|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije
11.9.2012 15:02:44   
Anoniman
Methyilergometrin


On je za skupljanje materice? Ja sam nakon uzimanja njega osetila grčenje materice, i krvarila sam.
Sa prvim detetom sam krvarila okruglo 6 nedelja, i pila sam gore pomenute kapi.
Sa drugim sam mnogo manje krvarila, ne sećam se, ali mislim 2 nedelje max (piše negde na prethodnim str), i nisam pila ove kapi uopšte.

Nazovi ginekologa i pitaj. Što se mučiš i brineš? Nazoveš, pitaš, dobiješ odgovor, i gotovo.

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 301
   RE: Lohije
11.9.2012 15:04:31   
New Mom
Ako je opet krenulo intenzivno crvene boje, mislim da treba da odeš do ginekologa, za svaki slučaj. Može biti da je zaostao deo posteljice. Ne znači da će raditi kiretažu, možda samo dobiješ kapi da se skupi materica i prestane krvarenje.
Ali otiđi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Lohije
11.9.2012 15:14:24   
red3lilu
Pa to je problem, moja dr je radila danas prepodne, na telefon mogu da dobijem prvo neku od medicinskih sestara od nekog drugog lekara, njima je i krvarenje u trudnoći normalnouser posted image a ne ide mi se da me čačkaju ako ne moram + gde ću još i Saru sa mesec dana da vukaram tamo
Metilergometrin sam pila po izlasku iz bolnice tj. od 3. do 6. dana, a krvarenje mi je svo vreme od porođaja crvene boje...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Lohije
11.9.2012 15:20:22   
New Mom
Krvarenje je urgentno stanje i ne treba ti zakazivanje - samo idi.
Nemaš nikog da ti pričuva bebu pa makar u čekaonici?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Lohije
17.9.2012 19:13:07   
Maja31
Drage moje, koliko ste dugo krvarile posle porodjaja? Ja vec pocinjem da brinem,user posted image user posted image user posted image ,danas mi je tacno 7 nedelja od porodjaja i jos uvek krvarim po malo, imala sam pauze nekoliko puta po dan-dva, pa opet krene po malo. Jos nisam isla na kontrolu cekam da skroz prestane. Jel imala neka slicno iskustvo???U prvoj trudnoci sam imala 4 nedelje i posle dobila posle 6 meseci, inace dojim bebu....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Lohije
26.9.2012 9:03:55   
marince1
Da li se nekome desilo da mu krvarenje prestane,a da se vrati?

Meni je pre mozda nedelju dana skroz prestalo,ali od juce ponovo krvarim onako bledo crveno.Neznam sta da radim user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Maja31)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Lohije
26.9.2012 9:08:55   
tijatija
Meni se to desilo posle treceg porodjaj, inaca sam ja dosta krvarila stalo mi je (skoro) mesec dana posle porodjaja i sledeci dan opet pocelo. Ja mislim da sam par dana posle imala redovan ciklus, mozda je to tako i kod tebe.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Lohije
26.9.2012 9:42:02   
marince1
hvala tija

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Lohije
26.9.2012 9:57:56   
New Mom
Ako dojiš to je skroz normalno.user posted image
A lohije su i ono između braonkasto i belkasto, ima više stupnjeva.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Lohije
26.9.2012 12:05:11   
Anoniman
marince, meni je vise puta u toku tog prvog meseca malo stajalo pa se javljalo. jednom mi je pocelo ponovo crveno da ide zato sto sam se napregla da podignem zaovinu malu (ja budala zaboravila da treba da se cuvam). a ni mesec i po dana od porodjaja nije proslo kad sam dobila (i nisam bila sigurna da je to to).

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: Lohije
26.9.2012 14:47:05   
marince1
New mam da,samo je dojim.
Ok,da ne brinem.


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Lohije
30.9.2012 14:13:02   
dumisko
meni je sutra 6 nedelja i krvarila jesam pomalo a pauza je bilo po dan, dve pa krene krv pa braonkasto danima i tako stalno..unazad 2 dana nema ništa i nadam se da je dosta...da odradih i touser posted image ali pitanje je..ne bi me čudilo opet da krene..user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Lohije
30.9.2012 17:20:51   
sneza24
...

< Poruku je uredio sneza24 -- 30.9.2012 17:26:23 >


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Lohije
30.9.2012 17:23:32   
sneza24
Ja sam prestala da krvarim pre više od 2 nedelje,bila sam i kod ginekologa i sve je bilo u redu.U petak smo mm i ja imali odnose prvi put posle porodjaja i tako sam juce i danas krvarila po malo.user posted image
Da li se to nekome desavalo?Jel to normalno ili bih trebala da se zabrinem?Kod ginekologa mogu tek u utorak.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Lohije
8.10.2012 19:39:23   
Mariandjela
Drugari, oprostite neznanje, kako ide sa krvarenjem posle carskog reza?

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Lohije
10.10.2012 21:09:14   
dumisko
Ja sam posle carskog krvarila tj.napisah vec malo krvi, braonkasto itd.pa pauza dan dva i tako 7nedelja..stalo je nakon toga i jedno 10 dana nista i danas opetuser posted image ali razbila sam se od rintanja po kuci..utronjala sam se da budem iskrena jer me je i stomak malo cimao..istog momenta sam se mumificirala i iskulirala poslove..glupo zensko..sada ne curim ali me bolucka..pojma nemam sta je bilo i da li ce se nastaviti..dojim i ne znam dal je rano za mecu..nelogicno mi je da je to ufuser posted image dva meseca od carskog..

(odgovor članu Mariandjela)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Lohije
1.11.2012 16:28:24   
potyi
I ja krvarim, vec 50-i dan, cas braon, cas crveno, ali je oskudno user posted image ako ne prestane uskoro, idem do gine

(odgovor članu Maja31)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Lohije
1.11.2012 19:20:31   
mima33
Meni je tek cetvrta nedelja od porodjaja i dalje imam taj smedje-zuckasti iscedak.Medjutim,primetila sam da obavezno posle dojenja ili izmuzavanje (izmuzavam se svaki put posle dojenja jer nemam bas nesto narocito puno mleka) imam bas krvavi iscedak na ulosku. Jel to normalno?

(odgovor članu potyi)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Lohije
1.11.2012 19:40:29   
tanjicak79
Mima, to je sasvim normalno, jer se tada skuplja materica.

(odgovor članu mima33)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Lohije
2.11.2012 11:54:11   
mima33
Hvala Tanjicak79! Bas sam se malo uplasila jer je ovaj sugavi ulozak (mrezasti) bas bio pun krvi! PS Izvinite na detaljnom opisu ali ne znam drugacije da objasnim.

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Lohije
15.12.2012 20:49:50   
tijatija
Eto nedavno sam se porodila ali nemogu se setiti dali je normalno da evo 6 dan krvarim ali mi sve neki ugrusci ispadaju( izvinite na opisu) bas sam se nesto prepala. Dizala sam Martu pa mozda je od toga user posted image

(odgovor članu mima33)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Lohije
15.12.2012 21:03:30   
bojanica7
tijatija, evo ubi me, ni ja ne mogu se setim... znam da mi u glavi da sam imala te ugruske. to je sigurno, samo ne znam koliko dugo...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Lohije
15.12.2012 21:07:34   
Cindarella
I ja sam imala ugruske,i to povece.Secam se da sam uveliko bila kuci,a u porodilistu sam bila sedam dana.Ako nemas temp,onda nemas razloga za brigu.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Lohije
15.12.2012 21:13:46   
mamaneca
Tija ja mislim da je to normalno posto si se tek pre 6 dana porodila,ja sam imala te ugruske 4-5 dana i evo danas mesec od porodjaja jos uvek pomalo curka cas zuckasto cas smedje....jedva cekam da prodje!

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Lohije
15.12.2012 21:17:45   
Anoniman
tijo, mislim da su ugrusci normalni, ipak si ti jos 'sveza'.

(odgovor članu mamaneca)
  Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here