|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pevanje
19.2.2011 1:21:58   
Brana
joj zene svaka castuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: pevanje
19.2.2011 1:22:46   
indy_25
Nego Brano hocu da vidim tvoje pjevanje user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: pevanje
19.2.2011 1:23:37   
mati
IZVORNA PORUKA: indy_25

hajde stavicu boli me briga ako mi se budete smijale heheh to je bilo davno a pjevac je bio od moje dobre drugarice brat i toliko me je molila da snimam spot sa njim i da budem glavna uloga. Kad sam dosla pjesam mi se nije svidjela a ni njen brat al nisam mogla da odbijem nikako a i dobila sam lovu

http://www.youtube.com/watch?v=-wM7yMtRvPE

nemojte se smijati user posted image user posted image user posted image
Ma sto bi se smejale, pa ti si jedina super, izvadila si mu i spot i ovo nazovi pevanje...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: pevanje
19.2.2011 1:25:19   
Brana
IZVORNA PORUKA: indy_25

Nego Brano hocu da vidim tvoje pjevanje user posted image

ne znam kako da postavim moze pomoc onaj link nista ne razumemuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: pevanje
19.2.2011 1:25:47   
indy_25
IZVORNA PORUKA: mati

IZVORNA PORUKA: indy_25

hajde stavicu boli me briga ako mi se budete smijale heheh to je bilo davno a pjevac je bio od moje dobre drugarice brat i toliko me je molila da snimam spot sa njim i da budem glavna uloga. Kad sam dosla pjesam mi se nije svidjela a ni njen brat al nisam mogla da odbijem nikako a i dobila sam lovu

http://www.youtube.com/watch?v=-wM7yMtRvPE

nemojte se smijati user posted image user posted image user posted image
Ma sto bi se smejale, pa ti si jedina super, izvadila si mu i spot i ovo nazovi pevanje...




hahhaha upisacu se od smijeha kad se sjetim toga. ma suti za ovaj spot niko i ne zna a on je neki amater.
Ma hajde nema veze nek sam i ja spot snimila pa makar i niskobudzetni i to onaj najnizi user posted image user posted image user posted image  moram ja sve da probam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: pevanje
19.2.2011 1:27:28   
liliana
IZVORNA PORUKA: indy_25

IZVORNA PORUKA: liliana

Indy, hoču i ja da vidim!!!!user posted image user posted image user posted image


Eto ti lili gore nadji u nekom postu mom od veceras .

Joooooj, kupačice moja!!!!!!user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: pevanje
19.2.2011 1:28:24   
tijana86

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: indy_25

Nego Brano hocu da vidim tvoje pjevanje user posted image

ne znam kako da postavim moze pomoc onaj link nista ne razumemuser posted image


pa valjda se samo kopira link

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: pevanje
19.2.2011 1:30:27   
Alexis79
Indy bas si mjauuuuu user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: pevanje
19.2.2011 1:34:36   
mati
E pa da se pohvalim i ja... Ali ovo je moj mladji brat. Ranije smo zajedno pevusili, ali je on nastavio... Samo je pesma, jedna od mojih drazih...
Sunce ljubavi

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: pevanje
19.2.2011 1:36:20   
indy_25
Ima isti glas ko jedan moj drug Bobo iz Bg. On isto pjeva al imaju identican glas.

< Poruku je uredio indy_25 -- 19.2.2011 1:37:25 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: pevanje
19.2.2011 1:40:17   
mati
Pa moj rodjeni brat. Pogresila si, i mladji je ''91god. To je trenutno bend sa kojim radi, treba dosta para da bi se probio. Ima tu jos par pesmica, jednu je sam napisao, i muziku i tekst.
Jao Indy, editovala si por pa ispalo ko da se sama sa sobom dopisujem.user posted image

< Poruku je uredio mati -- 19.2.2011 1:41:32 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: pevanje
19.2.2011 1:42:36   
indy_25
Ma skontala sam da ti je brat super pjeva extra nego reko imaju isti glas identican ja pomislih da nije Bobbo kad tek sam skontala da ti kazes da je tvoj brat user posted image  plavusa sam u dusi hehehhe

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: pevanje
19.2.2011 1:43:39   
indy_25
IZVORNA PORUKA: mati

Pa moj rodjeni brat. Pogresila si, i mladji je ''91god. To je trenutno bend sa kojim radi, treba dosta para da bi se probio. Ima tu jos par pesmica, jednu je sam napisao, i muziku i tekst.
Jao Indy, editovala si por pa ispalo ko da se sama sa sobom dopisujem.user posted image


nekad ne procitam sve samo na brzinu ocima predjem poruku pa napisem nesto sto ne treba pa onda popravljam user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: pevanje
19.2.2011 13:22:13   
Brana
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=1302927868#!/profile.php?id=1302927868
evo konacno nasla nacin da me cujete ovde pevam ariju vissi darte iz opere Tosca!user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: pevanje
19.2.2011 13:23:23   
Ana RR
Brano, ja vidim samo tvoju stranicu na fb.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: pevanje
19.2.2011 13:25:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Brana

http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=1302927868#!/profile.php?id=1302927868
evo konacno nasla nacin da me cujete ovde pevam ariju vissi darte iz opere Tosca!user posted image


Brano stavila si link na svoju FB stranicu, možda je ovaj bolji link, našla sam te gde pevaš; ti reci jel ovako bolje:

BRANA PEVA-KLIK


< Poruku je uredio dunja RR -- 19.2.2011 13:26:10 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: pevanje
19.2.2011 13:26:04   
Brana
ne vidis nikakav audio snimak jer sam dozvolila da svi mogu da ga cuju iako mi nisu prijatelji?
ufuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: pevanje
19.2.2011 13:26:47   
Brana
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Brana

http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=1302927868#!/profile.php?id=1302927868
evo konacno nasla nacin da me cujete ovde pevam ariju vissi darte iz opere Tosca!user posted image


Brano stavila si link na svoju FB stranicu, možda je ovaj bolji link, našla sam te gde pevaš; ti reci jel ovako bolje:

BRANA PEVA-KLIK


user posted image user posted image user posted image user posted image dunja hvalauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: pevanje
19.2.2011 13:26:48   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Brana

ne vidis nikakav audio snimak jer sam dozvolila da svi mogu da ga cuju iako mi nisu prijatelji?
ufuser posted image



Brano našla sam tvoju pesmu, stavila sam link gore user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: pevanje
19.2.2011 13:28:11   
dunja RR

Nema na čemu Brano, važno je da smo našli-pa ti si prava operska pevačica, SVAKA ČAST user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: pevanje
19.2.2011 13:28:18   
Brana
poslusajte do kraja arija je divnauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: pevanje
19.2.2011 13:29:03   
Brana
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nema na čemu Brano, važno je da smo našli-pa ti si prava operska pevačica, SVAKA ČAST user posted image


hvala user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: pevanje
19.2.2011 13:29:09   
indy_25
Brano legenda si super pjevas ja da imam takav glas otisla bi u pjevacice user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: pevanje
19.2.2011 13:30:42   
Brana
IZVORNA PORUKA: indy_25

Brano legenda si super pjevas ja da imam takav glas otisla bi u pjevacice user posted image

hvala punoouser posted image
jedva sam uspela da postavim audio celo jutro pokusavam i na kraju uspehuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: pevanje
19.2.2011 13:30:59   
Ana RR
Našla sam u međuvremenu, ali nisam uspela sve da odslušam. Mm nešto skida sa neta pa mi je loš net, stalno koči.

Brano, bravo user posted image ja sam neko ko ne sluša operu i ne kapira je, ali vidi se da si talentovana user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here