|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
26.11.2009 0:40:51   
viking
Gagana, hvala na podršci user posted image
Moji favoriti su Neva, Jara (reke u Rusiji i Australiji) i Istok (volim istok).
U stvari, od muških imena se meni najviše sviđa Uroš, ali tako mi se muž zove...jbg. 

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: ime za decaka
26.11.2009 0:45:41   
eugenija
Uroš junioruser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: ime za decaka
26.11.2009 0:47:02   
viking
Ne, nego Uroš II user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: ime za decaka
26.11.2009 0:50:59   
eugenija
Juroshuser posted image user posted image (u)

< Poruku je uredio eugenija -- 26.11.2009 0:51:22 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: ime za decaka
26.11.2009 1:00:39   
Verus
cao hipickina ljubavi-napisah ti u emailu da je Helena, i napisala sam ti ko mi je pomogao da izaberem ime!
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: sephora

i ja sam htela da predložim Paris user posted image user posted image user posted image , poznavala sam jednog Parisa-veoma je bio šarmantan i kulturan, divan mladić!!! i što je najbitnije nikome iz društva njegovo ime nije bilo neobično, a u to vreme svi klinci su imali baš tipična naša imena-Paris je bio osveženje!!! 


Evo Hipička, nas dve smo za Parisuser posted image .. Nego, kad ćeš znati pol i da li želiš da znaš uopšte?


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: ime za decaka
26.11.2009 1:02:05   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus RR

cao hipickina ljubavi-napisah ti u emailu da je Helena, i napisala sam ti ko mi je pomogao da izaberem ime!
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: sephora

i ja sam htela da predložim Paris user posted image user posted image user posted image , poznavala sam jednog Parisa-veoma je bio šarmantan i kulturan, divan mladić!!! i što je najbitnije nikome iz društva njegovo ime nije bilo neobično, a u to vreme svi klinci su imali baš tipična naša imena-Paris je bio osveženje!!! 


Evo Hipička, nas dve smo za Parisuser posted image .. Nego, kad ćeš znati pol i da li želiš da znaš uopšte?




A i Helena je bio moj izboruser posted image

E stvarno nema smisla, idem da čitam taj mejluser posted image user posted image

Ćaoooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: ime za decaka
26.11.2009 1:04:08   
Verus
user posted image user posted image pa ti si ta koja mi je pomoglauser posted image   znam da ce to ime izabrano sigurno da joj donese good luck and fortune!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: ime za decaka
26.11.2009 2:06:40   
eugenija
Polaskana sam!user posted image

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: ime za decaka
26.11.2009 8:56:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Kao što znaš, nisam još trudna ali imena koja se meni sviđaju (već sam negde pisala) su:
Neva, Jara, Iskra, Eva, Nika, Isidora
Istok, Nikita, Sergej, Balša, Novak

Izbor mm - Tamara i Marko.

Dakle, jasno je da će našem detetu ime dati Opština jer se NIKADA nećemo dogovoriti user posted image



Od tvojih imena sam ti boldovala što mi se sviđa! A tvoj m ima moju totalnu podršku u izboru imena. user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:30:21   
viking
Da ti pravo kažem, uvek je on meni bio sumnjiv što mu se toliko dopada ime Tamara, sumnjam da je imao neku cicu koja se tako zvala pošto za njega ne postoji nijedno drugo žensko ime na svetu user posted image  Naravno, ništa ne priznaje, ali evo za 12 godina koliko smo zajedno ni jednom nije rekao ništa lepo za bilo koje drugo ime - Tamara je zakon i tačka user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: viking

Kao što znaš, nisam još trudna ali imena koja se meni sviđaju (već sam negde pisala) su:
Neva, Jara, Iskra, Eva, Nika, Isidora
Istok, Nikita, Sergej, Balša, Novak

Izbor mm - Tamara i Marko.

Dakle, jasno je da će našem detetu ime dati Opština jer se NIKADA nećemo dogovoriti user posted image



Od tvojih imena sam ti boldovala što mi se sviđa! A tvoj m ima moju totalnu podršku u izboru imena. user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:37:41   
Anoniman
Svi bolduju sta im se svidja, ja cu sta mi se ne svidja . Samo dva imena user posted image Ali najvise mi se svidjaju Nika, Iskra i Evauser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: viking

Kao što znaš, nisam još trudna ali imena koja se meni sviđaju (već sam negde pisala) su:
Neva, Jara, Iskra, Eva, Nika, Isidora
Istok, Nikita, Sergej, Balša, Novak

Izbor mm - Tamara i Marko.

Dakle, jasno je da će našem detetu ime dati Opština jer se NIKADA nećemo dogovoriti user posted image


(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:42:13   
buhla
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Verus RR

cao hipickina ljubavi-napisah ti u emailu da je Helena, i napisala sam ti ko mi je pomogao da izaberem ime!
IZVORNA PORUKA: eugenija


A i Helena je bio moj izboruser posted image



Meni se svidja Helena ali mm je da se zensko dete zove Jelena (kao njegova majka), tako da kad sledeće dete (ako Bog da) i ako bude žensko trebalo da dobije ime, bice frka i to samo zbog razlike u jednom slovu user posted image

A ovaj mali punoglavac, sto pliva u mom stomaku ce se zvati Pavle, jednoglasno.

< Poruku je uredio buhla -- 26.11.2009 10:43:22 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:42:18   
Delijagirl
Heheh cini se i meni da ce i nama birati neko treci ime za dete jer se necemo dogovoriti ... on bi neka imena koji meni ne idu ni pod tackom razno a ja hocu neka koji njemu ne idu :) A drugi problem je sto se sada poradjaju te moje skolske drugarice te tu neki drugari i tako to a moja tvrda i jako trmasta slovenacka glava nece da smisli da moje dete ima ime koga vec ima neko iz moje okoline :) Pa kazem muzu jer znamo nekog strahinju? Ne, jel znamo nekog dositeja? Ne jel znamo neku anastasiju? Ne eto ti imena za nasu decu user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:46:01   
NONA79
Je li ima tema ime za devojčice? I ja sam do petka razmišljala o muškim imenima, poput Pavle, Maksim, Mateja, ali.... biće girluser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:46:55   
Mari86
Meni je divno ime Vuk i tako ce se zvati moj sin ako ga budem imala!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:49:39   
Maza82
Meni se sviđaju imena Dimitrije, Pavle, Strahinja

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:49:41   
Delijagirl
Ja moram da sacekam sta ce moja keva da dobije i kako ce nazvati bebce posto ona ima tendencije da "krade" tuđe ideje user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:50:15   
NONA79

IZVORNA PORUKA: Mari86

Meni je divno ime Vuk i tako ce se zvati moj sin ako ga budem imala!! user posted image user posted image user posted image


predlozi moje sestre za drugog sina bili su Vuk, Strahinja i Pavle, ja sam potajno navijala za Pavle , ali su se mm i svastika dogovorili da bude Strahinja, što mi je ok jer su sva tri imena super, a ćutala sam jer sam ja prvom sinu dala Urošuser posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: ime za decaka
26.11.2009 10:56:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Da ti pravo kažem, uvek je on meni bio sumnjiv što mu se toliko dopada ime Tamara, sumnjam da je imao neku cicu koja se tako zvala pošto za njega ne postoji nijedno drugo žensko ime na svetu user posted image  Naravno, ništa ne priznaje, ali evo za 12 godina koliko smo zajedno ni jednom nije rekao ništa lepo za bilo koje drugo ime - Tamara je zakon i tačka user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: viking

Kao što znaš, nisam još trudna ali imena koja se meni sviđaju (već sam negde pisala) su:
Neva, Jara, Iskra, Eva, Nika, Isidora
Istok, Nikita, Sergej, Balša, Novak

Izbor mm - Tamara i Marko.

Dakle, jasno je da će našem detetu ime dati Opština jer se NIKADA nećemo dogovoriti user posted image



Od tvojih imena sam ti boldovala što mi se sviđa! A tvoj m ima moju totalnu podršku u izboru imena. user posted image



user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: ime za decaka
11.12.2009 16:57:30   
anajid
Meni se najvise dopada ime Andrija ili Andrej,ali vise Andrija!Posto su nam prvo rekli da je devojcica,na kraju je decak,verovatno ce biti Andrija!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: ime za decaka
11.12.2009 17:00:03   
Kleopatra
Meni Lazar i nijedno drugouser posted image

_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: ime za decaka
11.12.2009 17:12:24   
ljubavce
mm se slaze sa onim imenom koje ja izaberemuser posted image
user posted image user posted image user posted image tako da ce biti VASILIJEuser posted image user posted image user posted image

Da je bila user posted image zvala bi se Magdalena, iako je mm imao bivsu devojku koja se tako zvala. Meni to ne smeta, vazno je da mi se svidja ime.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: ime za decaka
21.12.2009 14:46:31   
simicka
Ja sam bila ubedjena godinama, ukoliko budem imala decaka, da ce se zvati UROS ...
A sada sam sigurna da Uros nikada ne bi bio Uros, vec UKI i samo UKI sto meni jako njanjavo zvuci user posted image ...I zato je odluka za musko ime pala da se zove VELJKO user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: ime za decaka
21.12.2009 14:51:54   
viking
Simićka, ako ti išta znači, moj muž se zove Uroš i uglavnom ga svi zovu punim imenom. Ime je dovoljno kratko pa nema potrebe da se skraćuje.
U stvari, verovatno kad su mali onda mu tepaš, a ovaj moj je mator konj od 37 godina pa ne ide da mu se drugari obraćaju sa "Uki" user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu simicka)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: ime za decaka
21.12.2009 22:37:39   
simicka
Znam draga, ali ja vec sedam meseci slusam svekrvu i jos neke iz familije kako mjaucu A STA RADI UKIIIIIIII ??? Bla bla bla ... Nervira me to jako ... Ali stoji da je Uros prelepo ime user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

tetovaza
pisuljica

Da li tetovaza mnogo boli

Da (13%)

Ne (16%)

ne znam (71%)


Ukupan broj glasova: 76

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here