|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 18:02:08   
Anck Su Nmaun
S tim da za trece ima deo i od Vojvodine dve godine. Bas mi dobro doslo sbog auta inace bi o ovom autu mogli samo da sanjamo user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 19:44:54   
nata11
Sanjice mislis da se montazne kuce isplate? (Mozda nije za ovu temu ...user posted image )
Kod nas je cena majstora takva da zidano i montazno dodje na isto a i mislim da montazne kuce imaju vek, ili se varam?


_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 19:49:40   
isidora88
Vek montaznih je 100 godina cini mi se, jedina njihova prednost je sto se brzo naprave. I ja sam bila za montaznu medjutim ne isplati se bas...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 20:03:15   
nata11
Kaze: SA NAŠOM IZRADOM TEMELJA - CENA MONTAŽNE KUĆE 320-450 eura po kvadratnom metru
znaci moja 230 m2 x 380 prosek - 87.400 euser posted image user posted image



_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 21:43:42   
bubulence
Montazne kuce vise uopste nisu povoljne...
A da stedim ne znam user posted image . I jako mi je zao zbog toga... Mm ima finu platu, izdajemo nas stan u NS a ovde placamo kiriju, znaci na to nam pare ne odlaze... I opet na kraju meseca jedva skrpimo... Kako, ne znam... Nista veliko ne kupujem. Jedino ne gledam na cene kada odem u kupovinu nego uzimam sts mi treba, ali zar je to luksuz...
Mi imamo neki stek, ali to je npr sto je moj tata prodao zemlju namenjenu meni pa mi stavio na racun... I pre 3 god sam nagovorila muza da uzmemo 3000e kredita. I to smo ostVili sa strane. Jer nije problem da kredit otplacujemo a ovako da sklonimo nema sanse. Sada smo to ispatili i razmisljam da uzemo jos 3000 user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 21:47:51   
Sanjica26 RR
Nismo se u poslednje vreme raspitivali oko montazne. Znaci tako stoje stvari. Vidim ja da cemo doveka da budemo podstanari.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 21:51:45   
eca89
Sanjice takodjeuser posted image !
Nazalost, jako malo, mm sam radi, a i ako nesto ustedimo, odmah neki trosak iskrsneuser posted image !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 21:54:29   
Animsaj9
Da uglavnom kad mislim da ce mi nesto ostati para, kola se pokvare, ili crkne nesto od aparata

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 23:32:03   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Sandricak


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sandricak..na isti fazon sad otplacujemo auto..eto stednje user posted image


Da nam nema države ne bismo ni uštedeli user posted image ..mi cemo fasadu od toga kada se skupi


I ja sam sebi tako kupila auto.
Mm kupio od nekog drugara , nesto je platio odma a ostalo po malo kako ja primim uplatu od drzave


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: koliko štedimo
4.1.2017 18:08:36   
branki*
stedimo puno!mnogo vise od onog sto sam napisala u prethodnom postu..dobro je da mm fino zAradjuje,posto mi stedimo zbog mog boze,da njemu mozemo da pruzimo tretmane u beogradu..inace,ziveli bismo odlicno dA nije toga.ali,postoji izreka ko ne plati nA MOSTU,platice na cupriji...uvek bih se menjala sa onim koji ne moze da ustedi,nego sa ovim da stedi za zdravlje deteta.no,zivot sam odlucuje..

< Poruku je uredio branki RR -- 4.1.2017 18:09:41 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: koliko štedimo
9.1.2017 21:28:58   
Jasn@
Ja nažalost jako slabo štedim, ali zato imam ciciju kraj sebe koji to radi i za mene user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: koliko štedimo
11.1.2017 20:03:30   
adelle
nista ne ustedimo, od prvog do prvog i tako u krug user posted image

_____________________________

Obećanja su poput bebe koja plače u pozorištu – o njima se odmah treba pobrinuti.


(odgovor članu Jasn@)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: koliko štedimo
17.9.2017 11:17:11   
krin 40
Štedim koliko mogu..ali uvek se "nešto nakupi".Poslednjih par meseci sam zaista uspela fino da sačuvam.Prvo su mi kasnile trudničke i porodiljska plata.Kada je leglo za četiri meseca za sve sam kupila €.Roditeljski dodatak mi je legao za tri meseca.Nisam ga podigla i plan mi je da ga ne dižem do leta.Zadovoljna sam cifrom.U novembru ću za predhodno pomenute plate uplatiti letovanje.Skontala sam i da mnogo manje trošim od kada ne radim.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu adelle)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 0:59:49   
MamaNecaVo
Od kako sam otkrila radnju oduzete carinske robe-bas stedim
Usteda na nekim artiklima je 100%.
Generalno,najvise novca ostavljam u radnji tipa Idea,Maxi pa mi je ovo leglo kao 1 na 11 sto bi moj brat rekao . :)


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 10:00:19   
Mala Elena
Planiram da stedim ali ne stedim. Ionako smo zaduzeni na karticama, jer ove moje plate sada kasne...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 10:41:02   
Dragica Draga
Najvise stedim na sebi u poslednje vreme 😊
Odricem se sinih stvari, a sve zato smo ne radim jos uvek pa kao ne treba mi garderobe, ne moram sad kod frizera i slicno...
Na hrani nikako da ustedim, i isto gomilu novca ostavljamo u marketima i prodavnicama, ali kad svaki cas nesto zatreba...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 10:44:49   
degu
Mi sad bas stedimo jer od decembra smo oboje bez posla, stvarno bi bilo divno da nam se stabilizuje poslovna situacija.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 11:23:30   
mama krava
Ja sam devica u horoskopu i realno baš volim da štedim...mislim da mi je to jedina odlika ovog horoskopskog znaka koju prepoznajem na sebi...
Umem da sakrijem novac i od sebe... user posted image .
Mi imamo stambeni kredit i to smatram kao vid štednje. I još smo ga pre par meseci refinansirali, pa samo pukli skoro celu uštedjevinu na propratne troškove, ali sada nam je rat askoro 100eur manja, tako da ćemo povratiti za godinu dana sve user posted image . Imamo stvarno veliki kredit, ali moj je moto...Bolje da bacam u svoj bunar nego u tudji, tj da dajem gazdi.
I opet sam uštedela neku siću, pa sam sebe častila prošlog vikenda... otišla sa drugaricama na 3 dana u Italijuuser posted image , ništa fensi, neka turica za 60 eur, ali vredi svaku paru!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 13:25:50   
IvanaSK RR
MK, super za Italiju user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 20:51:07   
Sarav
Počeli smo da štedimo pre par meseci jer su nam primanja od tad stabilna. Da se mm pita kasica bi bila prazna, ali sam ga ubedila da stavljamo sa strane pa se više ni za šta ne zadužujem već lepo šljusnem keš i završim priču. Ovog meseca nam je malo ostalo od ušteđevine jer smo potrošili preko 500 evra na sređivanje stana. Znači, krećem ispočetka user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 21:16:26   
Ana RR
MK, super su sličice iz Italije user posted image i skroz si u pravu za štednju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: koliko štedimo
18.10.2017 23:03:42   
isidora88
Ne stedim, nemam odakle, plata mi kasni od kad sam na trudnickom, imam cekova ispisanih i karticu sam sprzila, nemam pojma kako cu sve isplatiti. Samo cekam da me zovu iz banke i proglase mi bankrotuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: koliko štedimo
19.10.2017 16:10:40   
MamaNecaVo
Ja moram priznati da je za mene najbolja stednja kada kovertu sa novcem zavucem negde.Toliko dobro da i ja zaboravim gde je.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: koliko štedimo
25.10.2017 21:30:00   
Dragce86
Uh, nisam bas neki stedisa, ali trudim se od kako imamo dete da vise dajemo za njega nego za nas :) Mislim da tako rade svi roditelji :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: koliko štedimo
25.10.2017 21:42:41   
Duškić
Ja tako sakrijem po malo, zaboravim, pa se tri dana nerviram gde sam stavila parice.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here