|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 17:18:54   
princezicaaa
Samo bez gubljenja nade. A sve ostalo će da dodje. Kako ti kažeš: pre ili kasnije. Ali dobro, bitno je da možemo ovako da se izjadamo i svidja mi se ovaj forum, nešto možeš i da naucis. 🤣


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 18:58:47   
Anoniman
Cao devojke.Evo me opet. Ja sam trenutno 6 nedelja, danas sam bila malo vise u pokretu,set_nja malo duza i posle toga su me zabolela ledja nisko. Tacnije krsta. Da li mislire da je to ok? 😳

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2020 21:23:01   
branki*
Princezice,ovaj forum će ti uci pod kožu, v ide ces.

Anonimna, jeste ok.mada se ja uvek istripujem i onda legnem i mirujem i ne mrdam.ali jeste normalno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.5.2020 23:42:35   
Karenjina A
Ćao drage mame i dame! Nikada do sada nisam pisala, ali ovoga meseca sam bas zbunjena. Ovo je moja priča. 

Već dve godine pokušavamo da postanemo roditelji. Doktori kao doktori, nisu mnogo pomogli. Nalazi su OK, osim nekog malog polipa kog su videli na zadnjem ultrazvuku uz komentar "Ovo može, a i ne mora biti polip". 😟. Trebalo je da dobijem. 7.maja, međutim, nema ničega. Tog dana, 7.maja sam uradila test i bio je negativan. Nadutost je tu, neki čudni zvuci iz donjeg dela stomaka se čuju, ali uložak je čist. Samo se povremeno pojavi neka braon boja u mokraći koju vidim samo na t. papiru. Nikakvih drugih simptoma nema, pa ni pms-a. Ne znam kad je ovulacija tačno bila, jer svaka prolazi bolno, sa bolom u grudima, donjem delu stomaka i nekad i krvarenjima. Dobijem obično na 30.dan i retko kad se dešava kašnjenje duže od dan, pri čemu po pms-u znam da ću dobiti uz blago kašnjenje. Da li mislite da ima svrhe ponoviti test ili se javiti ginekologu ako ne dobijem uskoro? Hvala vaaam! 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 7:58:42   
jess021
Ponovi test, naravno.

Sto se tice nalaza, da li ste radili samo osnovne nalaze ili neke jos? Posle dve godine bi trebali detaljnije nalaze odraditi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 8:45:19   
emicaa
Karenjina ponovi test,mozda je za prvi bilo rano.

Branki jesam li ja to nesto propustila kod tebe?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 9:37:09   
Karenjina A
Radili smo spermogram, hormone (onaj osnovni), hormon štitne žlezde i ogtt test sa insulinemijama. Tu je sve bilo OK. Ne znam da li treba sama da tražim da mi se odrade neke dodatne analize, jer mi je ginekolog samo dao ovo. 


Strah me razočaranja, ali mislite li da već sutra mogu ponoviti test? Je li rano? Imam neki čudni osećaj toplote u donjem delu stomaka... 🤔

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 9:40:45   
emicaa
Ja bih sacekala bar 7 dana od prvog da prodje.Ili odradi betu.Moze li se sad uopste odraditi kad je haos



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 9:45:42   
Srcas_ta5577
Karenjina, od tih početnih nalaza ja sam dalje radila "propuhavanje" jajovoda. To mi je moja ginekologica bila preporučila. Zna da pomogne kad dobiju malo prohodnosti. Doduše, meni su ustanovili da su već bili prohodni, ali uradili smo to kao slijedeći korak. A korak poslije toga je bilo savjetovanje u Medico-S Banja Luka...
Ako će te smiriti slobodno radi test ako treba svaki dan. Ali budi čvrsta, sama sa sobom donesi odluku da se nećeš razočati ako je negativan, a onda ćeš se prijatno iznenaditi kad bude pozitivan user posted image Srećno!

(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 10:15:42   
princezicaaa
Karenjina, želim ti da ugleda svoje dve crtice. 😊


(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 10:17:09   
Karenjina A
Čula sam da je to produvavanje jaako bolno. 😖
Zbunio me organizam potpuno. Dešavalo se da kasni i ranije i to dan najviše, pri čemu sam imala bolove i grčeve i prosto osećala da je tu, samo kasni. Sada mi ni nadutost koja me u pms-u najvise muči, nije ista. A da vam ne pričam kakve gluposti sanjam, a koje nemaju veze ni sa bebama ni trudnoćom. 🤣🤣🤣
Juče sam celu kuću prečistila, sve misleći da ako već nisam trudna, onda makar da poguram ciklus, da se ne zanosim više. 



Pokušaću da sačekam još par dana, da prođe bar 5 od prvog testa. 

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 10:19:20   
Karenjina A
I hvala vam što se tako divne i pune podrške i dobrih saveta. ❤


(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 10:39:35   
Srcas_ta5577
Produvavanje jajovoda je kao i sve u životu vrlo individualno. Neko je pravilo da ako su jaaako zapušeni, tako će i biti bolnije. Kod mene su bili prohodni, pa je bol bila kao blaža menstrualna, ništa posebno. Kad sam ja išla to raditi spremila sam se time da ako ništa bol će biti poznata jer su mi rekli da je kao menstrualna bol. Stisla zube, otišla, Bog da me vidi. Mala cijena za ono što je cilj vakoj od nas user posted image
I bravo za generalku kuće, koji god razlog bio, generalka je uvijek dobor došla. Ja sam sad u ovom vremenu korone i policijskih časova takođe svu kuću uspjela srediti user posted image eto nešto dobro od ovog ludog vremena user posted image

(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 10:47:08   
princezicaaa
Da li obećava temperatura 36,7, 36,8? 


(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 11:20:16   
Karenjina A
Generalka je bila - dve muve jednim udarcem. Da sredim kuću i da dobijem, ako već treba da dobijem. Međutim, ubila sam samo jednu, jer još ništa od dobijanja. 


Je li imala neka od vas neke sitne braon trunčice u mokraći? Ne znam da li je to omotač koji se muči da pukne, ili neki uvrnuti simptom? Smešna sam, znam. 😒

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 11:37:20   
Karenjina A


IZVORNA PORUKA: princezicaaa

Da li obećava temperatura 36,7, 36,8? 





Hvala ti na ovom pitanju princezice. Odmah sam uzela da izmerim temperaturu. Trenutno mi je 37,4.
Znači li to nešto

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 11:41:55   
princezicaaa
Znaci, znači. To obećava. Evo meni kasni menstruacija već dva dana, tj.danas je počeo drugi, ali su mi se pojavile bas vene na areoli izražene i neke nove kvrzice. A imaš u nazad moje postove, pa možeš da pročitaš. 


(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 11:46:17   
Karenjina A


IZVORNA PORUKA: princezicaaa

Znaci, znači. To obećava. Evo meni kasni menstruacija već dva dana, tj.danas je počeo drugi, ali su mi se pojavile bas vene na areoli izražene i neke nove kvrzice. A imaš u nazad moje postove, pa možeš da pročitaš. 





Hvala ti puno. Nova sam u svemu ovome, pa sam neupućena i šta je ko pisao i šta su sve simptomi. Meni kasni 4 dana.  Javi nam vesti. 🥰
Nemaš nikakvih mrlja i najava da ćeš dobiti?

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 11:47:24   
princezicaaa
Ama baš nikakvih. 😊 Javljam, mada nešto se i nenadam, ali ajde da sačekam još malo. 


(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 12:26:41   
Bossy
Svaka vama čast na tolikom strpljenju! Kako možete da čekate toliko? Ja moramo odmah da uradim test inače ću da svisnem!!!

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 12:30:04   
princezicaaa
Bossy, kakve simptome imaš i da li ti kasni? 🤣🤣🤣


(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 12:31:14   
Bossy
Trenutno čekam sledeću priliku...
Probavamo već neki period, nikako da nam se posreći...user posted image

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 12:40:55   
Karenjina A
Ja sad kao ludača merim temperaturu svakih sat vremena. I dalje je oko 37,5. 🤣🤣🤣

Zdravije bi mi za psihu bilo da ponovo uradim test ko sav normalan svet. 

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 12:45:46   
princezicaaa
Tako je, nemoj sa temperaturom da se opterećujes. Koliko su meni rekli, a i pročitala sam ona je merodavna samo ujutro kada se probudis, dok još lezis u krevetu


(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 13:32:37   
Bossy
Ma sve simptome pratim kako mi odgovaraju!user posted image

I dok ne poludim od toga, onda odem i kupim test!!!

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here