|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
15.1.2010 9:22:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Ciiipiii i meni se svidja Matej ili Ognjen a mm hoce Pavle po patrijarhu...Videcemouser posted image


na dan kad je umro patrijarh, u mojoj firmi su se rodile 2 bebe-dečaka i oba su dobila ime Pavleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: ime za decaka
15.1.2010 9:22:54   
Anoniman
ako budem imala sinove, zvaće se Vuk i Filip(ili jedno od ta dva ako bude došao samo jedan bebac)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: ime za decaka
15.1.2010 9:25:10   
viking
Zar se patrijarh nije zvao Gojko? user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: JULIE

Ciiipiii i meni se svidja Matej ili Ognjen a mm hoce Pavle po patrijarhu...Videcemouser posted image


na dan kad je umro patrijarh, u mojoj firmi su se rodile 2 bebe-dečaka i oba su dobila ime Pavleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: ime za decaka
16.1.2010 22:28:00   
buhla
hehe tako je prokomentarisala i moja drugarica kada sam ja rekla da ce moj sin da se zove Pavle i ja sam prokomentarisala da to ime znaci - mali, sicusan, eto kako je Patrijarh bio takav. I meni kad neko spomene ime Pavle prva asocijacija Patrijarh Pavle, dok je mm Pavle Vujisic. user posted image

IZVORNA PORUKA: viking

Zar se patrijarh nije zvao Gojko? user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: JULIE

Ciiipiii i meni se svidja Matej ili Ognjen a mm hoce Pavle po patrijarhu...Videcemouser posted image


na dan kad je umro patrijarh, u mojoj firmi su se rodile 2 bebe-dečaka i oba su dobila ime Pavleuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: ime za decaka
19.1.2010 10:21:59   
mejvis
Mi smo već odlučili da će se zvati Jakša. Razmišljali smo Vukašin, Bogdan i Vukša ali je preovladalo Jakša jer je lepo, retko, ne može da se skrati i slaže se uz prezimeuser posted image

Ja kada sam zatrudnela razmišljala sam samo o ženskim imenima, i tada sam htela Barbara, Selena, Marta, Dina, Milijana...a mm se nije svidjalo ništa od toga! Da vam ne govorim sada komentare koje je imao za sve moje predlogeuser posted image
A oko muškog imena smo se baš lako dogovorili!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: ime za decaka
28.2.2010 22:38:06   
Brineta24
Kad sam prvi put bila trudna, znali smo da je curica i brzo se odlucili za ime.. Tako je nasa princeza dobila ime Lara.
Sada kad smo saznali da je bata nikako da se odlucimo za ime.. Meni se svidja recimo Aleksandar, ali je malo dugacko..
Hm , a  opet ne bih neko  tako cesto kao sto je Luka, Matija, Stefan...Ne znam...
Ima jos vremena valjda cemo smisliti prije nego se bebica rodi..user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: ime za decaka
13.4.2010 1:42:53   
Sakiedi
Eh, ni mi se jos nismo odlucili za musko ime. Mnogo je lakse za devojcice. Ovo su moji predlozi: Alex,Andrej, Edin,Davide,Dario,Daniel,Rajan,Roman,Lav... Ako zelite,napisite predlog. Prezime je dugacko i zavrsava se na ic. Hvala

(odgovor članu Brineta24)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: ime za decaka
13.5.2010 1:19:45   
tatjan@
Moj sin se zove Aleksej, meni se jako svidja, lici na Aleksandar nije tako strano a ipak nije ni cesto ime.

Za devojcicu ako je budem imala zvace se Lara ili Larisa, a ako bude decak, Sergej ili Oleg (nasa prabaka je Olga, pa po njoj bi hteo moj muz). Ko da smo Rusi nema stauser posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Sakiedi)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: ime za decaka
13.5.2010 1:23:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

s obzirom da se prezivam Drljaca, misilim da je Bora najbolje user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
koja si ti lujka user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: ime za decaka
13.5.2010 6:50:27   
iris_m
-Darijan
-Daris
-Dorotej
-Damir
-Daniel / Danil
-Dominik
-Dino
-Alek
-Aleksandar
-Alen
-Adrijan
-Andrej
-Tadej
-Teofan
-Edi
-Filip
-Marko
-Matej
-Maksim
-Josip
-Stefan
-Bruno
-Borko

< Poruku je uredio iris_m -- 13.5.2010 6:51:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: ime za decaka
21.5.2010 12:03:46   
viking
Žene, kako vam se sviđa ime Sagor?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu iris_m)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: ime za decaka
21.5.2010 12:07:30   
Ana RR
Sagor - Zagor user posted image

Sorry, meni je bzvz..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: ime za decaka
21.5.2010 12:10:07   
pepeljuga
Žene, kako vam se sviđa ime Sagor?


prvi put cujem, cije je to ime?


gde me nadjoste sa temom, moj decak stize za desetak dana a mi jos uvek nismo odlucili da li ce biti vuk ili luka, ja kao sve cekam da ga vidim pa mislim da cu onda znati user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: ime za decaka
21.5.2010 12:15:05   
viking
Ana, ni meni se se svidja zbog te asocijacije na Zagora (mada naša deca uglavnom neće imati pojma ko je Zagor), a s druge strane mi je cool. Ne znam, koliko mi se svidja, toliko i ne... Ali je neobično.

Pepepljugo, ne znam čije je. To ime nosi jedan dečkonja koji radi u organizaciji Exita (i koji je btw, skroz simpa i ok lik), kad sam njega upoznala tada sam čula prvi put. 

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: ime za decaka
21.5.2010 12:19:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking


Pepepljugo, ne znam čije je. To ime nosi jedan dečkonja koji radi u organizaciji Exita (i koji je btw, skroz simpa i ok lik), kad sam njega upoznala tada sam čula prvi put. 


Imaš neke jeftine karte? user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: ime za decaka
21.5.2010 12:21:31   
pepeljuga
pa sigurno ima neku zanimljivu pricu posto sam ja sad iscitala sve moguce spiskove imena koji postoje na planeti i to nisam nigde videla user posted image  

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: ime za decaka
21.5.2010 12:27:59   
viking
Verovatno... :)

A ti što menjaš nickove, videću da li mogu nešto extra da izvučem. Prošle godine sam poklonila svoje ulaznice jer sam bila na moru u to vreme, ali ove godine idem sigurno. Ako bude bilo viška ulaznica, javiću ti.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: ime za decaka
21.5.2010 12:29:47   
Anoniman
Sad ćeš saznati za nick! user posted image

A ulaznice... MOOOOOLIM TEEEEE!!!! Da ovako trudna pođem! user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: ime za decaka
28.11.2010 18:03:07   
Zena a Mahatma

IZVORNA PORUKA: viking RR

Žene, kako vam se sviđa ime Sagor?



Meni se svidja! Moj iybor su Jan, Lav, Roman i Istok, a moyda i Sever dodje u obzir.

_____________________________

Kao mala sam verovala da ću promeniti svet. Možda je to smešno, ali ja i dalje duboko verujem da smo svi pomalo Mahatma. Zato kad odmaram od posla radim na svom sajtu, pokrenutog da pomogne ljudima sa životnim problemima.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: ime za decaka
28.11.2010 18:32:09   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Žene, kako vam se sviđa ime Sagor?


prvi put cujem, cije je to ime?


gde me nadjoste sa temom, moj decak stize za desetak dana a mi jos uvek nismo odlucili da li ce biti vuk ili luka, ja kao sve cekam da ga vidim pa mislim da cu onda znati user posted image



elem....da, cim sam ga videla bilo mi je jasno da je vuk user posted image



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: ime za decaka
10.1.2011 22:19:14   
bubulence
hm, nama je jos uvek rano da razmisljamo o imenima ali jedino sto znam to je da ce biti nase ime (poznato na ovim prostorima), da necu dozvoliti da se moje dete sutra stidi svog imena kao moj sestric koji je drugi razred, ima "neobicno i moderno ime"- tako misle njegovi roditelji a on jos nikada nikom nije odgovorio na pitanje kako se zove.... takodje isti taj sestric u razredu ima jos 4 luke, 4 alekse i 3 sare, a sare su i cerke moja 2 drugara iz srednje skole, jedne drugarice, koleginice a tako ce se zvati i cerka moje komsinice koja treba da se porodi u narednih par dana i znam ih bar jos 7-8, da sada ne nabrajam..... previse zar ne? lepo ime ali mi se ne svidja kada se ljudi uhvate za 3 imena i ona se vrte  2-3god...
inace, moja namera nije bila da ikoga uvredim.... niko ne kaze da ce se ime koje mi odaberemo nasoj bebi nekom dopasti osim nama....

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: ime za decaka
10.1.2011 22:23:32   
Brana
Meni se svidjaju imena:Lazar najvise(tako se zove moj sinuser posted image ),Mihailo,Nikola,Predrag,Aleksandar,Djordje,Aleksej,Milan,Branimir...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: ime za decaka
11.1.2011 10:40:39   
bubulence
brano izgleda da imamo isti ukus, moja omiljena imena su Lazar, Aleksej i Mihajlo user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: ime za decaka
11.1.2011 10:44:39   
indy_25
Meni se svidjaju Sergej i Roko tako se zove od nase Lu sin to mi je ime favoritno ako rodim djecaka tako ce da se zove.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: ime za decaka
11.1.2011 10:48:11   
Crvenkapa85
moj se mm jos nije odlucio kako bi se zvao sincek ,ako bude musko....

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here