sam trudna, tj razlikujem jako dobro od pmsa nekih tri cetiri dana pre nego sto treba da dobjjem ali tesko je objasniti. meni je blaga mucnina znak pmsa, iako sam svaki trudnocu povracala jako puno mucnine su krenula sa punih 5 nedelja. inace sam imala intenzivne bolove svaki put ali u materici...po pola sata pa popusti itd. i tako u krug. 


i polugripozno opste stanje nekako. snovi jako zivopisni. kod mene pms ima hiljadu lica ali trudnoca je jasno razlciita. ali ima mnogih zena koje mesaju.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.5.2020 22:13:55   
Tiziana
Meni su i bolne grudi i spavanje i sve dosli tek tamo od 8+ nedelja. do izostanka m mi je sve bilo normalno. jedino sam se sa cerkom osula neposredno pred kasnjenje i kasnije su mi rekli da je to mozda bilo od hormona.. ali tada ni u najavi nisam znala da sam trudna, mislila sam da je alergija jer sam inace alergicna na sve i svasta..




(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 15:04:26   
jabudic
Ja imam pozitivan test već 7 dana, a pregled mi je zakazan za  7 dana. Od simptoma imam samo užasno bolne grudi, čak imam osjećaj da imam ogromnu, pokretnu, bolnu cistu u desnoj. I tek blaga mučnina počinje. Danas je početak 6.nedelje. 😊


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 15:20:34   
branki*
Jabudic dragi,da ti cestitam!

Ja sam inace bila kod ginekologa.pišem u drugim temama.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 15:23:04   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja imam pozitivan test već 7 dana, a pregled mi je zakazan za  7 dana. Od simptoma imam samo užasno bolne grudi, čak imam osjećaj da imam ogromnu, pokretnu, bolnu cistu u desnoj. I tek blaga mučnina počinje. Danas je početak 6.nedelje. 😊





Cestitam jabudic🌞

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 15:37:48   
jabudic
Hvala vam, žene! 😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 15:59:16   
princezicaaa
Čestitam jabudic. 😊


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 15:59:24   
branki*
Daj nam neke simptome..Ja mora da sam zaboravila,iako sam 3 put bila trudna.sad sam bukvalno bila ubeđena da sam trudna.i polugripozno stanje..I grudi bole kao lude..I kasnila mi 3 dana..I radila test. Dva testa. I ništa. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:01:58   
branki*
Inace.   I meni je blaga mučnina simptom pmsa. .Jer ona trudnicka mučnina mi je tek kretala kad sam vec trudnoću potvrdila.znači nekih 3 nedelje tek od kašnjenja menstruacije  



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:03:58   
princezicaaa
Jaooj žene, ja nikada nisam imala mučninu kao PMS, imala sam samo bolne grudi i to dve nedelje pre menstruacije i bol u stomaku. Ali sada je stvarno drugačije, imam mučnine, spavanje preko dana, što je stvarno čudno za mene,tracenje u wc i grudi uopšte ne bole, ali su naduvene kao i stomak. 🤣


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:07:56   
Filadendronka
Princezicee, opusti se malo, mislim da si preopterecena. Odradi test uskoro. Drzim palceve. Jabudic, divno, bas mi je drago. 💕

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:11:48   
princezicaaa
Ma kakvi opterećena, baš nisam o tome razmišljala tri meseca, pošto sam imala neke intervencije i sada me je strah, zato što moram jos jednu u maju da imam. Sutra mi je dan D ako ne dodje, a nikada se u životu nisam ovako osećala, odmah radim betu. Samo me je prpa zbog intervencije. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:18:42   
branki*
Videćeš sutra.navijam da je bebica.ali.videćeš i znaćeš. 

Kažem. .Ja sam prošlu put ubeđena bila. Dva testa oba negativna..Možda bi beta nešto pokazala da se desavalo..Ali, n ista...Princezice, tebi će biti prva trudnoca, j e l?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:24:25   
princezicaaa
Tako je Branki. Mada, baš sam se čuvala posle intervencije 2,5 meseca nisam imala nikakve odnose sa mužem, nisam smela. Posle toga su mi doktori rekli da može, jedan sam imala sa zaštitom, a drugi bez i to baš za vreme ovulacije i ne razmišljajući, u cetvrak opet zvala narodni front posle vanrednog stanja, oni mi zakazu intervenciju 22-og. Zbog toga mi je i prpa. Daće Bog da se zakačio,mnogo bih voleli, ali me malo i strah, onda cu morati da vidim sa ginekologom i verovatno da se pomeri. Branki i svim cekalicama želim da ugledaju svoje dve crtice. 🤣🙏💋


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:27:49   
branki*
Jaooo...eto i mene opet u cekalicama😊

Koju si intervenciju radila...ako nije intimno pitanje suviše? Biće,biće. .Ja znam sta je meni rekao dr u gaku i šta mi se desilo.jedino ako neko nema matericu ili nijedan jajovod.sve drugo je moguće 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:28:59   
jabudic
Kod mene se stvarno ništa ne dešava, sem ta dva pozitivna testa. I to jedan rađen dan prije nego što sam trebala da dobijem, drugi par dana kasnije. Prvo se pojavila T crtica, pa kontrolna, na oba testa.Kod nas je priča išla ovako: "Hoćemo li da probamo još jedno dijete, pa ako ne uspije, to je znak da ne treba da imamo više djece i nećemo nikada više probati?- Hoćemo."I eto ga 😁Muka mi je kad sam gladna ili kad pojedem nešto slatko, ali ništa ekstremno. Bolio me je stomak par dana u vrijeme očekivane menstruacije, od tada apsolutno ništa više.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:33:01   
branki*
A,taj test dan pre m si radila onako čisto bzv..Ili si nešto sumnjala?




_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:33:12   
princezicaaa
Ma radila kondilome i biopsija, pa biopsija nije kako treba, ali ništa strašno, sa drugom bi se sada rešilo. Naravno, dobri su doktori u frontu i drago mi je sto su sve objasnili, pošto sam odmah pitala zmi rekla da želimo da proširimo porodicu, bez problema su mi rekli. Pošto je sve drugo super. Eto samo to je sada. Zato sam i pisala ovde i tražila od vas iskusnijih koje ste već mame i buduće trudnoce da objasnite simptome koji mogu biti. Pošto nisam nikada ovakva bila. Sve u svemu, biće pozitivno iznenađenje i sinoć sam sa mužem pričala, on jedva čeka. A ako nije ovaj mesec, posle intervencije polako, biće dace Bog. 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:36:27   
jabudic
Pa mi uvijek napravimo djecu iz prvog pokušaja, i još čestitamo odmah. Nisam imala nikakav simptom, nego sam bila sigurna da je to to, a i radoznala i nestrpljiva da sačekam da mi zakasni. Nisam imala ni simptome pms-a, niti trudnoće.

A je li ti radiš na novoj bebici, ili se samo osjećaš trudno? 😁

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:40:01   
jabudic
Princezicee, možda baš bude neočekivano iznenađenje! 


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:42:19   
princezicaaa
Dace Bog. Bas bi bili srećni i prijatno iznenađeni. Koliko sam se više naučila, red bi bio i mene Bog da pogleda. 🙏😊


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:42:31   
branki*
Ja sam ti za psihologa.toliko počinjem da budem opterečena time..Kao kad sam prvo dete pravila, pa nije išlo. U stvari,samo sam prvo dete i pravila,sve posle je došlo onako,iznenada.i sad opet sam opterecena.Valjda će biti.




_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 16:44:49   
princezicaaa
Hehehe, pa čovekova psiha je čudo. Ali ima stvari koje znaš da ti se nikada nisu desile i možeš da tvrdis. Eto ti imaš tri trudnoce iza sebe, četvrta možda bude skroz različita od sve tri. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 17:14:22   
branki*
Princezice, ono sto treba da bude, bice. Pre ili kasnije. Tako da, bice.Ja ne ocekujem puno ovaj put, jer dr kaze da je ovulacija na levom jajniku..ali,ajde opet.. 


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here