|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimnica
27.6.2021 13:24:13   
flamingos
Super mama Jo.Imam dosta u zamrzivaču,ali ostaviću ih i ove godine.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Zimnica
27.6.2021 21:08:43   
Duškić
Ja ove godine visnje jos nisam stavila, ni nemam ih nesto u blizini, tetka ih ima u dvoristu pa mozda skoknem do nje u nabavku.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Zimnica
27.6.2021 21:22:35   
mama Jo
Mi u dvorustu imamo, pa onda zacas oberemo. Evo i danas smo stavili oko 2kg. Ima ih jos za branje...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Zimnica
19.9.2021 7:32:56   
Dragica Draga
Spremamo se za pecenje paprike

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Zimnica
19.9.2021 7:55:13   
flamingos
Ako,pecite papriku.Mi je volimo,imam i od prošle godine još u zamrzivaču.Ako uspem ostaviću još.Mojima sam ostavila ljute papričice,vole.Biće kiselog kupusa.Ostalo neću.Ostavljam,pa se posle vuče.U Lidlu kupimo kisele krastavčiće i šta se kome jede.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Zimnica
20.9.2021 15:29:15   
Dragica Draga
I mi kiseli kupus obavezno

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Zimnica
20.9.2021 15:38:24   
Bambino1
Mi ostavljamo dosta zimnice, kiseli kupus, kornisone, tursiju, paradajz i kuvani i nekuvani, pecene paprike, paprike peckane u tegli, ajvar, ljutenicu, cveklu, dzemove breskva, kajsija, sljiva, kupina, ljute paprike. (Velika porodica) 😁


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Zimnica
20.9.2021 15:43:16   
Dragica Draga
Bravo bambino user posted image

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Zimnica
20.9.2021 15:51:39   
Bambino1
Moram da dodam slatko od divljih kupina, ove godine nismo ali  inace svake godine. 😁


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Zimnica
20.9.2021 15:56:53   
flamingos
Bambino,bravo za zimnicu,a i za veliku porodicu.Otkucah duže i izbaci.Elem-nas je trohr,pa ne vredo bacati pare uzalud.Džem od kajsija je obavezan,pečena paprika i kiseli kupus.Ostalo kako koje godine.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Zimnica
20.9.2021 18:12:18   
Dragica Draga
I mi smo kuvali pekmez od kajsija i sljive. Ove godine prvi put napravih i kompot od maline, nismo jos probali.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Zimnica
20.9.2021 18:14:02   
flamingos
Ako,šta ko voli to i ostavlja.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Zimnica
21.9.2021 0:45:45   
Dragica Draga
Pa bas tako. Mada ima i dosta lepe i kvalitetne zimnice da se kupi ononsto najvise volimo to i pravimo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Zimnica
21.9.2021 0:48:45   
flamingos
Da,nema bacanja para.Šta se jede,to se i ostavlja za zimu.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Zimnica
21.9.2021 1:07:15   
Dragica Draga
Zimnica je super stvarno, ja uzivam i dok je spremam i dok je jedem

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Zimnica
29.9.2021 7:12:14   
Dragica Draga
Ispecena i paprika. Jos kupus ostao 😀

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Zimnica
29.9.2021 15:36:48   
Didy
Ja ne pravim ništa, ali mi mama donese - kuvani domaći paradajz, ajvar, krastavčiće i poneku teglu džema, iako džem ne trošimo, osim ponekad na palačinke.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Zimnica
29.9.2021 17:24:55   
flamingos
Didy,ništa bez mame.Super,donese i znaš šta jedete -pravu domaću zimnicu.❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Zimnica
29.9.2021 17:35:34   
Dragica Draga
Bravo za mamu Didy.
Mi razmisljamo i ajvar da napravimo, bas malo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Zimnica
29.9.2021 18:09:31   
Sanjica26 RR
Didy, i ja sam dobila od mame ajvar, sok od paradajza, slatko od smokava. To je za sada. Bice jos svega. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Zimnica
21.9.2022 13:02:32   
Bambino1
Jedno pitanje za drugarrke koje ostavljaju zimnicu. Da li ostavljate mleveni paradajz (onaj nekuvani sa su flasama) a da je bez konzervansa? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Zimnica
21.9.2022 13:41:29   
nata11


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Jedno pitanje za drugarrke koje ostavljaju zimnicu. Da li ostavljate mleveni paradajz (onaj nekuvani sa su flasama) a da je bez konzervansa? 



Nou.
Nemam svoj paradajz tako da mi se ne isplati.

_____________________________





(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Zimnica
22.9.2022 23:39:17   
Mirko Svirko
Meni baka to stavlja. Mleveni paradajz onako kao tomatino ali je superrr. I ne znam kako. Ali mogu sutra da ti kazem.Za sada imam slatko od svakve. A planiram onu salatu sa sargarepom al ne znam bas tacno kad... 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Zimnica
23.9.2022 21:49:00   
dunja RR
Ja sam uzela cepkani ajvar u grupi Mali proizvođači na FB, od jednog proizvođača čije sam neke druge proizvode probala. Nije loš (mada znam da je sve domaće i neprskano kod njih, što mi je bitno), ali mi je mnogo bolji ajvar od Radanske ruže, koji mi je Nata preporučila pre 2-3 godine i od tada uzimam od njih. Posle sam kod Radanske ruže rezervisala još tegli, za kraj oktobra, i od Radanske ruže ooobavezno uzimam njihov sok od paradajza, koji oni zovu zapravo vutaminizirana paradajz salata (stavljaju i šargarepu i još nešto, i ne kuva se mislim, da bi sačuvao vitamine), jer i jeste stvarno nešto gušći od običnog paradajz soka, ali je toliko dobar.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Zimnica
27.9.2022 8:44:29   
nata11
Dunja kad spomenu taj njihov paradajz sok. Kako ja to volim zimi staviti da se prodinsta pa ubacim jaja 😛😛
Probaj ukoliko nisi.
Ja stavila tursiju paprike, krajem oktobra cu jedno malo bure mesanog povrca i kupus. Ajvar ne pravim pa cu kupiti svega par tegli. Mm to ne jede osim u nekom jelu kada doda. Ali zato ja olistim teglu za dva dana 😆

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here