|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nostalgija
28.8.2009 9:35:17   
Anoniman
MARINKO ČUTUK - 2 DIO - KLIK  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nostalgija
2.9.2009 18:21:12   
Anoniman
Meni nedostaje sve sto je iza mene... ne znam zasto, uvijek mislim da je proslost nesto najljepse sto mi se desilo. Ne vjerujem u buducnost, to za mene ne postoji, cak ni sadasnjost... Jer stvarno je ono cega se sjecas i sta si dozivio. Sadasnjost je trenutna, buducnost ne osjecam... u jbte, koja digresija, ni samu sebe ne razumijem sta sam napisala. Nego da se vratim, uvijek me rastuzi pomisao da se dani bezbriznog djetinjstva i tinejdzerskih dana nece nikada vratiti. I sve sto sam starija sve je teze i teze... tj realnije...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nostalgija
3.9.2009 7:48:48   
afrodita
Da odjurim biciklom kod drugarice
samo da joj kazem da se nadjemo
veceras u 19h kod Sonje jer sam
dobila izlaz do 22huser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nostalgija
28.4.2010 11:06:53   
eugenija
IZVORNA PORUKA: LillyT

KLIK KLIK

Da li se jos neko seca? Nedeljno prepodne uz TV. Joj, sto sam matora





IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj podseti me na ovo  


IZVORNA PORUKA: Snelle

Jao, a OVO sam redovno gledala! Bože, kako leti vreme, čini mi se ko da sam ove emisije gledala pre godinu dana poslednji put 


IZVORNA PORUKA: minavb


Uvek sam nosila u dzepu moj srecni kanapcic, specijalno uvezan samo za ove igrarije. Mislim da se jos megde muva kod mame po vitrinama.



IZVORNA PORUKA: afrodita

KLIK


IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja sam koristila svaki kanapčić gde god bi se našao da ga pletem nevešto po prstima. Znala sam samo do pola da smotam kolarića, nikad nisam naučila do kraja


smotya
...pazi Petre da se ne zapetljas...



Kopirano iz teme Delimo pozitivnu energiju


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 54
   [Obrisana poruka]
28.4.2010 11:09:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nostalgija
28.4.2010 11:10:58   
Rivana

IZVORNA PORUKA: gagi

Ih da sjetim se vremena kada sam bila bezbrizna kod roditelja i kada mi je glavna preokupacija bila sta cu obuci veceras i gdje cu ici to vece.Sada sada je vrijeme samo trka strka i izgubim se u svemuuser posted image

E bas tako.....

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 56
   [Obrisana poruka]
28.4.2010 11:12:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nostalgija
28.4.2010 11:15:10   
Rivana
ja sam isto ponekad umorna od svega potpuno te razumem. Evo bas danas umorna od problema na poslu od toga kako cu ovo ono, ma umorna sam od svega.....
i onda set_im se tako nekog proslog vremena nekog bezbriznog perioda bar malo da pobegnem....

< Poruku je uredio Rivana -- 28.4.2010 11:16:07 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nostalgija
28.4.2010 11:16:55   
anajid
Ja nekako ni ne volim da se secam svega,tako me to rastuzi ponekad!Bolje da mislim o buducnosti,nego o proslosti!Bilo je tako teskih momenata..........

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nostalgija
28.4.2010 11:18:47   
Rivana
proslost bar znam kakva je bila a buducnost me plasi jer ne znam sta me ceka....

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nostalgija
28.4.2010 18:15:29   
Anoniman
Sve pohvale za temu...Divna je...
Postoje neke stvari koje te mirisom, izgledom, bojama...podsecaju na lepe trenutke u zivotu...Sa prvim prolecem uvek se set_im moje baste pune procvetalog drveca, i mene koja poskakujuci smaram mamu sa pitanjem kad ce Vaskrs..A onda sarenilo,...buljuk dece koja u kotaricama nose jaja na razmenu...I komsinica Tanja, ''83 godiste..Tata joj radi u Austriji i doneo joj boju za jaja- zutu koja se presijava..Nikada necu zaboraviti koliko sam zelela to jajeuser posted image
Leto me seca na mog dedu, Dunav, pecanje, kupanje i jednog Stevicu koji je zeleo da me zeni kad mi je bilo 15, jer je istripovao da sam bogatasica....
Jesen..Lepa jesen u mojoj Vojvodini..Niko ne voli oktobar pun kise, ali on je u mojoj ravnici prelep...Branje kukuruza i skakanje po ociscenim ljuskama..
Zima -dodje i sankanje, klizanje po zaledjenoj bari..A onda udjem unutra pored pesi koja pucketa i jedem pecene jabuke..Da, da..jos se secam tog ukusa..nikada ni jedne nisu imale ukus kao te...
Bas me hvata nostalgija kad ovo pisem...Kao sto kaze Djoka Balasevic, sad su tu neki novi klinci...A i ja bih da budem jedna od njihuser posted image

< Poruku je uredio verolino -- 28.4.2010 18:17:29 >

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nostalgija
28.4.2010 18:25:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Kako sam ja volela ovu pesmu, kad se samo setimuser posted image user posted image user posted image
KLIK


Iiiiiiiiiiiiiiiiiii žmarci me prošli! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nostalgija
28.4.2010 18:30:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Nedja

Kako sam ja volela ovu pesmu, kad se samo setimuser posted image user posted image user posted image
KLIK


Iiiiiiiiiiiiiiiiiii žmarci me prošli! user posted image



A pazi ovo KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nostalgija
28.4.2010 20:07:45   
Anoniman
Jao Tashke, umreces od smeha, al moje ludo malo dete je zaljubljeno u vampire, moze po ceo dan da slusa tu pesmu, kao i rama lama ding dong i be be beuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nostalgija
28.4.2010 20:10:15   
Anoniman
Ma ja sam se setila kako smo svi plesali kao vampiri... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   [Obrisana poruka]
28.4.2010 20:13:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nostalgija
28.4.2010 20:14:20   
Anoniman
Joj, aj to jos nekako, al kad su sve devocice nalazile nesto zajednicko sa Sladjom ili Anabelom, pa ih kopirale...kuku majkouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nostalgija
29.4.2010 18:17:00   
bebablue
Nedostaje mi bezbriznost detinjstva, vreme kada smo igrali zmurke i lastis, (sto danasni klinci ni ne znaju), a ja se i dalje secam stare i nove matematike.....user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nostalgija
29.4.2010 19:29:17   
ja_sam_ja

IZVORNA PORUKA: Nedja

Kako sam ja volela ovu pesmu, kad se samo setimuser posted image user posted image user posted image
KLIK

ova i "Moja zubarka"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nostalgija
29.5.2010 15:31:39   
buhla
KOLARICU PANICU

MALI PROGRAM


OPSTANAK

p.s. Dunja me reklamama podset_i na detinjstvo... emisije koje sam gledala


< Poruku je uredio buhla -- 29.5.2010 15:35:19 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu ja_sam_ja)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nostalgija
7.7.2010 22:26:21   
Anoniman
Ljudi moji pa Nostalgija i tema o Uspomenama koju je Buba otvorila nisu isto! 

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nostalgija
7.7.2010 22:29:26   
Anoniman
I ja mislim da nije isto , napisala sam da se piše o NEČEMU ili NEKOME ko nas potseća na nešto LEPO , a nostalgija NIJE ISTO . Ali ok ... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nostalgija
7.7.2010 22:32:16   
*Alexx*
Dobro, nema potrebe da se viče. U pravu ste, otključaću temu. Nije isto, prenaglila sam. Ajmeeeeee, al se žene ovde brzo naljute user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nostalgija
7.7.2010 22:33:57   
Anoniman
Pa kad smo trudne i nežne i hoćemo da se raspilavimo u našim lepim uspomenama ...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nostalgija
7.7.2010 22:34:13   
Anoniman
Bez ljutnje,ali i ja mislim da nije isto user posted image  user posted image !Taman se zahuktala sta cu da pisem,kad ono cvrc...zakljucano.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here