|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:06:44   
bea83
Nemoj da se vadiš sad jer ako ja počnem da vadim....user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:07:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Janncica

Moram da dodam i Verkinu svekrvu... user posted image user posted image user posted image


user posted image
pa ona se podrazumeva user posted image

(odgovor članu Janncica)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:22:26   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

E sada omiljene osobe Vonavoj, Mali mis, Vision, Zivka, Jance, Poisone Eve, Black Betty, moje drage drgarice iz tromesecja, neke od njih vise nisu tu user posted image a tako divno smo se druzile ovde, i provele najlepse trudnicke dane...user posted image

user posted image user posted image tu sam i ja ,ponekad svratim,ali ne stizem! Imale smo mnogo vise vremena kad smo bile trudneuser posted image
Azra user posted image
vraticu se opet,preko crtica!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:23:43   
Verolina

IZVORNA PORUKA: bea83

Nemoj da se vadiš sad jer ako ja počnem da vadim....user posted image


user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:23:54   
Verolina

IZVORNA PORUKA: ksena


IZVORNA PORUKA: Janncica

Moram da dodam i Verkinu svekrvu... user posted image user posted image user posted image


user posted image
pa ona se podrazumeva user posted image

user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:25:18   
Figaro88
Uvek volim da procitam post od Olge,a i od Mod,cini mi se da smo nas dve jako slicne po njenim postovima....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:29:27   
vonavoj
a verka je zauzela specijalno mesto kod mene i Tike!user posted image user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:44:12   
bea83
Verka specijalkauser posted image

Ja sam i dalje najviše vezana za "moje" crtice iz generacije od pre dve godine user posted image  A medju prvim crticama koje su osvanule kad sam se ja učlanila bile su Von i Tikauser posted image  Uvek mi je drago kad vidim i Ksenin post, jer su i one i Marina bile medju prvima. Sve vaše crtice su mi davale nadu da ću uskoro ugledati i moje.
A tek drugarke iz trudničkih tema...e sa njima sam tek razvila poseban odnos koji se zasnivao u razmenjivanju mišljenja o sadržaju pelena, kašica, nespavanju....Mada smo u nekom momentu prerasle RR i otišle svaka na svoju stranu, neke veze opstaju i danas. Što RR spoji teško se razdvojiuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:49:56   
vonavoj
user posted image user posted image sad smo sve postale fb prijateljiuser posted image
Bea i Viki user posted image
bas se obraduje kad dodjem na RR i vidim stare nickove,ksena user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:52:56   
Ognjenka
Dunja, GaeGr (koje nema na RR) i Branki i Verka.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:53:19   
Ognjenka
aaa joj zaboravi Maslacka!

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:54:00   
Trcosava
Ovo je jako nezahvlna tema!user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 10:55:34   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ovo je jako nezahvlna tema!user posted image

user posted image user posted image da znas!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 11:02:55   
jole82
Pa tu su moje tromesecarke adulence, viktori, Janncica, nina26, Yag, n i n a a.k.a. Cvrcko, Jovica...zatim Jole84, Maslacak15, Verka (u paketu sa svekijem user posted image ) Joka17, Daca77, Ognjenka, Dunja RR, Olga RR...
Ima tu jos mnogo RR-ki koje su mi zanimljive sto zbog svojih stavova, sto zbog humora..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 11:04:32   
jole82

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ovo je jako nezahvlna tema!user posted image


user posted image Zamisli da se zove Omrazene osobe na RR..mislim da bi tema bila prazna user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 11:09:01   
Verolina

IZVORNA PORUKA: vonavoj

a verka je zauzela specijalno mesto kod mene i Tike!user posted image user posted image

I vi kod mene. Plus tvoj muzuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 11:10:00   
Verolina
Ha ha ha...Jole, pa gde si ti? Kako tvoj "sin"?user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 11:17:55   
vonavoj
user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 13:50:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ovo je jako nezahvlna tema!user posted image

user posted image user posted image da znas!


I jeste nezahvalana tema, zaboravila sam divnu Ksenu, Beu, Dunju.... i jos mnoge drugarice , moju kevu Gae Gr.... set_icu se jos neke....
Jovana J, Ana RR, opet cu nekog da izostavimuser posted image

Udavicu onog ko je otvorio ovu temuuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 11.6.2013 14:03:19 >

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 14:02:03   
branki*
ne mogu da nabrajam,krivo ce mi biti jer ne zelim nikog od dragih zena da izostavim,a ne mogu sve da ih spomenem...mislim da one znaju koje su mi drage i sa kojima bas volim da kuckam,neke su tu svakodnevno,a neke dodju ponekad..user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 14:03:37   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Udavicu onog ko je otvorio ovu temuuser posted image user posted image



user posted image user posted image

I ja sam zaboravila moju Jole82 sa najboljim idejama za upotrebu neskvika...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 14:04:36   
Anoniman
Janiciceuser posted image user posted image

(odgovor članu Janncica)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 22:39:35   
jole82
Jannciceuser posted image user posted image

Eto ja sam zaboravila MarijaBg user posted image
Mozda cu se jos nekoga setiti

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 22:44:16   
Jole84
Volim vas volim neću da krijem,verujte mi drugarice zbog vas pijem user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 22:45:45   
jole82
Jolence veselo, a?user posted image
ako ako valja se....sutra boca i ostade ti jos testic da radis user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here