|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 13:11:31   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Trcosava, Olga, Bubi i njeno peskirce (ubice me za peskir user posted image ), Torbica, Ljisa...

user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 13:13:45   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Trcosava, Olga, Bubi i njeno peskirce (ubice me za peskir user posted image ), Torbica, Ljisa...

user posted image nisam znala da sam i ja nekom miljenik. Jao hvala.

Ja moram jednu osobu da izdvojim od vas svih koje ste mi sve drage a to je Rositauser posted image ,moja prija.

Naravno podugacak je spisak a bojim se da cu nekog izostaviti zato stavljam samo svog numero unouser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 13:21:08   
Rosita
Jaooo prijoooo, ma i ti si meniiii omiljena user posted image . Ima ih puuuuunnnoooo, ali moram da pomenem i milicicak, peace, lo, torbicu... Ma ima ih jos doooostaaaa.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 13:57:14   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Trcosava, Olga, Bubi i njeno peskirce (ubice me za peskir user posted image ), Torbica, Ljisa...


hahaha necu te ubiti , vi ste meni jako smesne sa tim peskircetom, uopste nisam mislila da ce biti zanimljivo user posted image . p.s. volim i ja vas user posted image .

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 16:35:13   
17 joka
Puno divnih zenica ali one koje najvise izdvajam

Dunja RR,Jole 84,Degu,,Šerpica,Torbica,Wiv,Dani,Daca 77,Lesica RR,Trcosava i

da nenabrajam devojke sa crtica i VTO divnih osoba je na RR

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 16:43:57   
Mala Elena
Olga, Dunja, Trcosava, veselica ( nova je kao ja), i svi oni koji samnom hoce da se druze . Eto.user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 16:52:54   
Sanjalicaaa
Nisam cesto tu, uglavnom kad mi detetu fali nesto kao ovih dana. Zapale su mi za oko Trcoslava, Serpica i Torbica, volim da citam sta one pisu, dosta se tu korisnih saveta nadje. E da, i Klarita, mada se nismo dosta dugo kuckale s obzirom da nisam cesto tu. I Viking mi je draga, ali je nesto ne vidjam ovde. I Ana RR mi je ok user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 18:21:21   
Ipokrisia
ja sam najvise na temama oko trudnoce, tako da uglavnom komuniciram sa devojkama odatle.Sad bas razmisljam, tesko je reci ko je kakav, ipak je ovo virtuelni svet, pitanje u realnosti ko bi se kome svideo.Ja na zalost nikoga ne znam uzivo.

Ako gledamo samo tako kao caskanje, najvise su mi zapale za oko devojke sa kojima sam najvise komunicirala ili koje najvise vidjam na temama o trudnoci. Mnogo mi se svidja sto su sve pozitivno saskaste, sve su svakoj podrska, delimo iskustva,razmisljanja, bas je dobra ekipica.

Da nabrojim samo neke od nadimaka koje sam zapamtila (sigurno ce ovaj trudnicki mozak nekog i zaboraviti,ali znam da ce i to one razumetiuser posted image ) Dakle : Bubi, Branki, Wivern,Placljiva, Sanjalica1980,Trca, Unina mama, vonavoj, Daca 77, Torbica... Mislim da mi se sve devojke dopadaju, nije mi niko zapao za oko s akim nesto nije u redu...user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 6.9.2014 18:26:07 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 18:23:32   
emicaa
Torbica,Branki,Kristal,Peškirić user posted image ,ima ih još dosta ali one mi padoše na pamet prve user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 18:25:38   
emicaa
Zaboravih Ljišu,baš volim njene komentare user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 18:37:11   
doktorkakristal
EMICE user posted image da ne izdvajam sve divne zene sa kojima svakodnevno kuckam i delim sve lepe i ruzne trenutke

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 20:54:45   
branki*
emice,ipo i ja volim da citam vase postove i pisem sa vamauser posted image bas je lepo kad si nekom draguser posted image
ipo.tvoj post skroz prepisujem i slazem se,bas smo dobra ekipicauser posted image

emice,user posted image za peskiric!!
ima dosta osoba koje mi prijaju ovde bas,bas...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 20:59:58   
veselicaa
Ovde sam manje od nedelju dana ali moram da pohvalim sve zene posebno clanove koji su ovde duze vreme a koje su mi pomogle dosta jer dok sam pohvatala sveuser posted image .Nadam se dobrom druzenju a posebno dobrim savetima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 21:29:07   
vonavoj
Ako budem nabrajala,zaboravicu sigurno nekoga..jednom vec jesam!
Ali jedno cu reci,niko me ne nervirauser posted image user posted image ili sam jednostavno takva,ne upadam u raspraveuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 21:29:57   
Torbica
Draga moja druga porodico, ljubim vas sve! Bas volim da budem ovde user posted image Hvala svima koji me spominju, divnih zenica sam upoznala, bas me je obogatila RR. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 21:35:34   
vonavoj
Prava rec..obogatila me RRuser posted image user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 21:40:03   
serpica
I ja potpisujem da mi je RR druga porodica,da nije bilo nje ne bih upoznala divne zene koje su usle u moj zivot na ovaj ili onaj nacin. Sve ste mi drage i svaka od vas ima iskustvo za onu drugu,pomoc,toplu rec,utehu,ma nemam reci...
Vec sam pisala ko mi je prirasao srcu....user posted image
Ma sve ste divne user posted image zao mi je sto nema vise starih clanica koje su bile bas aktivne u vreme kad sam se ja uclanila.
I ne zamerite mi,poseban user posted image za moje Nislijke.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 21:56:20   
Mala Elena
Slazem se Branki ...tebe sam i zaboravila! I Ljusu i doktorku itd , opet ima itd. user posted image
Nadam se da sam i ja ok. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 22:13:23   
Cakana84
Dosta ženica mi je simpatičo i drago, pišu sjajne, smislene, korisne, duhovite postove. Meni najdraže su branki, Dada81 i Torbica.

< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 6.9.2014 22:14:59 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 22:19:14   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa

Zaboravih Ljišu,baš volim njene komentare user posted image

user posted image ja sam izgleda ovde glavni saljivdzija pored Olge CARICE naravno eheheh

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 22:21:25   
branki*
jeeeeeeuser posted image user posted image letim od srece!
cakanauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 22:25:52   
Ipokrisia
znala sam da sam izostavila jos divnih zenica user posted image Rositu, Cakanu84 i naravno Klaritu koja mi je pogodila poluser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Omiljene osobe na RR
6.9.2014 22:34:36   
Dani.kv
Sve zenice sa VTO stranica su mi drage na celu sa Dunjom i Viking. Tu je Joka sa kojom se i ovako druzim. Tu je i moja Slovenka Trca i naravno Maslacak. Nekog sam zaboravila. Da, moje Kraljevcankeuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Omiljene osobe na RR
25.2.2017 7:35:36   
IvanaSK RR
Ne bih da imenujem, jer cu zaboraviti neku da upisem, ali jednu moram, ja Emicu obožavam, ona je luda za medalju user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Omiljene osobe na RR
25.2.2017 12:12:10   
vocicana
Hahhahaaa, a vi ste sve sjajne, mnoge su mi prirasle srcu. Jednostavno odgovara komunikacija, bas je divna RR porodica.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here